Citata #448 V.Landsbergis paaiškina, kas ko nusipelnęs

Europos Parlamento narys, konsrevatiorius Nr. 1 Vytautas Landsbergis paaiškina, kas yra kas.

Kurie skelbiate, kad sukurta situacija – švelni, nekeičianti to rezultato, kuris yra demokratijos kokybė, pasisakote už plutokratiją – teisėtą pinigų bei labai didelių pinigų valdžią. Būsite jos …nusipelnę.

alfa.lt

…Reiktų taip suprasti, kad profesoriaus požiūriu, maždaug pusė rinkimuose dalyvavusių Lietuvos piliečių pasisakė už plutokratiją.

O gal vis dėlto tik prieš V.Landsbergį ir jo partijos kolegas bei jų pokalbius su marsiečiais?

(10 balsų, vidurkis: 3,40 iš 5)
Loading...
 • Martynas

  Milijardai musių negali klysti – š*** tikrai yra kažkas gero.

 • Lee

  nieko naujo iš šito pono -kas ne su mumis ,tas mums priešas…

  • Bobutė

   O gal tiksliau būtų taip:

   Kas ne su juo/ne už jį, tas – Lietuvos Respublikos priešas…

   • briedis

    miela bobute, ne visai taip- “ kas su šiuo ponu, tas mums priešas“
    Kadaise dar būdavo sakoma, kad “ Tambovo vilkas jam draugas“…

 • Izbliondimas

  Manau, kad pradžioje gal reikia užbaigti reikalus su Bražuole, ginkluotų žmonių išvedimą prieš Lietuvą, į tuos miškus…
  Panaikinti partiją, jei bus nustatyta, kuri tai organizavo…
  Tuomet eiti toliau… ką darydavo rinkiminių apylinkių ir apygardų komisijos ankstesniuose visuose rinkimuose…
  O ne kalbėti tik apie žiedelius, lyginant su tais gal baisiais nusikaltimais.
  Nors tie žiedeliai mane irgi nervina, ir ne tik nervina…

 • Petras

  Tai kad tose komisijose nelabai ką ir padarysi. Ten kaip buhalterijoje. Atiduodi balsus ir suvestinę. Jei tik kur koks balsas suvestinėje nesutampa, tai laužo galvą kelias valandas kame šaknys.

 • chipmunk

  Nepaneigsi, žinant kokiuose sluoksniuose Vyktaras rinko balsus.

 • Izbliondimas

  DELFYJE:
  R.Šimašius: nebuvo jokių galimybių kalėjimuose sukliudyti galimam balsų pirkimui…

  Na, tai kas dėdavosi praėjusisu 22 metus. Kas tuomet kariuomenėje.
  Tai čia DP reikalai darosi jau 101 vietoje…
  Va ta prasme, gauname informacijos, apie ką anksčiau net nepagalvodavome.
  Matyt pralošėjai norėjo vieną reikalą atskleisti, o atsiskleidė košmarai… Tad gal vertėtų rūrą suraukus, geriau patylėti, bent.
  Aplamai nebuvo sąžiningi grojikai, – taip va gali imti ir pasikeisti. O dabar kai prakišo, – manau, geriau išjungti visas radijas, laikraščius, kol juos Dievas po šitą žemę dar nešios…
  Visos nelaimės šalyje, per šiuos 22 metus,manau, – tik juose.
  O Dieve…
  Visus 22 metus, tik Rusija, Kremlius, raudoni ir t.t. ir pan.
  I

 • Ričardas

  čia Sokrato pradėto ginčo tąsa. landsbergis kalba Platono tezėmis -absoliutas, gėris, tiesa grynosios esmės,priežastis, o mes , musės gyvename realiame pasaulyje, su pradžia ir pabaiga. (bent jau asmenine) ir visiškai nesinori dėl pasaulinių idealų paaukoti elementarios gerovės. ponas Maslov poreikių piramidėje apie saviraišką ima kalbėti tik tada, kai visi kiti poreikiai patenkinti. o kai Lietuva gyvena 870-1250 ribose, bambalis alaus yra didžiausia vertė kurią siūlo politika. man labiau patinka Aristotelio modelis. jis vertina situaciją ir siūlo pasirinkimo galimybes. aš už bambalį.

 • Gylys

  o kas nutiko su priešpaskutine tema ?

  • TOOPas

   Turbūt gerbiamas A.Račas perskaitė ką parašė. :)

 • Cinikas

  Nelabai suprantu kas cia keisto jo pasisakyme?

  Teismas pasake, kad balsai buvo perkami. VU pirkeju neisizada, taip parodydamas, kad viskas del to tvarkoje.

  Normalu, kad palaikantys tokias partijas yra uz pinigu valdzia ar valdzia piniguose.

  • Jonas III

   Kažin, ar iš teisingų prielaidų visos išvados turi būti teisingos?

 • Rytis I

  Bendrai paėmus, tai gaunas tokia fantasmagoriška situacija: senas vilkas p. Vaigauskas, kuris atrodytų ką ką o rinkimų įstatymą turėtų būti skersai ir išilgai išvaikščiojęs, mintinai citavęs ir na – pažeidė švelniai ir šiurkščiai, ir galima sakyti net sutrypė..

 • aušra maldeikiene

  Dingo Bačiulis. …?

  • taip, MA. Redaktorius, sulaukęs labai daug neigiamų nuomonių ir priekaištų, pasitarė ir nusprendė įrašą pašalinti.

   • aušra maldeikiene

    :)

    • Taškas

     Sveikintinas žingsnis :)

   • austras

    Pone Račai, kaip jau rašiau po komentaru apie „Prezidentės planą“ LENKIU GALVĄ. Bet už tai, kad pradanginote komentarą apie Bačiulį LENKIU GALVĄ dar labiau. Iš tiesų, taip tik įrodote, jog nesate toks užsispyręs, kaip būtų galima pagalvoti.. :) Nors nemažai tinklaraštį skaitančių žmonių žino, kad jų nuomonė Jums nelabai rūpi, tačiau tai buvo tikrai gražus gestas tiek Jūsų skaitytojams, tiek Jums pačiam.

