Citata #436 „Drąsos kelias“ žino, kaip efektyviai panaudoti ES paramą

Iš politinės partijos „Drąsos kelias“ svarbiausių programinių nuostatų:

BTV nuotr.

MILIJARDINĖ ES parama verslui turi būti skirstoma kitaip – ne dalinant ją nemokamai pavieniams išrinktiesiems, bet be procentų skolinant tiems, kurie nori pradėti savo verslą, bet neturi tam reikiamų lėšų

… Gilu… Aptariamos temos išmanymu ir turimų žinių kiekiu primena Užkalnio įžvalgas apie darbo rinką, švietimą ar teismo sprendimus, o išpildymu – Ramanausko grojimą arba Adomėno politinę veiklą.

Bet verta citavimo, ypač atsižvelgiant į kai kurių čia besilankančių dundukų vapėjimus apie „Drąsos kelio“ sąraše esančius profesionalus.

 

(9 balsų, vidurkis: 4,56 iš 5)
Loading...
 • Fredis*

  Beveik visos kairiosios partijos gvildena idėją apie komercinio nacionalinio banko įsteigimą, iš kurio būtų galima rieškutėmis pasisemti pinigų tiems, kam jų labiausiai reikia. Politinių darinių manymu kažkas panašaus turi būti ir su ES struktūrinių fondų parama verslui. Kaip bežiūrėsi – DK yra šaunuoliai, savo sumanumo dėka pavyko įsibrauti į žiaurią konkurencinę kovą pačioje žiauriausioje rinkoje, politinėje rinkoje. Vadinasi jiems pavyko užčiuopti visuomenės nervą, nustatyti kraujuojančios žaizdos buvimo vietą, suprasti paprastų miestelėnų lūkesčius.

  • Henkas Moodis

   Patys prapjovė, patys tą žaizdą padarė ir patys dabar tvarkys? Su visa pagarba Jums bet tai jau absurdiška.
   P.S. Stoma nusipelnęs Lietuvai visuomenės veikėjas? Pasakykit kad jūs suklydote.

   • GIGA

    Šiaip jeigu jau gilinantis į asmenybes kuo DK Nr 11 Stoma atgrąsesnis nei,tarkim,kitų partijų dešimtukuose esantys Vėsaitė,Zuokas,Palaitis,A.Paulauskas ir t.t.?

    • Henkas Moodis

     Jei ieškote asmenybių gal geriau Lietuvos krepšinio rinktinę imkite. O jei visą 1992 metų Barselonos olimpiados tai jums visai pasisektų rinkimuose neabejoju. Frakciją sukursite.
     P.S. Stoma atgrasus, kad melagis, lipantis ant jaunų mergų, šovinistas ir zekas, išspaudęs iš savo kalėjimo knyga kaip jis ten vos ne vierchas buvo. Lyginti valima visus su visais, bet tegti, kad visuomenės nusipelnęs veikėjas? Kokios visuomenės? Lukiškių kalėjimo?
     P.S. Jūsų paminėti taip pat neįsipaišo į visuomenės veikėjų sąraša, kaip iškilios asmenybės. Paieškokit kitų.

     • GIGA

      Džiugu,kad mano nuomonės sutampa.To ir norėjau.Iš to kyla klausimas ar bus kada nors koks partinis sąrašas,kur nebus prie ko prisikabint?
      P.S. Dėl asmenybių 1992 m. krepšinio rinktinėje.Čia irgi visokių klausimų gali iškilt.Man asmeniškai Dimavičius prasčiau nei Stoma:)ok,nesiginčysiu truputį geriau,nes Lukiškėse nesėdėjo

   • Henkas Moodis

    Nebus jokių sąrašų su itin tyrais kandidatais. Gauname tokius, kokie patys verti. Nes jei jūs nepatenkintas sąrašais jūs galite pats save išsikelti ar bent jau atsidurti bet kuriame sąraše, bet…jūs matyt kaip Stoma ar kiti minėti kandidatai (jokiu būdu nesakau, kad Jūs sedėjęs ar nusikaltelis) arba jums nusipjaut.

