Citata #263 Vilniaus meras apie skirtumus tarp Vilniaus ir Niujorko

Jei Niujorkui bankai neskolino, Vilniui skolintų ir už normalias palūkanas.  Mes nesame taip prasiskolinę kaip Niujorkas

valstietis.lt

(4 balsų, vidurkis: 4,25 iš 5)
Loading...
 • piktas dede

  net piktas dede pritruko zodziu… o vis turedavau ka „smaikstaus“ suskelt

 • LL

  greičio matuoklius pajunkit, ir turėsit net atliekamų pinigų kokius 3-4 milijonus kas mėnesį…

 • Linas

  na ką,atėjo naujas meras – konservatorius ir kas pasikeitė?Skambiai apkaltinęs buvusį savo pirmtaką Imbrasą lėšų švaistymu,Navickas nieko geriau nesugalvoja,kaip tęsti įdirbį,t.y.skolintis toliau.Manau,kad tokie Navicko žygiai po prezidentūras,ministerijas,seimą tęsis ir tęsis,kol galų gale skolinimosi limitas jam,t.y Vilniaus miestui,bus padidintas.Čia gausis tas pats,kaip su biurokratijos mažinimu,t.y.visiškas šnipštas.Iš vienos pusės įstatymų pagalba bus karpomas savivaldybės biudžetas,bet iš kitos – tų pačių įstatymų pagalba bus didinamas skolinimosi limitas.Tokia realybė – ekonomikoje visada lazda turi du galus ir niekada vien įstatymų pagalba nepavykdavo jos pakelti.P.S.labai linksmas man pasirodė Navicko teiginys prezidentei,kad šie naujai pasiskolinti pinigai esą nebūtų pravalgomi,o būtų atsiskaitoma su įmonėmis,kurios atliko Vilniaus m.paslaugas.Tikrai pradedu galvoti,kad meras Navickas yra matęs,kaip kažkas savivaldybėje,gavęs pinigus,sėdi juos ir valgo.Kas šitą veiksmą – nepravalgymą – kontroliuotų,kaip jis įsivaizduoja?

 • Matotaupa

  Galima spėti, kad meras labai stengiasi, kad Vilnius pasivytų ir pralenktų Niujorką. Na bent jau vienoje srityje – skolų. Tada drąsiai galėtų šaukti: Mes susilyginome su Niujorku. O kad pagal skolas – tą galima ir taktiškai nutylėti :-)

 • Aras

  Dabartinis Vilniaus meras galėtų sėkmingai vaidinti nebyliame kine, tokiam, kur personažui tik pasirodžius ekrane jau ašku kas jis toks. Filmuose apie Kazachstano plėšinius ar Amerikos žemdirbius būtų pirmo ryškumo kino žvaigždė.

 • Gerai, kad Vilniuje lieka tik didžiausi optimistai. Visi kiti, kas toliau nuo optimizmo salos, tik skęsta ir abejoja. Gero yrimosi.