Citata # 435 „Drąsos kelias“ uždraus seksą?

Iš politinės partijos „Drąsos kelias“ svarbiausių programinių nuostatų:

nizamsaroni.blogspot.com

NESUTIKSIME, KAD lytiniai santykiai pridengti „žmogaus teisėmis“, būtų aukščiau krikščioniškų vertybių – taip griaunami tūkstantmetės Europos pamatai

… Aš suprantu – Užkalnio ir Ramanausko lindimas į užpakalį Adomėnui (tai juk irgi savotiška lytinių santykių atmaina) yra krikščioniška ir niekuo pridengti to nereikia.

Bet ką daryti tiems, kurie ne krikščionys?

Ar jiems prie „Drąsos kelio“ seksas bus draudžiamas?

(9 balsų, vidurkis: 2,78 iš 5)
Loading...
 • Stogas

  Pagal plana DK surinks 6% rinkeju balsu, tai krikscionims uzdraus tik 6% sekso.. o ne krikscionys gales uziimti seksu visa 100%. :)

  Tad nekrikscionys ir norintys sekso, gali drasiai balsuot uz DK.

 • Fredis*

  Visiškai be jokių išankstinių įsitikinimų bešališku žvilgsniu peržvelgiau DK kandidatų į Seimą sąrašą. Jame esantys žmonės savo intelektualumu ir dalykįnėmįs savybėmis galėtų konkuruoti (ir nurungti) dvi-tris dabar parlamente esančias partijas, dvi iš jų opozicines. Patirties, aišku, neturi, kaip neturėjo ir TPP.

  • aušra maldeikiene

   Fredi, čia kurie?

   • Fredis*

    DK konkuruoja, konkuruotų su DP, TiT ir TPP skeveldromis, šiuos net lenkia.

    • GIGA

     O kaip,Fredi,čia taip pasvėrei?Susidarei lentelę ir lyginai Varkalą su Antanu Nedzinsku ir t.t.? Man pats principas įdomus.Rimtai

     • Fredis*

      Mano subjektyviu vertinimu jeigu sustatytume 82-is DK kandidatus prieš 82-is kandidatus iš TiT – rezultatas būtų 52:30 DK naudai. Ryškūs savo porų favoritai būtų G.Aleknonis, P.Gylys, V.Daujotis, D.Stakišaitis, A.Veilentienė, visuomenei gerai žinomi ir nusipelnę veikėjai A.Patackas, V.Vasiliauskas, T.Viluckas, A.Stancikienė, S.Stoma ir kt..

     • GIGA

      TiT su tokiais žmonėm kaip Komskis,Valiukevičiūtė,Kamblevičius ir t.t. manau daug kam praloštų. Tai tu susirašei kiekvienos partijos 82 kandidatus ir pagal savo subjektyvų supratimą juos vertini?O vertini ką? Ekonomines,teisines žinias,žinomumą visuomenėje,spėjamą/numanomą sąžiningumą ar atvirkščiai dalyvavimą įvairiuose skandaluose? O kokie kiti rezultatai ir kas nugali šiame Fredžio čempionate?:)

 • aušra maldeikiene

  Na ponia Neringa pamatė, kas būna kai broliukas pabuvęs parsiveda 15-metę. Tada būna nekrikščioniški santykiai. Ir ji sunerimo, kad ir kitiems taip nesibaigtų.

  • Tiesiai į dešimtuką!

  • stogas

   Klausimas is salies- o jei ta dukte butu Jusu dukra, tai poniai Neringai nuplestumete plaukus ar ir abi kojas ?

   • aušra maldeikiene

    na mano duktė (kurios neturiu) turėtų smegenų, taip kaip ir mano sūnūs (kurių turiu du) jokių 15-mečių namo net nesugalvotų vestis. Ir nesivedė. Turiu labai puikias žmoną ir sužadėtinę be jokių kvailų fokusų. Tamsta gal negirdėjote — bet faktas: vaikai tėvų veidrodis. :) Pats tamstos klausimukas rodo, kad kažkam gresia likti be plaukų, bet šiaip geriau vaikus auklėti teisingu pavyzdžiu… :)

    • aušra maldeikiene

     na turėjau galvoje sūnūs turi…. :)

    • stogas

     Labai malonu del jusu sunu.
     Ir geras pastebejimas , vaikai tevu veidrodis.. sunus jusu 15 meciu nesivestu, ir tikiu Jusu dukterys neitu pas 30-mecius. I r prie ko cia ta Teta ?

