Daugiau nei 10 tūkstančių balsų už Ruslaną: kas tai?

O dar kažkas kalba, kad lietuviai homofobai, kad jie nemėgsta homoseksualų…

Štai kaip balsavo LNK žiūrovai per „Muzikos akademijos“ pirmąjį finalą: Paulius – 3149 balsai, Urtė – 6605 balsai ir Ruslanas – 10569.

Daugiau nei 10 tūkstančių balsų už vaikiną, kuris viešai per televiziją prisipažino esąs gėjus.

Ir tai dar būtų pusė velnio, tačiau net jo draugas yra ne lietuvis, o suomis…

Ir žinot ką? Labai tikėtina, kad už Ruslaną balsuos ir per pagrindinį finalą ir labai tikėtina, kad jis laimės.

Man asmeniškai tai, ką dainuoja Ruslanas, nepatinka. Nieko išskirtinio kaip, beje, ir buvo visuose muzikiniuose relaybės šou, išskyrus gal tik pirmąjį „Dangų“.

Tačiau gal ir būtų gerai, kad jis laimėtų.

Bent jau turėtume ką pasakyti, kai kas nors sugalvos vėl uždrausti Tolerancijos sunkvežimį ar paskelbti, kad „Sodoma ir Gomora“ tėra knyga apie vis dar pasitaikančius iškrypimus.

Beje, kai pagalvoji, tai visai gali būti, kad už Ruslaną balsuoja būtent todėl, kad jis prisipažino esąs homoseksualus, o ne todėl, kad jis gerai dainuoja.

Juk žmonės mėgsta tai kas nauja…

Tiesa ir bijo. Kaip, tikriausiai kažkada pabijojo ir pati LNK kai pradinėje „Savaitės blykstės“ laidoje nominavo Ruslaną kažkokioje ten kategorijoje, tačiau apdovanojo A.Grigorian.

(7 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...
 • esu balsavęs tik už gruzinų vaikų trio vaikų Eurovizijoje, daina-pasirodymas „Bitutės“.

 • Po labai ilgos laiko pertraukos bandėm šiandien su broliu tą šou pažiūrėt. Tragiška. Visiški bebalsiai suėję ir bliauna (nesakau, kad aš geriau padainuočiau, bet gi aš ten ir neinu). Pažiūrėjom kokias dešimt minučių ir daugiau neiškentėm. Išjungėm iš viso televizorių.

 • Anonimas

  Kas dar gali būti baisesnio.

  Matyt bus. Juk buvo jau pasimiršę karai, kai prasidėjo… paukščių gripas, kempinligė, dioksinas, nepagydomos lytiniu keliu sukeltos ligos, na ir pati baisiausia liga apie ką šeimininkas čia parašė.
  Kas dar žmonijos baisesnio laukia… jau rodos baisiau ir negali būti, kas nutiko tiems žmogeliams.

 • Anonimas

  Vakar paklausiau Eglės Jurgaitytės ir Ruslano dainos…
  Taip ir nesupratau,kas dalyvauja konkurse?
  Man atrodo,kad Eglė,nes jos balsa perdainavo Ruslaną…
  Čia prodiuserių ir vadybininkų triukas…Ruslaną parodyti kartu su Egle,nes ji dabar Lietuvoje populiari,o jam ir jiems paranku-taškai renkasi(pinigai).Gaila,kad Lietuva neprisidėjo prie lietuvaitės atstovavimo…

  Aš prieš Ruslaną ir ne dėl dainavimo,bet dėl kitų, rimtų ir argumentuotų priežasčių…

 • Anonimas

  Galima suabejoti ir balsavimo objektyvumu. Gal produseriams naudinga laikyti gėjų iki finalo, kad išliktų įtampa, intriga, tad gal būt jie kiek paklastoja balsavimo rezultatus? :) Viena moteris man sakė, kad jai Ruslanas patinka, bet sunku pasakyti visumoj ar jis tikrai turi daug gerbėjų.

 • Anonimas

  o kas tas Ruslanas?… sorry chebra, galvojau, jūs čia rimtus dalykus šnekat…paskutinis mano žiūrėtas reaybės šou buvo Akvariumas

 • Anonimas

  ka jus cia nusisnekat? niekas neziuri i jo sexualini poziuri… visi kreipia demesi i jo balsa! tam ir yra sis realybes sou! nebenusisneket taip :D

 • na va, pranašystė teisinga. Ėmė ir laimėjo…

 • Anonimas

  Ajyzau, ką jūs čia aptarinėjat, ponai?
  Akla meilė Tėvynei…?