Citata #388 Seimo narys M.Zasčiurinskas apie lazdą ir JAV interesus Afganistane

Seimo narys M.Zasčiurinskas pranešime spaudai abejoja Lietuvos misijos Afganistane tikslingumu ir klausia ar verta:

Atimti iš žmogaus lazdą, ir ją dovanoti dėl naftos išteklių perėmimo kovojančiai turtingiausiai pasaulio valstybei?

(5 balsų, vidurkis: 2,80 iš 5)
Loading...
 • Darbo partijos ir TiT nariai (M.Zasčiurinskas – DP narys) visada buvo už paprastą žmogų su lazda rankoje ir terba ant peties. Tokį (-ią) kaip socialdemokratė Kristina Brazauskienė.

 • v

  JAV turi savo naftos atsargų, o jei pažiūrėsit, kiek išleidžia pinigų Afganistanui ir kokia tariama nauda, tai gal kitaip kalbėsit.

 • „myliu“ Račą

  o kiek pinigų išleidžia mūsų valdžia?

 • Zjb mąsto čiuvakas. Šiaip galima [ir reiktų gudriai] dėt skersą ant JAV politinės ekonomikos. Galios centrai persikėlė į ten kur saulė teka. JAV su savo reguliariai spausdinamais pinigais [kai Sorosas perka auksą -tai ženklas, kad pareina nauja „partija“] yra virtualiai prasiskolinusi tiek Kinijai tiek Japonijai nesuvokiamas sumas.

  Tik va, bėda, Štatai gali atjungti internetą, jei pasaulio gyventojai masiškai ir drąsiai pradės demaskuoti jų pasaulio užvaldymo schemas :D

  • Regis

   „Zjb mąsto čiuvakas“ tai čia gerai ar blogai mąsto? Jeigu gerai tai tu irgi konsultantas „zjb“, skersą moki dėt [ant savęs, su tokiu komentaru].

   • Regi, padiskutuok apie tai su Račium. Svarbiausia viešai!

    • Regis

     o prie ko čia jis? Šiaip pasidarė įdomu ką konsultantas norėjo pasakyti ir tiek.

     • Fight war

      Not wars,

      Destroy power,

      Not people.

 • Regis

  Atimtį lazdą ir ją dovanoti.. Ne bloga asociacija to kas Afganistane vyksta. Šiaip jeigu tektų tokia laimė padiskutuoti su tuo žmogumi gal ir būtų visai įdomu išgirsti kaip tokios asociacijos atsiranda apskritai ir pranešime spaudai konkrečiai. Gal čia darbas Seime kaltas arba atvirkščiai padeda?

 • Regis

  Beje jeigu jau apie atiminėjimą ir dovanojimą (kaip šis Seimo narys tai supranta):

  http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/seimo-narys-zasciurinskas-sildosi-atskirai-ir-pykdo-kaimynus-56-38210

 • nerijus

  Visi turime savo misiją gyvenime.
  Ką jau kalbėti apie tokią SUPER Valstybę JAV. Ji turi tokių pat intersų, kaip ir plačioji Rusija. Jos skiriasi tik tiek, kaip pateikia savo tikslų realizavimą…
  Nafta, auksas, deimantai,..Kur galima DAUG uždirbti, ten visad bus JAV kompanijos,..o griuvus tarybinei sienai, jų, kapitalistinė invazija į „postsovietines“ rinkas tik paspartėjo…
  Pinigai. Ko stebėtis?..
  Gerbiamieji, jei vėl atriedėtų į Lietuvos Respubliką rusų tankai- tik šį kartą, kaip NATO nariai- ar daugelis sutiktumėte juos su gėlėmis?..
  Pagal sutartį, NATO narės Valstybės saugo mūsų trijų sesių oro ( ir ne tik ) erdvę, o jei Zokniuose pradėtų leistis ir kilti rusų naikintuvai? A?.. :)

  Ką veikia Lietuvos kariuomenė Afganistane?..
  Namolio jau senai laikas, nes jie yra tokie pat OKUPANTAI, kaip kažkada, raudonoji armija Lietuvoje ir kitose Valstybėse.