     • wetewtw

      Ogi prie to kad ponia Maldeikienė apmokė savo sūnus, kad kai vienas parsiveda mergą, tai kitas iš pradžių greituoju būdų patikrina ar jina jau ne penkiolikametė. ;-) Tsakant kad ateityje jos sūnums kokia prasmirdusi komentuotoja neprikaišiotų to ką dabar ponia Maldeikienė prikaišioja Venckienei. ;-)

     • Bobutė

      Suprantu, kad galima papriekaištauti tėvams net dėl suaugusio vaiko poelgių, bet priekaištauti sesei dėl suaugusio brolio…

     • GIGA

      O vieno ponios Maldeikienės sūnaus vardas kartais ne Valentinas,tas kuris čia irgi laiks nuo laiko komentarus palieka? Nes abiejų komentavimo stiliai labai panašūs -vien teiginiai,be jokios galimybės abejoti.Ir,aišku,perdėtas narcicizmas.

     • Valentinas

      Giga,
      Skleidi žinomai klaidingą informaciją:
      1. Valentino komentarai ne teiginiai, o argumentai dažniausiai neatremiami kai ir tau teko patirkti Pakso atveju.
      2. Narcicizmo Valentino komentaruose nėra ir niekada nebūna. Greičiau atvirkščiai – pilna autoironijos.
      3. Suprantu, kad nemėgsti Valentino dėl Pakso, bet kam taip užsipulti Ad Hominem Maldeikienę?

     • GIGA

      Neatremiami?Kad tu konkrečiai esi kapituliavęs ir ne vieną kartą,net blogo šeimininkas tave „išryškino“.Ir dabar tu užėmęs įžeisto vaiko pozą,kiekvienu komentaru stengiesi Artūrą įžeist,kaip sakoma atsirevanšuot,bet tai jau jūsų reikalai.
      O dėl ponios AM,tai jos komentarai yra absoliutaus subjektyvizmo teiginiai,kaip ir tavo deja del to ir palyginau.prisimenu ponios kultinius teiginius ale Markas Lučinas,kai ji pagal Venckienės veidą nustatinėjo jos charakterio savybes)))

     • Andrius

      … ir tik kiek papildydamas GIGA priminsiu, kad pries nustatinedama Venckienes savybes is veido, didziai gerbiama Maldeikiene yra pareiskusi kad Lietuvos beda jog rinkejai politikus renkasi „myliu-nemyliu“ principu savo simpatijas skirdami politikams pagal isvaizda – kitaip skant – veida… Na bet tai tik patvirtina ponios Maldeikienes pavydetina issakytu minciu nuosekluma ir… savikritiska poziuri i save (prisimenant pacios fizionomija)

     • GIGA

      Ponia,iš vis dvigubų standartų mėgėja -ji labai vertina visus politikus,bet kai šiame bloge diskutavom apie partijų sąrašus dar prieš EP rinkimus,ji „susimąstė’,bet taip ir nusiplovė nuo atsakymo,kodėl jų šeima pasirinko sovietinio nomenklatūrščiko A.Matulevičiaus sąrašą ir kuo jis geresnis už daugelį kitų sąrašo lyderių.Spėju,kad viskas labai paprasta -niekas daugiau Maldeikių nekvietė,prie visų jų neginčytinų pliusų

  • GIGA

   Ir ti pamatė,ir kaip po to ta nepilnametė,jau pilnametystės sulaukus vyrų paramos per radiją ieškojo matė,tiksliau,girdėjo.O jei žiūrėsim tokiu principu,tai kur tada tie tyrieji?Po Degutienės vyro tiradų nusiklatėlių žargonu reiktų ir Degučių vaikais,nors ir užaugusiais susirūpinti,kaip sakoma,trūksta jiems teisingo pavyzdžio.

