Paksas blogas. Labai labai blogas…

R.Paksas labai blogas.

Nors ir seniai išvarytas iš politikos, bet vis tiek didžiausia Lietuvos nelaimė.

Štai ir dabar – į rinkėjų telefonus braunasi. Kaip koks grumlinas graužia laidus ir mobiliojo ryšio bokštus.

Gerai, kad yra Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija…. Ištirs ir parodys tam Paksui… Kad žinotų.

O štai S.Stoma – geras. Nes jo žinutės rinkėjams nepavojingos. Tai – visuomeninė iniciatyva.

Ir Valstybinė duomenų inspekcija net nustebo, kai paskambinęs paklausiau, ar jie tirs S.Stomos žinučių siuntinėjimą.

Iš pradžių sakė, reikia pavardžių, duomenų, pareiškimo. Pasiūliau viską užsirašyti – ir pavardes, ir telefonus. Sakė, paskambins.

Ir A.Zuokas geras. Pamenate – per Seimo rinkimus jis irgi daug kam skambino. Tiesa, ne mobiliuoju, o fiksuotu ryšiu.

Tada tai buvo vertinama, kaip rinkimų kapmanijos naujovė… Niekas netyrė, niekas nesipiktino, visi žavėjosi.

Bet R.Paksas labai blogas…

P.S. Pagarba Delfiui… Čia rimtai.

(11 balsų, vidurkis: 3,45 iš 5)
Loading...
 • WU

  Nežinau kaip kiti, bet aš tai labai susinervinu, jei kuris nors iš mano pažįstamų duoda mano mobilų numerį kam nors prieš tai neatsiklausęs manęs (ne pirmą kartą taip nutiko vos prieš dvi dienas). Nesu iš tų kurie nešiojasi po du ar tris telefonus. Turiu vieną, kuris prieinamas tam tikram ratui žmonių. Dažniausiai net neatsiliepiu, jeigu pamatau neatpažintą numerį. Ir kas čia per visuomeninė akcija?! Susinervinčiau gavęs nesvarbu, kurio politiko žinutę, nes lyg ir nutekėtų mano numeris. O delfis čia skirsto į blogus ir gerus? Čia priklauso nuo to kas kiek sumokėjo ar kiek nesumokėjo? Įdomu.. :)

  • WU, aš gi sakiau, kad rimtai…:) Delfi būtent ir paminėjo, kad žinutes siuntinėja ne tik R.Paksas, bet ir S.Stoma… Kai kurie kiti pamiršo:) O dėl telefono numerių – sutinku (nors man tas ir negalioja), tačiau jei jau skalbiam, tai skalbkim visus po lygiai.

   • WU

    Aaa.. Aš nelabai linkęs landžioti po alfas ir delfius.. Dažniausiai tik antraštęs akim permetu, o dabar kai prasidėjo sesija, tai dažnai išvis neužsuku. O jei dėl telefono, tai Jums statusas neleidžia nekelti nežinomo numerio :)

 • Jonas

  Reiškia chebrytė dar labai galinga… ir vis dar tebeturi Achilo kulną

  • ledynmečio voverė

   Tikrai taip. Abonentas, Uzpaskis, pabuvo kiek blogi ir vėl anuolais tapo. Na bet jei Paksas skiedrą numeta… supuola visi ambrydami lyg pasiutę pitbuliai.

 • Lošadimantas

  Kam gi gali būti malonu gauti sms nuo tokio asmens su kvietimu už jį balsuoti. Normalu kad žmonės užpyko, dar žiūrėkit ir koks henrikas daktaras bolotiruosis ir atsius sms

  • ledynmečio voverė

   Man būtų malonu gaut SMS,kę nuo R. Pakso. Žinutė nuo prezidento! Visi kaimynai sprogtų iš pavydo. :))

  • GIGA

   aišku,kad maloniaqu gauti nuo Zuoko

 • ledynmečio voverė

  Broliai, na turėkit krislą vaizduotės: bet kuris IT pirmakursis brūkštels kompiuterinę programėlę, kuri surinks 8 po to (6XX) ir, po to – 00001, 00002, 00003… iki …99999, kiekvienu numeriu išsiųsdama minėtą SMS. Partija pinigų turi, kas jiems 10-20 tūkstančių litų. Aš žinutės negavau (nors būtų malonu gauti iš prezidento :) ), tad greičiausiai R. Paksas naudojosi ne kompiuterine programa, bet įvairių firmų, renkančių žmonių duomenis paslaugomis. Na tų, kur gražios mergaitės prekybcentriuose sveria už rankų ir maloniai šypsodamos prašo dalyvauti nemokamoje loterijoje, kurios prizas – automobilis. Tik parašyk adresą, telefoną lapelyje ir įmesk dėžutėn… ;)

 • Žinutės žinutėmis, bet man bendrakursė prieš kelias dienas rodė rinkiminį filmuką ;D Nežinau iš kur jį gavo, tačiau siužetas daugmaž toks: rodo besikeičiantį veidelį, kuris iš pradžių labai perkreiptas, depresyvus, po to dar keli vingiai, o pabaigoje pradeda linksmėti linksmėti, kol galiausiai pieštas veidukas dingsta ir atsiranda R. Pakso nuotrauka x)) Nors gal čia tik šiaip kas nors žaidžia, nežinau.

 • Tas dalykas yra visos Lietuvos problema… Man kazkada skambino is tele2, bites, net viasat skambino. Bet mano pokalbis buvo trumpas: paklausiu is kur gavo mano telefona ir ar zino, kad uz toki dalyka galima i teisma paduoti (jei naudojamasi netiesetai surinktais asmens duomenimis…)? Viena karta paskambino ir daugiau net nebande :) Matyt numeri irase i blacklist’a :)
  „gražios mergaitės prekybcentriuose sveria už rankų ir maloniai šypsodamos prašo dalyvauti nemokamoje loterijoje, kurios prizas – automobilis. Tik parašyk adresą, telefoną lapelyje ir įmesk dėžutėn“ O taip, tokiu „loteriju“ itin padaugeja pries visokius rinkimus. Be to, as viena karta sugalvojau paklausti, ka reiskia vienas „loterijos“ salygu punktas: „Jusu duomenys bus naudojami tiesioginio marketingo tikslams“ :) mergytes nezinojo kaip paaiskinti, tuomet as dar paklausiau: ar jus asmeniskai garantuoite, kad mano duomenys nenueis ne ten kur reikia ir nebus panaudoti visai kitems tikslams? Pabijojo atsakyti… :) Kodel tokiu duomenu rinkeju negaudo??

 • Margaux

  Artūrai, prisijungiu prie Tavo pasipiktinimo. Aš irgi iš pat pradžių pamasčiau, o kodėl Zuoko skambinimo telefonu niekas netyrė? Peršasi išvada, kad Pakso skambučiai (žinutės) yra pavojingesnės nei kitų. Tą pačią tendenciją stebėjau, kai buvo sulaikytas E.Lementauskas už neva Urbonavičiaus papirkimą. Aš tada pamaniau, o kodėl teisėsaugininkai buvo tokie abejingi R.Šalūgai, kai šis iš verslininko reikalavo ir PAĖMĖ stambų kyšį? Jis tikriausiai buvo mažiau pavojingas, nes buvo A.Zuoko komandos narys????
  Dėl numerių galiu tik pasakyti tiek: jei kas nors pildėte telekomunikacijų paslaugų tiekimo sutartį, tikriausiai prisimenate tokį punktą: Sutinku, kad mano numeris būtų skelbiamas viešai (ar kažkas pan.). Jei palikai varnelę, viskas teisėta – tavo numeris tarsi telefonų knygoje paskelbtas. Aš manau, kad šiuo atveju yra tas pats. Aš asmeniškai nedėjau jokios varnelės, todėl Pakso žinutės negavau!

 • Kad suprasti kas yra paksizmas reikia pažvelgti į tyras Lementausko, Butkevičiaus, žydras J.Imbraso akis,
  kad suprasti kas yra šiuolaikinė lietuviška socialdemokratija – į tyras, žydras A.Januškos, G.Kirkilo akis, pamatyti žaviąją Blinkevičiūtę.
  L.Graužinienei ir jos kompanijai nepadėjo prasibrauti į valdžią net žymiausi šalies stilistai ir dizaineriai.
  Labai dėsninga, kad šios partijos trina opozicijos suolą.
  Tegul pailsi nuo valdžios, tokia buvo rinkėjų valia. Kitą kart gal pasiseks labiau. Te padeda joms SMS žinutės.

  • Arūnas

   Fredi, pratęsiant tavo mintį galima pasakyti: „Kad suprasti kas yra…“ TS-LKD frakcija reikia paklausyti ką sako į Europarlamentą su konservatoriais einantis D.Žalimas: „sąžiningai pasakysiu, kad demokratijai dabar kelia pavojų (…) tokia Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų veikla, kuria siekiama uzurpuoti visą valdžią valstybėje, sunaikinti vieną iš trijų valstybės valdžios grandžių.“ http://www.lrytas.lt/-12435998801243357793-%C4%AF-europarlament%C4%85-su-konservatoriais-einantis-d-%C5%BEalimas-apkaltino-t%C4%97vyn%C4%97s-s%C4%85jung%C4%85-antivalstybine-veikla-ir-diktat%C5%ABrin%C4%97mis-u%C5%BEma%C4%8Diomis.htm

   • Lryto toks darbas – kurstyti, pjudyti, aš nekreipiu į tai dėmesio.

