Citata #269 sportalas.com apie Lietuvos krepšinio rinktinės įžaidėjus

Įžaidėjų žaidimas primena NHL komandose esančių „policininkų“ žaidimą. Šių pagrindinis tikslas irgi yra ne prisidėti svariai prie komandos atakų, bet neleisti varžovams žaisti, daužyti juos. Prie Mažučio ir Jomanto rinktinėje puikiai turėtų pritapti ir dar vienas „hokejistas“ – LKL čempionas E.Dainys. Jis galėtų pakeisti „baleriną“ Kalnietį ir krepšinio rinktinė turėtų geriausią visų laikų įžaidėjų grandį.

sportalas.com

(4 balsų, vidurkis: 2,00 iš 5)
Loading...
 • Manau, jog sportalas.com jau ne kartą įrodė savo naujienų „objektyvumą“ ir aš nemanau, kad tokiems blogiems portalams apie krepšinį reikia dalinti aktyvias nuorodas, nes po to vėl galės girtis visiems, kad va, į mūsų pačią lėviausią naujieną Račas aktyvią nuorodą įsidėjo, tai nerealiai mūsų straipsnis buvo skaitomas.

  Ir dar, sportalo straipsnis, mano akimis žiūrint, parašytas paniekinančia gaidele, kas tikrai, tiek skaitytojams, tiek galbūt patiems krepšininkams, po tokių publikacijų, nesinori eit to krepšinio žaist…

  ir dar, labai norėčiau iššifruoti sportalo pavadinimą, bet to nedarysiu čia, nes žinau, kad piktasis moderatorius Artūras ateis ir ištrins mano keiksmažodžius:)

 • Nelyginamas dydis

  Čia vienas iš tų atvejų, kai apgailėtinas portalas apgailėtina forma parašo šventą teisybę :) Ir nežinai, ar galima už tai pykti :)
  Bent man polit(sport)korektiškumas (kaip ir realpolitik) yra bene baisiausias dalykas pasaulyje.

 • Iš dalies sutinku su sportalas.com, bet manau didžiausias klaunas Lietuvos rinktinėje yra Butautas. Rungtynių gale kaip sprendžias pergalės likimas, pastoviai laiko trečią rinktinės sudėti a ir paskutinę ataką paveda praščiausiai žaidžiančiam žaidėjui kuris vos pateka į rinktinę ir nėra niekada įmentęs dviejų išeilės baudų. Apie įžaidėjus, tai išvis patykiu. O prie to privedė LT trenerių politika matyti vaikų komanduose tik aukštus vaikus, o jai mato, kad 2m nedaaugs tai jau neverta su tuo vaiku ir cackintis. O dabar turim ka turim. Tik gaila nervų, kaip rinktinė po 20 ir daugiau klaidų darys.

 • Nelyginamas dydis

  P.S. į temą būtų priminti berods metų senumo A. Račo mintis, kad Š. Jasikevičius yra rinktinės stabdis ir su juo komanda žaidžia blogiau nei be jo. Atsiprašau, jei ne visai tiksliai perteikiau mintį :)
  Dabar matome, ką mes turime be Šaro. O „stabdis“ vis dar tebėra genialus krepšininkas, nors jau nejaunas, fiziniai duomenys labai šiaip sau ir t.t. Jis moka viską: puikiai varosi kamuolį, mato aikštę, taškus kuria ir iš nieko, ir iš visko, pats įmeta iš bet kur, turi nugalėtojo mentalitetą…
  Ateina genijai ir vėl išnyksta… Lieka kalniečiai ir mažučiai.

 • vasia

  Kai nera pasirinkimo geriau apsimest kad viskas gerai…
  As bent uz mazuti kamolio geriau nesivarau, tada geriau i rinktine mazuti…

 • Manerheimas

  Itin svabrbi naujiena. Įdomu, kodėl Račas nepakomentuoja svarbiausias aktualijos – valstybė davė smūgį maximai?

