Nemokamas ir draugiškas patarimas: jei sutiksite advokatą Mindaugą Ginkų, ginkite jį kuo toliau

Aš esu geras, tad noriu padaryti gerą darbą. Už dyką.

Noriu jums visiems pranešti, kad jei kartais, kada nors, kokiomis nors aplinkybėmis sutiktumėte advokatą Mindaugą Ginkų, kuris siūlytų jums savo teisines paslaugas, siųskite jį taip toli, kaip galite. Nepaisant to, kad jis labai gražiai rengiasi ir labai rūpinasi savo šukuosena.

Nes kaip advokatas šis asmuo yra visiškai neįgalus ir nekompetentingas.

Ir tai nėra vien mano subjektyvi nuomonė.

Dabar laikau savo rankose Vilniaus miesto apylinkės teismo sprendimą, pasirašytą teisėjo G.Seikalio, kuris konstatuoja, kad beveik pusmetį trukęs M.Ginkaus darbas yra vertas šnipšto.

Man asmeniškai tai buvo aišku nuo pat teismo proceso pradžios ir aš nuoširdžiai stebėjausi, kodėl Gariūnų turgavietę valdančios bendrovės „Posūkis“, „Jurgena“ ir „Geruda“ nusprendė vėjais leisti savo sunkiai uždirbamus pinigus ir su M.Ginkaus pagalba ginti savo neva pažeistą dalykinę reputaciją. Bet, gal kai pinigų yra daug, proto nebereikia?

Todėl tikriausiai ir mokėjo honorarą M.Ginkui, kuris teisme atrodė visiškai beviltiškas. Normalus ir savo profesiją išmanantis advokatas, prieš teikdamas ieškinį, bent susipažintų su Lietuvos teismų praktika bei sprendimais panašiose bylose, pabandytų paieškoti precedentų ir argumentų.

M.Ginkus ne toks. Jo surašytas ieškinys buvo panašus į pažangumu nepasižyminčio pirmakursio darbą. Pirmakursio, kuris galvoja, kad žele sutepti plaukai teisme yra svarbiau nei argumentai.

M.Ginkus savo ieškinyje ne tik nepasivargino teisingai pacituoti skundžiamus teiginius, bet ir pademonstravo visišką nesugebėjimą suvokti kontekstą, nekalbant jau apie visišką žiniasklaidos veiklos principų neišmanymą.

Todėl ir teismo sprendimas buvo labai aiškus ir nedviprasmiškas: „Ieškovų UAB Posūkis, UAB Jurgena ir UAB Geruda ieškinį dėl juridinio asmens dalykinės reputacijos gynimo atmesti“.

Tad dar kartą draugiškai ir nemokamai visiems patariu: jei kartais sutiktumėte advokatą Mindaugą Ginkų, ginkite jį kuo toliau. Jei, žinoma, turite bent šiek tiek proto ir nenorite savo pinigų švaistyti vėjais.

 

(6 balsų, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...