    • Arūnas

     Prie ko čia Rytas? Aš kalbu apie D. Žalimo pareiškimą. Galėjau Copy-Paste metodu įdėti visą konservatoriaus 2 psl. užimančią mintį, nenurodydamas šaltinio. Tuomet būtų geriau?
     P.S. Jei Žalimo mintis būtų atspausdinusi kokia „Kauno diena“, ar patalpinęs alfa.lt, tai būtų Žalimo mintys, o jei skelbia L.Rytas – tai jau Valatkos mintys?
     Fredi, gal tu ir orų prognoze bei TV programa netiki, jei jas skelbia L.Rytas?
     P.P.S. Tikrai jokių dvigubų standartų… visai jokių…

     • romas

      Arūnai, aš Žalimui pritariu, nes ten kalbama apie Greičiaus atleidimą, o tu turėtum nepritarti, nes laikai teisėjus klanu, kaip ir daugelis konservatorių. Iš ko sprendžiu? Iš tavo pasisakymų Konstitucinio teismo atžvilgiu :)

     • Kai greitai pusė tautos bus TS/LKD partijos nariai, tai nuomonių gali būti įvairių, sveika partinė diskusija, kas perlenkia lazdą su kritika – ištinka Vagnoriaus, Pakso likimas.

     • GIGA

      pusė tautos TS/LKD nariai?reiškiasi pusė tautos dvi kadencijas šūkaus iš politinio užribio.Dejavu

     • Arūnas

      romai, jūsų prielaida, kad aš turėčiau nepritarti Greičiaus atleidimui, būtų teisinga, jei mano mąstymas būtų įtakojamas kokios nors politinės partijos oficialios pozicijos duotu kalausimu. Mano gi mąstymą įtakoja paprasčiausia logika:
      a) Aukščiausiojo Teismo sprendimai – galutiniai, neskundžiami bei privalomi visiems (!!!!) – tame tarpe ir LR Seimui. Manau tai yra logiška, todėl aš ir palaikau tokią nuomonę. Jei ji sutampa su kokios nors partijos oficialia nuomone šiuo klausimu – puiku. Tačiau tai visiškai nereiškai, kad mane reikia tapatinti su kokia nors partija, ar jos pozicija.
      b) Pasibaigus kadencijai, nesvarbu kokias pareigas užimtų asmuo: ar jis šlavėjas, pasamdytas žiemos sezonui pagal terminuotą sutartį, ar jis Aukščiausiojo Teismo Teisėjas, ar jis Pezidentas – turi pasitraukti iš posto. Jei įstatymas numato Seimui FORMALIAI ĮVARDINTI TAI, KAS NUMATYTA LR KONSTITUCIJOJE, AR KITAME ĮSTATYME – SEIMAS PRIVALO TAI ATLIKTI. O dabar pasikartosiu: Manau tai yra logiška, todėl aš ir palaikau nuomonę, kad AT Teisėjas turi būti atleidžiamas iš pareigų pasibaigus kadencijai. Visiškai nesvarbu koks jis buvo: geras, labai geras, ar „auksinis“. Yra įstatymas – ir jo privalu laikytis.Jei mano nuomonė sutampa su kokios nors partijos oficialia nuomone šiuo klausimu – puiku. Tačiau tai visiškai nereiškai, kad mane reikia tapatinti su kokia nors partija, ar jos pozicija.
      P.S. Kaip konservatoriams, taip ir TS-LKD yra būdingi dvigubi standartai. Vieni pripažįsta vienus Konstitucijos straipsnius, bet „spjauna“ į kitus. Kita partija „teisingais“ pripažįsta jau kitus Konstitucijos straipsnius, bet mano, kad dar kiti straipsniai – nesvarbūs bei juos galima ignoruoti. Tada ir gaunasi jovalas. Kai ir vienų ir kitų galvose jovalas daug maž vienodas – partijos sutaria. Kai savo mintis partijos „suvelia“ skirtingai – prasideda nesutarimai.
      P.P.S. Laikytis įstatymų Seimo nariams labai sunku, ypač jei jie save pradeda įsivaizduoti aukščiau visų įstatymų. Deja…

     • romas

      Arūnai, bet Žalimas nuo konservatorių bolotiruojasi į EP. Jau seniai pastebiu pačio pomėgį apibendrinti. Kodėl visi konservatoriai turi turėti vieną nuomonę ir kas jiems tą nuomonę galvon įdeda? Aš visada galvojau, kad partijos vadovaujasi ideologijomis, bet ne nuomonėmis. Kai kuriems trūksta teisinio išprusimo suprasti savo pareigas, bet reikia pripažinti, kad teisinių skylių irgi yra. Nedarau tokių kategoriškų išvadų, kaip Žalimas (kad gresia diktatūra), bet jo poziciją suprantu ir remiu. Galvoju, kad diktatūra gresia nuolat ir jos atsiradimo grėsmė kyla ne tik iš Seimo. Geriausias ginklas nuo diktatūros ir yra žodžio bei nuomonių laisvė :)

  • GIGA

   kad suprasti kas yra krikščionizmo ir konservatyvizmo garbintojai,reikia žvilgtelt į Kakčio,Žiemelio,Andrikienės akutes

   • romas

    Akys – tai sielos veidrodis :)

  • Mykoliukas Beraštis

   Fredi, o ką būtų galima suprasti žiūrint į tuščias landzburgo arba kubilo akis? Ačiū už atsakymą.

 • Benedikta Vaivadaitė

  Agitacinės SMS žinutės – blogis, na o kaip laiškai? Gavau kelis iš Liberalų Sąjūdžio ir vieną iš R.Pakso. Dar viena rinkimų kampanijos naujovė?

  • Benedikta,
   Jei laiškas yra anoniminis, t.y. neadresuotas konkrečiai tau ir įmestas į pašto dėžutę, tai viskas tvarkoje. Įstatymai tai leidžia.
   Tačiau Eligijus Masiulis parašytų jums laišką, kuris prasidėtų žodžiais Gerbiama Benedikta Vaivadaite, pirmas dalykas, kuris turėtų parūpti, „iš kur jis gavo mano duomenis“. Gali būti, kad kada nors internete suvedei savo duomenis ir nepažiūrėjusi paspaudei mygtuką „Sutinku“. Bet greičiausiai, duomenys paimti neteisėtai ir galima skųstis.

 • Slyvanosis

  Paksas yra blogas, nes valdininkų cirkuliaruose šita aksioma įrašyta pirmojo straipsnio, pirmojoje pastraipoje.
  Stoma kolei kas joks, nes dar neįtrauktas į linksniuotę.

 • Januškos, Lopatos, Stonio kompanija savo ruporo Lryto pagalba sukūrė prastą Pakso partijos įvaizdį rinkėjų, intelektualų ir valdininkų akyse.
  Dabar turbūt nagus gražiausi kartu sėdėdami ant atsarginių suolelio. Kaip dabar versti Kubilių? Su Paksu?
  P.S. niekada nereikia persistengti ką nors spardant, gal dar prireiks gyvo.

 • :)Kitas Simas

  Jei bijote isorinio pasaulio(neatpazintu tel numerio, sms is nezinomo numerio, laisku) uzsidarykit rusi ir gyvenkit.atrodo , kad Lietuvoje vien slaptieji aganetai gyvena , kuriu numeriu niekam negalima zinot:)oi galima, bet tik issrinktiesems:)va idomu ka darytumete , jei telefonas neatpazintu numeriu, kaip kad buvo su laidiniais?i nei viena skambuti neatsilieptumete?

 • Valdas

  Turiu tris telefonus. Zinute gavau į vieną – į tą kuriuo registravausi skelbimų portale.
  O trejopi standartai, deja, mane jau nustojo stebinti.

 • romas

  Kaip reikia kad būtų, ar kad abu neskambintų, ar kad abu skambintų? Galvoju, kad abu tegul skambina, bet tik tegul deklaruoja skambučių sąskaitas ir iš kur pinigų gavo. Taip pat būtų gerai, kad nebūtų specialių kainų, o būtų naudojamasi ryšio tiekėjų planais. Šiaip skambinti rinkėjui yra visai nebloga idėja, tik jei paskambintum visiems, tas tikrai būtų nepigu. Taip pat manau, kad tokiu būdu galima puikiai nuslėpti pinigus rinkimų reklamai. Įvesčiau tokią normą, kad skambinti rinkėjui galima tik iš specialiai rinkimams skirto telefono. Esu tikras, kad dabar tai yra nereglamentuota.

 • tik pasitikslinimas

  Irase yra dvi nuorodos – i alfa ir i delfi.

  Abejose minimas ir Paksas, ir Stoma.

  Raco pagarba – tik Delfi. Kodel?

 • Jonas

  Yra galimybė, kad nesiųstų jums jokių reklamų ir pan. Tereikia užeiti į bet kokią atstovybę (omnitel), pasakys Nr., paskambinsite ir nieko jums nebesiųs. Aš taip pasidariau. Beje, sutartyje yra punktas, kuriame automatiškai pažymėta varnelė, atsieit sutinki, kad siųstų. Pasirašei ir baigtas kriukis.