  135 straipsnis

  Lietuvos Respublikoje karo propaganda draudžiama.

  Kas atsakys, kai pažeidžiama Konstitucija:

  139 straipsnis

  Įstatymo nustatyta tvarka Lietuvos Respublikos piliečiai privalo atlikti karo ar alternatyviąją krašto apsaugos tarnybą.
  Krašto apsaugos organizavimą nustato įstatymai.

  Tai privalo atlikti ar ne?..Ar ir vėl, kalbėsime apie tai, kaip kam patogiau, tsakant, škia, pagal įgeidžius ir fantazijas?..

 • dzyvai

  Ta atimama „lazda“, tai aguonų laukai ir opijaus gamyba?

  Vienok akivaizdu, kad Lietuvoje reiktų platesnių viešų diskusijų, ką NATO (Lietuva tame tarpe) veikia Afganistane.

 • Martynas

  Artūrai,
  Su gimtadieniu!!!

 • dzyvai

  Ar Lietuvos blogeriai neaptarinėje blogų apmokestinimo klausimo?

  http://money.cnn.com/2010/08/24/technology/philadelphia_blogger_tax/index.htm

 • Aišku, kam rūpi tas Afganistanas, bet jei (visgi) prioritetas nr. 1 yra Lietuva, tai galėtų bent tuos 2 procentus kariuomenei skirti, nes ir vėl ateinančioms kartoms užtrauksim gėdą neiššaudami nė vieno šūvio prieš okupaciją…

 • viktoras

  Tikiuosi Afganistano partizanai anksčiau ar vėliau švęs pergalę…
  Lauk okupacinę Lietuvos kariuomenę iš Afganistano.

 • Kažikokia ta mūsų visiškai nenuosekli valstybė: Kosovą, atsiplėšusį nuo Serbijos, sveikiname ir pripažįstame, o Pietų Osetiją ir Abchaziją, atsiplėšusias nuo Gruzijos, smerkiame ir apsimestinai nepastebime; patys šiaip ne taip ištrūkome iš aneksijos (okupacijos mes nematėme, jei kas netikite,- aplankykit Palestiną, apsirengę arabiškai, nors galima labai ir nesimaskuoti, nes žydu apsimesti vis tiek padoriam krikščioniui niekada neišeis), bet svetimo krašto, Afganistano, okupaciją sveikiname ir net patys, biedni teisuoliai, finansuojame ir dalyvaujame, morališkai prisidėdami prie vaikų ir senukų skerdynių, kaimo vestuvių bombardavimų, o po to- dar ir prie tų vestuvių dalyvių laidotuvių procesijos ištratyjimo stambiakalibriniais kulkosvaidžiais… Ir visa tai dėl ko,- dėl to, kad mūsų iškiliam sąjungininkui, užjūrio draugui, su kuriuo draugaujame prieš Rusiją, pasirodė, kad Afganistane yra pasislėpę… vos ne 100 CŽV padalinio, kodiniu pavadinimu ‘Al-Kaida’, etatinių kovotojų, vadovaujamų mirusio vaikino, vardu Bin-Ladenas?

  Žmonės, prisilieskite bent retsykiais prie motulės Žemės bent basomis kojomis,- gal vien tai padės išlaisvint jūsų galvas nuo anti-proto nesąmonių ir pasidaryti lygiai tokias pat logiškas išvadas, kurių priėjo ir šio blgo komentatorius Viktoras…

  • nerijus

   Joni

   O kada JAV ir Rusija buvo priešės?
   Ar „šaltasis“ karas nebuvo tik propoganda?..
   Kodėl po TSRS griuvimo, šios šalys ėmė glėbesčiuotis itin dažnai?..
   Kažkoks čia netikrumas…

  • anoniminis bailys

   Aciu, kad atskleidet sita didziule samokslo teorija.

