Citata #72 G.Kirkilas vertina nuveiktus darbus ir žvalgosi naujo

Premjeras G.Kirkilas nuo kuklumo tirai nemirs:

Istorija visus sudėlios į savo vietas. Tačiau mano premjeravimo laikas buvo ypatingai sėkmingas Lietuvai

…bet jei tauta kartais per rinkimus to neįvertintų, G.Kirkilas turi parengęs planą „B“:

Su malonumu grįžčiau į žurnalistiką, tiesiog sapnuoju pabūti kitoje pusėje, ne klausinėjamu, o klausiančiuoju

…įdomu, kas pirmas pasiūlytų jam darbą?

(4 balsų, vidurkis: 3,75 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Iš tikrųjų Lietuvai yra ypatingai sėkminga tai, kad tas premjeravimo laikas baigiasi…

 • Anonimas

  Nors už LSDP nebalsuosiu, bet galvoju, kad Kirkilas buvo geriausias premjeras per paskutinius 8 metus. Kaip ten bebūtų, jis pasirodė veiklesnis už AMB. Valdyti valstybę reikia talento. Kirkilo gebėjimai akivaizdžiai buvo per maži. Bet mes visą laiką susiduriame su vadybos problemomis valstybėje. Kol galvosim, kad valdžia turi būti pigi, gyvensim blogai. Bėdos valdyme yra sisteminės. Nes valdyti reikią tokią Lietuvą kokią turim, su visom mentaliteto problemom, specialistus irgi turim tokius kokius iki šiol paruošėm ir už kokius sutinkam mokėti. Reikia tikrai drąsaus žmogaus, kuris imtųsi. Klaidos valdant yra tiesiog neišvengiamos dėl anksčiau paminėtų sisteminių priežasčių. Kitas premjeras, jei jis imsis ryžtingai daryti, jei darys ką reikia, taps labiausiai nemėgstamu žmogumi Lietuvoje, o jo pavardė keiksmažodžiu. Nebent Lietuva išrinktų TT. Tada Mazūronis gerai Lietuvą praskolintų ir už tuos pinigus kokius 2-3 metus papuotautume. Jų vadas Paksas tuose reikaluose specialistas.

 • Anonimas

  Jei nori klausinėti, tai Kirkilui geriau jau kartu su Sadecku į kokį ekskomisarų biurą įsidarbinti :)

 • Anonimas

  Paklauskite valdininkų, VP, LEO ir kitų monopolistų: ar blogas dabartinis premjeras; jums tikriausiai atsakys – „zajargut“.
  Paklauskite visų likusių Lietuvos gyventojų ir jums tikriausiai atsakys – „švaine“.
  Suskaičiuokite pirmuosius ir antruosius, išveskite santykį. Pagal šį santikį nustatysite, koks yra dabartinis premjeras.

 • Anonimas

  Kokiame bažnytiniame leidinyje (nebūtinai katalikų) toks žurnalistas gal ir ras darbo.

  Valdžia, gi, nebūtinai turi būti pigi: jei „Saulėlydžio“ tipo komisijos būtų veiklesnės, tarnyba joje ir šiandien galėtų būti geriau apmokama. Problema yra nomenklatūros savaiminis prieaugio pobūdis, jei jos reikalai palikti savieigai. Kita, svarbesnė – ne tiek sisteminė, kiek mentaliteto – požiūris į tokio pobūdžio darbą: bent dalinai jis laikomas beprasmiu, skirtingai nuo kasoje keliskart per mėnesį atsiimamų išmokų tikrumo. Trečias dalykas – tas pats godumas: jūs manote, kad Kirkilas, vienu metu Premjeras ir Seimo narys (vykdančios ir įstatymleidystės puselių laimingas apjungėjas) buvo nepakankamai materialiai paskatinamas? Aišku, visuomet atsiras kas gali paskatinti labiau, bet ar tikrai reikia mesti atstovauti tuos interesus, kuriuos turėtum? Pinigai pasaulyje galėtų pirkti ir dar dažniau, tik ar tikrai dar dažniau turėtų būti parduodama?

  Galiausiai, mano asmenišku manymu, šam konkrečiam demagogui už darbą ir taip buvo permokama.

 • Anonimas

  Sveikas Račai. Butu gerai kad pats pasidometum apie „chemtrailus“ ir straipsny koki parasytum. Nes jau ir lietuvoj tokius leist , pilnu pajegumu pradejo. Nato naikintvai ar kokie ten lektuvai atsiusti lietuvos oro padanges „ginti“ jau skaraido ir tersia . Paziurek http://www.youtube.com , uzrasyk „chemtrail“ , pamatysi koks cia planas vykdomas. O jei dar kas domina ,parasyk man maila , daugiau ydomybiu papasakosiu …

 • Anonimas

  >…įdomu, kas pirmas pasiūlytų jam darbą?

  LEO LT atstovas spaudai de jure. De facto jau ir taip juo dirba.