Didžiausias farsas per visą Nepriklausomybės istoriją

Šiandien prasidėjo didžiausias teisinis farsas per visą trumpą Lietuvos nepriklausomybės istoriją.

Veiksmas vyksta Gedimino prospekte esančiame pastate, o veikiantieji asmenys – aukščiausiają teisinę galią Lietuvoje turintys 7 vyrai ir 2 moterys bei apkaltos būdu iš paregų pašalintas prezidentas.

Šio farso metu bus vaidinamas teisingumo vykdymas.

Mano supratimu, didesnio pasityčiojimo iš teisės sugalvoti negalima ir man asmeniškai labai apmaudu, kad į tas patyčias įtrauktos pačios svarbiausios Lietuvos valstybės institucijos – Seimas ir Konstitucinis Teismas.

Nes apie kokią teisę, teismą ar objektyvų bylos nagrinėjimą galima kalbėti, kai dauguma teisėjų jau prieš pusantrų metų yra iš anksto paskelbę savo sprendimą.

Jei turėtų bent krislą savigarbos, galėjo atsisakyti pajacų vaidmens ir paskelbti, kad šiuo klausimu jau yra pasisakę.

Nebent įvyks stebuklas ir mušdami kumščiais į krūtinę prisipažins, kad 2011 metų sausio sprendimas užsidėti pajacų kepures buvo klaida, stumianti valstybę į teisinį nihilizmą, dėl kurios jie labai gailisi ir atsiprašo…

Mažai tikėtina.

Ir dėl to žiauriai apmaudu.

(6 balsų, vidurkis: 4,33 iš 5)
Loading...
 • suomis

  O gal mes jais pasitikėkime, nes jie, kažko ypatingo nepridirbs. ;)

 • Stogas

  Gal pasikeite puciami vejai ir nuomone bus kitokia. Gal atsikels is lovos ne is tos kojos, gal duos komanda prezidente. bet kokiu atveju, tai 7 vnt nuomone. kaip jiems bus naudinga taip ir pasnekes. ka cia prigalvosi.

 • Marius

  Manau neleis kandidatuoti. Jie gi yra „neklystantys“.

 • Manija (means Mania)

  Šaunuolis, kad žodį pašaklintas sakinyje “ Lietuvoje turintys 7 vyrai ir 2 moterys bei apkaltos būdu iš paregų pašalintas prezidentas“ ištaisei. Beliko tik i pridėti žodyje „paregų“.

 • Apžvalgininko nuomonė

  O kaži kokia nauda būtų iš to, kad jis kandidatuotų?

 • Fredis*

  Jeigu tikėti mokslu, legendomis ir padavimais, tai žmogaus gyvenimas yra skirstomas į etapus kas 7-eri metai http://www11.brinkster.com/bituke/straipsniai/sveikata/septyneri_metai.htm, maždaug per tiek laiko žmogau ląstelės visiškai atsinaujina. Taigi, skaičiuokime, Prezidentas nušalintas 2004 m. balandžio mėn. 6-ą d..
  Aš išteisinčiau, tačiau KT teisėjai atsižvelgs į visas aplinkybes, gal net ir šį mano įrašą.

  • Apžvalgininko nuomonė

   Išteisintas jis yra jau seniai, nes nepasodintas už tris kaltinimus, kurie buvo paneigti.
   Tačiau pasižiūrėkime kaip jis dirbo:
   1. kaip ministras pirmininkas lėkė prisižadėti ES, kad uždarysim AE.
   Ar tas žingsnis protingas?
   Matome, kad ne – tas žingsnis yra žalingas Lietuvai;
   2. kaip prezidentas pasimetė, kada jį pradėjo pulti, o juk vyr. vadui tas nėra leistina – jis atsako ne už save (kada gali elgtis kaip nori, nors ir tai ne visada), o už šalį, todėl dar kartą patikėti tokio posto niekaip negalima;
   3.Sakykime, kad jis norėtų būti tik eiliniu seimo nariu, dalyvauti šalies reguliavime su partija.
   Bet ar turi šis kandidatas ir jo partija programą kaip pakelti Lietuvos ekonomiką ir gyventojų gerbūvį?
   Neturi.
   Ir nei viena partija, nei vienas kandidatas tokios neparodo, net nebando analizuoti liaudies, pvz., interneto komentatorių, pasiūlymų, nesako ką konkrečiai padarys, kaip padarys ir t.t.
   O lozungų nebereikia nuo TSKP laikų.
   Išvada: tas teismas yra tik eilinis valdančiųjų piaras (kaip dirbam kaip dirbam – ach ach, net žandai raudoni :) ), neatnešiantis Lietuvai visiškai jokios naudos.

   Todėl reikėtų kalbėti apie visos sistemos beprasmybę ir būdus kaip visa tą bardaką pakeisti (tai suprasdamas signataras G.Ramonas nusišovė, o Č.Juršėnui tie žaidimai irgi nusibodo).

   • Stogas

    Poetas.. vos ne Salomeja Neris.

  • suomis
 • Nesvarbu

  what ever!

 • as

  Bet juk reikia tikėti teismais kokį sprendimą jie bepriimtų. Ar ne to mus mokė teisinės sistemos šunvotė grb. Kryževičius?

 • sesa

  „didžiausias teisinis farsas“ bus kai išteisins dėdę Ūsą ir pasodins Venckienę ;-)

  • > sesa

   Tavo nuomone pedofilus ir žmogžudžius garbinančio asmens, kuris laisvalaikiu vagia vaikus ir tyčiojasi iš visų nereikia sodinti į kalėjimą? O reikia sodinti niekuo nekaltą ir apšmeižtą žmogų, prieš kurį nėra nei vieni įrodymo apart to, kad kažkas kažkam kažkada kažkur kažkaip pasakė.

 • Rimgaudas

  Tuomet sklandė vienokia dvasia ne raidė[Konstitucijos] o dvasia,ji buvo pažeista ,pasikartosiu pažeista dvasia,o šiuo metu,po Europos Žmogaus Teisių Teismo verdikto sklando galbūt kita dvasia ir sprendimas tuo pačiu klausimu gali būti kitoks, o gali ir nebūti,nes Lietuvoj svarbiausia ne Konstitucija o jos aiškintojai ,kurie keičiasi ,baigiasi jų kadencijos ir senųjų vieton paskiriami kiti…

 • briedis

  iš esmės tai jo, bet baisesnių scenarijų esama. Na pvz.- už 35 mln. litų operhauso scena rekonstruota… o dar geresnis pavyzdys- kokių 2 milijardų vertės dujų vamzdynas „parduotas“ už 300 mln. Ir čia jokio skandalo…ir ten jokio skandalo, kur chebra ganosi.

 • Pingback: KT sprendimas R.Pakso byloje: kaip reikės įtikti dvasiai | Artūras Račas()