  Manau, analogiškai ir kituose tinkluose

  • Juozas

   Sutartyje gali sutikti, arba nesutikti, kad duomenys būtų naudojami rinkodaros tikslais, nuo politikų ir telefoninių sukčių tas neapsaugo.

 • Juozas

  Nemalonu gauti visokias šiukšles, dar nemaloniau sužinoti, kad kažkas pasinaudojęs tavo duomenimis pasiėmė paskolą „greituoju būdu“. Asmeninių duomenų rinkimas ir naudojimas be sutikimo yra nusikaltimas, už kurį turi atsakyti ir Paksas, ir Stoma. Keista, kad dabar tapo bloga duomenų inspekcija. Už ką čia pagarba Delfiui ? Čia pagarba už tai, kad gina visokius spamerius ? Stoma neatsakingas už Paksą ir Paksas neasakingas už Stomą, todėl ir tiriami konkretūs atvejai atskirai, bendrai atliekama tik prevencija. Laikas nustoti gailėti to nuskriaustojo politiko, šitie spėliojimai dėl komisijos šališkumo niekuo nepagrįsti, jeigu nukentėjot nuo kito politiko, tai praneškit inspekcijai deramai, o ne anonimiškai.

 • Jonas

  Beje, ar žinote, kad iš VRK (Vyr. rink. komisijos) rinkimų štabai gali oficialiai įsigyti visų rinkėjų adresus? Tai ko čia piktinatės dėl telefono? Vsio zakonno.

 • PauliusT

  gavau as ir mano bendradarbiai zinutes tik is Pakso. Slykstu gauti sms is valstybes isdaviko

  • vasia

   Pauliau, kad visos blogybes butu tik paxas..tai butu galima ji pakart, bet deja, toks pat meslas gyvuoja valdzioje ir po jo ir dabar , speju bus ir rytoj. Seime, vyriausybeje, savivaldybeje… savi Borisovoviciai, marketaviciai, dujotekaviciai ir kiti.

   • PauliusT

    As kalbu apie Paxa. Kad dabar ar kadanors bus daug meslas, tai ar tai reiskia, kad dabar musu akyse Paxas turi buti geresnis.
    Man jis liks toks pats isdavikas visada ir nesvarbu kiek meslo bus

    • GIGA

     liaudyje sakoma kuom pats smirdi tuo kitus tepa -duotu atveju mėšlu,žagrės broli…

     • bang

      Visiška tiesa. Visi žinom, kas ką tapšnojo :)

    • vasia

     Pauliau, o ka jis isdave ? Primink …

     • vasia

      Pauliau, dar karta, ka jis isdave? Kuom isdave ? Ar tu bent pats zinai ?

    • max

     ir many pasistojo toks klausimas – ir ka gi Paxas isdave? Paulius dabar galvoja, ka gi jis isdave … mmmm

     • PauliusT

      Kad paksas yra išdavikas aiškiai byloja įrodymai t.y. įrašai ir kitos bylose naudojamos faktinės aplinkybės. Tai, kad jos yra nesuklastotos sutinka visi turbūt ir jūs. KT remdamasis šiais įrodymais nustatė, kad paksas pažeidė įstatymus, atitinkamai sulaužė priesaiką atitinkamai šiurkščiai pažeidė konstituciją.

      Aisku, galite isvedzioti, kad ten viskas buvo suklastota, kad tai samokslas pries Paksa, kad jokio rusu spec tarnybu nebuvo, kad Borisovas ne Kremliaus snipas ir tt, bet asmeniskai man uzteko isgirsti pirmaji irasa ir buvo viskas aisku.

     • GIGA

      „kad išdavikas byloja įrodymai,t.y. įrašai ir kitos bylose naudojamos faktinės aplinkybės“.Netgi nekreipdami dėmesio į tai,kad Prezidento įrašinėti negalima ir tai gali patvirtinti netgi bang:),norėčiau smulkiau kaip tie įrašai byloja ką Paksas išdavė,nes labai jau sujaukta tai išdavė,tai pažeidė įstatymus,tai sulaužė prisaiką…
      Labai blogai,kad mes gyvenam tokioje teisnėje valstybėje kurioje bet koks tūlas Paulius T. gali girdėto Prezidento pokalbius,tiesa galiu lažintis,kad jis niekada neišgirs Brazausko,Landsbergio,Adamkaus ir t.t. pokalbių įrašus,nežiūrint į pilietybes Sadekovui,Alytas,Leo,Wiljamsus,Draugyses ir t.t

     • Arūnas

      GIGA, ką jau ten kalbėti apie slapta darytus „Brazausko, Landsbergio, Adamkaus ir t.t. pokalbių įrašus“. Niekas nebeišgirs ir kai kurių žurnalistams duotų interviu. Pamenu kai vienam tokiam A. Butkevičiui, kuris tuo metu buvo AMB bendražygis, uždėjo antrankius, tai žurnalistai pakišo mikrofoną AMB į panosę bei paklausė ką jis apie tai manąs. Į šį klausimą AMB atsakė labai konkrečiai ir nedviprasmiškai: „O KAS ČIA TOKIO? O KURIS IŠ MŪSŲ NE…“ Išmintingąjam AMB, kuris gal ir „nusimano“, kaip reikia gyventi „neteisinėje valstybėje“, bet visiškai nesuvokia ką reikia kalbėti į mikrofoną, minties žurnalistai pabaigti nebeleido. Mikrofonas buvo paparasčiausiai patrauktas nuo burnos. Vakare per žinias AMB pasamprotavimas „kas čia tokio“ bei „o kas iš mūsų ne…“ jau į eterį nebepakliuvo :)

     • Taigi eilinį kartą GIGA su Arūnu bando reabilituoti paXXXą. Gerbiamieji, susitaikykite su faktu, kad paXXXo priesaikos sulaužymą patvirtino Konstitucinis teismas. Tai yra teisinis faktas su juo jūs nepasiginčysite.
      Jūs galite teigti, kad KT sprendimas buvo politinio susidorojimo aktas ir tokia nuomonė turi teisę egzistuoti. Tačiau tai tik nuomonė, nepagrįsta jokiais faktas. Aš irgi turiu nuomonę, kad AT išteisino paXXXą vadovaudamasis ne teisiniais, o politiniais ir teisėjų klanų tarpusavio kovos motyvais. Bet tai irgi nuomonė, tai ne faktas.
      Ir mielas GIGA. Susitaikyk pagaliau su faktu, kad jei paXXXo įrašai būtų padaryti neteisėtai, bent vienas iš 4 teismų nagrinėjusių jo bylą būtų atsisakęs juos vertinti. Deja, KT ir AT išteisinęs, ir apylinkės teismas išteisinęs paXXXą įrašus priėmė kaip teisėtus įrodymus. Jei vėl siūlysi eiti į gatvę ir paklausti 3 pasitaikiusių teisininkų, tai siūlau nesivarginti, nes 4 teismų kompetenciją aš vertinu aukščiau nei 3 GIGOS sugėrovų teisininkų kompetenciją. :)
      Taigi: paXXXas išdavikas, jis degs pragare.
      Pripažinite tai ir toliau galėsime diskutuoti apie jūsų taip mėgstamus dvigubus standartus, kodėl kitiems netaikomi tokie pat griežti kriterijai kaip paXXXui.

 • A.G.

  Kartą išėjo kalba apie vokiečius buityje.
  Na tai ten jau du dešimtmečius gyvenanti lietuvė, kurios anūkai jau vokietukai ir sako, keisti jie – atrodo jei „bribadininkas“ nešvipteltų, kad reikia išnešti šiukšles, tai ir neneštų. Buityje, kaip kariuomenėje – gyvena pagal švilpuką.
  O kuo mes skiriamės. Kažkas švilptelėjo spardyti – na lietuviukai ir stengiasi, kad tik pagirtas būtų, kad skaudžiai tai daryti moka.
  Neseniai sutikau mano pirmąjį vadovą, kuomet baigiau mokslus – JE Prezidento uošvį, nuostabų žmogų, dirbusį visą gyvenimą Lietuvai (t.y. ne kaip įprastai Lietuvoje). Tai ir paklausiau, kaip pernešėte tą lietuviškų svoločių puolimą… tik ranka numojo.
  O dėl skambučių žinučių. Jų tiek internetu, tiek telefonu gauna galybę. Stengiusoi į visas jas atsakyti. Juk žmonės esame, o ne lietuviški svoločiai…

 • nerijus

  Piktinkitės tiek, kiek širdis geidžia. Juokingai visi kalbat, kai nežinot visos situacijos :)

  • Juozas

   Kai nežinau visos situacijos, tai dar labiau pikta. Juk tie žmonės, kurie naudojasi mūsų asmeniniais duomenimis yra teisti ir būtina ištirti ką jie dar su tais duomenimis padarė, nes pats vieną dieną gali gauti šaukimą į teismą su kaltinimais už gerus darbus, jeigu vienas iš tų sukčių panaudos duomenis geradarytei.

