Citata #99 Tapęs Seimo nariu, žurnalistas Rokas susireikšmino…

Aš – Rokas Žilinskas, todėl policija ir prokuratūra darė šou, bandė mane parklupdyti

alfa.lt

(11 balsų, vidurkis: 4,09 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Aš- Nerijus,nesu populiarus ar žinomas asmuo,todėl prie manęs niekas nekimba ir stengiuosi neprisidirbti,kad kibtų…
  suprantama,kad polocija peržengė ribas ir tai vyksta nuolat.mano šeima yra su tuom susidūrusi.Jie kelių ir pakelių „ereliai“.
  Į policiją dirbti eina tinginiai arba,- tinginiai…
  Baigę 12 kalsių,kur turi išmanyti teisę,pasiima lazdelę ir mojuoja sau „pakišas“(suprantate kas per žodis ir jo reikšmė?).
  Juokinga,kai atstovaujantys valstybę,nemoka elementarių kultūros ir teisės pagrindų.bendravimo įgūdžių ir pan.
  Suparntama ir tai,kad p. Žilinskas, bandė save sureikšminti.Esu žinomas,o jūs su manim taip elgiatės…
  atėmė „nekaltybę“.gerai.taip ir turi būti-lai sprendžia teismas ir linkiu jam nešališkumo.
  gėda dėl Uspaskich- jei esi teisus,tai ko pergyveni dėl prarastos „nekaltybės“ Seime..?

 • Anonimas

  sutinku, kad pas mus policininkai tinginiai arba tinginiai. arba esi nuolankus ju tarnas (remejas) arba nedorelis, kuris jiems eis ‘ant blanko’ (juk kazkam israsyti kvita reikia)

  bet Roko atveju istorija jau aiski. ‘sugebejai prisivirti koses, sugebek ir issisrebti’.. jis nesugebejo. 1.nuejo i seima (kaip tetukui uz nugaros) 2.antra karta lipo ant to paties greblio (be teises vairuoti sedo vel, vel, dar.) t.y. policijos priesiskumas-‘uzsisedimas’ atkrinta.

  uzuojauta, vargsui ziniu skaitovui, pakeite Valinskishkas labirintas. ‘yra du vokai, trecias tuscias, as seimo narys, trauk voka, gal laimesi laime, o gal busi veinas is triju valstybes pareigunu, as savim tikiu-kodel netiki manim? Birute ineshkite deze su prizu, bet priza gal keiciam ir tt ir pan…

  blogai.

 • Palinkėjimas mielam A.Račui:
  Netapk „kakadu“ filialu. Pastebiu požymius. Būtų gaila …

 • nerijui.
  Dėl Uspaskich – kiek žinau, partijos buhalterė ne teisiamoji, o …. liudininkė, tačiau kad Uspaskich vertė ją klastoti buhalterinius duomenis įrodymų nėra. Tai kaip čia yra? Atsakymas: yra taip, kaip reikia komunistams. Ir su Paksu atsitiko taip, kaip susitarė du klanai, nors mielas A.Račas tai pripažinti atsisako, kadangi per daug „malkų priskaldė“ ( iš nepatogumo tebeskaldo)komunistų apkvailintas. Prisipažinti buvus apkvailintam? Niekada. Geriau jau ir toliau pamazgas pilti. Nors progresas yra. Apie Valinską organines trąšas malti pamažu liaujamąsi. Truputį pavėluotai, bet klaidos kartoti matosi nenorima. Su kuo ir sveikinu.

 • Anonimas

  Virgiui.1.Paprastai įrodymų,kad įmonės vadovas verčia buhalterius klastoti duomenis niekada nebūna.Bet 99proc.atvejų be vadovo nurodymų buhalteriai tuo neužsiima.2.Tai,kad DP mokėjo už įvairiausias paslaugas iš „juodos kasos“ jokia naujiena:taip daro absoliučiai visos rimtesnės partijos,siekdamos taupyti rinkimų kompanijų lėšas,kurių visada trūksta.Tokių neskaidraus finansavimo pavyzdžių apstu,nesinori kartotis.O pasirinkta DP buvo sąmoningai,siekiant ją diskredituoti elektorato akyse.Sakymas,kad to reikia komunistams – absoliutus absurdas,to reikėjo visoms save vadinančioms“tradicinėmis“partijoms,kaip,beje,ir Pakso atveju.O kad seimas atėmė neliečiamybę visiems trims – gerai,nors prie ko čia Gapšys,atvirai pasakius,nesuprantu.Tur būt formaliai jis kaltas,nes irgi pasirašinėjo.Ką gi,gaus kokius 2,5tūkst.litų baudos.