    • Q.E.D.

     Kitą kartą, kai pasiskaičiuoji galimus nuostolius ir blaiviai įvertini savo finansines galimybes, tenka savo onorą aptramdyt.

    • Valentinas

     Austrai, aš irgi susižavėjęs pirmuoju romano „Prezidentės planas“ skyriumi ir nekantraudamas laukiu pratęsimo. Kur šį kartą nuves laki autoriaus fantazija?
     p.s. rašydamas savo mokslinius istorinius darbus argumentacijos dalį rašai panašiais principais kaip „prezidentės planas“?

     • austras

      Romano siužetas dar tik vystosi ir kartais įgauna pakankamai keistas formas, kuomet daliai dešiniųjų be galo nesinori netekti valdžios ir jie iš paskutiniųjų įsikabinę į prezidentės sijoną nevykusiai siunčia signalus kitoms „atsakingoms“ partijoms, desperatiškai ieškodami „atsakingo“ bendrumo su tais, prieš kuriuos (o likimo ironija!) daugybę metų kovojo savo pačių galvose užgimusią „atsakingą“ kovą.

      http://www.alfa.lt/straipsnis/15065629/Kubilius..atsakingos.partijos.gali.susitarti=2012-11-10_12-06/

      Tačiau iš tiesų konservatoriams, liberalams bei prezidentei belieka bejėgiškai stebėti, kaip, priešingai jų norams, formuojasi stipri koalicija su kairiaisiais, lenkais bei Darbo partija. Paradoksalu, tačiau būtent Darbo partija yra šios koalicijos stipriausia jungiamoji, bet tuo pačiu ir silpniausioji politinė dalis. Stiprioji, nes moralinė konservatorių bei prezidentės demagogija, eilinį n-tąjį kartą prisiėmus sau patiems priskirtą teisuolio vaidmenį paliko šiai organizacijai tik vieną kelią į valdžią. Todėl, kitaip nei socdemai, Darbo partija nebeturi manevro laisvės, o tai susilpnina jų derybines pozicijas bei suriša juos su socdemais. Kita vertus, Darbo partija yra akivaizdžiai oligarchinė, dešiniąsias ekonomines vertybes išpažįstanti politinė jėga, todėl įgyvendinant realius sprendimus iškilus progresinių mokesčių klausimui koalicija turės daug vidinių problemų. Neišsprendus šio klausimo kairysis elektoratas nusivils ant socialdemokratų pečių besilaikančia koalicija, o tai neišvengiamai atsilieps ateinančiuose Seimo rinkimuose. Kita vertus, akivaizdu, jog progresiniai mokesčiai nėra realios socdemų veiksmų programos ašis. Jiems, kaip ir Darbo partijai, liberalams ar konservatoriams vertybinės nuostatos visuomet buvo antroje vietoje po siekio tapti valdžios dalimi. Todėl Darbo partijos įtraukimas į koaliciją prabėgus ketveriems metams socdemams suteiks galimybę eilinį sykį graudžiai sumekenti „esą progresinių mokesčių neleido koalicijos partneriai“. Rinkėjams juk niekuomet nekils klausimas – kam eiti į valdžią, jei negali realiai įgyvendinti savo svarbiausių programinių ideologinių nuostatų?

     • Valentinas

      Austrai, tai tu pritari minčiai, kad ši taip vadinama „koalicija“ turi tik vieną bendrą idėją – neapykantą konservatoriams?

     • austras

      Bendra koalicijos idėja skambėtų taip: „dalintis valdžia ir aprūpinti reikalingus žmones reikalingais postais, neįsileidžiant konservatorių bei liberalų sąjūdžio“. Prieš ketverius metus skambėjo atvirkščiai: „dalintis valdžia ir aprūpinti reikalingus žmones reikalingais postais, neįsileidžiant socdemų, paksistų ir Darbo partijos“. Esmė ta pati, tik sudedamosios dalys pasikeitė.

     • romas

      Tarp socdemų vertybių pradžiai galėtų būti apmokestinimas visų pajamų bent jau lygiai su darbo pajamomis. Tačiau Kuodis yra pastebėjęs, kad mūsuose apskritai šlubuoja suvokimas, kas yra pajamos, todėl dar pirmesnis socialdemokratų tikslas – tai išsiaiškinti.

     • Fredis*

      Krikščionys demokratai ir Prezidentė tikrai „nebejėgiškai“ stebi įvykius, o labai aktyviai sudalyvavo: a) panaikinant dviejų vienmandačių apygardų rezultatus; b) atstatydinant VRK; c) pakeliant rinkimų kartelę į aukštesnį lygį („perkamai demokratijai“ atėjo galas). Kaip teisingai pastebėjo VL – rinkimams kairieji labai gerai pasiruošė neteisėtai ir labai paskubomis sulipdydami į vieną darinį iš kelių partijų LLRA, jiems turėjo galioti 7% barjeras, o ne 5%, labai nedaug pritrūko valstiečiams, galutiniai įvyko įtakų pasidalinimas liberalų flange (mirė LiCS, sutriuškintas TAIP), neatsirado kito tokio darinio, kokiu buvo Valinsko TTP (DK – jokie dešinieji, bent jau ekonomine prasme, be to nevienalytė). Sukrito daug smulkių ir nelabai aplinkybių kodėl tradicinei dešinei nepavyko pasiekti praėjusių rinkimų rezultato, o be to po krizės labai nedaug buvo šansų, kad laimės dešinė, tačiau perspektyvos yra geros, nes didžiuosiuose miestuose jokios atramos kairieji neturi, faktiškai tarpusavyje diskutuoja ir rungiasi Demokratai su Respublikonais JAV pavyzdžiu (Steponavičius – Strelčiūnas, Anušauskas – Auštrevičius, Balsys – Bekintienė ir t.t.).
      Dėl Darbo partijos – politikoje yra rituališkumo elementų, ji turėjo būti sumurkdyta nosimi į balą, nes veikė pernelyg agresyviai, įžūliai ir ciniškai, na, bet Uspaskich yra gyvybingas – atsigaus. Dar viena užuojauta kairiesiems, nes į jų teritoriją įsiveržė ir jų balsais manipuliuoja Uspaskich kaip ir TT (kokie jie kairieji?) ir tai jau tapo tendencija. Dešinei tik į sveikatą, kad kairėje suirutė, net ir šiame Seime krikščionys demokratai su liberalais turės nemažas galimybes ir erdvės veikti išnaudodami marginalias ir nenuoseklias DP ir TT, bus labai daug kurijoziškų ir keistų balsavimų, ištisais girdėsis riksmai iš pašalės: „Kur mes ritamės?!?“ Ketverių metų kadencija – ilga, nuoskaudos ir smūgiai greitai užsimirš, politikoje draugų nėra, tik interesai (ir vertybės).