 • nerijus

  Žmonės, kai dedate skelbimus internetan, automatiškai įrašote ir savo duomenis.
  Lengviausiai patikrinti, ar telefonas ir kiti duomenys tapo viešais, paprasčiausiai- google pagalba įvedate savo duomenis- ar telefoną, ar vardą/ pavardę ir t.t. ir viskas labai paprasta.

  Sms siuntimas- nenusikaltimas. Kaip tada su e- paštu atkeliajančiomis šiukšlėmis? Ne tas pats?
  Neiškokit sliekų ten, kur jų nėra.
  ;)

  • Juozas

   Už „spamą“ sodiną ir į kalėjimą, suvesk į google „spam criminal court“

   • nerijus

    Kiek Lietuvoje nubausta?
    Šiuo metu skambinėja „viasat“ ir siūlo savo paslaugas. Jie baustini ar ne? Juozai?
    Nesenai skambino draudimo bendrovė. Jie baustini ar ne?
    nei Stoma, nei TiT, nei kt. nevykdo nusikalstamos veikos.
    Ši TiT akcija- viešųjų ryšių akcija. Matot, sujudot- eikit balsuoti ir nebalsuokit už TiT, balsuokit už LSDP, TS-LKD ir t.t.
    Pasirinkimo laisvė.
    Tie, kuri siunčia sms: mama, aptekau į bėdą, baustini tik už veiklą- sukčiavimą, bet ne už sms siuntimą.

    TiT atsiuntė ir man- perskaičiau ir ištryniau. Viskas.

 • gintaras.m

  Paksas savo tiksla pasiekė – apie jį vėl daug kalbama. Tam tikra prasme jis vėl dėmėsio centre. Chuliganiškas merketingas sunkmečio sąlygomis.

 • Teisingiskundai

  Valstybes institucijos – tai ne privacios kontoros, kur sava tvarka. Valdininkas turi elgtis tik taip, kaip numatyta teises aktuose. Todel, jei istatymo numatyta, kad reikia pareiskimo, tai valdininkas teisingai ir paaiskina, kad nepakanka paskambinti. Va zurnalistui tai galima ir paskambinti, ir net anonimiskai ka nors apsmeizti , bet ir tas, tikriausiai, pasvers ar tirti ta sensacija :). O del tyrimu, tai manau, kad siuo atveju apsiribojama formalia tvarka: patikrins ar ne is Pakso ar Stomos (partijos) telefono numerio siusta ir konstatuos, kad pazeidimo nera, nes ne jie kalti. O kaltu ieskoti neverta, nes juk modemo su su Ezio, Labas ar Pildyk kortele neapkaltinsi ? :) Visko, ka siandien galima padaryti su technologijom i istatymus nesukisi, o liaudis nemirtingai isradinga :) Be to, nei pats Paksas ar Stoma net ranku neprikisa prie tokiu veiksmu vykdymo, o pasamdo PR specialistus o sie technologijas ismano ir jas ivalde. Tik man keista, kaip zurnalistai su PR specais nebendrauja, kad stebisi tokiu metodu taikymu? Juk ne Stomai ar Paksui tokios genialios metodikos staiga i galva sauna, o uztenka kreiptis i PR kontora ir ji pasiuliys uz kiek, ka ir kokiom technologijom pasinaudoti. Netgi atsitraukimo kelius pasufleruos viesiems pareiskimams: visuomenine iniciatyva, privaciu gerbeju iniciatyva ir t.t.

  (naudingi patarimai paGoogl’inus: „teisingiskundai“)

 • bang

  „Jis aiškino, kad štabas susitarė su „Omnitel“ bendrove, kuri ir siuntinėja savo klientams trumpąsias žinutes su raginimais eiti į rinkimus ir balsuoti už partiją „Tvarka ir teisingumas““ vs „„Omnitel“ atstovė ryšiams su visuomene Daiva Selickaitė tikino, kad šios reklaminės SMS žinutės siųstos ne iš jų žinučių siuntimo centro. „Tokia paslauga nebuvo užsakyta, mes jų nesiuntinėjome““ – gal tyrimas dėl to, kad vienas teigia pasinaudojęs Omnitel duomenų baze, o pastarasis tai neigia ? Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija nagrinėja rašytinius žmonių skundus dėl Asmens duomenų apsaugos įstatymo nuostatų pažeidimų. Skundų priėmimo ir nagrinėjmo tvarka reglamentuota. Gal dėl Stomos kita situacija. Ar kas aiškinosi prieš skalambydami apie trigubus standartus. Gal kieno pateikto skundo nenagrinėja ?

  • Juozas

   „Omnitel“ puikiai supranta, kad už tokius dalykus gresia licenzijos praradimas, čia yra labai rimtas pažeidimas, jeigu panaudojo asmeninius duomenis nepagal paskirtį. O jeigu paksistai apšmeižė operatorių kaltindami pažeidimu, kuris kartais traktuojamas net kaip kriminalinis nusikaltimas, tai pats „Omnitel“ turėtų būti labai suinteresuotas tyrimu ir neįgnoruti tokio kenkimo įmonės prekiniam ženklui.

 • Šmočiukas

  Tas Paksas apskritai išskirtinis, neeilinis, unikalus ir originalus atvejis Lietuvoje. Rimtai. Bus ką vaikams papasakoti, jei istorijos vadovėliai plačiai neaprašys jo „prezidentavimo“.
  Patarėjas Borisovas, Almaxas, Lolišvilka, Sereika su armonika ir Alitos byla, Smailytė, Songaila, Anzoris, R. Ačas (nepainioti su A. Raču :), Paksienė su akmenais, koncertai kaimuose, trys alaus gėrėjai, moterų šukuosenos, gero savaitgalio, NEATSISTATYDINSIU, įmonių akcijų klausimas, Šurkus, Valiukevičiūtė, Skambutis, bažnyčia ir raudona striukė, kalta aplinka, mulkinami skurdūs pensininkai ir sraigtasparnis + juodi Hummeriai su vyšibalom…………….
  Tikra epocha, kitaip nepavadinsi.

  • GIGA

   ot būna žmonės žiniasklaidos užzombinti…

   • romas

    Ir radau specialiai Jums, GIGA, Pakso blogą (http://ppaksu.blog.hr/) Skaitykit ir nepasiduokit dvigubiems standartams.

    • GIGA

     o kam skaityt?aš už jį vis tiek nebalsuosiu

     • romas

      GIGA, norėjau pajuokauti ir truputį tamstą prajuokinti :) Tikiuosi, nepriimate viską labai rimtai.

     • GIGA

      tikrai ne:)

  • Dar asilą su raudonais batais pamiršai paminėti. Kaip ne kaip – kertinis aptariamos epochos koplytstulpis :)

   • romas

    „Galėtų pažiūrėti į Lietuvą ir lengvai tuo įsitikinti: Rolando nebėra, tačiau jo pasekėjai dauginasi kaip ežiai “Omnitelio” reklamoje.“ (http://racas.lt/gedos-naikinimas-siapus-ir-anapus-atlanto/)

   • Šmočiukas

    Nepamiršau, gerb. Aidai. Tiesiog viską išvardinti būtų sunkoka, todėl padėjau ilgą daugtaškį :)

   • nerijus

    Aidai, pasakysiu tik tiek, kad nesi tiek pasiekęs kiek Paksas ar kt. politikai ir tamstai tolokai iki jo šviečia ir tikrai neprašvis.
    ;)
    Sėkmės HK
    ;)

  • Smokas

   kai skaitau „Saulelydzio komisijos“ pirmininko V.Milaknio zodzius „.. nera politines valios“, kazkodel visada pagalvoju apie Pakso procesa. Kazin kodel tada buvo, o dabar ji vel dingo ? :) Speju, tiki visa sirdimi, kad ta valia buvo sukaupta, kad tokius kaip tu ir as apginti nuo tevynes isdaviko. Kazkodel as netikiu…

 • GIGA

  Eiliniai dvigubi standartai.Dabar Seime priims įstatymą draudžiantį asmeniui sulaužusiam priesaiką naudotis mobiliu telefonu,elektroniniu paštu,dėti skelbimus į laikraštį ir po 21 val.išeiti į gatvę

 • Mantas

  LIETUVOS RESPUBLIKOS REKLAMOS ĮSTATYMAS, „TREČIASIS SKIRSNIS: REIKALAVIMAI REKLAMAI, SKLEIDŽIAMAI ATSKIROMIS REKLAMOS PERTEIKIMO PRIEMONĖMIS

  13 straipsnis. Reikalavimai reklamai, skleidžiamai kitomis reklamos perteikimo priemonėmis

  1. Reklama telefonu, telefaksu, teleksu, elektroniniu paštu gali būti teikiama tik reklamos vartotojo sutikimu ar jo prašymu.
  2. Draudžiama tiesiogiai teikti reklamą konkrečiam asmeniui, jeigu yra aiškiai išreikštas šio asmens nesutikimas.

  • bang

   Taigi, gautų žinučių iš skirtingų partijų kiekis kai ką pasako apie pati gavėją – pomėgį dalyvauti gatvės „loterijose“, dokumentų pildymo įpročius pasirašant sutartį su ryšio tiekėju, gaunant „AČIŪ“ ar „STATOIL“ nuolaidų korteles ir pan.
   P.S. jokių reklaminių žinučių negaunu.

  • nerijus

   Būtent, pasakyta, jog KONKREČIAM ASMENIUI.