 • Anonimas

  atrodo, kad mes su Tavim važinėjame skirtingais Lietuvos keliais. Nors vairuoju nuo 1988 metų, kelių policija stabdė mane kelis kartus, tiek pat kartų baudė už realiai padarytus nusižengimus, tiek pat kartų elgėsi su manimi kulturingai ir pagarbiai, kyšio neprašė, aš nesiūliau – sumokėjau į biudžetą ir viskas tuo baigėsi. Jei jau tie mientai tokie blogi kaip teigi, gal, sakau, pats pabandytumei? Iš paties komentaro stiliau atrodo, kad paties IQ tolokai iki eilinio statistinio kelių policininko.

 • Anonimas

  Gana dažnai Lietuvoje vartojamas žodis „komunistas“.
  Gal tai nėra tiesioginis straipsnio komentavimas, bet šalia esančio komentaro komentavimas.
  Kadangi tai nebus visiškai į temą – perskaičius, mano komentarą galima ir išimti.
  Keisčiausiai, kai tuo žodžiu „komunistas“ įvardijami turčiai ar net oligarchai.
  Kokie gi jie komunistai
  Aš anais laikai pažinojau pora komunistų – tai kaip tik jie po 1990 m. buvo dešinieji radikalai (tarp kitko, nuoširdūs sau ir tada, ir dabar – pasirodo yra ir toks tipažas).
  Kitų komunistais nevadinau – tai buvo kaimo berneliai, labai gabūs, labai gerai baigę vidurines, universitetus (tuomet kitaip vadino), todėl padarę karjierą gamyboje, o su ja gavę tą bilietuką (tarp kitko man ir davė, prieš perkeliant į ministeriją, bet neėmiau – maniau, kad paimti be eilės, kai eilėje grumiasi dešimtys išroškusių to bilietuko, būtų buvę labai nekulturinga). Kai dabar pagalvoju, tai gerai kad ir neėmiau – karjiera tai sustojo (nors ir be posto, bet su niekuo, kas buvo virš manęs, apart aukščiusųjų vadovų nesikalbėdavau, – nes darbai buvo kraunami tokie, kokius atliko tik aukščiausieji pareigūnai. Tad karjieros nebuvimas darbui netrukdė – tik algai), bet būčiau vienas vienintelis iš giminės, kuris būtų tokį bilietuką turėjęs.
  Kyla klausimus, kodėl turčius Lietuvoje vadina komunistais. Ne vagimis, ne vagių vagimis (oligarchus), bet komunistais.
  Gal manau, kad yra dar neaukšta diskutavimo kultūra.
  Juk nemanau, kad tarpukaryje buv. caro tarnautojus atitinkamai vadino – juk tai, tur būt, ir buvo esminė jėga, kuri Lietuvą per 20 metų išvedė iš skurdžiausio Rusijos pakraščio.
  Kai kas sako, kad gabūs lietuviai vykdavo į Peterburgą, nes čia Lietuvoje lietuvių žmonėmis nelaikė, o Peterburge jie buvo tų pačių rusų gerbiami.
  Gal ir dabar panašiai yra – tik vyksta ne į Peterburgą, bet į Vakarus, juk žmogus nori žmogumi būti, gi Lietuvoje juo labai sunku būti (nepažemintam), jei nenori ir sau neleidi vogti.

