Citata #121 Kaip antstoliai karves nuo mirties gelbėjo

Asociacija Lietuvos antstolių rūmai praneša (kalba netaisyta):

Raseiniu rajono Alieju kaime 11 val. pradedama pardavinėti 150 karviu banda. Varzytynes organizuoja antstole Eurika Ruliene (tel. 8 686 63344). Susisiekus su ja, varzytyniu vieta ir kt. aplinkybes butu galima pasitikыдinti.

Antstoles teigimu, varzytynes tikrai ivyks, nes pirkėju yra.

Gyvuliai jau kuris laikas neserti, norima kuo greičiau juos parduoti, kad nenugaistu…

P.S. O gal buvo galima tas karves pašerti prieš varžytines…:)

(10 balsų, vidurkis: 3,50 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  cia ir ne kaimieciui aisku kad isokusiai dubliais karviu gera kaina neparduosi.

 • Anonimas

  nu jo, gelezine logika. Parduosi – nenugaish… :)

 • Anonimas

  o nupirks tai mesos perdirbimo imone. nieko gero karvems

 • Pirmas dalykas, kurį pagalvojau perskaitęs skelbimą, kad jį parašė „nusigyvenęs“ ir susirūpinęs buvęs karvių savininkas.

 • Anonimas

  kalbant apie pavadinima tai karves ne mirsha, o gaishta. sprigtas paciam racui i pakausi :)

 • Anonimas

  Taip, karvių mirtis dažniau pasitaiko Indijoje , Lietuvoje jos gaišta, arba net dvesia :)

 • Anonimas

  Na, pagrindinė mintis matomai ta, kad pirkėjas jau yra. Prie smerčiaus karvės pigesnės, o bėdžius, kuriam jos priklausė jau niekam nerūpi.
  Laikas skelbime, aišku, ypatingai šaunus, 11 val. Įdomu kada pats skelbimas patalpintas? :) Kažin kiek potencialių interesantų, susidomėjusių skelbimų, spėtų nuvažiuoti. Bet gi svarbu, kad jau yra pirkėjas, kuris karvytes išgelbės nuo bado. O gaištų jos iš karto po vienuoliktos valandos, todėl nei aukciono vėliau organizuoti, nei paskelbti apie jį anksčiau negalima :)

 • Artūrai,
  Ar žinai, kiek kainuoja vienas 150 gyvulių bandos pašėrimas?
  Matau, nebeturi apie ką rašyti.
  Gal apie Kęstučio Girniaus „Žiniasklaidos arogancija – taip pat problema“. Puikus straipsnis, ir be Valinsko šio straipsnio tikrai nebūtų. Ir K.Girnius sako, – Valinsko įvesti apribojimai įtakos, nušviesti seimo darbui, neturi. Tai kas čia ufonautas?
  O gal apie Valinsko daromus žygius auditais „apdėti“ milijardines valstybines investicines programas?
  Daraisi panašus į mokinuką, kuris bandė mokytojui įrodyti, jog 2×2=5, o supratęs klydęs, užsispyrė ir burnos nebeatvėrė vieninteliam teisingam šioje situacijoje žodžiui – „atsiprašau“. Na,Artūrai, būk vyras. :)))
  —————————————
  P.S. O kaip dėl Kubiliaus vėl padalintų priedų ir „šiltos vietelės“ tavo „balsui“ spalio mėnesį? :)))

  • Virgi, nes viskas, ką sako K.Girnius yra 100 proc. tiesa.

   Niekaip nesuprantu, už ką man reikėtų atsiprašyti? Ar už tai, kad kai A.Valinksas išvadino ufonautu A.Abišalą, parašiau, kad A.Valinskas, kalbant apie politinę patirtį ir kompetenciją“ yra tris kartus didesnis ufonautas? Tai aš savo nuomonės nepakeičiau. O kartoti tai kasdien nematau prasmės.

   Beje, atlyginimai ir kiti pigūs triukai mano požiūrio nekeičia.

   A.Kubilaus padalinti priedai – ne pats geriausias sprendimas. bet neišsiplėsiu nes vienai TV sekmadieninei laidai kaip tik apie tai kalbėjau šiandien.

   o kas yra „mano „balsas“ spalio mėnesį nesupratau. Gal nors tamsta nekalbėk kaip ufonautas…

 • Hei, greičiau perkam karves, kad nenugaištų! Nors, tiesą sakant, čia tai kuriozų kuriozas:DD

 • Anonimas

  Kodėl niekas neatkreipia dėmesio į patį tekstą. Jeigu čia rašė pati antstolė , tai neduok Dieve

 • Anonimas

  atsiprasau, o kur ziuri gyvunu teisiu gynejai. Manau, kad nemaitinimas yra laikytinas ziauriu elgesiu su gyvuliais/gyvunais.

 • Anonimas

  O kas ir is kieno kisenes jas pasers? Pasaru niekas uz dyka nedalina, o pati anstole gi uz savuosius pinigu nepirks, plius banda tai ne jos.
  Be to, su tokiomis pieno supirkimo kainomis nieko nuostabaus, jog karts nuo karto i pieno ukius pasibeldzia (ir pasibels) anstoliai.