 • Hmz

  Aišku viena – DK ketina uždrausti prezervatyvus, seksą „be šliūbo“ ir skyrybas, tai yra bet kokį seksą, kurį smerkia bažnyčia.

  Gaila tik, kad DK apsiribojo seksu. Pavyzdžiui, prisakymai „nepaliksi raganos gyvos“ arba „neturėsi kitų dievų“ irgi savaip įdomūs.

  • stogas

   Zinai, noreciau isaiskinimo, jei turi lytiniu santykiu iki vestuviu- esi krikscionis ar jau ne ?

   Ar dar aplamai taip pasitaiko sioje Marijos zemeje sanykiai po vestuviu?

   • Hmz

    Atsakau. Jei praktikuoji kažką, ką bažnyčia smerkia – esi nusidėjęs krikščionis (jei, žinoma, priklausai bažnyčiai). Turi klauptis prieš kunigą ir melsti užtarti prieš jo šefą.

 • Fredis*

  Išgrynintas tautinis socializmas (į abi žodžių reikšmes žiūrėti be prietarų ir geranoriškai). Tai ką sako TiT tik užuominomis – čia matome gerai išfiltruotą aukštos kokybės degtinę.

  • Giedrius Alasevičius

   Ponas Fredi, gal jau nustokit gerti degtinę apskritai ir pažiūrėkit ne į jų partijos „žmones“ ir visokias buvusias Ostapenko gerbėjas, o į jų partijos programą.

   Jeigu „profesionalai“ leidžia sau eiti į seimo rinkimus su tokia abstrakčia, nieko nepasakančia, vietomis sau prieštaraujančia pograma – tai tokie iš jų ir specialistai.

   „Biudžetas gi turi būti nei per didelis, nei per mažas – turi būti optimalus.“ Oho – iškart viskas aišku.

   • Užteks žiūrėti į programas. Reikia pradėti vertinti per 22 metus nudirbtus REALIUS darbus… Tik taip galima pasirinkti.

    • Auksinis kardas

     Žmogau, jie sanguliauja vieni su kitais visus tuos 22, ir laukiantys už kampo optimalūs šventuoliai darys tą patį dar kokčiau. Gelbėtojų gyvatyne tiesiog nebūna.

     • Fredis*

      Dešinės politinės minties žmogus niekada taip nepaskys net blogai nusiteikęs. Marginalo ir (arba) kairiojo filosofavimai ryte. Eilinė viešosios erdvės šiukšlė.

     • Auksinis kardas

      Nesivaržysiu pakartoti: net gelbėtojai greitai ištirpsta tame, kas šiuo metu yra šitos atstovaujamosios valdžios vietoje. Jai reikia ne eilinių mažiausių blogybių atnašavimų, o rimto sistemos tvarkymo. Būtent tame visai nepėsčias racionalus DK grūdas, kaip ir kalbančių apie seimūnų kiekio tvarkymą – jie, aišku, pranyks toje pačioje turimo tirpiklio substancijoje. Atnarplioti kažkieno REALIUS darbus, užsimerkiant į principinį gyvatyną yra iliuzija. Šie rinkimai nutiks jau be esminių pasirinkimų, taikliai neseniai aprašė ir Makaraitytė. Jei kokiam šiukšlyno aprobuotojui tai sunkiai pakeliama – kieno gi bėdos?

