Citata #254 MTV Lietuva apie dienraštį „Respublika“

Iš MTV Lietuva pranešimo spaudai:

Animacinio filmuko „Sandra. Arba vingiuotas kelias į žvaigždes“ veikėjai buvo sukrėsti vienos humoro dienraščio redakcijos bei etikos pseudo sargų užsipuolimo.

 

(8 balsų, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...
 • Aras

  Citata – „Dublinas tai žadėjo eiti snukių malti, jam labai nepatiko, jog jo ir arklio draugyste išvadino iškrypėliška. Arklys šiaip jautrus, labai dėl to išgyvena, nu bet čia ne apie tai…
  Čia kas? Tolerantiškojo jaunimo pastangos apginti netradicinės orientacijos gyvūnų teises? Arklius gėjus?

 • Paulius

  Tai yra ne UAB „MTV“, o bendrai paėmus Lietuvos jaunimo požiūris į „didžiausius nacionalinius dienraščius“. Tai galioja ne tik Tomkui, bet ir Vainauskui, Vasiliauskui, ar net, kaip bebūtų gaila, Barysui ir visiems kitiems laikraščių, radijų, televizijų ir internetų redaktoriams ar vadovams.

  O jaunimo požiūrį įdiegė tėvai: vaikai, netikėkite niekuo, tik patys savimi.

  Aš daryčiau išvadas…*

  *Esu nei nei naujoji, nei senoji karta. Man 25 metai. Ir jaučiu: mano močiutėms svarbu: „valstybė ir laisvė“; mano tėvams svarbu: „valstybė, demokratija ir liberali ekonomika“; man ir mano bendraamžiams svarbu: „lygios gyvenimo sąlygos su europiečiais“; o 20-mečiams ir visiems kitiems jaunesniems, į ką orientuojasi MTV: koksas, braškės ir šampanas (nu ir nx tie laikraščiai ar TV rekalingi).

  • shmikis

   ale praudu sakai ;) pilnai sutinku su sia mintimi :)

  • Kęstutis

   Sutinku pilnai. Esu tos pačios grupės pilietis. Deja žiauriausiai atrodo ta liaudis, kuri gimė po 1990 metų. Jie bręsti pradėjo tik tada, kai ekonomika jautė gerą pakilimą, todėl realiai jie nesuvokia kitokio žodžio kaip „blogai“. Negana to, dauguma jų labai išlepę. Pačiam teko dalyvaut jaunimo veikloje ir tikrai labai retas žino ko nori ir stengiasi, visi kiti gauna tiesiog. Ir nepavyksta niekaip tos plėvės pramušti…