   Šiandien gavau sms iš 118 informacijos. Jokio RAŠTIŠKO sutikimo nesu davęs jiems, jog jie galėtų man reklamuoti savo paslaugas. Ir kas? Nieko. Paprasčiausiai- ištryniau.

   bang, klausiu kaip tesininko:

   kam priklauso mūsų telefonų numeriai- mums ar tam, kas juos suteikia?

   • bang

    Pats numeris nėra, koks daiktas, kad kas turėtų į jį nuosavybę. Galima kalbėti tik apie tam tikras teises jį naudojant.

    • nerijus

     Tai kokios tos teisės ir kas jo savininkas?
     Galvoju, kad savininku išlieka bendrovė, mes esam, kaip nuomotojai ir pan. Kaip yra iš tikro?
     Nebūna taip, kad niekas niekam nepriklauso.

     • bang

      Su konkretaus numerio naudojimu susijusios teisės aptartos sutartyje. Be jokios abejonės, jei atskirai neaptarta, ryšio tiekėjas negali numerio dalinti į kairę ir į dešinę, tam kas daugiau sumokės.

 • Vaidas

  Ne grumlinas, o Longoljerai, kurie praeiti nori sugraužti. :) Beje ar pastebėjote, kad Stoma į kiekvieną klausima atsako geras klausimas, nes toks vaizdas daugelis TPP net nesupranta apie EU paskirtį. O PVZ frontininkams siūlyčiau mažiau demagogija ir beletristika užsiminėti vakar paklausiau agitacija, ir jei papultų 12 frontininkų manau būtų 12 demagogų ir beletristikų ,kurie netik rakštis būtų europos parlamente, bet manau po jų benefiso ir Dalia Grybauskaitė labai turėtų daug raudonuoti nuo jų nesąmonių

  • ledynmečio voverė

   Yra toks mistinis padaras – gremlinas, bet grumlinas skamba juokingiau, tinka straipsniui.

 • ledynmečio voverė

  Buvau tikras, jog Alfa.lt nepatalpins šito A. Račo straipnio savo tinklapin, nes Valentinavičius R. Pakso neapkenčia. Taip ir atsitiko, nors straipsnis – labai aktualus, apie dvigubus standartus: vienus – R. Paksui, kitus – visiems likusiems.

 • dm

  žinutes siuntinėjo ir liberalas G.Babravičius. Ankstesnėse kampanijose, net ir balsavimo dieną

  • Arūnas

   Babravičius NĖRA Paksas. Tuo viskas ir pasakyta :)

  • GIGA

   Valinskas taip pat….

  • bang

   Arūnas su Giga (ir AR truputį nedrąsiai atsilikęs) Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai teisės aktų nustatyta tvarka apskundė Babravičių, Valinską, Stomą ir Zuoką dėl reklamos SMS žinutėmis, tačiau inspekcija juos pasiuntė velniop. Tada Arūnas su Giga inspekciją administracinių bylų teisenos nustatyta tvarka apskundė apygardos administraciniam teismui. Tas iš nabagų Arūno ir Gigos (AR į teismo pastatą eiti nesiryžo) tik įžūliai pasijuokė. Tas pats pasikartojo ir Vyriausiajame administraciniame teisme.
   Tai kodėl, klausiu, Arūnas, Giga (ir truputį AR) negali visų kaltinti dvigubų, trigubų ir t.t. standartų taikymu ?

   • GIGA

    kažkas žiauriai į pievas….

    • bang

     Grįžk į kelią :)

    • romas

     GIGA, yra toks „Viešojo administravimo įstatymas“
     (http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=198296)

     • bang

      Pakso sektantams patinka choru pavirkauti, todėl tu čia ne į temą su savo įstatymais :) Be to, gali būti apkaltintas, kad nurodei pasenusią įstatymo redakciją.

     • GIGA

      Romai,tu apie ką čia?Aš tai visada už tai,kad Paksui būtų taikomi tie patys kriterijai kaip tarkim Zuokui ar Petrui iš Bezdoniškio,Uspaskichui,Landsbergiui ar Kirkilui galiotų ta pati pasenusi ar ne įstatymo redakcija kaip Marytei ar Sigutei ir t.t.Tik už tai:)

     • bang

      „VDAI primena, kad žmonės, manantys, jog jų, kaip duomenų subjektų, teisės pažeistos ir norintys apginti šias savo teises, visuomet gali kreiptis į VDAI ir pateikti skundą“.

     • GIGA

      tai tegul gina – man pvz visada siunčia reklamines žinutes viena pasaulinė agro kompanija.Niekada su jais nekontaktavau,net nežinau kur randasi jų ofisas ir ar iš viso Lietuvoje jie turi atstovybę.Gal galiu teisme iš jų nulupti gražaus pinigėlio?
      o šiaip tai sustokite,atsikvėpkite,suskaičiuokite iki 10,pažiūrėkite per langą ir grįžkite prie pagrindinės minties.Visiems aišku,kad Paksas niekšas ir kartu su Borisovu rinkiminės kompanijos metu valgė vargšų somaliečių vaikų inkstus,o tos pačios kompanijos metu vudu specialistai smaigstė adatomis Adamkaus lėlę taip silpnindami Pakso oponento jėgas.Gerb. Račo rašinį esmė ta ar teisinga dėl Pakso agitacijos pasitelkus mobilų ryšį pradėti tyrimą,nusispovus į tai,kad taip pat agituoja Stoma (kiti dar dadeda ir babravičius,ir Zuokas…).Ar teisinga buvo pradėti Prezidento apkaltos procesą dėl pilietybės suteikimo Borisovui,nusispjaunant į Sadekovą?Tik tiek,mažytis menkniekis:)

     • romas

      Atsiprašau, įdėjau pirmą pasitaikiusį googlės pasiūlytą adresą. Aktuali redakcija būtų: http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=291833.

     • romas

      GIGA, bet pats gali pabandyti, jei gavai Stomos rinkiminę reklamą į telefoną. Kad skundžiasi žmonės tik ant Pakso, irgi yra kažkoks simptomas. Be to, gal Paksas nieko nepažeidė ir išnagrinėjus skundą visi liks patenkinti.

     • bang

      GIGA, taigi esmė tame, kad dėl Pakso kažkas nustatyta tvarka pasiskundė, kai dėl kitų veikėjų tokios info nėra, o Pakso gynėjai į visas puses skalambija apie nelygybę. Čia AR rašinyje buvo nedrąsiai užsiminta apie bandymą pasiskųsti telefonu. Bet AR, kaip didis Konstitucinės teisės specialistas galėjo ir nežinoti, tokių administarcinės teisės smulkmenų, kad skundas turi būti raštu, be to dar ne anonimiškai. O gal čia yra norinčių, kad VDAI ir visos kitos smulkios institucijėlės „inicijuotų“ tyrimus, persekiojimus ir baudimą apskritai savo nuožiūra be jokių skundų ?

     • Arūnas

      bang, aš kaip „Pakso sektantas“ jau vieną kartą buvau įmetęs info apie Pakso gal parduotus lėktuvus. Gal taip ir buvo – aš nesiruošiu ginčytis. Tačiau nieko Lietuvoje padaryti negalima, nes žmonės prasukę rimtas finansines aferas būna kalti tik keletą dienų – vėliau juos aplanko „šventasis“ SENATIES TERMINAS. Kai žmogaus neįmanoma nubausti už rimtą veiklą – tuomet yra baudžiama už frazę „š…u ir tapšnojau“. Ne dėl Pakso mes čia „choru virkaujame“. Manau nebalsavo GIGA niekada už Paksą, kaip kad nebalsavau už jį ir aš. Ir man, ir GIGAI baisu, kad Lietuva tampa neteisine valstybe (jei tokia dar netapo – red.). Tačiau jūs su romu turbūt niekada nesuprasite kaip galima ginti žmogų, kuris tau nepatinka. Kad ir kaip man nepatinka DG, tačiau aš tapsiu jos aršiausias gynėjas, jei jai bus pradėta apkalta dėl to, kad ji „pagadino orą“, kada nebuvo galima, ar „nepagadino oro“, kai visi iš jos to laukė.

