Citata #218 Lietuvos socialdemokratas apie sunkmetį…

Lietuvos Socialdemokratų partijos nario A.Šedžiaus ekonomikos pamokos rinkėjams:

Jūs pabandykite septintosios klasės BMW išsinuomoti pigiau nei už 3,8 tūkstančio litų per mėnesį. Tikrai nepavyks.

Lietuvos rytas

… o dar klausia, kodėl nebalsavau už A.Butkevičių?…

(15 balsų, vidurkis: 4,53 iš 5)
Loading...
 • Net pagailo…

 • Marius M

  manau, kad šiuo atveju, Lietuvos socialdemokratija, kaip sakant- čia ne prie ko…

 • vasia

  Valdzioje zmones suprostituteja, nepriklausomai nuo partijos. Nemokamas viesbutis, nemokamas BMW 7 klases ( kokie kuklus, jimtu Bentlius), dideles algos, laisvas darbo grafikas, nemokamas maistas, iseitines kompensascijos… gyvenk ir zvenk, plius dar sanatorija i Briuseli…
  As ir noriu i seima, nieko nedirbciau, garantija, seimo viesbuty diena is dienos rengciau pagerimus su panomis! Nuomuociau manau Porche. Tai greiciau nuvykciau i namus prie ezero, oi pas rinkejus :)

 • Regis

  Gerb. Artūrai, jeigu sužinotume galų gale už ką balsavote :) ĮSITIKINĘS, kad to kandidato partijoje surastume dar įdomesnių parlamentinei veiklai skirtų pinigų panaudojimo atvejų. Kas be ko, ne visi kandidatai buvo partiniai (iš kart taisausi :)).. Tačiau aš asmeniškai paskutiniu metu vienos partijos vienokio ar kitokio paminėjimo šiame tinklaraštyje ko tai ne prisimenu.. Galbūt ir atmintis šlubuoja, o gal ir ne atidus.

  • Regis

   beje visiškai neteisinu šio ir kitų panašių parlamentarų išlaidavimų. Tikiuosi, kad būtent paminėtasis A. Butkevičius turės ką pasakyti jaunajam kolegai.

 • nerijus

  A. Butkevičius rado ir „blakes“, tik keista, kad jis dėl to niekur nesikreips. Gal tai buvo kandys? Apsipažino žmogus? :)
  Kiek pamenu LNK laidą apie rinkimus, iš A.R. kalbos manau, kad balsavo už D.G.
  Blefuoju…

 • Auksinis kardas

  Su socdemais net ir partijos pavadinimas neturi nieko bendro. Tai visiškai įslaptintas bevardis nomenklatūros klanas.

  Kaip dvigubas priekaištas Lietuvos realijoms – pranešimai iš Britanijos apie veikiantį grįžtamąjį ryšį.

  • nerijus

   Pritariu- 100 proc.
   Bet, kiekvienoje partijoje yra normalių žmonių, kaip ir konservatorių…

  • Juozas

   Ta nomenklatūra yra mobili, jie dažnai perbėga į valdančią partiją, kartais net aksčiau, užuodę pergalę pagal reitingus, dažnai su visa savo chebra, buvo toks atvejis kai dar buvau liberalų partijos narys iki Pakso atėjimo su chebra. Šito priežastis yra rinkimai pagal sąrašus, įteisinantys klaninę santvarką, partijos pavadinimas čia tikrai niekuo dėtas, tie žmonės yra visiškai apolitiški ir dalyvauja politikoje visai ne dėl politinių motyvų, kaip A.Šedžius ir didžioji dalis kitų, sunku net išvardinti išimtis, jeigu tokių yra tarp Seimo narių, kurie buvo neišrinkti, o paskirti klano. Nieko nuostabaus, kad žmonės nepasitiki partijomis, aš irgi nebepasitikiu, nors kažkada net buvau vienas iš narių.