 • Whisker

  Na… tenka pripazinti, kad tiesa parase siuo konkreciu atveju, o Butautas tikrai atrodo tragiskai, kam reikejo isvis ta Jankuna kviest, jei issiunte atgal net pazaist neleides ? Isvis, man labai apmaudu, kad tokia politika Lt krepsinyje, viska valdo Garastas, o uz jo stovi visokie banditeliai ir jo buvimas jiems naudingas, idomiausia, kad jis pats to nesupranta, isvis, kaip gali treneris, kuris net nera treniraves Eurolygos lygio komandos, treniruoti rinktine ? Dar graudesnis tas faktas, kad kai Kazlauskas buvo laisvas, nieko jam net nebande siulyti niekas, o va Graikai pasiule…

 • vasia

  to Whisker , as suprantu kad tu esi vienas is 3mln treneriu. As pilnai tikiu, kad tu is esamos hebros ispaustum geriau, as zinau, kad jankunas geresnis izaidejas nei Jomantas, suprantu, kad Jonas nejo treniruoti LT (del bapkiu), as jauciu, visko kaltas Garastas, turbut, tas su banditais is kalsnikovo ir saude pakauneje, tai sarunas ir atsisake eiti i rinktine. Gal geriau einam kartu Aleknos treniruoti, A? Turiu plana, is jo darysim izaideja kitam sezonui.

  • Whisker

   Nesuprantu kam ta ironija ? Bent jau argumentuok ka sneki, ar tu nori pasakyt, kad Butautas geresnis uz Kazlauska? Nesakiau jog, kad Jankunas geresnis, sakiau tik tiek, kad neleido jam net pazaist. Ka reiskia sitas „Jonas nejo treniruot LT ( del babkiu) ? Visu pirma, tai nejo treniruot del to, kad niekas jam nesiule, kaip tuo metu sake LKL atstovai spaudai – „Mes jau turim treneri, musu treneris Butautas, todel mum neidomu laisvas ten Kazlauskas ar ne“, tokia buvo LKL pozicija. O siaip as tik issakiau savo nuomone, nesuprantu ko cia tamsta puolate, matyt koks Butauto giminaitis busite.

   • vasia

    Geresnis ar blogesnis , baltas ar juodas. O kur tavo argumentai? Kame tame geris ir grozis ? Del bapkiu reiskia, kad graikai pasiule 2.5x daugiau negu latviai Kemzurai. Siule, nesiule, cia po policinka nepastatysi,sazines neapversi, faktas, kad LT sedi su nuliniu biudzetu. O turim ka turim, tik nesuprantu kodel Butautas blogas: ar storas, ar ryzas, ar ne tos orentacijos?? Aisku, Philas Jaksonas butu idealu su naturalizuotu Kobe. Puolu todel, kad nemegstu tu, kurie nepersokus duobes rekia ryzas, invalidas ar berastis. Jis treneris, jis atsako, isbande ar neisbande Pauliaus, cia jo tik sprendimas, jam , galbut ir nuims skalpa federacija. As neturiu priezasties abejoti Butautu, nes as nesu geresnis uz ji ir nesu pasiekes daugiau. Ir jis dar nepersoko duobes- ir jo dar nelaukia kitoj pusej Garastas su banditais ir kalasnokovais.

   • Julius

    LKL – Lietuvos Krepsinio Lyga
    LKF – Lietuvos Krepsinio Federacija

    Manau, sumaišėte, arba nesuprantu, kodėl LKL atstovo komentaras dėl rinktinės trenerių pasirinkimo turi kokios nors reikšmės.

  • Nebūtina būt višta norint vertint „Vilniaus paukštyno“ kiaušinių kokybę.

 • sh

  Na šiaip per daug visi karščiuojasi. Kalnietis labai geras ir perspektyvus įžaidėjas, tik dar reik laiko ir pasitikėjimo. Šiaip šiai dienai galbūt ir Mažutis geriau, bet žiūrint į ateitį reiktų Kalna leist pagrindiniu, nes jis ir kūribingesnis ir šiaip geresnis žaidėjas.
  Jauni įžaidėjai retai kada demonstruoja stebuklus.. Pažiūrėkit tas pats zisis graikas, cska lošė, bet nelabai kaip atrodo, o patirties tikrai daug turi..
  O ir nepakeičiamasis Jaska 23m dar ryte lošė ir rinktinėje suolo gale buvo, tik berods po Zagadino pradėjo jau super varyt, nors klaidų labai daug darė, ir prieš sidnėjų labai labai stipriai buksavo, bet skirtumas kad juo pasitikėjo ir davė visą veiksmų laisvę.. O Butautas eina mažiau rizikingu keliu.. na bus matyt.. bet RINKTINę manau visiems reik palaikyt, nėra jau tokie blogi jie, bent tikrai neblogesni už likusius…