   • Sejanus

    Na čia iš tiesų dėmesio verta citata. Ta apie optimalų biudžetą :))

 • DK

  kazkoks iskrypimas tas DK,,, nu mirk

 • Nenoriu, kad „krikscionisku vertybu“ butu auksciau nei zmogaus teises – taip griaunami tukstantmetes Europos progresas.
  Beje, kur aiskiai parashyta kas yra krikscioniski vertybes?
  Noreciau tokia sarasha skaityti, jei tai egzistuoja.
  O zmogaus teises sarasha gali skaityti cia: http://www.echr.coe.int/ECHR/EN/Header/Basic+Texts/The+Convention+and+additional+protocols/The+European+Convention+on+Human+Rights/

  • Viktorija

   kadangi niekur neskaičiau, kad bažnyčia atsiribotų ar pasmerktų Venckienės veiksmus ir veikas, drįstu galvoti, kad krikščioniškas vertybes kaip pavyzdį ir demonstruoja būtent Venckienė, bei jos šalininkai teisuoliai – kunigai – intelektualai. Jie uzurpavo, suvalgė ir iškakojo didžiąją moralę.
   o kad venckienė anti-seksas, tai jau ir taip aišku.

   • dzyvai

    Paskaitykite vyskupų pasisakymus, pvz. bernardinuose, jei Jums iš tiesų įdomi „oficialios“ bažnyčios nuomonė, ir norite savo suvokimui turėti realų pagrindą. Dabar, panašu, kad pati sugalvojote, kokia yra oficialioji katalikų pozicija, ir pati ją „sudirbote“ :)

    • Viktorija

     Būsiu dėkinga už nuorodą, tikrai. Bet kalbos/straipsniai ir lieka tik avelės lankose, o pirmose Venckienės teisuolių gretose – kunigas su sutana.
     Kalbėti galima daug ką, o veiksmai ir faktai byloja už save.

     • dzyvai

      Keista, kad iš vieno ar kelių žmonių pasisakymų padarote apibendrinančią išvadą apie visus krikščionis. Krikščionys, kaip ir ne krikščionys, šiuo klausimu turi daug ir gana priešingų nuomonių. Štai keletas:
      http://lvk.lcn.lt/naujienos/,177
      http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2012-06-06-tomas-viluckas-kur-motiniskas-baznycios-veidas/83470/comments

     • Viktorija

      Ačiū už nuorodas. Kaip matau, Bažnyčia pagaliau prisiruošė ir viešai išsakė savo nuomonę. Pasirinko jiems palankesnį momentą, todėl iš šalies tai atrodo labai politiška. Bet geriau vėliau, nei niekada.

      Ir akcentuoju Bažnyčią, kaip instituciją, o ne krikščionis, – kaltinate, kad padariau kažkokias apibendrinančias išvadas apie juos. Nors, kai pamąstau, daugelis praktikuojančių krikščionių yra siaubingai nuobodūs, nuspėjami ir nesmalsūs, bet užtat tikrai labai teisingi ir geri žmonės.

     • romas

      Kuo gegužės 25 buvo palanki?

     • dzyvai

      Prašau. Oficiali bažnyčia nėra teismo institucija, taigi, manau, ir gerai, kad nebuvo kišamasi ir palaikoma kažkokia konkreti pusė, o oficialus sutaikinti susiskaldžiusią visuomenę skatinantis pasisakymas buvo išsakytas įtampos kuliminacijoje. Bažnyčios funkcija turi būti kreipti žmones Dievop o ne dalinti tai ko jie nepasidalina.

     • Andrius

      …kuo buvo palanki ? – besibaigianciu pavasarinio lytinio aktyvumo laikotarpiu gyvuneliu tarpe… Todel miela Viktorija visiskai teisi ziuredama is savo puses rasydama, kad jai tai atrodo labai „po lytiska“

     • Viktorija

      Nesutinku, Bažnyčia yra moralinis autoritetas. Visuomenėj ji tam ir reikalinga, kad pasakytų: „nevok“, „nežudyk“, „neturėk kitų dievų, tik mane vieną“ ir t.t ir pan.

      vieniems sugriuvo vienas – teismų autoritetas. tai jei bažnyčia yra moralės autoritetas, visai natūralu, kad tikimasi gauti savalaikį vertinimą, o ne tada, kai situacija kvepia peregaru ir baltais arkliais, virsta masine psichoze ir šizofrenija. vat tik tada bažnyčia žengia nedrąsų žingsnį pirmyn ir bando sutaikyti: vaikučiai, nesipykit, negražu!

