Citata #353 M.Laurinkaus pranašystės

Jeigu socialdemokratai iki kitų rinkimų nepadarys rimtų klaidų ir nepradės priešintis pirmalaikiams rinkimams, kai juos maždaug kitų metų rudenį pradės siūlyti valdančioji koalicija, ji galėtų įgyti ryškią persvarą Seime ir tapti pirmuoju žingsniu iš chaoso.

lrytas.lt

… Na, aš gal ne viską žinau, tačiau nelabai galiu suprasti, kodėl valdančioji koalicija kitų metų rudenį turėtų siūlyti pirmalaikius rinkimus…

Tipo, nuspręs, kad jau viską padarė ir laikas savanoriškai perduoti valdžią opozicijai?

(3 balsų, vidurkis: 2,67 iš 5)
Loading...
 • Dainius

  Mano akimis, Laurinkus tiesiog nusikalbėjo.

 • Regis

  Galbūt gali susiformuoti visai kita situacija, kai dabartinė valdančioji koalicija praras kažkokį gabaliuką savo koalicijos ir atsidurs realioje mažumoje. Akivaizdu, kad tokioje situacijoje socdemams nebus naudinga būti vienai iš keturių ar penkių praktiškai lygiaverčių dalių. Taigi, visai gali būti, kad atsiras 85 Seimo nariai kurie statys ant naujojo Seimo.

  O šiaip į buvusio VSD vadovo prognozes dėl politikų visada reikia įsiklausyti :\. Ypatingai į tokias pakankamai tikslias („maždaug kitų metų rudenį“).

  Beje man užkliuvo (įstrigo) tokia formuluotė – „Galbūt Lietuvos žmonės prie tokios situacijos pamažu pripras“ (šaltinis: tas pats). Atsirado neužtikrintumas dėl pripratinamųjų veiksmų veiksmingumo?

 • J. naivusis

  Taigi, VSD analitikas

 • Arturas

  Šiaip, 2012m. yra akivaizdi data, kada turėtų atsitikti gilus pasaulinės krizės atkritimas, po nedidelio pakilimo 2011. Tai visi kieti pasaulio prognozistai ir stengiasi kiek įmanoma išeksloatuoti šią galimybę. O gal atspės?

  • tskant

   siaip tingiu rasyt, bet :)) „turetu atsitikti krizes atkritimas“.. Jus pats, Tamsta, supratot, ka rasot? :)) Na nebent esate gimes ne LT, tada suprasciau. „prognozistai“, „išeksloatuoti“.. va cia tai perliukai. ir visai nekorekturos klaidos, skia. bet buvo smagu

 • Fredis*

  Įdomiausia yra tai, kad M.Laurinkus save laiko dešiniuoju, formaliai priklauso TS-LKD, tačiau savo rašiniuose degte dega noru ir nekantrauja valdžios olimpe vėl matyti socialdemokratus, visi ligšioliniai rašiniai cituojamame laikraštyje persunkti dešinės politikos neigimu.
  Mano, ne buvusio VSD vadovo nuomonė yra priešinga M.Laurinkaus nuomonei – tikras chaosas prasidės po dvejų metų, kai po Seimo rinkimų LSDP bandys klijuoti koaliciją su paraštinėmis partijomis TiT, DP ir kokiu nors nepartiniu visuomeniniu judėjimu „Už šviesią ateitį“ ir kitais. Bus atkartotas 2004 m. scenarijus, V.Uspaskich su savo išsišokimais, galimai padarytais finansiniais nusikaltimais ir konferencijomis Maskvoje Komsomolskaja Pravda redakcijoje mums dar atsirūgs ne kartą, žurnalistai ir politologai reikalaus Tėvynės Sąjungą gelbėti valstybę, pasirašyti su socialdemokratais taikos sutartį ir sudaryti su LSDP vaivorykštinę koaliciją arba paremti mažumos G.Kirkilo (Z.Balčyčio, V.Blinkevičiūtės) vadovaujamą vyriausybę.
  Labai neišmintinga, netoliaregiška ir netgi kenkėjiška yra taip primityviai, neargumentuotai ir bukai kritikuoti tokiomis sudėtingomis sąlygomis dabar dirbančią vyriausybę.

