Dar apie Švelniukus

… Šiandien buvau gan užsiėmęs, tad vienas komentaras labai ilgai buvo nepatvirtintas ir dėl to galėjo likti nepastebėtas.

Tai – Aušros iš „Algojimo“ komentaras.

*********************************************************************************************************************

Artūrai ir visi Švelniuko draugai ( arba nelabai),

esu Švelniuko fanė. Ir pasakysiu kodėl.

Šį projektą sumanė jauni savanoriai, fondo organizuotose vasaros stovyklose buvę draugais – pagalbininkais neįgaliukams. Tiesą pasakius, net nesu mačiusi žmogaus, kuris sukūrė puslapį, nes tai jis pasisiūlė padaryti per draugus, užsikrėtęs jų gerumu, iniciatyvumu ir Meile. Daugumas mūsų savanorių – studentai, kai kurie iš jų jau turi sėkmingus verslus, studijuoja įvairiose aukštosiose mokyklose. Švelniukas – pasakos herojus, kuris keliaudamas iš rankų į rankas išaugo į Švelnumą, vėliau į Gėrį ir tapo Meile. Tiek lyrikos. Dabar pragmatiškiau.

Valstybė neįgaliam vaikui ( tame tarpe ir sergančiam onkologinėmis ligomis) kas mėnesį skiria nuo 3500 iki 8000 litų! Neįgalių vaikų Lietuvoje yra apie 30.000, kasdien negalia nustatoma vidutiniškai 6 vaikams. Suskaičiuoti nesudėtinga kokia suma susidaro mėnesiui, metams…Suskaičiavome, kad šiuos pinigus administruoja…23 skirtingos institucijos! Deja, vaikus ir jų šeimas pasiekia tik menkas trupinys – negalios (šalpos) pensija + slaugos pensija ( nuo 350 iki 1440 Lt) kas mėnesį.

Bet čia jau kita tema – šiurkštukai.

Štai kodėl labai svarbu įsigyti Švelniuką.

Kam skiriami pinigai, kiek jų turime, ką dirbame – http://www.algojimas.lt

Norintys išsakyti pastabas, abejones ar prisijungti darbams, rašykite info@algojimas.lt

Nuoširdžiai ir nuolankiai,

Aušra

(6 balsų, vidurkis: 4,33 iš 5)
Loading...