 • Šedžiaus atmazas – monumentalus.

  iš šio atmazo reikia suprasti, kad jo rinkėjai, kuriems jis dirba, kitaip tariant „liaudis“, važinėja analogiškos ir gerokai aukštesnės klasės automobiliais, nes juk, „liaudies tarnas“ negali išsišokti prieš tuos kuriems dirba.

  bet pala, o kas tuomet toji „liaudis“, kurios tarnas tamsta Šedžius yra? pasižiūrėjus per langą į gatvę, kur važinėja paprasti eiliniai žmonės, tokių automobilių kur ne kur tik pamatysi. ar tik nebus taip, kad toji „liaudis“ kuriai tamsta Šedžius tarnauja ir prieš kurią stengiasi neišsišokti, yra kita nei paprasti, eiliniai Lietuvos žmonės?

 • Petriukas

  Net susigraudinau. Iš karto aišku, kad socdemams svarbiausia – žmogus. O gal tiksliau – savas žmogus…

 • Simonas

  Čia kaip tame pasakyme apie sunkmetį: mane jis irgi palietė. dabar sūrį valgau tik su pelėsiais, vyną geriu tik seną, automobiliu važinėju tik be stogo…

 • norite apginsiu socialdemokratus? „Vagys“ yra ne vien tik mūsų šalyje, ne vien tik socialdemokratai, štai: http://www.delfi.lt/news/daily/world/article.php?id=22224374

  • Fredi, štai čia ir skirtumas tarp Lietuvos ir D.Britanijos…

   • Fredis*

    truputį koreguoju komentarą:
    norite „apginsiu“ socioaldemokratus? Vagys ne tik mūsų šalyje, ne tik socialdemokratai.
    Pavyzdį iš vakarykščių įvykių D.Britanijoje pateikiau todėl, kad jaunimėlis nepagalvotų, kad Lietuva yra išskirtinė nelaiminga juodoji skylė iš kurios verta emigruoti į Angliją, Airiją ir t.t.. Žmonės visur vienodi, na, beveik vienodi.

    • nerijus

     Galiu pasakyti, jog ir Ispanijoje nutinka tokių dalykų…
     :)

 • Arūnas

  Kaip IŠ TĖVO nuomotis tai lyg ir brangoka… Citata: „Už valdiškus pinigus Seimo narys išsinuomojo prabangų automobilį iš tėvui, buvusiam Šiaulių apskrities viršininkui Alvydui Šedžiui priklausančios bendrovės „Manukas“. http://www.lrytas.lt/?data=20090520&id=akt20_a1090520&sk_id=99&view=2

  • nerijus

   Panašiai, kaip R. Ačas, Raseiniuose išsinuomojo patalpas savo štabui už 4 „šmotus“ ( kaip šiauliečiai pasakytų )…Viskas legalu. Teisiška. Įdomu, kaip visa tai baigėsi?
   Kaip kitaip, kanceliarinės lėšas nusavinsi? Vienintelis ir pats geriausias variantas- išsinuomoti.

 • Petriukas

  Tai, kad britų parlamentarai vogė, nėra pasiteisinimas. Taip pat nėra norma. Be to pas britus ta chebrytė, kuri apsivogė lekia iš partinių sąrašų, o kai kuriuos net ruošiasi atšaukti, t.y. atimti mandatus. Be to pagrindinis budulis buvo nuverstas nuo sosto. Vienintelis bendras dalykas tarp britų ir lietuvių – ir tie ir tie buvo svolačiai. Skirtumas jau tas, kad britai – buvo, o lietuviai taip ir liko…

 • Vaidžius

  Juk ne tik eiliniai partijos nariai ir pats AMB garsėja ,,socialdemokratiškais“ pasisakymais, pvz. ,,Kas turi milijoną, tas gyvens“ arba buvusios frakcijos seniūnės pasiūlymas mokytojams važiuoti skinti braškių į užsienį.

 • Soolo

  Tai nuo šiol, pagavus apsivogusį Seimo narį, bus galima daryti išvadas apie jo partiją? Gerai, bet gal neverta apsiriboti tik blogiukais socdemais. Štai Ačas – libdemas, Navaitis – liberalas, Paulius Saudargas – konservatorius. Ir t.t. Visi kaip mokėdami gerinosi sau gyvenimą.

 • gintaras.m

  Aš irgi sakau, kad sunkmentis nėra objektyvi duotybė, viskas priklauso nuo požiūrio ir statuso

 • bang

  Pastaruoju metu per banalus įvykis, kad įtakotų apsisprendimą dėl balsavimo.