 • Arturas

  Artūrai,
  sveikinu su gimtadieniu.

  Arturas

 • Artūrai, ir aš jus su gimtadieniu sveikinu! Linkiu nuveikti ne mažiau nei jau nuveikėt, neprarasti entuziazmo bei, žinoma, toliau džiaugtis tuo, ką turit.

 • Rytis I

  Sveiki. Šiaip jau geras dalykas, tas Afganistanas… Visoms kartoms tinka. Visais laikais, kas tik ten buvo – nusispjaut, nesvarbu, ką tėvynėj mąsto, – politiniai tikslai, tarptautiniai ar internacionaliniai įsipareigojimai, spjaut ir ant politikierių, o būdamas moteriške, konkrečios moteriškės vietoj turbūt rotaciniu principu visą kariuomenę ten siųsčiau – lai paraką laižo ir patirtim dalijasi. O ką veikti? Gal keliuose mažiau „karų“ būtų…

 • Laukiantis

  Šiaip jei jau kalbant apie Lietuvą, tai liūdniausia, kad mūsų valstybėlė negali išreikšti savo nuomonės, o turi šlietis prie kitų – t.y. pasiklausyt ką didesni kalba ir kiauksėt pritariamai. Ir čia nėra dydžio problema. Tiek Airija, tiek Danija gali drąsiai išreikšti savo poziciją – o mes deja negalim. Ir ne dėl to, kad geopolitinė padėtis bloga, o dėl to, kad niekam nei motais Lietuvos augimas ir brendimas. kaip užaugt negalvoja, tad tenka pritariamai kiauksėti. Dabar rodos naudingiau kiauksėti palei JAV balsą, gal tas pasikeis, kaip kokiais tarpukario laikais, bet jei pasikeis tai Lietuva vistiek savo nuomonės neturės, nes jis neformuojama. Teks vėl pritariamai kiauksėti.

 • Pingback: Paveiksliukai ir eilėraštukai. | veranda su vaizdu į saulėlydį()

 • J. naivusis

  Patys afganai sako, kad jų šalis – imperijų kapinės.
  Gal tai nėra tušti žodžiai – parklupdė TSRS, britus…
  Dabar JAV eilė.

 • ir taip aisku JAV politika nereik cia net diskusiju

 • nerijus

  http://www.alfa.lt/straipsnis/10405994/?Triuksmadarius.globoja.Vilniaus.savivaldybe=2010-08-31_14-34

  Nuo kada TV3 šventė tapo Valstybine?..
  Beje…
  Kaip dirba policija, kai po 22 ( 23 val?.. ) val. pilnos Vilniaus gatvės nepilnamečių?..

 • tru

  tegu tas darbietis ir visi jam čia bei kitur prijaučiantys pasiima po lazdą ir keliauja į Afganistaną naftos siurbti. Linkiu sėkmės paieškose, o radus (tą telkinį, kur potencialiai neseniai rastas), pamėgint išsiurbti. Svaigstat apie okupacijas, kai tamstų galvas vis dar grybiena vietoje smegenų okupavusi..

 • Ne sci, jau pabaige kara.

 • ignots

  Koranas:
  Sura 9:5: „… kovok ir žudy pagonis (netikėlius, kitatikius) kur tik rasi“
  9:29: „… žudyk žydus ir krikščionis jeigu jie neatsivers į islamą ir atsisakys mokėti Džizijos mokestį“

  5:33: „… kankink ir nukryžiuok netikėlius jeigu jie kritikuoja islamą“

  47:4: „… nesiderėk dėl taikos su netikėliais, kai tik juos sučiupsi nukirsk galvą“
  Tik tiek „Islamiškos taikos“….

  • Tarpautines psichozes aidas Lietuvoje. Su paruostomis citatomis, vau.

 • nerijus