    • Taškas

     Būt gerai, jei Romo taiklus pastebėjimas įkristų Dievui į ausį…
     Nustebino Valentinas, kaip koks Valatka, matąs politikoj begalinius kerštus ir atsakus į tuos kerštus…

     O Premjero padėka Valinskui (klounų partijai) – viršūnių viršūne. Iš oficialios ir aukščiausios Lietuvoj tribūnos (sic!)

   • Jonas III

    Austras, reikia pripažinti, yra vienas iš protingiausių tarp čia besilankančių vyrų ir moterų ir jam mirtis dėl kuklumo negresia.

  • Arturas
   • Q.E.D.

    Bandžiau skaityt, bet supykino. Visi pusryčiai unitaze. Reikės dar kartą ant tuščio skrandžio, prieš tai praskalavus trejom devyneriom.

 • gato

  Nemaža dalis net nesuprato už ką pasisakė, suprato tik ką už tai gavo :)

  • Jonas III

   Kažkodėl tai daugumai patinka aiškinti ne kaip jie supranta, o kaip kiti supranta. Kaip paaiškinti tokį reiškinį?

 • Trakimas

  Dešinioji Mockaus ranka-Kurlianckis-moka visoms antrinėms alfos portalo firmelėms,jei tik šios sutinka retranslioti generalinę „mintį“-pejarinti TS-LKD gaują ir jos parankinius-pagarliavinius,partškolos sapaliotoją Grybauskaitę ar patį žalių marsiečių „išrinktąjį“-poną Lancbergį:DDDDDD

  • O kodėl būtinai „moka“? Gal tai visuotinio patriotizmo išraiška? Būna gi visuotini nublūdimai?

 • Justinas K.

  O nuo kada rinkėjų, t.y. tautos balsas yra visada išmintingiausias?
  Nuo kada Lietuvoje rinkėjų didžioji dalis yra galutinai apsisprendę už kurią partiją balsuoti?
  Didžioji jų dalis per rinkimus balsuoja norėdami didesnio atlyginimo (arba pensijų, pašalpų, etc.) jau kitą dieną, o ne palaipsniui, tolygiai didinant savo našumą.
  Pone Račai, Lietuvoje būtų tiesiog nepadoru taikyti posakį ‘vox populi – vox dei’. Ar po 2008 m. rinkimų Jūs taip pat gynėte žmonių pasirinkimą balsuoti už A. Valinsko Tautos prisikėlimo partiją? Jeigu esate principingas žmogus, tuomet būkite bent nuoseklus. Man tikrai neimponuoja Jūsų kintantis požiūris į naująją centro kairės koaliciją, kurios partijas esate anksčiau kritikavęs, kai Lietuvoje buvo G. Kirkilo Vyriausybė ir kai Darbo partija buvo A. M. Brazausko Vyriausybėje. Kritika vardan kritikos įneša tik daugiau nihilizmo. O kai žurnalistas straipsniuose ir esė išreiškia savo politines pažiūras, bent jau tampa aiški jo pozicija.

  • Trakimas

   Mockus taip pat finansuoja TS-lkd gaujos rinkimų kampanijas tik dėl didesnio savo gaunamo pelno:)Tai kuo Mockus skiriasi nuo eilinio Lietuvos bomžo:)??

  • Mauras

   Kad tamsių masių išrinkta valdžia – reikalas rimtas, parodė 1918-ieji Rusijoje. Aišku, šiais laikais mikro revoliucijos, kontrrevoliucijos ir okupacijos civiliuotame pasaulyje vyksta be kraujo, per ekonomines, teisines pinkles ir statytinius. Mases kvailint, papirkt ir valdyti lengva, kuo jos neturtingesnės ir mažiau išsilavinę, tuo lengviau. Turint kišenėj šiek tiek pinigų ir žiniasklaidos – visiškai paprasta.

   Dėl butelių, atsiprašau, rinkėjų apskaitos – maždaug pusė rinkimuose dalyvavusių Lietuvos piliečių pasisakė už plutokratiją. čia ką suskaičiavote – visus kas nebalsavo už beturčius konservus? Agurkichas gyrėsi, kad už juos balsavo 300 tūkst., suapvalindamas į viršų žinoma.

   • Jonas III

    Pagal oficialią statistiką rinkimams bene daugiausiai pinigų išleido TS.
    Atominės reklamai ir masių kvailinimui ne mažiau 3 mln.
    Darau išvadą, kad kvailinimui irgi reikalingas protelis. Ne tik pinigai.

    • Fredis*

     Žiūrėsime kaip seksis šiam ponui http://www.lzinios.lt/Lietuvoje/A.Butkevicius-Visagine-atomine-nebus-statoma-taciau-ji-gali-iskilti-Elektrenuose plėtoti atominį verslą Elektrėnuose. Jeigu bus referendumas – balsuosiu prieš. Turime likti tyra, skaidri ir nekalta šalis, katilinėse deginsime atliekas, šiaudus, šakas ir …dujas.

     • Jonas III

      Man rodos tas ponas nėra kategoriškas ir remsis vyraujančia nuomone.

    • Mauras

     O pagal neoficialią? Paslėptos reklamos ir degustacijos kainuoti dešimtimis milijonų, pigiais 2004-aisiais rinkimuose agurkichas paklojo virš 20 mln. Lt. už koncertus ir vaišes.

