Viešieji ryšiai V:Premjeras kalba angliškai – yes

Remarks with Lithuanian Prime Minister Gediminas Kirkilas before their meeting

Secretary Condoleezza Rice
Washington, DC
July 2, 2008

View VideoSecretary Rice, right, shakes hands with Lithuanian Prime Minister Gediminas Kirkilas at the State Department. AP Image.SECRETARY RICE: Welcome. Let me just say welcome. It’s great to have the Prime Minister of a great friend here.

 PRIME MINISTER KIRKILAS: Yes. 

SECRETARY RICE: And we have a lot that we do together and I look forward to talking about that today.

 

PRIME MINISTER KIRKILAS: Yes, of course. You know, before in my previous capacity as a Defense Minister, so, of course, I have many, many contacts and (inaudible). And it is time we made some very important decisions.

 First of all, PRT in Afghanistan, in Ghor province, which is, I believe, quite a successful mission for the (inaudible). Of course, it’s a huge responsibility for a small country. But in this time we must to take such decision because it was our first steps to the PRT enlargement in Afghanistan. And I believe that it was and still it is very important there to keep peace in this country. And we have today 120 of our soldiers, good relations local authorities; of course, some problem, which I would like to discuss with you. Because since you’re in a small country, of course, a — military mission very successful. But we need, of course, more financial support for the mission.

 SECRETARY RICE: Yes. And we will be talking about – we’ll let you all go now and thank you.

 MR. MCCORMACK: Thanks guys.

 QUESTION: Secretary Rice, first, how are your negotiations going with the Poles? Do you think you’re going to get a missile defense deal?

 SECRETARY RICE: Thank you. Thanks very much.

 MR. MCCORMACK: Good try.

2008/538

 

 

 

 

 

 


Released on July 2, 2008

(8 balsų, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...
 • Bet tai sorry sorry koks požiūris į Lietuvą parodytas. Dviejuose vietose, kur Kirkilas sakė Lithuania ryškiai buvo neišgirstas (vienojte vietoje skripte parašyta inaudible, o kitoje „you’re“). Matyt glušas rašė :-)

  O tai, kad Kirkilas iškart bandė kalbą pasukti apie skydą, tai visiškas diplomatijos meno nebuvimas, mano kuklia nuomone.

  McCormack’as prie bajerio :)

 • Na juokinga:)) Šioje situacijoje turėjo būti lyg ir lengvas blahblah, o gavosi, kad Premjeras iš karto metėsi prie reikalo.
  Bet vis tiek respect – Premjeras bent kalba! Ir netgi vietomis galima suprasti, ką jis sako!
  Jei rimtai, tai žiūrėdama video raudonavau.

 • Jau maniau, kad Kirkilo visa anglų kalba apsiribos tik žodeliu „yes“:)

 • Pauliui: tai gal galite man paaiškinti šią frazę: „Because since you’re in a small country, of course, a — military mission very successful.“
  Labai vietoje ir laiku, prieš susitikimą su Rice, žurnalistams išrėžtas mūsų užsienio politikos supratimas? ;)
  O šiaip dar man labai patiko tas „(inaudible)“ :)

 • Nesupratau, ką ir kodėl turiu paaiškinti:)

 • Anonimas

  Išsireiškiu aiškiau: mano nuomone, Kirkilo anglų kalba būtent ir apsiribojo žodeliu „yes“, o ta „zagatovkė“, kurią jis išpylė kaip galima greičiau, kol nepamiršo, nepanaši į pašnekesį. :)

 • vilnis> pažiūrėk video, ten Kirkilas AIŠKIAI sako „since __Lithuania__ is small country“ … O ten kur (inaudible) irgi aiškiai taria Lithuania. Kaip jau sakiau script’ą rašė glušas ir Artūras tik copy-paste iš tos nuorodos padarė.

  Šiaip nesu didelis Kirkilo gerbėtas, bet prie jo linglish kalbos nėr čia ko labai kabinėtis ;-)

 • Anonimas
 • Sunku sugalvoti ką nors kvailesnio, nei oficialiam atstovui rimtose tarpvalstybinėse derybose vesti jas kalba, kurią jis moką neįdealiai, nekalbant jau apie tą švebeldžiavimą.

  Vyriausybė ką, nebeišgali vertėjo nusisamdyti?

  Kam juokinti pasaulį ir iš kur ta baudžiauninko maniera kamerai kalbėti „ponų kalba“? Jei norisi premjerui demonstruoti, ko išmoko per anglų k. pamokas, sulauk privačios dalies ir furšete su vyno taure šnibždėk tai Kondolyzai į ausį „jes, of koz, ai em joz..“..:)

 • Pingback: Anonimas()

 • Ar pamenate nors kokią situacija kur R.I.P. AMB varytų per pasaulį ir čiešintų [angliškai] visiems, kad dw investuojam į LT. Laimėsit. Kubilius yra geras diplomatas ir vadovas.