     • Andrius

      …na tai Baznycia ir lauke kol baigsis tas „peregaras“ ir „balti arkliai“, bet kaip nesibaigia taip nesibaigia… Va ir dabar beskaitant jusu pasisakymus, Viktorija, mane lanko tik du klausimai jums – nuo brendzio, ar sampano ?… ir kokio kiekio…

     • dzyvai

      „vaikučiai, nesipykit, negražu!“ Tuos žodžius galima išgirsti praktiškai visose mišiose. Taigi, kam iš tikrųjų svarbus tas autoritetas, jie tai gali girdėti rečiausiai kiekvieną sekmadienį. Oficialūs pareiškimai daromi tiems, kurie sekmadieniais „mylėk Dievą ir artimą savo“ neišgirsta. Būna, kad to neišgirsta net ir labai uoliais katalikais save laikantys. Bet čia tik mano nuomonė.

   • Andrius

    kadangi niekur neskaiciau, kad Viktorija atsiribotu ar pasmerktu „kaltintoju“ veiksmus nesant apkaltinamojo teismo nuosprendzio kaltinamojo atzvilgiu, dristu galvoti, kad „krikscioniskas vertybes“ kaip pavyzdi ir demonstruoja butent Viktorija bei jos salininkai teisuoliai – „kaltintojai“ – intelektualai. Jie uzurpavo, suvalge ir iskakojo didziaja morale.
    o kad Viktorija anti-seksas, tai jau ir taip aisku.

    • Viktorija

     Andriau, tikrai – gyvenkit ir dauginkitės kaip aš, ir visi pateksite į dangų! Galiu nurodyti sąskaita aukoms.

     • Andrius

      …gal nurodykite ta savo saskaita savo vyreliui propiesoriui gerbiamoji… kaip papildoma tai i kuria jis, matomai, reguliariai daro mokejimus uz gauta „seimynine laime“… Nes as, mieloji, treciadieniais neselpiu…

 • Gabrielė Gailiūtė

  Mielas pone Račai, aš pusiau juokais pasiūliau Andriui Užkalniui paskelbti mėnesį be Račo, ir jis mielai sutiko. Gal Jus taip pat sudomintų pasiūlymas paskelbti mėnesį be Užkalnio? Nes, neįsižeiskite, bet labai jau vaikiškai abu atrodot su šitais amžinais apsišpilkavimais. (Ir tikrai nesitikiu iš Jūsų mėnesio be žmonių įžeidinėjimo, nors manau, kad elgiatės labai neetiškai.)

  • Laura

   Pritariu. Atrodo net nebe vaikiškai, o apgailėtinai.

   • miela Laura, nesuprantu, ko kankinatės. Varykite pas Užkalnį kur viskas ne apgailėtina.

    • Laura

     mielas Artūrai, panašu, jog kankinatės pats, – jau vien komentaruose, kuriais Užkalnis, regis, nėra aukštinamas, įžvelgdamas kažkokią Užkalnio „pranašumo“ grėsmę. beje, rašydamas viešai ir leisdamas komentuoti savo įrašus, o po to priešingų jūsiškei nuomonių žmones pasiųsdamas, net ir be Užkalnio elgiatės kaip kaimo boba.

     • miela Laura, Užkalnio pranašumas yra vienintelis – jis turi daugiau kūno masės ir didesnę virškinimo sistemą, o tai leidžia jam generuoti daugiau fekalijų, kuriomis jis su malonumu taškosi. Kai dėl kaimo bobos, tai, nepykite, bet tamstai šis būdvardis netinka – esate užkalnių boba su visomis iš to išplaukiančiamis pasekmėmis.