    • GIGA

     Ne,man Stomai nepatinka,netgi labai,nors jei tektų privalomai rinktis kazką is mano išvardintų ar Stoma ir nebutu kito pasirinkimo rinkciausi jį.Aš apeliuoji į tai,kad Stoma,tikrai nera didziausias Lietuvos blogis ir tokių stomų kiekvienoje partijoje pilna.Galų gale ir to paties Stomos kaip kandidato „dinamika“ – būdamas šovinistu,zeku,Lukiškių „vierchu“ konservatoriams jis tiko.Nebūtų žaliaakės Stoma puoštų kitą sąrašą:)

     • Henkas Moodis

      Galimas ir trečias būdas – balsuoti prieš visus. Jie vadinami pas mus sugadinti biuleteniai. Jie beje skaičiuojami taip pat.

     • GIGA

      Mano pvz. specialiai paminėjau žodį – PRIVALOMAI.O jei balsuot prieš visus Seimo rinkimuose,tai ką tada išsirinksim?:)Vis tiek tenka ieškot mažiausio blogio:)

     • Grasilda

      Įvairių šalių sociologinių tyrimų duomenimis, žaliaakės turėjimas nėra kliūtis politinei karjerai. Tai greičiau privalumas, nei trūkumas.

 • che

  man atrodo dabar svarbu isrinkt nors truputi padoriu zmoniu i ta istaiga kuria dauguma laiko isviete,nes kitaip zlugimas,o prfesionalas, jei vagis, ar bestuburis, blogiau nei neprofesionalas kuris gali viska ismokti ar pasisamdyti profesionalu patareja.

  • Kęstutis

   Kaip mane siutina tokie pareiškimai, kurių esmė: „atėjau, pavėmiau ir išėjau. O Jūs likit apdergtoje troboje“.

   che, lauk iš rimtų žmonių sambūrio.

   • che

    rimtu zmoniu samburis su kestuciu prieaky…prajuokinot rimtuoli,ir taip nesiuskit del komentaru,saugokit sveikata,jums i koki delfi tikriausiai pavojinga givybei uzeit,kaip uzsiusit,trenks smugis.

 • Kęstutis

  Mane apskritai stebina šitos partijos gimimas. Kažkoks nesusipratimas.

  Bando kalbėti, kad neva kovos su kažkokiu klanu. Labai primena „išrinktojo NEO“ kovą prieš Matricą.

  Bet pragmatiškai žiūrint, tai bandys laimėti „ant emocijos“, nes žmonės nenori mąstyti… deja.

 • stogas

  „Po spartaus ekonominio augimo 2001–2008 m., kai socialdemokratai su kitomis partijomis buvo valdžioje, žmonės džiaugėsi augančiais atlyginimais, pensijomis, nemokamu aukštuoju mokslu. Mažėjo nedarbas, ėmė augti gimstamumas. Tačiau bendras ekonominis Europos ir viso pasaulio nuosmukis, kurį daugiausia sukėlė bankų godumas, sustabdė ir mūsų šalies ekonominį augimą. Atėję į valdžią konservatoriai jau 2008 metų gruodžio mėn. parodė, kad nemoka vertinti situacijos, yra nepasirengę valdyti ir priimti teisingų sprendimų:“- o cia socialdemokratu programines pasakos:
  http://www.lsdp.lt/lt/straipsniai/269-lsdp-ilgoji-rinkimu-programa-2012.html

  Vieni poetai, ne programos.

 • Prasymas

  O nuotraukoje tas pats asmuo, tik skirtingu kampu nufotografuotas? Ar ten broliai? Kodel nieko neparasyta po nuotrauka, neklaidinkite skaitytoju, paaiskinkite, kaip joje esantys asmenys siejasi tarpusavyje.
  Aciu.

