Citata #426 Apie kovas

Kai neturi savo idėjų – kovoji prieš svetimas…

Nežinomas interneto komentatorius

(4 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...
 • romas

  Nelabai man ši mintis. Kai turi savų idėjų, gali kovoti prieš svetimas, o kai neturi, nežinai ką daryti.

  • Rytis I

   Labai besistengiantis kritikuoti nebūtinai turi savų minčių. Užtenka gražiai apversti svetimas. „Aršūs toleruokliai“, politkorektiškumas… Štai Šarikovas sakė: pas mus ponų nėra, ponai Paryžiuje. Todėl galima šiaip kovoti visaip, pvz. – prieš lėkštes, stalinius peilius ir šakutes „Neringos“ rūsyje. Lėkštę taukšt, apverti, ir jau reformatorius…

   • romas

    Ryti, tuoj prieisim prie išvados, kad neturint idėjų, kaip pasaulį sutvarkyti galutinai gerai, kritikuoti nieko negalima.

    • Rytis I

     Neturėjau kada.. Linkęs nedaryti skubotų išvadų. Kritikuoti, kovoti bei kitaip reikšti nuomonę yra įvardinta piliečio teisėse. Galima net kartoti svetimas mintis bei jas visaip savaip interpretuoti. Puiku. Čia gi greičiau kalba apie neigamąjį, populistinį oponavimo būdą. Štai tamsta „kai neturi, nežinai ką daryti“ – t.y. jei neturi argumentų – nekritikuoji, bet vargu bau taip ne kiekvienas daro. Beje, tas anas tikrai „žinantis“ kaip sutvarkyti netobulą pasaulį taipogi gali būti nemažiau šlykštukas lipimu per galvas, kaip ir nieko naujo nebesurezgantis senas niurzglys-kritikantas. Vienžo visaip būna, o geriausiai, kai kiekvienas su savo lėkšte ir nesistengia apversti manosios:)

 • Fredis*

  „Sava idėja“ būna: „stovėjimas po medžiu“, emigracija ir neseniai išgirsta autentiška, tarp kito gana aukštas pareigas užimančios valdininkės, – „kad konservams būtų blogiau“. Sava idėja kartais irgi būna kova prieš svetimas arba tiesiog rankų nusiplovimas.

 • Sejanus

  Kaip ir dauguma skambių, lakoniškų frazių, ši neturi beveik nieko bendro su realybe.

 • stellar penny bun

  Kai nieko neturi tai ir nereikia nieko, nebent dangaus kraštelio mėlyniausio…

 • Izbliondimas

  Manau, kad tai net tam tikra ir aksioma (neginčijama tiesa).
  Būna įdomiau ta prasme ir kitkas.
  Turiu omenyje, kai žmogus gal net iš prigimties, vos išgirdęs, šoka su prieštara naujai, iki tol negirdėtai idėjai… bet kai ji tampa visuotinai pripažinta, žiūrėk, toks jau net į tos idėjos autoristes būna besitaikąs.
  O šiaip, jei kova yra garbinga (kas, žinoma, mūsuose nėra dažna), žinoma, kaip ir kiekviena kova atima daug sveikatos, – bet kartu tau ir duoda daug, padeda. Ne tik neišpuikti, bet „stumia“ tau vis naujas idėjas.

 • Arki

  Puiki mintis. Tarp kitko Užkalnio strategija primenė :)