   • Henkas Moodis

    Viena išvada kaip ir pasiteisina, kad moterims vyrai su pilvuku visada seksualesni, negu be jo. Aišku sako, kad moterys nespjauna ir į praplikusius vyrus, bet iš komentarų jau matosi, kad moterys myli Užkalnį labiau, nei p. Račą (subjektyvu, sutinku).
    Labai patinka Gabrielė Gailiūtė, ji „pusiau juokais“ pasiūlė, o užkalnis pusiau juokais sutiko. Patiklios tos moterys…..
    O labiausiai patinka, kad p. Račui anot moterų nereikia pulti Užkalnio, Užkalniui galima runkeliais visus vadinti ir jis už tai dar garbinamas.

   • Viktorija

    Ot ir nepritariu nei Laurai nei Gabrielei – man patinka, Artūrai, varykit taip ir toliau! Skanus mordabojus.
    Kartais paskaitau ir užkalnį, tik baisiai ilgai jau jis rašo, užknisa skaityti. Čia dėl to, kad Račas simpatiškesnis, tai Užkalnis gi turi prisivyti.

    • yra pasirodo, normalių moterų ant Lietuvos. Su neiškreiptu skoniu, tskant. Ačiū, Viktorija, suteikėte viltį, kad Lietuvos genofondas bus išsaugotas:)

     • Genijus

      Dėl mordobojaus. Tik iškart perspėju Artūrą, kad, kaip sakoma, no offence – tiesiog žmogiškai įdomu, manęs siųsti niekur nereikia, ir aš neerzinu.
      Tai va klausimas. Man, kaip ir nemažai kitų dundukų, Artūras yra ne po kartą siūlęs arba atvykti į Pylimėlių gatvę atsiimti spyrių į sėdynę, arba šiaip kur nors susitikti ir pasakyti savo nuomonę į akis prieš gaunant į dantis.
      Kažin, o kaip su Ramanausko ir Užkalnio sėdynėmis ir dantimis? Nei matau pagrasinimų / pasiūlymų viešojoje erdvėje, nei ką nors girdėjau apie realiai įvykusius auklėjimo darbus. Kažin, kodėl?
      Ar nemanote, Artūrai, kad jų, kaip čia švelniau išsireiškus, nuomonės ir leksika tamstos atžvilgiu, lyginant su nekaltų kaip angelėliai šito tinklaraščio dundukų pasisakymais, yra maždaug kaip žmogžudystę lyginti su obuolio vagyste.
      Kodėl jūsų drąsa, kovinių menų įvaldymas ir bravūra baigėsi? Klausiu tikrai ne norėdamas pasišaipyti, nes, sutikite, jei jau kas nusipelno komercinio pasiūlymo gauti į kurią nors kūno vietą, tai tikrai šitie ponai pirmi eilėje.
      P.S. kategoriškai esu prieš smurtą, todėl nieko nesiūlau ir neskatinu, tiesiog dėl bendro išsilavinimo įdomu.

     • Genijau, tenkinu tamstos žmogišką smalsumą: Iš esmės yra dvi priežastys: 1) mano asmenine ir subjektyvia nuomone, smurtas prieš neįgalius asmenis yra niekuo nepateisinamas, 2) durna pelė jau yra pademonstravusi, kad jai tinkami visi būdai gauti bent lašelį dėmesio. Neabejoju, kad ir jo draugas toks pats.

     • Fredis*

      Anglai (britų salų gyventojai) savo genofondą labai pagerino keliaudami į pietvakarius. Abejoju ar Viktorija kažkuo labai ypatinga ir smarkiai skiriasi nuo Neringos, tiesa, abu vardai labai gražūs, geriau pasižvalgykime po Pietų Ameriką: http://www.15min.lt/gallery/zmones/brazilijoje-bus-isrinktas-graziausias-moters-uzpakaliukas-30516

     • Viktorija

      Fredi, labai mielos kumelaites, ir žavios subinytes. Į tokias tikrai sunku lygiuotis. gaila, žinoma, kad veidų nesimato…

      apie genofondą: pagal mane neišnaudoti jo resursai deja, yra ne subinytės, bet patinėliai. Kadangi renkamės mes, moterys, tai neužsiminėkit saviapgaule ir neprisiimkit visai jums nereikalingos atsakomybės, tokia karti ir neteisinga tikrovė :)

     • romas

      Kuo tikrovė neteisinga?

