Mirštu iš juoko…

„Žinių radijas“ laida „“Įvykiai ir komentarai“

http://skymars.deviantart.com

Jeigu mes paimtumėme kelių metu senumo pranešimus apie rinkimus Baltarusijoje ir sukeistumėme juos su šiandieniniais pranešimais, tai vargu ar daug žmonių atkreiptų dėmesį, todėl, kad istorija kartojasi…

http://memegenerator.net

[…]

 …Seimas bus ne toks radikalus ir ne toks paprastas kaip čia galėtų pasirodyti iš šitų apklausų ir šitų pasisakymų

ir t.t….

(2 balsų, vidurkis: 3,00 iš 5)
Loading...
 • Fredis*

  Jeigu šio chamo http://www1.lrytas.lt/-13480473101346994663-j-veselka-rusi%C5%A1ku-keiksma%C5%BEod%C5%BEiu-pasiunt%C4%97-%C5%ABkio-viceministr%C4%85.htm iš TiT sekančiame Seime nebus, viena kiaule Seime bus mažiau, oras ir darbinga atmosfera gali tapti palankesni, antroji Užkalnio citata turi galimybių tapti kūnu.

  • stogas

   chamas ne chamas, bet pasiunte teisingai…

   • Gintautas

    O tai tamsta irgi tvirtinsite, kad nuosavas kapitalas pigiau nei skolintas?? Čia juk įmonių valdymo ABC…

    • Andrius

     …Gintautai, nesu finansininkas, bet nuosirdziai smalsu – investuojame i bendra versla po 1000. Jus santaupas, o as ju neturedamas skolinuosi uz 8 proc. metiniu. Taigi – investavome po lygiai, bet Jums investicija kainavo 1000, o man dar plius 8 proc. palukanu kasmet. Tai kurioj cia vietoj man „pigiau“ ?… ar as kazko dar neivertinu ?

 • Vaclovas

  Pateikiu savo ,,sąmokslo teoriją“
  Už tokius rezultatus Lukošenka turėtų dėkoti opozicinėms partijoms ir judėjimams.Juk,jeigu opozicija nebūtų atšaukusi savo kandidatų ir neraginusi neiti balsuoti rezultatai nebūtų tokie ,,įtikinami“.

  • Stogas

   O tu tuo tikras? Butu tas pat.. kiek lukasenka pades varneliu, tiek tos opozicijos ir bus.. o kad opozicijos butu maziau, Lietuva dar ir isduos pora pozicionieriu saskaitu, kad butu uz ka batkai pasodint..

  • Izbliondimas

   O gal kartais A. Lukošenkos opozicija kol kas yra tik koloborantai, kurių tikslas yra sunaikinti šalį.
   Apart šitų savo krašto išdavikų, gal Baltarusija šiandien aplamai neturi opozicijos.
   Gal kartais A. Lukošenkai pakanka savo žmonėms parodyti į Lietuvos pusę (t.y. į Lietuvos samdinius, bedarbius (juk ar gali būti laikoma darbo vieta tokia, kai joje atlyginimas šiandien būtų mažiau nei 3-4 tūkst. Lt/mėn. Taigi, tai…), emigrantus ir t.t. ir pan., kaip, pavyzdžiui, vagis ir banditus…), – kad kam nors kitam, šiandien būtų beviltiška tikėtis baltarusių balsų.
   Bent taip aš manau…☺

 • Gedas