 • Trakimas

  ELTA,LNK ir alfa yra Mockaus nuosavybė.Janotinė,Krivickas su Ramanausku-greitai-taip pat yra LNK kūdikiai,inkorporuoti į kitas nuomonių formavimo priemones,kad „nykto nie dogadalsjia“:DDDDDD

 • sataniuga

  Manau, kad maždaug pusei balsavusių Lietuvos piliečių žodis „plutokratija“ menkai pažįstamas, kitaip nei junginys „Landsbergis kolūkius išardė“.

  • Vidas

   Liaudis, vartodama tokį posakį, turi omenyje visko (to ekonominio pagrindo, su kuriuo buvo ateita iki kovo 11 ir kuris daugeliui iki šiol yra daugiau, nei, kad įgyta šiais laikais) griovimą.
   To, gal būt, nepapeiksite?

   • Mauras

    Aišku, reikėjo nacionaline vertybe paskelbt kolūkius, partkomus ir vykdomuosius komitetus, kaip švedai vis dar niekaip negyvenam, tai būtume gyvenę šiandien nors kaip baltarusiai ;)

    • sodininkas

     Kalba eina apie gyvenimo lygį sudarantį pagrindą, o ne apie konkrečius dalykus, kurie gali būti, o gali ir išnykti atėjus laikui.

    • Vidas

     Ar ne pernelyg suprimityvinat viską?
     Juk buvo tam tikras pragyvenimo lygis, visi turėjo darbą, o dabar to darbo kaip tik ir nėra.
     Ir daug ko nėra, ką žmonės turėjo tada, bet nebegali turėti dabar.
     Ar tai ne blogis?
     Žinoma, kad taip ir tai parodo pagrindinis rodiklis – per 22 metus iš Lietuvos išnyko milijonas lietuvių (jie čia nebegali išgyventi).

 • Kęstutis

  Martynas rašė: „Milijardai musių negali klysti – š*** tikrai yra kažkas gero.“ Hipotetiškai pamąstykime kas būtų jei trečią vietą užimtų Murzos „lietuviai ir Lietuvą“? Rėktumėme, kad demokratija laimėjo? Tada tikrai kažkas negero? Reiškia Lietuvos visuomenė serga, ir stipriai! Kas kaltas? Tai va, kas iki to privedė turėtų pasitraukti ir pirmiausiai tai mūsų MAMYTĖ, manyčiau… Viešpatie, – visur dvigubi standartai: taip man geriau, taip jiems blogiau…

  • suomis

   Prie ko čia ta mamytė? Patogu, kai gali surasti atpirkimo ožį.

 • Audra

  Reikėjo „neprigamint“ tiek bomžų, kad nebūtų balsų pirkimų už bambalius. Kad dingo Bačiulis, tai gerai. Manau, gerb. redaktoriau, kad Greito stilius-ne jūsų stilius. Galite parašyt ir taikliau, ir kultūringiau.

 • Mauras

  Mane labiau domina kita apskaita – ar ne per brangiai kainuoja visiems (matyt iš pradžių agurkichui, po to mums), kaip pvz. 3 mėn. pertrauka, teismo padaryta juodosios buhalterijos byloje šią vasarą. Kad kaltinamieji galėtų geriau pasiruošt rinkimams ir gautų daugiau balsų. Gal turite kokį įvertinimą ar versiją, kodėl nutinka tokie įdomūs dalykai? Čia Prezidentės ar kito plano dalis, juk ji pas mus gano prokurorus ir skiria teisėjus?

 • Fredis*

  Prezidentės plano dalis yra priversti iki pažaliavimo, choru ir sutartinai rėkti kairiąją visuomenės dalį: „Norim Uspaskicho, norim Uspaskicho!“ Teismo Uspaskichui fone, teismo partijai, kurios dvi galvos, viena didelė, kita mažiau svarbi, bet labai paklusni, galimai bus pasodintos į kalėjimą, o pati partija išregistruota kaip nusikalstama organizacija.
  Tik nedaugelis socialdemokratiškai mąstančių jaunuolių supranta kokią kilpą maunasi sau ant kaklo LSDP. Įsiminkite šį laikotarpį, tai vienas gėdingiausių politinių laikotarpių, na, bet Tėvybės Sąjunga visada pasiruoši padėti į balą įkritusiems socialdemokratams, taip jau buvo ne kartą, padėsime ir vėliau.

  • suomis

   Ta jūsų konservatorių partija yra sukčiaujantys kretinai. :/

   • GIGA

    Kaip sukčiaujantys,tai dar galima ginčytis,bet,kad turėjo būt uždrausta kaip teroristinė organizacija,tai jau arčiau tiesos…

    • suomis

     Nu atsiprašau. Nėra ir niekada nebuvo konservatoriai teroristai. Būkim biedni, bet teisingi. Kad kažkoks KGBistas pavadino konservus teroristais, tai nejaugi, dabar mes, turime atgromuliuoti šią nesąmonę.

     • Populi

      Neskubėkite – tyrimai dar nebaigti.

     • GIGA

      Pala pala,suomi -istorijos nesuklastosi:)Buvo toks Seimo Komisijos tyrusios Abromavičiaus nužudymą sprendimas,o tai ne vieno kgbisto nuomonė -„komisija patvirtino savo išvadą, kad J. Abromavičiaus , mirtis kaip žmogžudystė, įvykdyta teroristinės organizacijos požymių turinčios grupės asmenų, kurie turi ryšių su kai kuriais ankstesniais bei dabartiniais konservatorių lyderiais“
      Aš suprantu,kad tai sąskaitų suvedinėjimas,bet čia yra komentatorių aklai tikinčių įvairiais „teisingumais“,tai buvo ir taip:)

     • Gylys

      ir dar priminciau, kad taip vadinamas „savanoriu isejimas i miskus“ taip pat buvo inspiruotas ir palaikomas itakingu konservatoriu. O neteiseta ginkluotu banditu samburi nepaklususi teisetai isrinktai valdziai kitaip kaip teroristais sunku butu pavadinti. Beje kaip teroristu remejai konservatoriai aiskiai atsiskleide atvirai gindami savo vienaranki partieti gaminusi ir pardavinejusi teroristams ginklus ir sprogmenis. Taip kad koncervu rysiai su teroristais akivaizdus – ka ir patvirtino savo laiku Seimo komisija.
      Todel bet koks bendradarbiavimas su sita koncervuota atmatu gauja turetu buti laikomas nusikalstamu. O pati TSLKD turetu buti isformuota.