 • Anonimas

  maz, nuvairuok i Kauna. ten sulaukti kol tave sustabdys nesunku. tam net pazeidimo nereikia. o jei kazka pazeidi, tai kysio siulyti nereikia, jie patys is pinigines gali pasiimti. arba iki bankomato pasisiulyti palydeti. ten turejau (dar studentiskos) patirties, kai is pinigines patys 13lt uz keleivio dirza issipurte.. tada as net kalbeti nemokejau :)

  o vilniuje ‘kiti keliai’. stabdo tik nakti profilaktiskai.

  stai tau ir kiti keliai..

 • Anonimas

  to maz

  pagal rašyma,tai matosi,kad mano IQ tikrai stipresnis nei pas Jus-tamsta.
  Turiu gyvenimiškos patirties-elgiantis su „tinginiais“.o pats,turbut, ir būsi vienas iš Jų-mentukų.
  Būk kuom nori.Laisva valia,bet pirmiausia reikia būti žmogumi,o po to policininku,o ne atvirkščiai.
  Jiems trūksta elementarios kultūros.mandagumo.Jie net nemoka sustabdę garsiai ir aiškiai prisistatyti…o ką jau kalbėti apie kyšius?
  ima, ėmė ir ims…
  baudas padidino?kam?tam…per pus dalinamės?-dalinamės.ir va tau padorus policininkas.
  kai būna tėvas spardomas už tai,kad paskambino į policiją ir pranešė,kad aplinkui mašinas šlaistosi kažkokie įtartini asmenys…ir kai jie atvyksta.prasideda šou.tada jau kaltas lieka iškvietėjas.matai,kam Tu ponuli mūsų miegą ar „gerą“ darbą sutrugdei(stabdant greičio viršytojus ar pan.).čia jiems ne biznis ir dar už tai atrausi „malkų“ ir dar prie mažamečių vaikų.
  visiems buvo šokas.padavė į teismą.laimėjo bylą.bet per mažai gavo-„mentai“.bet neduosi juk dar kartą.tada gali liūdnai baiktis.čia juk tokia pat mafija,kaip ir politikoje.ir dar baisiau.
  jiem reiki kas savaitę eiti psichologo ir teisės kursus,kad pagaliau įgautų padorumo ir žinių, bendraujant su visuomene.

  ir nereikia čia man -„maz“ postringauti apie mano ar kitų IQ.
  jei puoli-reiškia pats esi iš jų tarpo?

 • Anonimas

  Nerijau, o be puolimo negalima? O gal maz negali nuomonės turėti?
  Gerbtina kiekviena nuomonė, nors ji, kaip tamstos, tik minčių kratinys.
  Tokių kaip Rokas visais laikais buvo, yra ir bus. (Quad licet Jovi, non licet Bovi)
  Tik kad jie į seimą, vyriausybę ir pan. pralenda – tai jau tragedija, mūsų visų tragedija. Dėl to ir kenčiame, bėgame, piktinamės … Račo (OPTIMISTO) bloge rašome, kitų parašymus skaitome: taip sąžinę apraminame…..

 • Anonimas

  to Ar

  Neslėpk savo vardo,jei esi drąsus.Gal ir minčių kratinys,bet bent tiesa rašoma.Nesu raštininkas iš prigimties.bet sakau ką galvoju visada ir visur ir nesislepiu.lai kiti manęs ir nekenčia už tai,bet visda esu ir kitų balsas,kai kiti TYLI.
  rašau iš karto,nes neperrašinėju savo minčių keliolika kartų.todėl ir gaunasi-minčių kratinys.o kuom blogai optimizmas?
  tai ko tamsta „Ar“ čia rašai?yra pilna kitų blogų.
  Man,Račas,kaip žmogus su savo nuomone- patinka.Kai kuriomis temomis galių diskutuoti,bet daugumai-pritariu.

  su policininkais dar neturėjau reikalų ir nemanau,kad jų turėsiu.Važinėju jau nuo 1999 metų.stažas neblogas?ar ne „Ar“?
  stengiuosi būti geras vairuotojas ir mokausi ne iš kitų klaidų,o iš savo.
  p.s.
  puolimas- tai silpnumo požymiai.
  ar ne taip „Ar“?
  Kiek čia rašiau,dar nieko neužsipuoliau,gal tik A.R.
  visada išskaiu tik savo nuomonę,ne kaip kiti „rašinėtojai“.galima dikutuoti,bet ne puldinėti.
  o gal tu „Ar“-tas pats „maz“?slapukas?

