J.Bernatonis seka bebrų pasakas

www.lrs.lt

Nuo Lietuvos Socialdemokartų partijos atskilusios bebrų grupės atstovas Juozas Bernatonis, nesulaukęs Kalėdų, seka pasakas mažiesiems:

Būtent vykdant nuosaikią socialdemokratinę politiką, LSDP sulaukė daugelio žmonių pripažinimo, laimėdavo rinkimus, sėkmingai valdė valstybę sparčiai liberalėjančios visuomenės sąlygomis, siekė įtvirtinti socialinį teisingumą ir solidarumą. Būtent skandinaviškas socialdemokratijos modelis buvo įgyvendinamas, kai socialdemokratų partijai vadovavo Algirdas Brazauskas ir Gediminas Kirkilas.

… Įdomu, ar čia J.Bernatoniui atmintis šlubuoja ar blogai su geografija.

(7 balsų, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...
  • Μarius

    Gerbiamas Artūrai, čia net ne pasakos, neįžeidinėkite pasakorių! :) Čia Bernatonio savigyra, fantazijos ir melas – viskas viename. Nuosakios socialdemokratijos, o tuo labiau skandinaviškos socialdemokrtaijos šioje partijoje būtent ir niekada nebuvo. Socialdemokratai kur partijos viršūnėlė – milijonierių klubas ir nekilnojamojo turto magnatai. Kur tą jų socialdemokratija? Kur tie progresinai mokesčiai apie kuriuos vadinamieji socdemai kalba 10 -15 metų? Lietuvoje viskas yra ne taip kaip sakoma, čia viskas su dvigubu dugnu, šitie Bernatonio žodžiai yra politinių zombių mėginimas, zondavimas sukurti lygiagrečią partiją kur figūruotų pavadinime socialdemokratai, apeliuojant į Brazausko autoritetą, Brazausko įvaizdį – tokio „paprasto žmogaus prie ūkio“, kuris, neslėpkime, buvo artimas lietuviui. Na, tipo kažkas tokio: mes Brazausko idėjų pasekėjai, tad balsuokite už mus.