  • Juozas

   Iš principo partija turėtų atsakyti už savo kandidatus, nes jie juos iškėlė, žinoma padugnių visur pasitaiko, bet jeigu partija nekontroliuoja savo iškletų kandidatų, tai bausti reikėtų visą partiją, pavyzdžiui būtų teisinga susgrąžinti visas partijai sumokėtas dotacijas. Rinkimai nieko pakeisti negali, nes balsuojam už sąrašą, kurio sudarinėjamas negerai kvepia.

   • bang

    Temos kontekste kitaip atrodo Šedžiaus kaip laikinosios komisijos pirmininko pasamprotavimai dėl Panevėžio teisėjų – „Galbūt reikėtų kreiptis į medikų komisiją ištirti, ar iš tiesų teisėjai tuo metu, kai įvykdė tą veiką, buvo sveiko proto. Man nesuprantama, kaip žmogus, uždirbantis daugiau nei 12 tūkst. Lt, gali suklupti ties 60 Lt kyšiu ir trimis dešromis. Šie dalykai kelia daug klausimų“ http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/56/39064/?fid=2
    3,8 t. per mėnesį, kitas rekalas :)

 • Tikras Patrijotas

  Karšto komentaro“ duomenimis, Dalia Grybauskaitė, kaip Valdo Adamkaus pakaitalas, į Lietuvos prezidentus buvo pradėta ruošti prieš penkerius metus.
  „Algirdui Brazauskui skirti Dalią Grybauskaitę į eurokomisares paliepė Valdas Adamkus. Tada A.Brazauskui nebuvo leista skirti kito asmens“, – iki šiol paslaptyje laikytas D.Grybauskaitės paskyrimo į eurokomisares detales „Karštam komentarui“ atskleidė vienas buvęs A.Brazausko ministrų kabineto narys.
  Daliai Grybauskaitei pradėjus dirbti Europos Komisijoje, Amerikos centro Lietuvoje bei Soroso fondo finansuojama žiniasklaida pradėjo D.Grybauskaitės, kaip „tinkamiausios Lietuvai prezidentės“, įvaizdžio formavimo kompaniją. Ši „hipnozė“ ypatingai aktyviai buvo pravedinėjama paskutinius trejus metus.
  „Karšto komentaro“ duomenimis, vienas iš pirmųjų uždavinių, kurį turės atlikti D.Grybauskaitė, kai bus išrinkta Lietuvos prezidente (tai, kad šis faktas nulemtas, rodo ir per LTV rodomas anonsas apie tai, jog jau šio sekmadienio vakarą bus diskutuojama „apie naują Lietuvos prezidentę“), – tai Valstybės saugumo departamento išvalymas.
  „Yra sąrašas saugumo pareigūnų, kurie privalės palikti saugumą. Tų pareigūnų pavardės figūruoja Seimo tirtame VSD skandale ir Pociūno byloje. Ir tai labai aukšti pareigūnai“, – „Karštam komentarui“ sakė vienas D.Grybauskaitės aplinkos žmogus.
  Pasak šaltinių, V.Adamkus nesiryžo tokio „valymo“ atlikti, nors ir buvo spaudžiamas tą padaryti.
  Taip pat „valymas“ turėtų būti atliktas ir teismuose.
  „Vieną klaną „iššluos“ kitas klanas, tarp oligarchų įvyks turto persidalijimas, o iš esmės niekas valstybėje nepasikeis“, – mano kai kurie D.Grybauskaitės oponentai

  • Valentinas

   Iš kur jūs tokie visi išdygstat? Pradžioje Arūnas, dabar šitas „patrijotas“. Prieš tampant patriotu siūlau išsiaiškinti kaip rašosi šis žodis. Tuoj bus bloga nuo jūsų visų :(

   • Reiks kažkada išvesti blogo tvermės dėsnį. Koks komentatorių aktyvumas, temų aktualumas ir dar velniai žino kokie parametrai pagal Boyle-Mariott arba Gay-Lussacą, kad į jį pradėtų migruoti internetinės mūkelės.
    Beje, Valentinai, žodis negali „rašytis“, jis gali būti „rašomas“ :) Kadangi ką tik buvau už panašias nuodėmes nuskalpuotas savo kalbos redaktoriaus, dalinuosi nuoskaudomis :)

    • Valentinas

     Ačiū. Patobulėjau milimetru :)

   • Marius

    joo… bene smegenėlės patriotui nuo „karštą komentarą“ išsilydė

  • Musė

   O, Arūnas pasikvietė į šį blogą draugų! Vienas nebesusitvarko.