     • stellar penny bun

      @GIGA,

      Jūs visiškai teisus. JAV valdžia, dėl jūsų paminėtos priežasties, netgi pašalino buvusį savo šalies generolą paskutiniu metu ėjusį CŽV vadovo pareigas Davidą Petraeusą. Pasirodo šitas generaliūkštis atsisakė sunaikinti antruoju numeriu į teroristinių organizacijų sąrašą įtrauktą teroristinę grupuotę, besislapstančią Nemenčinės miškuose.

  • Rytis I

   Bijau, kad priešingai nei su DP byla, nemaža dalis tautos ant rankų nešiotų tą ar tuos, kurie pasOdintų vieną kitą TS galvą. Reitingai 4-8 metams garantuoti, nepriklausomai nuo vykdomos politikos. Kas ką – imtynių sumo ratas, iš už kurio partija nebegrįžta.

   • Fredis*

    Jeigu tik yra galimybė – sodinkite. Kad lengviau jums kvėpuotųsi.

  • Izbliondimas

   Fredi,
   manau, čia panašiai pakalbėjote, kaip sakykime žmogelis nudūręs žmogiuką, kruvinoje rankoje laikydamas finką, o ir pats gerokai apsitaškęs kraujais, pamatęs žengiančius būsimus jaunuosius, – tai būsimai jaunajai sakytų, mesk tą vaikiną, jis vagis, o geriau tekėk už manęs…☺

   • Fredis*

    M.Bončkutės nepasitenkinimas, kad VU nebuvo nuteistas ir patarimai Lietuvai: http://www.lrytas.lt/komentarai/socializmas-lietuvoje-arba-kiek-turetu-kaleti-v-uspaskichas.htm

    • Rytis I

     Iš esmės pritariu: „Jeigu konservatoriai iš tiesų atstovautų toms idėjoms, apie kurias taip gražiai kalba ir rašo, V. Uspaskichas būtų nuteistas už tėvynės išdavimą ir įmestas į kalėjimą iki gyvos galvos.“ Išskyrus tai, kad apie tėvynės išdavystės precedentą paskutiniųjų dviejų dešimtmečių bėgy nieko nežinome, kaip ir apie bausmę „iki gyvos galvos“.

     Visdėlto vietoj vyniojimo į vatą apie teisiamas, įtariamas partijas ir partiečius bei kokius ten pažeidimus rinkimuose, reikėjo gal tiesiai šviesiai formuluoti: tas ar anas yra pavojingas, nepageidaujamas valstybei, su laisvu krypties emigracijai pasirinkimu. Jei tam yra pagrindas. Manau, kad tikrai buvo. Mūsų bėda galbūt ir tame, kad valstybės interesas, saugumas yra mažiau (arba visiškai ne) ginamas, priešingai nei žmogaus teisės, apie ką kažkada puse lūpų užsiminė ir tas pats p. Grina.

     • romas

      „V. Uspaskichas … už tėvynės išdavimą“
      Ar tikrai tą norėjo pasakyti, ką pasakė :)

     • Rytis I

      Na taip, retas atvejis, kad broliai ir seserys tarnautų skirtingoms tėvynėms… Sakykim, kad būna: viena koja ten, kita šičia.

     • Mauras

      prisiminkim borisovo, pirkusio įsipareigojimus iš pakso, istoriją. Ji didelių vilčių atsikratyti tokių Lietuvos „piliečių“ neteikia – jam teismas suteikė teisę gyventi Lietuvoje.

     • GIGA

      Uspaskichas padengė Admkaus skolas ir net pirkt nieko nereikėjo,o dar prieš tai net ‘Vikondos“ juodadarbiams Lt pilietybes teikė…,tai,kad…

     • Rytis I

      Taip, visos vikondos jau per milijardą mokesčiais sumokėjo. Mes Rusijai milijardą, o kuris paskiau grįžta mums mokesčiais..

    • Fredis*

     Ryti I, maniau atkreipsite dėmesį į šią pasakymo dalį: „Pastaruosius kelerius metus būtent konservatoriai buvo valdžioje. Ar ne jų pareiga buvo padėti prezidentei susitvarkyt su Viktoru Uspaskichu?“
     Nežinau kas yra Monika B., tačiau, kaip matau, skaitytojams prisistato kaip didžiulė B.H.Obamos poltikos gerbėja, tikra demokratė, o ne kokia nors arbatėlės gerėja iš respublikonų tapo, tačiau, kad dėjo, tai dėjo… Jeigu pas mus kas nors taip būtų prasižiojęs – būtų viešai užmėtytas akmenimis be teisės žengti į Dangų.

     • Rytis I

      Kaži, ar Prezidentė – ta bobulė, kuriai reikia padėti pereiti gatvę. Bet jei nugriebtų kas už rankos, turbūt labai nesupyktų. Sunkus tas gyvenimas aukštoj Daukanto kaulo pily, ir retai užkopia ten valdžios vyrai. Dažniau tarpusavy flirtuoja…

 • LLiukas

  Fredis, ir iš ko Jūsų ta neapykanta Tėvynės Sąjungai, visada nukreipiate “ ugnį“ į juos.

 • Stogas

  plutokrãtija – valstybės valdymo forma: visa valdžia formaliai arba faktiškai priklauso grupei turtingųjų klasės atstovų.

  Man , aisku, sunku suprasti, ka mes issirinkom, nes seime bent puse yra milionieriai.. gal ne toks ir Melagis, Landsbergis?