 • azartas

  Užkalnis pasidarė čia taip dažnai minimas, kad jau nebejuokinga. Negi iš tikrųjų jis nusipelnė tokio dėmesio? Nes čia vienintelė interneto svetainė, kurioje aš pastoviai vis priverstas apie jį ką nors perskaityti.
  Nejaugi reiks man pačiam įsirašyti į dundukus ir atsi’rss’inti nuo šio puslapio…

  • lv

   Aš tai laukiu trečio rašinėlio, kuriame būtų paminėtas ir Bačiulis.
   Jei rimčiau, tai A.R., panašu, atsišaudo tuo pačiu š (kaip elgiasi minimieji; vis kokia pasitaikiusia proga paminėdami račvietę ir pan. geldami, kąsdami, provokuodami), tačiau kaip tik todėl tas atsišaudymas atrodo apgailėtinai. Jei tai ne siutulinga desperacija, tai tikrai ir ne proto švytėjimas…

   • mielas lv, neabejoju, kad sulauksite. Politinius propagandistus, kurie pretenduoja vadintis žurnalistais aš išskirtinai myliu.

    Tačiau leisiu sau pastebėti, kad skleidžiate žinomai melagingas žinias – tamstos minimos medžiagos savo tekstuose priešingai nei atmatiniai užkalniai ir ramanauskai aš nevartoju, todėl lyginimas su tamstos minimomis beždžionėlėmis man yra įžeidus ir ateityje nebus toleruojamas.

    Tamstos nuomonė kaip kas atrodo, žinoma, yra labai vertinga, lygiai taip pat yra vertingas ir tamstos bandymas diagnozuoti. Aš, žinoma, ne daktaras, bet tamstos diagnozė man taip pat aiški.

    Ir dar žinote, ką tamstai norėčiau pasakyti: tamstos „rimčiau“ man skamba lygiai taip pat rimtai kaip Ramanausko muzika ir Užkalnio kliedesiai kartu sudėjus. Tikiuosi, kad tai tamstai nuskambės kaip didžiausias komplimentas ir daugiau čia nebegrįšite.

    Linkiu kuo geriausios kloties.

    • lv

     O taip, pirmame rašinėlyje (iš serijos?) skaičiau lindimą į kažkieno ten užpakalį ir kvepėjo ramunėlėmis. Bet tos medžiagos, žinoma, jūs nematot, nes be tos medžiagos tokiuose rašinėliuose, tiesą pasakius, daugiau nieko ir nėra…

     • mielas lv, jei nežinojote, tai „lįsti į užpakalį“ yra žodžių junginys naudojamas perkeltine prasme, apibūdinantis Užkalnio ir Ramanausko tipo atmatų santykius su politinėmis partijomis, siekiant sau naudos.

      O kai dėl tamstos nuomonės, ko „rašinėliuose“ yra ir ko ne, tai tamstos nuomonė labai vertinga, bet, juk žinote mano požiūrį į vertintojus. Eikite gal pas Užkalnį r ten vertinkite – sulauksite įvertinimo.

  • mielas azarte, tamstos valia rinktis. Niekas juk tamstos nevertė, niekas ir neverks, jei ką. O šiaip jau „pastoviai“ yra nevartotinas ir keistinas į „nuolat“.

   Kaip sakoma, staltiesėle tamstai kelias.

   • Grasilda

    Gerb. Artūrai, nerašyčiau, jei Jūs nebūtut čia pat ėmęs taisyti kitą komentatorių. Pataisote ir čia pat pateškiate savo vertinį. „staltiesėle kelias“ verčiama „keliauk sau sveikas“.

 • Auksinis kardas

  Vėžys kažkoks.

 • Mielas Račai,
  kodel man neprisijungus prie Tamstos blogo , jau kokius 4 menesius, googlo analitikas rodo , kad Tamstos vartotojai praleidzia pas mane po 12 min ?
  kas cia do cirkas ? zinoma sumazejo nuo 14 minuciu geguze….
  atsiprasau, kad ne i tema.