 • Anonimas

  Matai, kad nieko nedarai – tik puoli ir puoli. Atsipūsk ir paskaityk ramiai savo rašliavą.
  O aš tikrai ne maz ir važinėju nuo 1979 metų. Bet ne tai svarbiausia.
  O kam tau mano pavardė – tau ji nieko nepasakys, bet siūlantis privalėtų pirmiau savo pasisakyti.:)

 • Anonimas

  Kai būsių žurnalistu,tai kiekvieną savo rašlivą skaitysiu kelis kartus,o paskum talpinsiu.kadangi toks nesu ir nebūsiu,tai mintys liejasi laisvai.
  kai sukursiu savo ‘blog’ą“ ir savo puslapį,tai būtinai Jums pranešiu.Galėsite pasisakyti įvairiomis temomis.Ten tikrai bus viskas ir mano pavardė ir kur gyvenu, ir ką veikiu…
  Ne kiekvienas gimė būti rašytoju.
  jei po kiekvienos kitokios minties paspausiu „enter“- bus tikrai ne minčių kratinys,o išdėstytos mintys.
  ir be to.rašyk apie temą,o ne kritikuok kitus.

 • Anonimas

  Tegu tas Rokas nebejuokina Afrikos. Melyna nosis is toli sviecia o jis dar cia susireiksminti bando: „dabar as nebe zurnalistas Rokas o seimo narys Rokas“. Pries tampant semo nariu is TV isspirtas buvo uz meile snapsui. O prisikelimo partijai tiko geriau anoniminiu alchasu partija butu priemus. Nors ir siai tinka.

 • Anonimas

  Apie temą ir buvo, jei atgal dirstelėsi.:)

 • Anonimas

  gerai pabaigiam tas nesąmones ir nebemokome- kas kur ir kaip.
  visada turiu savo nuomonę ir ją ginu.gal dėl to,kad esu žemaitis?ar dėl to,kad tokia DNR?tiksliai negaliu pasakyti.Ir jei esu puolamas ar litap iškraipomos mano mintys ar pasisakymai,tai visada stengiuosi jas apginti.
  o jei į temą,tai netikiu mūsų teisėsauga ir tai ką jie daro.sisidūriau su jais šeštadienį,bet čia prieš kokius 5 mėn.Autostrada vilnius-Kaunas.važiuoju 100- 110 km/h.
  per galinį veiodrodėlį matau „atlekia“ Volvo(su švyturėliais).Kaip ir visi vairuotojai pasitraukiu IŠ ANTROS kelio juostyos į pirmą,nes tuo metu lenkiau“vos ne koloną“,kurie riedėjo 90 ir mažiau.
  bet esmė ne tame.esmė yra: ką gali veikti šeštadienį valstybinė mašina -Volvo ir plius(lydėtas auto)Mercedes Benz?Buvo pie 9 val. ryto.
  Nesupratau?
  Tai ką man galvoti apie tokius veioskmus,kai tarnybinės mašinos naudojamos“veilniai žino kam“?Ir ką man tada galvoti apie policiją ir visą teisėsaugą?
  numerius parašiau ir nusiunčiau TV tarnybom ir ką- ir nieko…niekam neįdomu.

 • Anonimas

  Gal siųsti reik STT, bet ir tai klaustuks.
  Man rods, gerai, kad tamstai tas parūpo.
  Kad daugiau taip elgtųsi, gal po kokių 10 metų ir pradės reaguoti (čia be sarkazmo ar ironijos).
  Aš pats, tai nekreipiu į tai dėmesio (bet negalvoju, kad taip ir turi būti).
  Žmogus turintis tvirtą nuomonę ir ją ginantis – vertas pagarbos.
  To ir linkiu kaip žemaitis žemaičiui.:)
  O apie Rokus Žilinskus ?