 • Anonimas

  Arturai, as turiu Jums klausima, susijusi ne su sio iraso tema, o su Girniaus straipsniu, kur kalbama apie garsuji Milasiuno interviu. Klausima, susijusi su zurnalistu etika, placiaja prasme. As, isklausiusi viso iraso, pamaniau, kad buciau dar ir riebesni (ir aisku, geresni :)) interviu sukalusi (ir klausimus buciau kitaip formulavusi). O Girnius raso, kad save gerbiantis leidinys tokio teksto be kitu nuomoniu nedes. Tai as turbut saves negerbiu, bet noreciau su Girnium nesutikti. Milasiunas – autoritetingas psichoanalitikas. Jis ismano lyderystes dalykus, priskiriamas prie „ekspertu“. Jis galvoja, ka sako. Kas del kitu nuomoniu, tai laikrastis yra periodinis leidinys, tos nuomones anksciau ar veliau atsiras (as kalbu apie leidini apskritai, teorine prasme, o ne konkreciai apie Lryta), ar reakcijos i interviu, ar is pacios redakcijos iniciatyvos pakalbinti kita zmogu kita karta.
  Aisku, zurnalistu etika yra labai normatyvinio argumentavimo sritis,bet ji ir yra idomiausia. As nesupratau Girniaus argumentacijos apie save gerbianti leidini. Juk Milasiunas apeliavo ne i Kubiliu kaip i Kubiliu nuo vaikystes per branda link senatves (t.y., ne i asmeni per se), o i Kubiliu kaip i lyderi. Taip, sis interviu gana skandalingas (net pats Milasiunas susinepatogino), bet kad skandalingas, dar nereiskia, kad nerimtas ir jo pasirodymas savaime neetiskas. Ka Jus manote? Kaip cia taip? Gal yra kazkas, ka tureciau apmastyti ir galbut keisti nuomone?

  • Joks psichoanalitikas negali daryti išvadų nepabendravęs akis į akį su pacientu ir skelbti jo „ligas“ viešai. Lrytas yra tiesiog grifas, kuris griebė jauką ir jį su malonumu prarijo. Psichoanaltikas savo virtuvėje prie butelio vyno gali pliurpti su kokia nors žurnaliste Gaivenyte ką nori abudu kartu į Kubiliaus iškamšą pamėtyti peiliuką ir ją paskui sodelyje sudeginti, bet spausdinėti tokius rašinius laikraščiui yra gėdinga, o psichoanalitikui – negražu, neprofesionalu. Psichoanalitikas Kubiliaus atsiprašė, o Lrytas niekada nieko niekada neatsiprašo, tik dergia (negyvų krepšininko Stumrio, Kubiliaus tėvo lavonų spausdinimas laikraštyje, išsityčiojimas iš žuvusio pulkininko Pociūno) ir dar užsipuolė R.Milašiūną, kad neva pasidavė savo psichiatrijos klinikos vadovo spaudimui.

  • Džina, aš jau Liutauro bloge parašiau, kad ši istorija man nuo pat pradžių buvo šiek tiek įtartina ir mano šeštasis jausmas sakė man neskubėti vertinti įvykių.

   Šiandien jau galėčiau pasakyti, kad visi LR didieji kritikai „pasimovė“ ant to, kuo kaltina LR. Tai yra išankstinių štampų ir išankstinės nuomonės.

   Aš taip pat perklausiau įrašą ir neturiu jokių abejonių, kad LR nieko neiškraipė, o gerbiamas psichoanalitikas šį kartą stipriai pasišiukšlino. Ir net du kartus. Pirmą kartą – kai davė tokį interviu, antrą – kai atsiprašinėjo A.Kubiliaus ir kaltino LR. Beje, mano supratimu jis viską darė sąmoningai ir gerai apskaičiavęs – tipo LR dabar visi nemėgsta, tai jei pavarysiu ir aš, tai viskas bus gerai…

   Mano subjektyviu požiūriu jam dėl to turėtų būti labai gėda.

   Ir todėl aš nesutinku su Kęstučiu.

   Beje, visa ši istorija turi ir teigiamą pusę – psichoanalitikas parodė savo tikrąsias savybes ir tikrąjį veidą. Tai labai gerai, jei kalbėsime apie jo kolegas ir dar geriau – kalbant apie klientus.

 • Anonimas

  Fredi, as neginu Lietuvos ryto. Ir man siuo atveju nerupi Milasiuno kaip psichoanalitiko profesines etikos dalykai. Ir man dabar nerupi sio konkretaus atvejo aplinkybes (t.y., virtuvej, ne virtuvej, suformuluoti klausimai ir pan) :)

  As klausiu apie redakcine etika, susijusia su savicenzura, kai yra reiskiama kritika valdziai, kuri vienu gali buti interpretuojama kaip neetiska ir netinkama, o kitu – visiskai tinkama. O tai yra zymiai platesnis dalykas. Negi kontroversiskas argumentuotas nuomones reiketu ignoruoti, t.y., jas cenzuruoti?