  • miela Gabriele Gailiūte, apie ką tamsta juokaujate su Užkalniu ar kitomis atmatomis man visiškai neįdomu ir nerūpi. Tamstos pasiūlymas manęs taip pat nedomina. Įsižeisti ant tamstos neturiu jokio pagrindo, nes tamstos nei žinau, nei pažįstu, nei man esate įdomi. Dar labiau man neįdomu, kaip aš tamstai atrodau ir jau tikrai visiškai nusispjaut ant to, ko tamsta iš manęs tikitės.

   Ir iš viso – jei labai atvirai – aš nesuprantu, kaip tokia katalikiška moteris leido sau šventvagystę įžengti į šį puslapį ir kreiptis į tokią šlykštynę kaip aš.

   Geriau jau likite pas Užkalnį – ten tamstą supras, pagirs ir paguos. Ir dar Adomėnas ateis kartu pasimelsti už mano sielą.

   Telaimina tamstą Užkalnis su Ramanausku.

   • Bobutė

    Savo sielomis reikia rūpintis patiems, o ne laukti kol jomis pasirūpins p. Adomėnas ar dar kas nors…:)

 • Henkas Moodis

  Ne bet jau galvojau Paleckis po LRT debatų laidos juokingiausias, o čia Neringa apie seksą taip juokingai kalba. Matyt jai geriau kai lytiniai santykiai nieko bendro su žmogaus teisėmis neturi. Jei tik vienas užsinori, antras prieštarauti negali. “ Molči boba, bo į snuki gausi…“ Vingių Jono žinomiausias posakis. Kitaip sakant jei prievartauja bent jau atsipalaiduoti reikia.

 • Skeptikas

  Atrodo, kad jie savo programoje tiesiog deklaruoja tai, ką jau praktiškai įgyvendino: seksas su mažamečiais turi būti prieinamas tik tiems, kas viešai išpažįsta (pvz., nešiodamas auksinį kryžių ant kaklo) krikščioniškas vertybes, ir tokio sekso visai nereikia pridenginėti kažkokiomis „žmogaus teisėmis“.

  • Bobutė

   Esate visiškas šūdžius…
   Išdrįskite tai pakartoti į akis p. Patackui. Neabejoju, kad jis ras atsakymą. Tokį kaip p. Valatkai.

   • Bobute, prašau valdykitės.

    • Bobutė

     Atsiprašau, bet kartais tokie dundukiški komentarai išveda iš kantrybės net mane – paprastą kaimo moteriškėlę….

 • egas

  drasos kelias i parlamenta ateis kaip tėvynės sajungos satelitine partija ir atsvara Darbo partijos ir LSDP koalicijai, bet bus atstovaujama ne taip gausiai kaip valinskininkai. Kituose rinkimuose DK nebebus, didžioji dalis isilies i konservatorius, dalis nubyrės i kitas partijas.

 • Cinikas

  Kiek buvo Jezaus mamytei kai ji susilauke sunaus? Dievas irgi myli nepailnametes.

 • briedis

  Kalbant apie tos partijos programinę tezę, kad reikėtų EU paramą ir lėšas skirti smulkiam verslui, neturiu nieko prieš, nes stambus verslas ir šiaip pas mus neskriaudžiamas (na, prisiminkit tas tantjemas ir dividendus). Čia gręsia greičiau efektyvaus tos paramos administravimo problema, o ne politikierių profesionalumo.
  Kaip bebūtų, manau, kad valstybei geriau yra tūkstantis krutančių bandelininkų, nei vienas didelis duonkepys titanikas.

  • briedis

   ups- turėjo būti ten, kur dėl EU paramos..
   Bet čia ir velnias sprandą nusisuks- kažkokios kiaulės, dešros, užkalniai, begemotai, seksas ir pragaro išpera Venckienė, bei Viktoras, kuris, matyt ne ta koja iš lovos šiandien išlipo, todėl ir atsidūrė „dešiniau nuo centro“
   Oi- manau- oi bus vėl rinkimai…