     • romas

      Arūnai, aš asmeniškai nemėgstu spėlioti dėl to ar kas nors yra kaltesnis už Paksą. Gal tikrai Paksui tiesiog nepasisekė. Jis galimai elgėsi pagal papročius, o pagavo tik jį. Bet juk niekas nepasidaro nekaltas, jei kiti taip pat kalti. Beje, Butkevičius irgi sakė „provokacыja“. Esu girdėjęs „tikrąją“ to kyšio versiją, kuri kiek skiriasi nuo oficialios. Bet vyrukas paėmė ir yra kaltas, nes imti kyšius yra nusikaltimas, nesvarbu, kad imi sau, ar ne sau :) Ką aš noriu pasakyti? Žmogui yra būdinga mėginti save pateisinti. Juk pas mus visi yra nekalti ir vien tik provokacijos prieš juos organizuojamos. Pasiklausykit Zuoko, jis toks pats nekaltas kaip ir Paksas:)

     • GIGA

      Romai,tu vieną kartą sąžiningai prisipažinai – „aš nemėgstu Pakso ir man nelabai svarbu kaltas jis ar ne“.Taip,kad būkime sąžiningi ir jei tu palygini kyšį paėmusį Butkevičių ar pastoviai „otkatais“ apsikrovusį Zuoką su pilietybės suteikimu asmeniui prieš tai apdovanotam valstybiniais apdovanojimais (gerai kažkas parašė-būtų reikėję Borisovui pilietybės anksčiau,tai ją būtų suteikęs Adamkus) ar skambučiu kelininkui (nežinau ar jie buvo,žinau,kad teisme negalima naudoti ne teisėtai išgautų įrodymų,o tik naivus gali teigti,kad jeigu negalima klausytis Prezidento,tai galima nenutraukti pasiklausymo išgirdus,kad teisėtai pasiklausomas asmuo kalbasi su Prezidentu,tai parodai savo subjektyvumą ir konservatoriškus dvigubus standartus.Tiktai visiškai užzombintas pilietis gali neprisiminti dėl ko kilo Pakso skandalas?Skandalas kilo dėl Prezidento noro Laurinkų pakeisti Bagdonu.Nenoriu n-tąjį kartą kartotis kaip buvo sudirbtas Bagdonas ir kaip vėliau jį įvertino NATO.Įdomiau kitą-greitai jau visas Seimas buvo nepatenkintas Laurinkum,kurį pakeitė konservatoriškasis Malakauskas,kurio dabar jau nepatenkinti patys konservatoriai ir nori viską taip susukti,kad VSD būtų po Vyriausybe.Dar vieni dvigubi standartai,dar viena sąmokslo teorija.Viskas paprasta kaip 3 kapeikos,Romai,nereikia skambių frazių

     • romas

      GIGA, bet Paksas ir nebuvo teisiamas. Jam buvo įvykdyta apkalta. Tai nėra tas pats. Jei pasakysiu, kad padaręs kelių eismo taisyklių pažeidimą ir užmušęs žmogų yra abu prasižengę, matyt, nepasakysiu nesąmonės. Kiekvienas (ir Paksas, ir Zuokas) gavo pagal savo prasižengimą ir kiekvienas sakosi esąs nekaltas. Negaliu nepastebėti panašumo.

     • nerijus

      Pastebiu tendenciją:
      jei paminama Pakso pavardė, tai komentarai pasibaigia teisės klausimu ir visi, be atokvėpio, ir negailėdami savo brangaus laiko, puola aiškintis santykius…
      Neatsibodo?

      Nei vienas žmogus, šiame tinkliaraštyje, nėra toks populiarus.

      Man, prezidento apkalta, kaip ir kai kurie kiti procesai- istorija. Laukim Strazbūro sprendimo ir neskubėkim vertinti.
      Kaip bus- taip bus.

      Kiekvienoje, gyvenimiškoje situacijoje, reikia išlikti politiku- tolerantišku, tiek sau, tiek kitaminčiui…
      :)
      O Jūs- pešatės ;)

     • romas

      Nerijau, aš nesipešu. Mėginu vadovautis oficialia versija, nes ji man neatrodo labai iš piršto čiulpta. Nuspręs kitaip, vadovausimės kita oficialia versija. Būna kartais ir man, kada kažkokia vidinė logika prieštarauja tam, kas yra sakoma oficialiai, bet Pakso atvejis nėra tas :)

     • GIGA

      Atleiskite,Romai,ką gavo Zuokas?O aš pastebiu panašumą kitur.Kaip Butkevičius paėmė kyšį ir pradėjo rėkti,kad su juo nori susidoroti Landsbergis,netgi jei taip ir buvo-buvo pavėluotai.Jei Butkevičius tai būtų surikęs nors 2 min prieš paimant pinigus,būtų skambėję kitaip…jei Pakso įrašus ir „neteisėtas pilietybes“ būtų pajudinę nors 2 min prieš jam keičiant VSD vadą-taip pat būtų atrodę žymiai gražiau.Dabar atrodo ir bent jau aš esu tuo šventai įsitikinęs,kad žmogų suvalgė už tai,kad valstybininkai nežinojo kas b us toliau-VSD vadą keičia,žemgrobius klibina,Alytos privatizavimu domisi + dar nepamirštas Wiljamsas.Stebėtinai sutapo daugelio interesai,tiksliau daugelis pajuto pavojų.Aš niekada nesiginčijau,kad gal visą tai Paksas darė dėl asmeninių savo ar komandos paskatų.Gal?bet valstybininkams pasidarė baisu-geriau nepiktybinis miegantis senelis (o šalia jo be abejo Januška su Lopata ir Co).Kas gali paneigti,anot Landsbergio,kad tai ne tiesa arba bent jau labai į tiesą panašu?

     • nerijus

      Ir vėl pešatės :)

     • romas

      GIGA, po tokių pajamų deklaracijų, kai firmos prezidentas uždirba 1000 litų per metus, man gali visi pasakoti ką tik nori, nes aš jau nuomonę turiu.
      http://www3.lrs.lt/n/rinkimai/19970323/kpdl.htm-19598.htm

      Taip pat man užtenka tokių faktų, kad kandidatą į prezidentus remia Borisovas ir Bieliauskas (Status). Jokie konstituciniai ir Strasbūro teismai man nuomonės nebegali pakeisti. Tiesa, Strasbūro sprendimas gali pakeisti nuomonę apie mūsų teisinės sistemos kompetenciją. Bet būna ir žudikui nuteisti būna nepakankamai įrodymų.

     • Romai,
      Sveikinu, stiprus smūgis ;)

     • romas

      Pamėginsiu krikdemiškai :)
      „Sergėkitės netikrų pranašų, kurie ateina pas jus avių kailyje, o viduje yra plėšrūs vilkai. Jūs pažinsite juos iš vaisių. Argi kas gali pasiskinti vynuogių nuo erškėčių ar figų nuo usnių?! Juk geras medis duoda gerus vaisius, o netikęs medis – blogus. Geras medis negali duoti blogų vaisių, o netikęs – gerų. Kiekvienas medis, kuris neduoda gerų vaisių, bus iškirstas ir įmestas į ugnį. Taigi jus pažinsite juos iš vaisių.“

      Lyg apie Paksą būtų parašyta :)

     • GIGA

      Aš noriu,kad man nurodytumėt esminį skirtumą tarp rėmėjų Borisovo ir rėmėjų Žiemelio,VP,Rubikono ir t.t.Jei būsite sąžiningi,tai pasakysite esminis skirtumas tas,kad Somalio ir rusų agentas Borisovas jei ir padarė Lietuvai finansinės žalos,tai n!!!!!!!!! kartų mažesnės nei gerieji rėmėjai.Jūs,Romai ir Valentinai,gal nacionalistas?Rusas nepatinka?Tada prisiminkite kas padengė Prezidento Adamkaus rinkimų skolas?Xa xa xa.Suprantu,kad argumentų nėra,nu norisi kažką parašyti,bet viskas sukasi tik anot Romo „Paksas man nepatinka,tai man visiškai nesvarbu kaltas jis ar ne“ arba anot Valentino „į konfliktą aš neįsigilinęs,bet žinau,kad Paksas kaltas“.Labai teisingai šiandien parašė Arūnas – sunku siauro mąstymo žmonėms (nors tokiu kaip tik Arūną laiko Valentinas) suvokti,kad Paksą gali teisinti žmonės niekada už jį nebalsavę ir nežadantys balsuoti,dėl to bet kokiai progai pasitaikius tie žmonės kaltinami meile Paksui,tokie pezėtojai kaip Fredis,dar ir Graužinienę ir Uspaskichą,kiti Daktarą prilipdo…
      Tarp kitko šiandien pažiūrėjau Valentino taip nemėgstamą Grinevičiūtę ir prisiminiau Romo šūksnį kaip jis reiškė emocijas,kad jeigu rėmėjas duoda milijoną (įvardindamas jį „tiek daug“) už jį reikės atidirbti.1996 m. milijoną konservatoriams davė ir Linkus:)Bet čia nieko tokio.Gi eiliniai dvigubis standartai.O be to jis ne rusas,o suvalkas iš Marijampolės :)

     • Giga,
      Eilinį kartą stebiuosi, tavo logika. Su paXXXu buvo susidorota dėl to, kad panorėjo pakeisti Laurinkų. Nei vieno įrodymo neturi. Tai tik spėlionės. Tai gali būti tiesa, o gali būti ir netiesa. Tai tik fantazijos.
      Tuo tarpu, paXXXo veiksmai ir pokalbiai įrodantys, kad jis išdavė valstybės paslaptį yra faktai, kuriuos pats gali patikrinti ir įvertinti. Taigi – paXXXą ginančios spėlionės, prieš paXXXą demaskuojančius įrodymus. Renkiesi spėliones. Sveikinu, bet advokatu tavęs nesamdyčiau ;)

     • GIGA

      Valentinai,aš suprantu,kad pas tave siauras mąstymas,bet dar kartą pasiskaityk mano komentarą,gal pasianalizuok su žmona ir jeigu nuspręsi ar surasi kur įrodymą,kad Laurinkus neužsivilko generolo munduro ir neatbėgo pas Paulauską iš kart po to kaip sužinojo apie savo atleidimą-statau alaus.
      O tyčiodamas ne tik iš blogo komentatorių (ką darai pastoviai),bet ir iš pavardžių parodai,kad esi pretendentas ne vesti dukrytę į pirmą klasę,o pats kartoti kursą.Mažvaikiškumas ir tiek…