 • ner uz ka

  Socialdemokratas, konservatorius, liberalas.. Esminio skirtumo tarp jų nematau, visi jie sėdi Seime, visi jie yra naujo kirpimo kapitalistai, ne itin ką daro mūsų labui ir pampsta iš mūsų mokamų mokesčių. Su kiekvienais Seimo rinkimai vis sau galvoju „Na šitie labiau nei prieš tai buvusieji jau turbut nebepasiš..“. Kiek kartų aš jau buvau neteisus…

 • ar cia ne tas pats, kuris ir pries rinkimus vazinejo su tokiu paciu BMW? O siaip, manau, reiktu placiau panagrineti sia, „kanceliariniu“ islaidu, problema. As esu pries tokius bajerius, bet puikiai atsimenu ka snekejo pvz. N.Ozelyte kai isejo is konservatoriu… Tos pacios problemos – tuomet konservatoriai pirmaja kadencijos diena pasididino tas kanceliarines islaidas… Jei jau Racas gali sau sakyti, kad pasitiki visais iki pirmo karto, tai man su konservatoriais pirmas kartas buvo per ju 1996-2000 kadencija… O siaip, as pati Kubiliu jo bloge uzknisau siuo klausimu taip, kad pradejo nebeatsakineti i klaisumus :) Ta problema ne vakar atsirado, bet as matau, kad zaidzia su ta korta… O zaisti nederetu. Teisiog greitai priimti sprendimus, keiciant Seimo Statuta (tas islaidas, berods, ir reguliuoja statutas). Iki naujos Prezidentes darbo pradzios dar bus daug „suviu“ is abieju barikadu pusiu…

 • Petriukas

  Tikrai, kad tikras patriJotas. Lietuviškai rašyt negeba, bet sąmokslo teorijas ir patriJotiškas mega analizes visada pasiruošęs pateikti :D

 • egas

  Nieko keisto. Socialdemokratas su socialdemokratiška turto deklaracija, socialdemokratišku automobiliu ir socialdemokratiška morale.

 • Justas

  „bosas“ – su tokiais numeriais šito veikėjo Hameris papuoštas….

  • Auksinis kardas

   Ta prasme, „bosas“ vietoje numerių? O bože, kaip sakoma… Rinkėjai turėtų gailėtis mandato. Ir ne tik gailėtis – turėtų būti galimybės ir norai jį atsiimti.

 • Man tai labiausiai patiko, kad Šedžius vartoja savoką „įsisavinti“, kalbėdamas apie kanceliarijai skirtus pinigus. Reikia daug pastangų įdėti, kad galėtum tokį dalyką imti ir „įsisavinti“ :)

  http://uagadugu.blogas.lt/aciu-uz-nuosirduma-ponas-seimo-nary-977.html

 • dpd

  man visada kėlė ir kels nuostaba komentarai, kurių esama ilgesnių už patį komentuojamą objektą

  • nerijus

   Tai vadinama interpretacija arba teksto analize. Mokykloje nemokė?
   ;)

 • dpd

  tai vadinama rašineliu :)

 • austras

  Socialdemokratija ir šūkis „UŽ PAPRASTĄ ŽMOGŲ“ visados derėjo prie „septintosios klasės BMW“. O kai klasė bus „aštuntoji“, tuomet ji derės prie „PAPRASTO ŽMOGAUS“ dar labiau…

 • Edgaras

  Yra jo dar gerų minčių, sako reikia būtinai imti paskolą iš TVF, nes nereiks grąžint, pasakė kaip šešias klases baigęs :) ir čia beje Šiaulių krašte

 • gėda

 • Auksinis kardas

  Neišeina iš galvos šitas:
  „Yra bent dešimt būdų, kaip imanoma tuos pinigus paimti be jokių konfliktų, be problemų“

  Ir ne todėl, kad būtų įdomūs tie būdai.