  • LEE

   ….ir teapšviečia trolius TS-LKD suvažiavime išsakytos „aukščiausiojo“ šviesios ir pranašiškos mintys …..amen.

 • Bobutė

  Ar pamenate p. Laurinkaus kovo tezes, kuriose jis teigė, kad, dar sniegui nespėjus ištirpti, driokstelės revoliucija „ant Lietuvos“, jei valdančiųjų koalicija į savo gretas nepriims socdemų?

  http://racas.lt/citata-350-m-laurinkus-zino-iseiti/

  Tuoj sulauksim naujo sniego, o revoliucijos kaip nėr, taip nėr… Dabar nauja socdemų atėjimo/įsiliejimo į valdžią data – kitų metų bulviakasis…

  Tačiau aš jau pamokyta (visą pusmetį pavasarį pirktus konservus ir kruopas valgau), kad į šio dunduko prognozes nėra ko net menkiausio dėmesio kreipti… Ponas Račas, matomai, to dar nesuprato…

 • respondentas

  No kodėl gali ir siūlyti. Kad ir kiek Kubilius džiaugtųsi savo pasiekimais, bet tai situacija nesitaiso o tik blogėja. Ir pvz. man tai nesunku įsivaizduoti situaciją, kai konservatorių reitingas pakibs tiek 5% riba ir kils klausimų daugeliui valdančiųjų ar nevertėtų rinktis tuomet, kai dar yra viltis bent 5% sugraibyti. Nu savivalda parodys – pamatysim. Bet būtent tai, kad Rusijos krizės metu Kubilius su Šemeta iš paskutinių laikėsi ir lėmė, kad konservai liko gilioje užmarštyje ir lddp gavo 8 valdžios metus. Ir jei ne LEO manau dar būtų gavę.
  Bet sutinku – Laurinkus nuskriaustas, dabar spėlioja, a vos’ ims ir atspės…

 • Kazys

  Mečys Laurinkus – laiko patikrintas, rimtas, santūrus, mandagus vyras, menu jį nuo pirmųjų Sąūdžio veiklos metų. Dabar jis tik politinis komentatorius, o galėtų užimti ir gana atsakingas pareigas. Turbūt jis pasiliks prie konservatorių ir su jais eis į kitus rinkimus.

  • tskant

   Jus visiskai teisus – Laurinkus, jei jau toks rimtas ir patikrintas, galetu eiti ir dirbti, kaip visi jo amziaus vyrai.. Bet elgiasi ne visai rimtai ir visai ne santuriai – labai noriai pasiima mokesciu moketoju sunesta jam renta. o kam dirbt kai gali palaukt rudens, bulviakasio ar dar ko nors.. tada gal pareigos pacios nukris is dangaus vos tik socdemams atejus i valdzia. Biezdarius lygiai toks pats kaip ir Vagnorius, skia.

 • stogas

  VSD- kazko aplamai nepasitikiu sia organizacija. Kazkoks masadas. Kiaura skyle. Brrrr

 • Naglis

  Laurinkus, įsivaizduoja esąs pranašas. Kitų metų rudenį, situacija bus kita. Tegul Laurinkus nesvaigsta. Ir iš viso, kas čia toks Laurinkus, kad jam tiek dėmesio. Bobutė, irgi gali paburti iš kavos tirščių. O iš vis juokinga, kai žurnalistai pasikviečia Laurinkų į kokią nors laidą ir jis pradeda aiškinti, kaip turi elgtis prezidentė. Dabar man kilo mintis, kad pas M. Laurinkų yra didybės manija.

  • Žigis

   Kiek pamenu, ne Laurinkus turi aiškinti, kaip elgtis Prezidentei, bet atvirkščiai, būtent Prezidentė neigiamai įvertino Laurinkaus elgesį ir jis patapo bedarbiu.