 • Vyats

  Asmenys, reiškiantys bet kokį nepasitenkinimą krepšininkais, žaidžiančiais rinktinės, yra apgailėtini. Peikia Kalnietį ir Mažutį, o jei jie būtų nusprendę pailsėti šią vasarą, ką tada turėtume? G&G, Ginevičių ir Giedrių? Negalima taip rašyti apie žmones, kurie aukojasi, kad turėtume už ką sirgti. Bezdantis sirgalius su alaus bonke prie televizoriaus neturi jokios moralinės teisės žeminti tų, kurie kitoje ekrano pusėje lieja prakaitą už dyką. Šlykštūs kai kurie lietuviai…

 • Pingback: Martynas Žilionis » Trys milijonai trenerių()

 • dzyvai

  Nesuprantu, ko čia dabar visi stradalinat ir reikalaujat pergalių per draugišką turnyrą? Gal nežinot kam tie turnyrai skirti? Tikrai ne pergalių siekti – pergalių reikės po dviejų savaičių. Ir, mano nuomone, kvaila piktintis Butautu, kad jis įtemptoj situacijoj per paskutines mačo minutes išleidžia mažiau savim pasitikinčius krepšininkus. Tai labai išmintinga. Dabar jiems dreba rankos, nepataiko baudų. Bet kai varžybose, kur pergalė bus būtina, situacija privers tą patį žaidėją išleist į aikštę, atsiranda šansas kad jis bus jau savo darymo į kelnes etapą praėjęs, ir bent vieną baudą pataikys :)

  Dėl rinktinės sudėties – treneris žaidėjus ir jų formą, tinkamumą esamai komandos sudėčiai vertina ne tik per draugišką turnyrą. Nepamirškite kad jie turi dar treniruotes.

  O trenerio ir rinktinės darbą galėsim vertinti pasibaigus čempionatui (o dar išmintinigiau būtų po EČ, kuris vyks Lietuvoje), nes, manyčiau, kad žaidėjų parinkimas turėjo būti ilgalaikės strategijos dalis (paruošti žaidėjus būsimam EČ Lietuvoje).

 • nerijus

  Pasakysiu paprastai- man dzin, kad jie nelaimėjo turnyro Ispanijoje ir Graikojoje. Svarbu, vyrai žaidė, mokėsi derinius, derino/ šlifavo charakterius :) Tam, jie ten ir vyko.
  Laukiu rezultatų čempionate- Lenkojoje ir juos palaikysiu, žinoma, namie prie TV ekrano…
  Gal, kokią bronzą ar sidabrą parveš..? :)

 • crow

  Rinktinėje ne kartų kaita vyksta, o tiesiog geresnius žaidėjus prastesni pakeitė. Bent Seibutį būtų palikę, visai neblogą formą rodė, manau paskubėjo jį „atkabint“. Tikiuosi treneriai žino, ką daro…

 • Slyvanosis

  By the way.
  TV3 komentatorius rungtynėse Lietuva – Srbia paleido maždaug tokį epizodo komentarą:
  Lukauskis pamanė, kad Lavrinovičius veršis, ir perdavimas nuskriejo už galinės linijos.
  Manrods tuomi beveik viskas pasakyta apie LT krepšinio rinktinės pasirengimą EUR čempionatui.
  Akivaizdu, kad ilgai ir kantriai treniruotėse R. Butautui ir žaidėjams reiks rengti derinius, kad krepšininkai nemanytų, jog prantneris veršis. Jis turėtų būti įsitikinęs, kad puolėjas įkirs į priešininko baudos aikštelę ir perduoti jam kamuolį…