 • Marius

  Man V. Landsbergio pasisakymai dažnai yra šlykštūs ir nervina, nes yra veidmainiški. Nesu patologiškas nekentėjęs, netgi esu balsavęs už „konservatorius“ – kai gavau rinkimo teisę, nes mano šeimoje šis žmogus buvo pagarboje… Deja V. Landsbergis savotiškai pats kaltas, jis pats sukūrė situaciją, kad tokie žmonės kaip V.Uspaskich ar V.Romanov lenda į valdžią, nes V. Landsbergis būdamas dar Aukščiausios Tarybos vadovas nepasipriešino nuliniam pilietybės variantui. Tad ne šiam ponui mokyti.

  • Stogas

   Tai kam Jumis galima mokyti ? Ar Jus norit patys mokyt kitus ?

   • Marius

    O todėl, kad aš nesu politikas, o V.Landsbergis 1990-92 turėjo visas galimybes pakeisti pilietybės įstatymą.

    • Vidas

     Dar geriau jis būtų padaręs, jei po pučo, kuriame Lietuva išėjo laimėtoja, būtų išėjęs į atsargą – tada visi būtumę jį garbinę.

 • Izbliondimas

  Manau, kad įvyko svarbus lūžis.
  Baigėsi vienos partijos iš dešinės hegemonija, kuri galėjo siautėti visus 22 metus, – visus, kas bent kiek turėjo savo nuomonę, sudirbdama, daužydama žemiau juosmens daug garbių žmonių. Sunaikinusi darbo vietas kaime, miesteliuose…
  Dalis žmonių, mirė nepakentę jų sudarytos baisingos sistemos, kuri sunaikino lietuvį kaip žmogų, išskyrus tas padugnes, kurios laižė jų utėles… tarp jų ir Lietuvos visų laikų dvasinį vadovą (kurio tartus žodžius L I E T U V A, – tardavo visi atsistoję dramos teatre, per patį andriaus ropės siautėjimą…). Ir dar ne vieną…
  Tik nenoriu, kad dabar jiems, tiems nevidonams, buvusiems hegemonams, atlygiui, daužytų mordą, kas tik netingi. To nereikia. Nereikia nusileisti iki šitų demonizuotų…☺

  • Viestartas

   Ar jūs tikras, kad įvyko kažkas reikšmingo, o ne tik dekoracijų pasikeitimas?

   • Izbliondimas

    Deja, Jūs teisus.
    Čia buvo mano biski šposas, kaip sakoma, skirtas Fredžiui…☺

    • sodininkas

     :)
     Neatimkite liaudžiai vilties – šiemet toks buvo geras gamtos dovanų derlius, o jei dar ir valdžia ateitų į tikrą tikėjimą (pradėtų dirbti daugiau visuomenei, negu sau)…
     Tada būtų kažkas nepaprasto.

 • Fredis*

  Socialdemokratams sunku posėdžių salėje nuspręsti kaip reikia teisingai balsuoti http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/aktualijos/a-butkevicius-seimo-spjuvi-i-konstitucini-teisma-vadina-klaida.htm
  Kas yra teisinga jie sprendžia jau po balsavimo išėję iš salės ir atskirai pasitarę taryboje, ankstesnį balsavimą pavadina klaida, sekančią dieną publikai pažada klaidą ištaisyti. Žiūrėsim ar tesės žodį. Jeigu taip kiekvieną savo balsavimą jie peržiūrės iš naujo – kaip tokį reiškinį pavadinti? Patirties turi, gal trūksta elementarios politinės ir teisinės nuovokos? Visada pasiruošęs patarti, tik kreipkitės…

  • Mauras

   Pripažinti klaidą – dorybė, ne yda. Neklystančių tarp mūsų tik keletas ;)

   • Griežtas

    „Neklysta“ tik konservatoriai, o kiti jau pasimokė iš Pakso proceso, kada KT, nesantis tas teismas, kuris nagrinėja corpus delicti, kažkodėl pasakė, kad Paksas kaltas jam inkriminuojamuose nusikaltimuose (dėl ko vėliau jis buvo išteisintas).
    Todėl geriau neapkaltinti išrinktųjų tol, kol to nepadarys, pvz., teismas.

    • Mauras

     leiskite priminti, kad KT ir Seime svarstoma ne „išrinktųjų“ kaltumo ar ne byla, o rinkimų rezultatų teisėtumas. Bylas „su kaltumu“ tiria teisėsauga. Tačiau ji priesaikos klausimų nesprendžia, mat CK ir BK apie tokias nieko nesako ;)

     • Vidas

      O kas tai yra rinkimų rezultatų teisėtumas?
      Jei išrinktieji nekalti, tai jų išrinkimas – teisėtas.

     • Mauras

      Pasakėt kaip tikras veselka ;)

     • Vidas

      O ką Veselka? :)
      Jis – mokslų daktaras, labai išsilavinęs žmogus.
      O kalba griežtai, nes turi vargti su ekonomikos reikalų neišmanančiais.

     • Mauras

      Jis ne tik iškilus ikanamistas bet, jau garsėja ir savo teisės žiniomis. Pvz. Aiškina seimui apie nekaltumo prezumpciją rinkimų fone, žodis žodin kaip tamsta. Gal bent vienas jūsų turit teisės bakalaurą? Net nejuokinga. Žmogus tampa pavojingas, kai išpūtęs žandus peržengia savo kompetencijos ribas, ir pats to nesuvokia.

     • Vidas

      Ir ką jūs tuo norite pasakyti?
      Kad žmonės gali būti baudžiami be kaltės?
      Štai jums KT teisėjo nuomonė:
      http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/kt-teisejas-pinskai-is-seimo-ismesti-nepagristai.d?id=59989061

  • Rytis I

   „teisininkai frakcijos posėdžio metu išaiškino, kad… būtų labai nesąžininga“ – na, jau seniai ne paslaptis, kad teisininkams patikėtas jautriausių valstybės stygų derinimas (bri solo partija), bet kad jie mąsto tokiom kategorijom kaip „nesąžininga“ ar juolab „sąžininga“ – tai naujiena. Įvaizdis tai smirdž kunstkameros eksponatu..