 • Anonimas

  man atrodo ponai abu nugrybavot. Buna:-)))

 • Anonimas

  baikit grybaut.Yra kita problema:kas ištiks mūsų atominę energetiką ir konkrečiai Ignalinos AE,jei p.R.Žilinskas bus nuteistas.Kaip žinia,naujojo Seimo jis yra paskirtas Atominės energetikos komisijos pirmininku.Kyla klausimas:ar tai buvo padaryta sąmoningai.Mano nuomone,taip.Buvo galimybė,jį išrinkus,persiderėti dėl Ignalinos AE uždarymo terminų,paskubinti naujojo bloko statybas,išspręsti metų metus besitęsiančias epopėjas su jungčių tiesimu į Švediją,Lenkiją,Suomiją ir Vokietiją.Dabar šie klausimai sustos,nes p.Žilinskas vaikščios po prokuratūras ir teismus.Žinant visą šitą karuselę,manau,kad jis atsilaisvins tik po kokių 2 metų,bet traukinys jau bus nuvažiavęs,o mes,jo pervažiuoti,taip ir liksime tysoti.Klausimas:kas galėtų paneigti anot vieno signataro,kad taip ir buvo sumąstyta?

 • Anonimas

  Linui, lygiai tą patį ir aš kaip tik vakar galvojau. Kitaip – jokios logikos tame reikale (kad būtent tas žmogus yra išrenkamas tos komisijos pirmininku – juk šioje vietoje turėtų būti labai ir labai nepažeidžiamas žmogus, kad nebūtų galima sutrukdyti reikalą išspręsti greitai, Lietuvos naudai).
  Kitas dalykas, kaip ten buvo ir kad nėra žmogui pasitikėjimo mūsų teise (teisėsauga).
  Ne žiūrėkime kaip buvo užpultas Jonas Ramonas dėl, atseit, suartų kaimo kapinaičių.
  Kai buvo įrodyta, kad jokių kapinaičių ten nebuvo ir kad jokios kapinaitės nebuvo suartos – visi tyli, kaip vandens į burnas prisisėmę.
  Dabar reikia atsiminti kiekvieną, kuris apšmeižė žmogų ir savo kambaryje riebiomis raidėmis užrašyti jų pavardes – kad nepamirštumei niekšų, kad ir vaikai, ir anūkai žinotų, kas Lietuvoje dėjosi XXI a. pradžioje (kokie šmeižikai Lietuvą valdė).

 • Anonimas

  gal iš tikro eit krautuvėn aliejinių dažų pirkt?Vakarą paskirt šmeižikų pavardžių rašymui ant sienų.Bet kodėl tik ant mano kambario?Nutepliosiu visus,dar ir tualeto lubas.Taip tarp niekšų pavardžių ir gyvensiu.Raidžių tik riebių nedarysiu:pats esu riebus,o ir vietos galiu pritrūkt.Naktį dar pamąstysiu apie R.Žilinską,galgi viskas ir gerai baigsis kaip tam J.Ramonui.

 • Anonimas

  Mielas Linai,
  kad ir labai išskubu išvažiuoti dabar, – atsakysiu visgi.
  Manau, kad truputuką panaudojote gebelsiškos propagandos elementų (kurie kaip žinia gerai prastuomenei veikia ir šiandien – tuomet tai ir visiems, tiesa ir dabar pvz. docentams ir studentams veikia taip pat gerai).
  Jus sulyginote dvi pavardes.
  Vieną žmogų, kuris jau įra žinoma, kad viešoje vietoje buvo neblaivus (toliau man ir neįdomu – nes neblaivus yra neblaivus, tik skirtingai kiekvienas tuomet elgiasi… bet kai neblaivus).
  O kitas žmogus Jūsų čia greta priderintas – yra žiniasklaidos apšmeistasis.
  Tad aš sakiau kitką, kad žiniasklaida neatsiprašiusi apšmeižto žmogaus (o turėtų tiek pat laiko (du metus ir kasdien) – atgailauti.
  Jei ji to nepadarys – reiškia ši žiniasklaidininkų karta save sutrypia žmonių akyse, kartu nusinešdama ir kokius 80 proc. joje dirbančius padorius žmones, manau.