     • romas

      GIGA, tarp tamstos siūlomų rėmėjų nėra Rusijos piliečių (visi Lietuvos). Tai toks ir skirtumas nuo Borisovo. Aš anksčiau Bieliausko neminėjau, nes tas irgi Lietuvos pilietis. Bet vienas faktas įdomus – jis buvęs KGB karininkas. Vienu žodžiu, rėmėjai visi su pagonais, kaip, beje, ir pats kandidatas į prezidentus:)

     • GIGA

      Matosi komentaras išstenėtas,nes buvo rašytas akivaizdžiai supratus,kad rusas ir kgbistas LIETUVOS valstybei padarė mažiau žalos,nei tyri lietuviai iš VP,Rubikono ar partorgo (o kaip žinoma jie jau labai koloboravo su kgb)Žiemelio chebros.Suprantu,kad apmaudu Romai.Bet ką darysi.Jeigu mano rinkimų kompaniją remtų čiukčius ar portugalas man būtų „dzin“ (svarbiausiai,kad valstybei nepakenktų ir prieš ją nedirbti.O gal dar sukursit ką nors drauge su Valentinu,kad Paksas rusams dirbo?Ar apsistosim ties vaikų darželio matmeniu-rėmėjas rusas nusamdė rusų įvaizdžio specialistus,tai be abejo Paksas pasmerktas dirbti Putinui),bet tikriausiai aš nesu toks doras kaip „dvigubų standartų“ Romas.

     • Arūnas

      Lyg TIK ir TIK ir TIK TIK apie Paksą būtų parašyta :)
      P.S. Gaila, kad mirties bausmė LR panaikinta. Pakartume Paksą, kaip pakorėme Huseiną ir išnyktų korupcija nuo Lietuvos padangės kokiems 300 metų… :) :) :)
      P.P.S. romai, o gal tavo „krikdemiškas“ blogo medžio apibūdinimas tinka 2/3 visų Seimo ir Vyriausybės narių?
      Jei atvirai – nieko kito, romai, iš jūsų ir nesitikėjau. Juk medžių kitokių nebūna: tik geras, ar blogas; kaip ir žmonių kitokių nebūna: tik geras, ar blogas; kaip ir spalvų kitokių nėra: tik juoda ir balta. O AMB 1997 metais deklaravo turbūt VISUS 1200 LT per metus, o gal net 1250 LT? :)

     • GIGA

      Kam AMB-Kubiliaus deklaracijas pasekit:)

     • Giga,
      Visa tai ką sakai ir yra fantazijos. Atskirus faktus susieji priežastiniais ryšiais visiškai neturėdamas tam įrodymų. Keista, kad pats nematai savo aklumo. Tavo įsitikinimai pagrįsti tavo neapykanta. Aš remiuosi faktais. Nenoras pripažinti faktų ir remtis fantazijomis bei spėlionėmis yra pagrindinis tavo diskutavimo instrumentas. Taip toli nenuvažiuosi.
      Beje, nebūk toks rimtas.
      paXXXas paXXXas paXXXas Mazūronis paXXXas paXXXas paXXXas

      Ir nesityčioju aš iš jokių komentatorių. Globoju vienintelį Arūną, pagal principą – kaip šauksi taip ir atsišauks. Jei Arūnas išmeta į eterį kokią nors nesąmonę, tai tiesiog jį sugėdinu ir tiek.

     • romas

      GIGA, klausei koks skirtumas tarp rėmėjų. Aš atsakiau. Gal atsakymas yra neteisingas? O visas žinomas deklaracijas prašome į tinklą. Žinoti nepakenks:)

     • GIGA

      Valentinai,
      pasižiūrėk gal Aurelijui pienuko reikia šliūkštelt?

     • Giga,
      Aurelijus įvertino tavo rūpestį. Tačiau suaugusiam katinui, kaip ir žmogui pienas ne tik kad nereikalingas, bet ir kenksmingas, nes organizmas neturi tinkamų fermentų suvirškinti. Dažnai gyvenime, Giga, viskas yra ne taip kaip įsivaizduojame.

     • GIGA

      Romai,apie rėmėjų skirtumus supratau.Iš tikro pavydžiu tau,lengva gyventi kaip minimaliai judini smegenų pusrutulius – sukalbi Kubiliaus mantrą,pavartai bibliją,Landsbergio raštus ir visi gyvenimo klausimai atsakyti,o jei išgirsti kažkokį tai argumentą,griaunantį tai kas įsikalta,svarbiausiai nepradėt mąstyt,o greitai-mantra,biblija,Landsbergio raštai.Labanakt

     • WU

      Aš vis nustembu, kaip čia iš nieko begalinė diskusija užverda. Ir jos pikas būna tada, kai vieni su kitais pradeda kalbėti ir reikšti 180 laipsnių kampu priešingą tiesą ir net nebandyt suprasti kito žmogaus argumentų..

     • Orka

      Valentinai, romai, Arūnai, GIGA, nerijau, čia ne apie Paksą Artūras rašo. O apie dvigubus standartus. Taip sutapo, ar tyčia Paksui taikomos (visada) taisyklės yra daug griežtesnės nei bet kuriam kitam politikui. Aš visą laiką bandau nutempt diskusiją į tą pusę, bet kažkaip nekenčiantys ar nemylintys nusuka šnektą link tualetinio popieriaus.
      Aktuali tema – seimo narių išlaidavimai, Girnius rašė, šiandien per LR visas būrys plepėjo. Bandė lyg išpūst skandaliuką iš R. Ačo patalpų, berods Navaičio puodų, bet matyt sumetė, kad ir „savi“ politikai nešventesni, nutilo išsyk… O UK kas darosi. Čia dėl to, kad mažiukai mes, visi su visais visaip susiję. Be to ir supratimas toks…anksčiau aptarėm, prie Valantino smulkmenų.

     • nerijus

      Orka

      Suprantama, kad Arūnas kalba ne tiek apie Paksą asmenį, o apie procesus, kurie vyksta valstybėje.
      Bet paaiškink tai romui, Valentinui ir t.t.
      ;)

     • romas

      Orka, aš rašiau:“Kad skundžiasi žmonės tik ant Pakso, irgi yra kažkoks simptomas“ (Birželis 4, 2009 3:58 vakare). Aukščiau siūliau pasinaudoti Viešojo administravimo įstatymu ir apskųsti Stomą. Man nei Stoma, nei Paksas neparašė. Taip pat aš nematyčiau problemos, jei parašytų. Mes su bang mėginome aiškinti Arūnui ir GIGA, kad tam, kad kas nors užsiimtų Stoma, reikia rašytinio skundo. Kad Paksą apskundė, man nėra nuostabu, nes jis turi daug priešų, bet reikalo kaltinti visuomenę dvigubais standartais aš nematau priežasties. Jei matote blogybes, visada naudokitės sau suteiktomis teisėmis jas pašalinti. Aišku, kad tam reikia aktyvumo, nes niekas kitas už jus to nepadarys. O diskusijos dėl to, kad kiti yra blogi, todėl Paksas yra geras, tikrai yra bevaisės:)

 • nerijus

  Per prezidento rinkimus, ant stendo kabėjo reklama: balsuok už nieką. Pasirodo, jog tai TPP agitacija.

 • Kai 1991 metais i Lietuva vizito atvyko JAV Prezidentas Niksonas palaikyti Lietuvos Nepriklausomybes kovos,visa Lietuva dekojo Niksonui ne kaip Nusalintam JAV Prezidentui, bet kaip Amerikos atstovui pirmajam Paremus Lietuvos sieki ne kalbomis is anapus Atlanto, bet nepabugus rusu tanku ir atskridus i Vilniu.
  Visi lietuviai sauke, stai Amerika su mumis.
  Ir ne vienas net neburbtelejo, kad Niksonas „Votergeito“ sumanytojas ir , kad nevertas Prezidento vardo.

 • Arturai,
  Jusu bloge programavimo klaida, kaip sakoma bugas.
  Visi dienos metu rasomi komentarai publikuojami kaip nakti rasyti. Nusistatykite Lietuvisko laiko parametrus

 • Ogis@Co

  Zuoko „lenacka“ atsiunte net 2 vnt elektoniniu laisku.
  Akivaizdziai surinkta is interneto, nes abu adresai „spaminiai“ – yra tokia programele, kur per kelias valandas gali surinkti keleta tukstanciu e-pasto adresu, net ir pagal duota tema…
  Be to, prisiminkim, kas buvo rasoma apie virtualias mokiniu pazymiu knygeles:
  http://www.alfa.lt/straipsnis/c84571
  Manot, 42.000 tevu asmens duomenu ten saugus? Mano e-pastas, telefonas ir adresas, itariu, butent is ten…

 • Ogis@Co

  Ir dar – korupcija kai kuriuose dalykuose, kurie lyg ir musu tiesiogiai nepaliecia, paskui pakvimpa tokiais dalykais:
  http://blog.programisiai.lt/2008/08/15/1-pamoka-kaip-gauti-administratoriaus-teises-elektroniniame-dienyne-per-2-minutes/
  O mes piktinames, kad po to skambina asmeniskai, vadina vardu ir klausia, kaip zmonos sveikata… :D

 • Arūnas

  Žiemelio turto paslaptys šiandien 20.30 per LNK.