 • Melynas Pelesinis

  Tokie rinkimai liudija apie lietuviu tautos savigarba. Maskva ploja katutemis, nes viskas vyksta pagal Maskvos plana. Kiek Lietuvos zurnalistu galetu pasakyti, kad jie padare viska, jog to nebutu buve?

 • leokadija

  taip, „solidi partija“ pradeda pasirodymą… Šiomis dienomis man dar koktus blogo šeimininko nuomonės nebuvimas ir/arba tylėjimas apie Uspaskich poelgius ir pasisakymus. Toks nutylėjimas (ir tikrai jokie laiko neturėjimai ir „neaiškinkit, ką man rašyti“ čia nepadės) labai nemaloniai atsiduoda. Lyg būtumėt įpareigotas, paprašytas, paskatintas „neturėti“ nuomonės apie VU viešumoje. Nuo šiol taip ir manysiu.

  • Ignas

   Labas rytas.

 • Makmerfis

  deja deja, bet Profesorius kaip visada teisus. Rašau visiškai be ironijos. Didžioji dalis Lietuvos balsavo už plutokratiją (duok man bile kokių – švarių nešvarių – babkių (geriausia – už nieką, t.y. blato teise), svarbu ka būčiau pajėdęs, turėčiau džypą, chatą i ka dar kaimyns viso to neturėtų, matytų ir iš pavydo užsigriaužtų).

 • Fredis*

  graži V.Malinausko nuotrauka http://www.llks.lt/pdf/GRUTO%20parkas.pdf

 • Makmerfis

  kas iš Lietuvos politikų gali prilygti V.Landsbergiui plunksnos šmaikštumu ir tokiu taikliu sarkazmu? :D Dar vienas puikus pvz. http://www.lzinios.lt/Komentarai-ir-debatai/Normalus-ir-vyriausieji-suleriai
  Kas sakys, kad neteisingai samprotauja, tegu… meta į save akmenį.

  • Gylys

   ..ba koks akmenu piliakalnis… ei, jaunuoli Makmerfi ? – pats issikapstysi ar padet ?… matai ka, kartais, reiskia neatsargiai istartas zodis…

   • briedis

    Ypač, kai jį pasako burundukas išdidžiai pūsdamasis prieš dramblį.

    • Makmerfis

     tai, kaip supratau, akmenais gerai makaules atsidaužėt, kad burundukai ir drambliai vaidenas, ką, gamtos padarėliai? :D

     • briedis

      tai, kaip matau, jums Matotaupa indėnų vadas mažai strėlių prišaudė ten, kur epidermis su intradermiu ribojas.
      Na va- kaip gražiai lietuviškai apsišnekėjom…))

 • Lol’a

  Ar save vadinantys socialdemokratais iš tiesų yra socialistai demokratai? Gal pravartu prisiminti visus Leo reikaliukus?

 • Izbliondimas

  Paslaptimi matyt ir liks tas klausimas, kodėl vakar nueinanti Seimo DAUGUMA (TS) nepritarė KT sprendimui dėl išrinktų DP narių vienmandatėje apygardoje…

  • romas
   • Izbliondimas

    romai,
    kodėl man rodai nuorodas. Man jos yra niekinės ir aš jomis nesidomiu.
    Aš turiu savo galvą ir žinau, kad vakar ir šiandien Lietuvą valdė Seimo dauguma. Kad ji valdė, kad ji sprendė. O ne opozicija.
    Ir man niekada nekiškite svetimų nuorodų, netikiu aš jomis.
    Kam man duodate čia tas svetimas mintis, – aš turiu savo galvą, skirtingai nei tie, kurie savo nuomonę formuoja pagal nuorodas. Fu, tokie man…☺

    • romas

     Kartais dėl galvos turėjimo žmonės būna klaidingai įsitikinę :)

     • Izbliondimas

      romai,
      bet už tat neši atsakomybę ir nerodai pirštais, į kito akis…
      Jau esu čia sakęs, kaip lankantis Veimare, vienoje jo aikštėje, gidas pasakojo, kad šiandien neranda nei vieno veimariečio, kuris buvo čia ir alpo ekstazėje, kai čia kalbėjo Adolfas Hitleris. Nes gėda prieš anūkus ir proanūkius yra.
      Tad praeis metai, – matyt taip pat bus gėda ir mums, kad mes leidome niekšams sunaikinti mūsų brangią Lietuvą.
      O gal bus pasakyta sustokime naikinę Tėvynę.
      Juk 22 metus ją naikino ne hiltleriai ir ne stalinai, – savi judai, dėl skatiko… ir taip vos ne kiekvienoje žinyboje, kur tik preinama prie…
      Todėl, kad siautėte siautėjo liberalizmas vadinamas.
      Kad žmonės geometrine progresija tapdavo vagimi, – žinojo, kad čia rojus tik vagiui…
      Na ir žudikai nesislėpdami, net policininko kepurę gali spardyti į valias…
      O kas gatvėse per žvėrinčius padarytas.
      Užaugo trisdešimtmečiai, kurie nematė, negirdėjo kaip mes dibome taip pat po 1990 m., kaip tėvai pokaryje, atstatydami suniokotą kraštą… Visi kibo į mokslus, darbus…
      O dabar jie girdi tik siaubingą melą, gyvi tik melu. Tad ko iš jo ir norėti yra…

     • romas

      Juk ne apie Lietuvą kalbėjot, o apie balsavimo paslaptį. Iš tikro Seimo balsavimai – jokia paslaptis, ir matome, kad TS frakcija pritarė KT nutarimui.

     • Izbliondimas

      romai, Jūs manau sakote tiesą. Jūs tik tai ir sakote visuomet, manau.
      Bet aš bent kalbėjau apie pozijos sprendimą (įvardindamas „TS“, – žinoma, turiu omenyje visą poziciją… ir dar labiau pasakysiu, manau, kad jie visus 22 metus buvo tik pozicijoje. Pajuokausiu, nes gal dėl to, kad tarsi naudojo NKVD spaudimo metodus, – o Lietuva oi kaip ir dar iki šiol bijo šitos bjaurasties, enkavėdistų…).