  • vieną vasaros mėnesį vienoje iš vilų – svarstyčiau:)

  • GIGA

   martynas konkretus virusas,tik atsidariau,is karto gavau gera infekcija.Atsargiai!!!

 • Fredis*

  B.Vėsaitė pretenduoja tapti energetikos ministre http://www.veidas.lt/birute-vesaite-socialdemokratu-seseline-energetikos-ministre, tai kodėl S.Stoma negalėtų tapti atsakingu už spaudos ir visos žiniasklaidos reikalus?

  • GIGA

   Fredi,pagal toki1 logiką,tikrai galėtų.Jis aplamai daug kuo galėtų būt,girdėjai kaip „žaliaakei“ savo politikos verslo planą nupasakojo ir kaip jis šalia Savanorio Nr 1 kotiruojasi

 • bang

  Akivaizdi pažanga įrašų iliustracijose, daugiau fantazijos. Pagyginkit su tuo http://racas.lt/?s=u%C5%BEkalnis&submit=Pirmyn

 • Stogas

  Siaip dabartines partijos susizeria po 4-7 mln litu i metus. Tai paruosti graziai i popieriuka parasyta programa- siemku reikalas. Tik mokek.
  Naujoms partijoms , aisku, sudetingiau islaizyti teorine programa.
  Kiek neskaityk tu programu, visviena galu gale niekas ju daugiau ir neskaitys 4 metus… tame tarpe ir pacios partijos.

 • markė

  Kodėl nuotraukoje 2 vienodi veidai skirtingu rakursu?

 • Fredis*

  Drąsos kelias yra jauna partija ir jiems niekas nenorės dalinti portfelių, todėl šia proga galima aptarti V.Laučiaus interviu su K.Daukšiu. Pakolkas pati įtikinamiausia yra DP koalicija su socialdemratais.
  V.L.: „- O Darbo partija yra į dešinę ar į kairę nuo centro?“
  K.D.: „- Aš manau, kad mes esame centristai su kairesniu atspalviu, o Viktoras mano, kad esame centristai su dešinesniu atspalviu“.
  O ką manote Jūs?

  • Stogas

   O as manau, kad Viktoras su desros kvapu…

   • briedis

    Greičiau bubliko (toks didelis riestainis) kvapu- vis žada rinkę, o gaunam skylę.

   • egas

    Labai Prajuokino Jūsų komentaras, na žinoma dar pridėkim nuotraukas iš Darbo partijos agitacijos Garliavoje ir Panevežyje Lietrytyje su kriuksinčiais valgytojais, šokančiu Krekenavos agro paršu ant sienos (??? – naujas partijos logo pakeitęs ŠVČ. trejybę su viktoro galva ???)) bei DP nauju rinkiminiu šūkiu „Kai norisi dešros“….

  • Grasilda

   Man tai visų pirma su vienos didelės šalies įstaigos kvapu.

 • Arman

  Aciu uz gera juoko doze. Ziauriai cia pasakei, bet…taikliai :)

 • Vingių Jonas

  Neištrivojau:)) Nuo pat 2009 m. spalio 5 d. maniau, kad DK yra bolševikų projektas, sukurtas 2012 m. Seimo rinkimams. Kai 2010 m. prasidėjo skundų lavina, ta nuojauta dar labiau sustiprėjo. Na, o p-no Artūro surasta citata iš DK „programos“ ir vakarykštė „debatų“ per LRT laida galutinai įtikino, kad DK tik tetrūksta šūkio „Visa valdžia Taryboms!“ ir ne kitaip:))

 • che

  dp paprasciausia viktoro firma,apie kokias ten dar desines ir kaires kalba,$ kryptis,verslas yra verslas.

 • Rytis I

  Keulė gražiausia. DK irgi nieko, pasakė taip, kad suprastų ir miestelėnai, o vat bet kaip centre atsidūrė AU – lieka maža paslaptis. Visi mes šiaip gyvuliai, o skirtumai smulkmenose. Ir ne visoms keulėms reikia knisti gilią šaknį, kitos drąsiai kelia galvas.