Citata #197 Socialdemokratai apie „švelnų nusileidimą“ ir jam reikalingas sąlygas

Iš socialdemokratų reklaminio klipo apie 14-osios vyriausybės darbus ir planus:

Objektyvūs duomenys liudija apie švelnų ekonomikos nusileidimą, jei tik dabartinė vyriausybė tą leis

… ir keista – apie „Leo LT“ filmuke – vos vienas trumpas sakinukas…

beje, klipas labai praverstų dabartinei koalicijai – kaip iliustracija paaiškinimui, kodėl nenumaldomai didėja Sodros biudžeto deficitas…

(4 balsų, vidurkis: 3,50 iš 5)
Loading...
 • austras

  Ech, o juk ryškiausias politinės demagogijos ir propagandos kūrėjas, kadaise buvo Jozefas Gebelsas.. Reiktų ir mums paskelbti „Totalinį karą“: šįkart – krizei…

 • Arūnas

  Nelabai suprantu tokių reklaminių klipų prasmės. Kai man iš TV ekrano sako: „Apie viską pagalvota“ – aš suprantu, kad mane ragina eiti apsipirkti į Maximą, o ne į Rimi, IKI, ar Norfą. Tiek dar mano protas „paveža“. Tačiau kokia šito „video meno“ paskirtis? Balsuoti už Butkevičių, kuris yra pareiškęs, jog nenori kandidatuoti prezidento rinkimuose ir į juos eina vien todėl, kad partija liepė?… Ar socialdemokratai jau ruošiasi rinkimams į Seimą? Juk žino, kad nusileidimas bus „kietas“, tai bando visą kaltę suversti dabartinei vyriausybei?
  P.S. Gal palauksiu protingų žmonių komentarų, nes mano galvoje visiškas jovalas…

 • Henrikas

  Butkeviciu i prezidentus stumia.Sitam klipe Kirkilas tik pradzioj smestelejo,o Butkevicius dazniau rodesi.Ziurekit kaip grrai gyvenom prie socdemokratu,o atejo konservatoriai ir privede pasauli prie krizes,uz ka balsuoti spreskite patys.

 • Tadas

  Visiskas muilas. Ta laikotarpi turbut galesim det i istorijos vadovelius, jei ten kada pradetume rimciau rasyt ir apie ekonomika, – kaip tipiska short term mastymo ir planavimo pavyzdi (tiesa, jis buvo uzvaldes visus, ne tik ta vyriausybe…). Cia kur jie ta klipa rodys?

 • Arūnas

  Pas mus basi policininkai protestuoja, Latvijoje mokytojai išėjo į gatves. Labiausiai patiko „bajeris“, kad finansų ministras Einars Repše, pamiršęs, jog pats kadaise buvo premjeru, apkaltino šalies išgrobstymu visus, kas buvo valdžioje paskutinius 10 metų http://tv.delfi.lt/video/9veS4Cfn/
  P.S. Ar reikia pasidžiaugti, kad ne vien mūsų politikai nusišneka, ar priešingai – dar labiau nuliųsti… juk broliai mums vis dėl to latviai (na, jei ne broliai, tai pusbroliai – tikrai)

 • Slyvanosis

  Lietuvos ekonomika krenta į smegduobę g pagreičiu. LSDP sensoriai fiksuoja objektyvius duomenis, liudijančius apie švelnų ekonomikos nusileidimą į dumblą smegduobės dugne. TS-KD speleologai įspėja, kad dumblo sluoksnis labai storas – iki kaklo.
  Karosas trina pelekais iš pasitenkinimo, Lydeka kaukši dantim iš nepasitenkinomo…
  Koalicija mėto balastus, kad nors kiek sumažinti kritimo pagreitį: 2G, 3G, vėl 2G…
  Šemeta tuoj išpainios kreditinio parašiuto stropas, gal pavyks stabilizuoti kritimo greitį (bent jau bus g = 0 m/t2).
  Rolandas liūdnai mityja: grąžintumėt mano rėmėjui medalį, tas suorganizuotų skraidantį kilimą su propeleriu ir kilt pradėtumėm…
  Prie smegduobės krašto prieina būrelis žalvarinių Briuselio berniukų ir paleidžia auksines čiurkšles: „Kabinkitės, drąsios šalies normalūs romantikai, ir lipkit aukštyn!“
  Ignas bando užsikabinti už čiurkšlės 100 kV kabeliu…
  Berniukas sužaibuoja ir krinta pavymui…
  drąsios šalies normalūs romantikai leingviau atsikvepia: „Jau ne tik mes krintam…“
  … tykštančio dumblo purslai aptaško palaimingas šypsenas, nusileidimas švelnus, ekonomika neria į glitėsius…

  • Arūnas

   Ar tik ne Erlickų Juozukas būsi, Slyvanosi. Labai jau sklandžiai tu čia viską sudėliojai. Net ašaros ištryško besijuokiant. Nelinksma visai, ale vis tiek privertei juoktis…

  • zekas

   žiauriai čia, gerbiamas Slyvanosi, truktelėjai. bet pažvengiau nuoširdžiai :D

  • Vinilas

   Nerealiai zmogau suskelei! :))))) Siulyciau tamstai uzveisti savaji blog’a ir jame su sveiko sarkazmo gaidele aprasineti nudienos bedas ir dziaugsmus :)))

 • Arūnas

  Erumpam buvau pabėgęs iš Račo blogo J. Erlicko bajerių paskaitinėt. Štai šitas tikrai tinka prie aptariamo reklaminio klipuko.
  Papildai:
  Kai klausomės kandidatų, tai suprantam: šūdą mala!
  Net keleriems metams užsisakom šio produkto.
  Vadinas, trūksta. (J.E.)