     • Fredis*

      15 min.lt rašo, kad Matulevičius su Gyliu pereina į TT frakciją seime, kol kas tik geria arbatą, pašnekesiai, tačiau tik laiko klausimas kada įsijungs į darbą pozicijoje.
      Pozicija prieš opoziciją bus santykiu 2/1 (beveik nepadoriai didelė), tačiau vis tiek valstybėje viskas suksis pagal TS dūdelę, ši frakcija diktuos sąlygas seime, vyriausybėj bei valstybėje ir tik nedaugelis žino kodėl ši partija tokia įtakinga. Iz nujaučia, bet negali artikuliuotai išsireikšti, todėl taip nervinasi.

     • Izbliondimas

      Fredi,
      kad žinotute, manau, visa mano aplinka TS gerbėjai. Tikrai taip. Ir bendražygiai, ne tik giminės.
      Bet taip jau žemaitiškai įpratęs esu matyt, visuomet turėti savo nuomonę. Ir niekur ir nei prie kokių režimų, jos nebijau reikšti…☺
      Nors išklausyti kitų taip pat moku.

     • Fredis*

      Mano versija tokia: klasėje gali būti 24-i, 28-i ar net 33 mokiniai, o matematikos uždavinį, kurį ant lentos užrašys mokytoja, mokės išspręsti tik 2-3 mokiniai ir jie abu bus iš TS, nors prieš piktavalius (savanaudžius) ir TS (šį kart LRLS) bus bejėgė http://www.lrytas.lt/verslas/energetika-ir-susisiekimas/e-gentvilas-prognozuoja-kad-klaipedos-uostas-ir-duju-terminalas-atsidurs-rusijos-glebyje.htm

 • Izbliondimas

  Gal būt buvo įsiklausę į KT teisėjo Egidijaus Šileikio išreikštą poziciją…

 • Mauras

  sąmokslo teorija: jei teismai pavaldūs DG ir jie paskelbdami bylos svarstyme pertrauką iki spalio pasirūpino, kad 3 mėnesius agurkichas su draugais galėtų ruoštis rinkimams, vis tai ką dabar matome iš DG yra spektaklis. Arba teisėsaugą, šiuo atveju teismą, vizgina kažkas kitas, ir jo įtaka daug didesnė.

  Prognozė: tuoj pamatysim, kaip agurkichas iškilmingai atsiklaupęs paprašo atimt jam neliečiamybę, semo dauguma atsisako atlikt tokį niekingą aktą (prisimenant baltraitienių ir vėsaičių komentarus, kodėl nebalsavo arba balsavo prieš atėmimą lementauskui? „o ar galima pasitikėt mūsų teisėsauga, gal nori su žmogum susidoroti“, sunku tikėtis kitokios baigties). Ir visi gyvena ilgai ir laimingai, išskyrus tuos kurie tikisi kad teismai Lietuvoj kada nors sugebės nuteisti ne vien vištų vagis.

  Tokiu atveju su daugeliu iš pažįstamų susitiksim prie seimo. Pats laikas pilietinio nepaklusnumo akcijai. Kol dar neatsidūrėm visiškoj bananų respublikoj.

  • Izbliondimas

   Maurai, kol nebus pradėta nuo vištų vagių, patikėk, – tik tauškalai bus. O lietuviai to niekada daryti neleis…
   O va jie geriau eis prie Seimos. Prie Lietuvos Seimo aš neisiu. Tai būtų smagu tik Lietuvos priešams…

   • Mauras

    Iz, paskaitęs dažniau ką rašote, supratau kad į diskusijas su jumis leistis nėra prasmės. Visgi keli pasiūlymai, neįsižeiskite. Dažniau paskaitykite ką rašote prieš spausdami „siųsti“ ir pagalvokite, ar tikrai norėjote tai pasakyt. Norėčiau patart ir daugiau bet bijau kad nesuprasite. Užsiimkite kokia aktyvia veikla, judėkit daugiau, būkit grynam ore, jei žinoma galite, tikrai išeis į sveikatą. Atleiskit, negaliu rašyt asmeniškai, nuoširdžiai linkiu sėkmės.

  • Sejanus

   Pilietinio nepaklusnumo akcija tai čia kaip suprantu eisite visi rašyti piktų komentarų į žiniasklaidos portalus? ;)

 • Fredis*

  austras čia naiviai kalbėjo apie progresinius mokesčius, dėl akių ką nors pamodeliuos, kad elektoratui sudarytų regimybę, jog jais rūpinamasi. Vyrai ir moterys atėjo į seimą (o taip pat vyriausybę) daryti tarptautinį tranzitinį verslą. Paruošiamasis darbas įžengti į seimą ir turėti jame daugumą truko ne vienerius metus.

 • 3AKOH
 • Raimis

  Uch, p. Landsbergis yra Didis zmogus. Dėka jo nekilnojamo turto kilnojimo įstatymu mano buves uosvis, buves KGB karininkas iš paprasto Aukštaitijos žemes turetojo tapo Vilniaus milijonieriumi su nuosavu 4 mln vertes namu ant upes kranto, gerais, pasirinktais kaimynais ir nuosavu parku. Ar galima buvo tam įvykti be Nr. 1. O ir nr. 1 šeimos hektarai netoli. O kalbant apie Mocku, tai jei ne cekiai, kurie ir buvo tam sukurti, tai nebutu jis pagrindiniu rėmėju. Tam ji ir sukūrė. Tam jis ir yra. O jus galvojote, kad Darius iš niekur atėjo su protingų investicijų fondu. Naktį susapnavo Ingos tėvu butelyje karoliniskese ir kibo i darbus)))

 • Raimis

  Atsiprasau. Inos

 • Audra

  Kur dingo mūsų tata?

  • Raimis

   Jei jus apie Tata, tai, manau, jis laukia, kaip ir jo 5oji kolona DK.