Citata #393 Vilniaus meras V.Navickas apie politiką

Vilniaus meras Vilius Navickas aiškina savivaldybės kontrolieriui, kaip teisingai tirti nurodymus:

Vieną nurodymą vykdyti, kuris Tėvynės sąjungai naudingas per tris dienas, o tas, kuris naudingas paksininkams, gali vykdyti tris metus.

balsas.lt

… kažkas kažkada daug kalbėjo apie moralią politiką…

… norėtųsi, kad nuo žodžių kada nors būtų pereita prie veiksmų…

(7 balsų, vidurkis: 4,57 iš 5)
Loading...
 • cheesus crust

  morali politika – oksimoronas.

 • nerijus

  Atrodo, kad meras tapo TS- LKD partijos apendicitu.
  Apendicitu, o ne piktybiniu augliu, nes apendicitas yra savas ir jį operuoja tada, kai jis pats pareikalauja- suskausta.

  Kada politika buvo morali, o ypač, kai baigėsi vasaros atostogos ir artėja rinkimai?

  Va, Zuokas ir ruošiasi- nusipirko „taksi“ mašiniuką. Bus konkurentas Uspaskichui. Tik klausimas: kurioje sostinėje? Laikinojoje ar esamoje? Manau, kad esamojoje, nes čia „plaukioja“ rimtesnės žuvelės ir kauniečių- oranžiniais dviračiais- nesugundysi, nebent, kamuoliais :)

  • Nerijau, analogijų policiją tuoj iškviesiu.
   Apendicitas yra apendikso uždegimas.

 • nerijus
  • Jooo… Įspūdinga diskusija. Ir beveik garantuoju, kad net paviešinimas to pokalbio nieko nepakeis. Nepakeis dėl to, kad tuomet dauguma praras visas pozicijas ne tik Vilniaus savivaldybėje, bet ir Seime… O iki to jie tikrai neprieis

   • nerijus

    Žinoma, kad nieko nepakeis. Svarbu, kad žmonės informuoti.
    Kodėl į tai, niekaip, nereaguoja Kubilius- TS LKD vadas?..
    Suprantu, vakar buvo užimtas- reikėjo pasitikti krepšininkus…

    Beje, ar pastebėjote, kokios „vėliavėlės“ buvo pakabintos ant lėktuvo trapo ir su kokiais „ženklais“…

    Vietoje krepšininkų būčiau pasakęs:
    nelipsiu iš lėktuvo, kol kabės šitas- reklaminis- skuduras ( jei, pasak alaus daryklos advokatų, ne vėliava? )…
    :)

 • nerijus

  Beje…

  Geltonos spalvos „kablukas“, su lipdikais ant durelių- „Luidas“, apie 19 val. 20 min. pastebėtas prie Norfo Bazės, Savanorių pr., Vilnius.
  Ką galima veikti su Valstybinės įmonės ( Vilniaus miesto savivaldybės ) automobiliu, ne darbo metu ( ? ) ir pilnu vežimėlių prekių ( ? ) iš parduotuvės? Būtų įdomu sužinoti.

  p.s. manau, kad vaizdo įrašus galima gauti iš Norfos Bazės vadovybės. Tik pakaks gražiai paprašyti ;)

 • na.. politikas gali dirbti ARB pozicijai, ARBA opozicijai.

  ir NIEKADA žmogui.. :)

 • Fredis*

  Pagal politologinę klasifikaciją Tvarka ir teisingumas yra marginalai (paraštiniai). V.Navickas labai ūkiška ir dalykine kalba kažkokiam nenuovokiam bambukui (kontrolieriui) jam suprantama kalba keliais sakiniais išaiškino politines subtilybes ir politikos papročius. Už buvusį paraštinių merą Juozą Imbrasą Vilius yra aukštesnis net ne viena galva, o visa dvidešimtčia galvų. Pagal prie parduotuvės prieigų (įėjimo) sutikto įtakingo piliečio žodinį nurodymą gatvių duobučių nelygina. Tai ne šliurė ir ne mazgotė, o žmogus, jaučiantis savo vertę. Tikras miestui ir vilniečiams dirbantis profesionalas.

 • Rytis I

  Nu bl vos nenusikeikiau… Vilnius dabar turi pilną „moralinę“ (anot Viliaus) teisę keiktis gatvėse, valdiškose įstaigose vogti kanceliarinius rakandus, piltis „lievą“ benziną, rūkyti visur ir tik baltarusišką. Šunims kakoti galima „piesočnisose“ ir net dienos metu.
  …Iš įrašų tai nieko nebus – neteisėta, ne vietoj ir ne tuo paros laiku. Gal koks redaktorius balsą pasiplonino. Vienu žodžiu tokie skandalai mūsų žemėj ilgai negyvena.

 • Arturas

  Taigi, ko jūs stebitės – konservatoriai kovoja su korupcija. Kaip supranta, taip ir kovoja. Kaip kovoja, tokie ir rezultatai. Viskas čia akivaizdu ir logiška.