  • nerijus

   Žiūrom, žiūrom ;)

  • GIGA

   Valentinas tuoj suriks nesąmonė,nes tai Grinevičiūtės laida.“Nesąmonė,nesąmonė“ atatrins jam Fredis-konservatoriai ne tokie,jų akių žvilgsnis tyras,netgi partorgo Žiemelio užbaigs Fredis parašęs eilinę odę apie nekenčiamus socialistus-komuniagas

   • Giga,
    Šis akibroštas yra nevykęs, nes aš nesu konservatorius ir niekada negyniau konservatorių. Grinevičiūtės laidų nežiūrėjau jau daug metų ir nesiruošiu to daryti. Apskritai nesidomiu politika. Aš tik prieš dvigubus standartus, kai konservatoriai vertinami visiškai neigiamai vien tik todėl, kad jie konservatoriai.
    Apskritai, laukti purvasklaidinės laidos, kur liūdnai pagarsėjusi informacinė kilerė, informaciniai užmušinės kažkokį politiką yra nuobodžiausias užsiėmimas žemėje. Geriau išgerkite alaus, pamylėkite mylimąją, užsidėkite seniai klausytą plokštelę. Gyvenimas gražus ;)

    • Arūnas

     Grinevičiūtė – liūdnai pagarsėjusi informacinė kilerė?
     Valentinai, tu net pats nejauti, kad deklaruoji dvigubus standartus. Jei „žudomas“ paxxxas (greičiausiai turėta omenyje Paksas – red.) – tai atliekama „šventa misija“ Lietuvos ateičiai, suklestėjimui ir gerovei, nors Paksas jau ne kartą buvo „žudytas“ ir jau gal užtektų „spardyti lavoną“.
     Jei „žudomas“ kitas politikas – tai jau užsakomasis „kilerizmas“. Geriau užsimerksiu ir nežiūrėsiu nei apie Žiemelį, nei apie kitą kokį politiką (jei tik tai ne Paksas – red.).
     P.S. Visiems ramios nakties. Valentinui, romui bei bang’ui palinkėčiau nesusapnuoti nei Pakso, nei paxxxo, nei dar ko nors labai baisaus :)

    • nerijus

     Valentinai

     „Aš tik prieš dvigubus standartus, kai konservatoriai vertinami visiškai neigiamai vien tik todėl, kad jie konservatoriai.“

     O Pakso atvejis?
     Sutinku, kad „prisidirbo“, bet…

     Valentinai, pats taikote dvigubus standartus.

     ;)

     • GIGA

      tai pagrindinis gerb.Valentino kredo

     • Nerijau,
      Tam, kad analizuoti kokie yra dvigubi standartai taikomi kitų politikų atveju, visi turime sutarti, kad Pakso atveju apkalta įvykdyta teisėtai ir pelnytai. Kai tai pripažinsime, tada galime klausti savęs, kodėl Adamkui nebuvo taikomos panašios procedūros, kodėl kitiems. Tuo tarpu Giga su Arūnu nepripažįsta pačio Pakso nusikaltimo ir Lietuvos išdavystės fakto. Jei teigia, kad tai susidorojimas, neturėdami tam jokių įrodymų, tik spekuliacijas ir įsivaizdavimus. Jų pozicijos nelogiškumas yra tame, kad jei Paksas nekaltas, tada dvigubų standartų nebuvimas reikštų, kad ir kiti politikai nekalti.
      Tuo tarpu jei jie nori pasakyti, dvigubi standartai taikomi Adamkaus ir kitų atveju, tai jie turi pripažinti, kad Pakso atveju viskas buvo teisėta. Taigi dvi galimybės:
      Paksas nubaustas pelnytai – kiti nenubausti už tuos pačius nusikaltimus, tai yra dvigubi standartai.
      Arba, su Paksu susidorota, o su kitais nesusidorota – tai dvigubi standartai.
      Mūsų oponentai renkasi trečią, prieštaraujančią sau poziciją. Su Paksu susidorota, jis nekaltas. Kiti kalti, todėl jiems turi būti taikomos atitinkamos procedūros. Šiuo atveju, tai ir yra pats tikriausias dvigubas standartas. Atsisakoma pripažinti Pakso kaltę, bet labai norima pripažinti Adamkaus ir kitų politikų kaltę.

   • GIGA

    Valentinai,kas tau pasidarė?Dar kartą pasiskaityk komentarą-kur tavo skambus vardas susietas su konservatoriais?Aš prisimenu,kad tamsta esi liberalų sąjūdžio šalininkas.Bet dėl kitko tu teisus-iki,pradėsiu nuo alaus:)

   • romas

    Seniai žinau, kad Žiemelis jaunesnysis yra žemių supirkėjas/pardavėjas. Čia uoslę irgi reikėjo turėti. Pvz, yra daug mažų sklypelių. Tu juos superki ir apjungi. Tas vadinasi, berods, konsolidavimu (gudriai taip). Tada tas konsoliduotas žemes gali parduoti brangiau. O jei dar būna tokios sąlygos, kaip buvo paskutiniu metu prieš sunkmetį, kai vis žemė brango, tai biznis – pasaka. Nemačiau laidos (gaila). Grinevičiutė turėjo žadinti pačius žemiausius lietuvio jausmus (pvz. pavydą). Tarp kitko abejoju, ar Žiemelis jaunesnysis yra konservatorius. Tėvas irgi vis negali apsispręsti – tai įstoja, tai išstoja.

    • GIGA

     Romai,neužjudink aštrios temos,nes taip jau gavosi,kad apie Žiemelį kažką žinau daugiau.Mano kaimynas Petras irgi labai norėjo sklypelius apjunginėti,bet va jam nesisekė-kapitalo pritrūko.Žiemeliui pasisekė geriau,tuo metu kaip tėvas vuvo VR ministras,jis legaliai išmušinėjo skolas.Atleisk,o ką čia bendro turi konservatorius Žiemelis jaunesnysis ar ne?Ar čia dar vienas argumentas iš serijos „rašyt tai reikia“…

     • romas

      GIGA, aš nesu konservatorius. Man yra vienodai, kokiai partijai žulikai priklauso (jei jie žulikai). A.a. Mikelis irgi buvo konservatorius, kai privirė košės su detaliaisiais planais Neringoje. Nematau jokio pavojaus ideologijai, jei tarp partijos narių yra žulikų. Juk juokinga būtų uždrausti konservatorius Lietuvoje, jei Britanijoje parlamentarai konservatoriai šunų ėdalą neteisėtai pirko.

 • Šiaip tie blogiukai vadinosi grEmlinais, jei ką ;) Nes žodis „grUmlinas“ yra sukurtas prieš 6-7 metus ir yra mano vardo+pavardės pamodifikuota santrumpa

 • Rasa

  O man galėtų prezidentas Paksas siųsti žinutes nors ir kiekvieną dieną, būtų fantastiškai žavinga!!!

  • ledynmečio voverė

   Rasa, o kaip vertini tą mergelę kuri viešai nepriėmė iš Pakso gėlių puokštės ir labai tuo didžiavosi? Didžiausi straipsniai spaudoje buvo… Tokia mergina, liberalų Melnikaitė, poeto svajonė… :) Kur ji dabar?

 • nerijus

  Kreipkis į TiT, gal padės šiuo klausimu?
  ;)

 • Matotaupa

  Aš irgi gavau SMS nuo R.Pakso. Vaikui parodžiau ir pasakiau, kad prezidentas man atsiuntė – kiek laimės jam buvo…

 • Arūnas

  Truputį ne į temą: artėja sekmadienis – lyg ir šventė šiokia-tokia, tad nusprendžiau savo ištikimam oponentui romui padaryti dovaną. Dar visai neseniai aršiai gynėte įdėją „atidaryti Lietuvos sienas“ GMO. Ši laida ne apie GMO, bet apie inovacijų svarbą apskritai, tad manau jums gali būti įdomi. Štai nuoroda (jei suprantate rusiškai – red.): http://tv.expert.ru/video/svz_310509/
  O čia visas archyvas laidų (dar 24-ios) apie Ameriką, Afriką, Afganistaną, Šiaurės Korėją, Šiaurės Airiją, Gruziją, Ukrainą, Moldaviją ir t.t… http://tv.expert.ru/programs/own_view/archive/
  P.S. Visiems saulėto ir sauso savaitgalio :)

 • bn

  Gal kas žinote kur dabar randasi Lietuvai labai „nusipelnes“ lietuvos pilietis p. Sadekovas. Kiek per jo veiklą sumokėta mokęsčių į Lietuvos iždą ir palyginti tą jo indėlį su tuo indėliu kurį įneša Borisovo veikla.

  Dėkoju.

 • GIGA

  bn,vienintelė tamstos laimė,kad dabar savaitgalis ir jau seniai Valentinas girt…,atsiprašau užsisvajojęs vinilu užmigo.Romui,mes nieko nesakysim:)Sadekjovas,spėju,konservuoja konservus Kėdainių konservų fabrike…Kas gali paneigti,kad tai negarbingas darbas?