 • Slyvanosis

  Lengviau slėgmetį kęsti, kai pažvelgi į Tėvynę Juozapo E. akimis ir pabandai jo stilium apibūdinti, ką matai…
  Prisipažinsiu, kad Juozapo kūrybą studijuoju nuo jo pirmosios knygelės, išleistos dar Leonido Iljičiaus ir Petro laikais.
  Kai kuriuos dalykus, kurie vyksta dabar gyvasis klasikas numatė ir aprašė dar tada, prieš tris dešimtmečius…

  • Arūnas

   Nuraminai mane, Slyvanosi. Užklausiau tave tiesiai-šviesiai ir neramu pasidarė: gal, manau, žmogų į nepatogią padėtį pastačiau, gal nenorėjo mūsų Juozukas per daug afišuotis. Tai gerai, kad tu ne Juozas, galėsiu ramiau miegoti. Na, ir nesupykai, manau, kad Juozu palaikiau. Mano netaktą gali vertinti kaip tavo kūrybos įvertinimą, kaip komplimentą.
   P.S. Toks jau aš žmogus: kas galvoje – tas ir „ant seilės“.

  • zekas

   ale rimtai, tamsta, Slyvanosi, galėtumėt savo komentarą po tuo jūtiubo klipuku palikti. butu labai vietoj :)

  • Valentinas

   Ale tas jūsų garbinamas Erlickas gyvena iš lryto pinigų, kuriuos lrytas uždirba visi žinome kaip. Klausimas ar tai padoru? Štai butkutė dainavo daktaro vakarėliuose, tai kaip laikraščiai rėkavo. :)

   P.S. siūlau socialdemakratų valdymo laikotarpį vadinti lengvamečiu.

 • Vinilas

  Sumaste mat pasigirti pasiekimais kurie ir taip savaime butu vyke bekylant ekonominei gerovei neziurint kas tuo metu butu buve valdzioje. Mat mes kokie buvome saunus, o dabartine vyriausybe jus vargselius zmogelius plaka botagais. Gali pamanyti, jog jei keturioliktoji vyriausybe ir toliau butu likusi valdzioje, tai krize butu numojusi i mus ranka ir prejusi pro sali.

 • Slyvanosis

  Na, iš tiesų, Valentinai, skaitykit mano komentarus vietoj Lryto išlaikytinio Juozapo apreiškimų.
  Mano politinis credo: visad gatavs!
  Dar vienas +.
  Aš savo paksvilius rašinėju už dyką, todėl esu absoliučiai netendensingas bei gi nepriklausomas (nu gal biški nuo cenzoriaus A. R.), todėl priimu užsakymus nekrologams, sveikinimams jubiliejų ir vestuvių proga, o taipogi daugiadienių išgertuvių tostams (tempui palaikyti)…
  Laukiu užsakymų.

  • Valentinas

   Mielas Slyvanosi,
   Girdėjau ir tokį variantą:
   Visada gatavas būti gatavas
   :)

 • Viole

  sis klipas mintimis tiesiog nukele i tarybinius laikus, i sveiku protu nepasiekiama „sviesu komunistini rytoju“… Beje, 2007 balandzio pab./geg.pradzioje lankiausi Rusijoje, labai nevykusioje „Ditmos“ firmos organizuotoje tur.kelioneje, taigi sis video klipas savo „ramybe ir pasitikejimu“ dar labiau suerzino… juk viskas taip akivaizdu, kad nuo to net alergija ir t.t. …

 • Slyvanosis

  Valentinai, mintis reikšk lakoniškai ir palik skaitytojui galimybę užbaigti tavo mintį pagal skaitytojo fantazijos galias.
  Tarp kitko: visad gatavs – latviešai reiškia visada pasiryžęs.
  Bet lietuviškai šis posakis skamba daugiareikšmingiau.
  Latvių gramatikoje yra tik viena kirčiuotė (tvirtapradis kirtis visada ant pirmo skiemens), o mūsų – keturios.
  Tuo mes ir pranašesni už braliukus.
  Bet gi per toli nukrypau nuo 14 vyriausybės minkšto nu(si)leidimo…

 • Arūnas

  Dar visai neseniai lai lai lai siūlė visiems mums pasižiūrėti 1975 metais sukurtą satyrinį filmuką:
  http://www.youtube.com/watch?v…..E&NR=1
  Kas nežiūrėjot – pažiūrėti būtina. Rusai jau 1975 metais kalba apie padėtį Lietuvoje 2009 metais. Tikri „nostradamusai“ tie rusai, nors… noras pasinaudoti užimamo posto suteikiamomis galimybėmis savo asmeniniams tikslams pasiekti, turbūt, yra amžinas.

  • lai lai lai

   Ačiū, p. Arūnai, kad Jūs pažiūrėjote šį filmuką ir dvigubai ačiū, kad jame pamatėte tai, ką norėjosi, kad pamatytumėte.
   Tik…Jūsų perkelta nuoroda kažkodėl neatidaro to filmuko. Todėl
   nuorodą pakartoju dar kartą.

 • lai lai lai

  hmmm… ir mano neatsidaro…
  bandau dar karta.

 • o jei pabandytumete per tiny URL?