 • mast

  Man įdomiausia šitoje vietoje, kad merą vėl pakiša savos partijos narys. Analogiška situacija buvo su Zuoku ir Drėma (Abu LICS). Kam naudinga šitas skandaliukas manau visiems aišku. Tiem patiem kieno dūdele groja ir balsas.lt Taip taip Tvarka ir Teisingumas :), o savivaldybių rinkimai artėja. Taigi kyla klausimas, ką tokio TiT pažadėjo Skučui ir anksčiau Drėmai, kad jie pakištų saviškius :)

  • mast, o R.Paksas su V.Mazūroniu tikriausiai buvo pridėję po šakutę gerbiamam V.Navickui prie kiekvienos ausies, versdami jį skaityti parašytą tekstą…

  • mast teisus. Šis atvejis yra gražus solidarumo tarp partiečių pavyzdys.

 • linius

  prieš metus ar du atsimenu ponia Maldeikienė buvo iškapsčiusi iš deklaracijos, kad meras laisvu nuo mero pareigų metu remontavo automobilius….per metur beremontuodamas pasipildė savo kišenę 99000 lt…….bet poto kai konservatoriai paskatino smulkų verslą kiek girdėti meras jau automobilių neberemontuoja……

  • aušra maldeikiene

   na tamsta, p. liniau, arba blogai prisimenate, arba meluojate. Aš rašiau, kad jis deklaravo uždirbęs per 117000 Lt, o jo mokesčiai buvo 1051Lt. Ir beje pirmą kartą tą informaciją radau šiame bloge.

   • linius

    labai atsiprašau jei kažką sumaišiau….beje o kaip taip įmanoma? aš pernai laisvu nuo studiju laiku uždirbau 15000 lt ir mokesčiams paklojau 5474 lt…..o čia 117000 tik 1051 lt?

 • Man „patiko“ pamokslavimo tonas – kaip vergvaldys vergui. O rusiški keiksmažodžiai visai atitinka šį oratorinio žanro šedevrą. Bet neatitinka TS-LKD programos dalies dėl patriotiškumo, tautiškumo ir pan.
  Kontrolierius turėjo būti kietesnis.

 • Padėka

  Neturėdamas geresnės vietos, noriu viešai padėkoti už nuoroda: Romanies/Gypsies: Start early | The Economist. Stiprus antirasistinis straipsnis

 • Jonas tikriausias

  Morali politika ir TS/LKD – du visai skirtingi dalykai .

 • Marius

  Na mano akyse V. Navickas yra chamas nuo to laiko kai buvo paviešintos fotografijos kur švyti iš laimės „iš po triūsikų“ ir su vulgariu užrašu ant pilvo. Perklausiau įrašą kelis kartus. Būtent V. Navickas daro viską, kad Tėvynės Sąjunga praloštų rinkimus. Ir baisiausia yra ne tas garsioji frazė: „kuris Tėvynės Sąjungai naudingas per tris dienas, o tas kas kuris naudingas paksiniams gali vykdyti tris metus“. Pagalvojau menka tai naujiena, tarsi to iki šiol nėra? Opozicija, kad ir Seime gali prieštarauti, o su buldozeriniu principu bus nuspręsta taip kaip reikia valdantiesiems. Tėvynės Sąjungos niekada nemėgau, visada pasižymėjo, kažkokiu dogmatizmu, fanatizmu ir priešų paieška.

  Man kur kas įdomiau pasirodė, V. Navicko samprotavimai kas ta politika: „Kontrolės komitetas yra komitetas…“, „tu nežinai kas ta politika“ – bando, bando apibrėžti, kas tai yra bet taip ir nesugebėjo. Politika jam kažkoks fetišas be realaus turinio: „politikai daro politiką.“ Tol kol politikai nesiims konkrečių veiksmų (patariant specialistams) kurie pagerintų mūsų, piliečių gyvenimą, o susireikšminę žais politiką – gyvensime kaip gyvename. Ir nematau, kad būtų pokyčių…

  • nerijus

   Todėl pas jį tiek patarėjų. Pastebėkite, kai jis veda tarybos posėdžius Savivaldybėje. Jam, ausin, pastoviai „talkininkaujama“.

   Aiškus Navicko nesugebėjimas suregzti žodžio ( įraše ( ? ))…
   …kaišioti ratus į pagalius… :)

 • Pingback: Spameriai (is) užkniso | Artūras Račas()

 • nerijus

  Valio!!!

  http://www.15min.lt/naujiena/miestas/vilnius/vilius-navickas-ismestas-is-partijos-41-118826

  Sveikinu V. Navicką. Tikrai, labai nuoširdžiai sveikinu.
  Kažin, ką jam prižadėjo TS- LKD partija?..

  p.s. rašykime atsargiai, nes meras turi patarėją, kuris užsirašinėja ( surašinėja ) viską, kur paminėtas jis…

 • V.Navicko Rubikoninė Koalicija.
  Vilnius.Taryba – beveik tokią pat kaip Seime: Larisa Dmitrijeva, Sergejus Dmitrijevas, Gintaras Kazakas, konservatoriai, liberalcentristai, Liberalų sąjūdis ir socialdemokratai.