  • visada manau, kad valdžią reikia kritikuoti už padarytus (nepadarytus) darbus, o ne spėlioti ką reiškia kietai sučiauptos lūpos, asimetriškas veidas, nusvirę lūpų kampučiai, kampuota galva, aukšta kakta, ar atlėpusios ausys. Geltonoji spauda gali rašinėti ką nori …

 • Anonimas

  Fredi, Milasiunas uz (ne)padarytus ir kritikavo: uz tai, kad Kubilius kaip lyderis yra prastas, nes visa laika karksejo apie krize ir issauke zmoniu nepasitenkinima.

 • Yra daug požiūrių kaip veikti krizės atveju, vienas iš jų – kirsti staiga, tai vadinasi šokoterapija. Nesu specialistas.
  Kiti analitikai (ne psichoanalitikai, psichoanalitikams daryti viešus vertinimus apie asmenybę netinka) giria Kubilių, kad padėjo žmonėms susigaudyti ekonominėje situacijoje ir nepadaryti lemtingai blogų sprendimų, pav. įsigyti kokį nors brangų nereikalingą daiktą, atsisakyti rožinių iliuzijų, realiai įvertinti ateitį, savo jėgas, „nusileisti ant žemės“.

 • Anonimas

  Visu pirma toks pastebejimas su sypsena veide – kad ir apie ka siuo metu zmones bekalbetu, kalba vistiek nuslinks link krizes :) kaip ir siuo atveju, irasas apie karves, o diskutuojame jau krizes tema :)
  O dabar truputeli apie ta pati, apie ka jus snekuciuojates. Nepykite, bet jau juokingi darosi visi tie Kubiliaus puldinejimai (nekalbant apie nekuriuos leidinius ir interneto portalus kuriu uzduotis – kasdien sliuksteleti nauja purvo kibira dabartinio premjero pusen). Neginu jo, galbut yra nemazai skubotu, iki galo neisnagrinetu sprendimu, bet jis bent kazka megina daryti. Iki tol valde asmenys buvo apatiski sitam visam reiskiniui kaip krize. Jiems buvo rinkimai ant nosies, tad negi pradesi skalambinti – zmones, krize ateina! Taip pasielge jie butu sau pasirase valdzios praradimo nuosprendi. Nors ir tylejo, vistiek neissilaike savo kresluose, bet uztat dabar isitaise opozicijoje jie nutaise geradariu veido minas porina zmonems – „matote kokia negera dabartine valdzia, ji jus skriaudzia, atimineja pinigus is jusu, jei va mes butume buve valdzioje to nebutu buve“. Gaila, kad zmones taip pavirsutiniskai masto, jiems atrodo, jog jei Kubilius butu nepaminejes zodzio krize, tai ji butu nepastebejusi musu salies ir prasliukinusi pro sali. Daugumai besipiktinanciuju atrodo, kad esamoji vyriausybes galva ateidama i valdzia su savimi atsinese ta nelemetaji sunkmeti. Nepamirskime, jog tokie dalykai susiformuoja ne per savaite ar menesi. Naujoji vyriausybe dar net nespejo normaliai koju apsilti, o jau visi rekia jog keiskime ja nauja. Pasakykyte jus man kas is to? Kokius stebuklus sukurs naujoji? I valdzia iskelsime populistus kurie po savaites patys prades priimneti nepopuliarius sprendimus arba savo neveiksnumu mus istums i dar gilesne duobe.
  Taip, man kaip ir jums pikta kuomet valdzia sunkmeciu mums palikdama tik riekele duonos pati slamcia visa kepala, bet pastoviai pykti liedami ant vieno asmens mes lengviau neisgyvensime.

 • Artūrai,
  Dėl Abišalos Valinskas suklydo – Abišala ne ufonautas, Abišala – nusikaltėlis – vienas iš daugelio, visą vyriausybėje sukauptą įdirbį (planuotai) panaudojęs savo kišenei prikimšti. Man ,Artūrai, švelniai tariant nesuprantama tavo tolerancija „politinę patirtį ir kompetenciją,bei tvirtą politinę ideologiją“ turintiems nusikaltėliams. Aš renkuosi be politinės patirties, tačiau dorai norinčius dirbti Lietuvai. Galiu suklysti – laikas parodys – tačiau vėl ir vėl rizikuosiu, nes rinkti „geriausius iš blogiausių“, – ką tas duos? Kad šitie vogs tūkstantį, bet geriau nei anie du tūkstančius? Juokinga.
  Koks skirtumas, kaip Valinskas pavadino Abišalą, – šamanu, bambuku ar ufonautu – esmė, kad Abišala sugebėjimus savo panaudojo pinigų prikimšti kišenes,- irgi savo. Tik pinigai – mūsų.
  Tai koks „triukas“ tave įtikintų, kad Valinsko ketinimai – nesavanaudiški? Susideginimas? Baukutės viešas nuplakimas Tado Blindos kluone? Man vis tik atrodo,jog kažkada pasakęs „ne“,tu nebeturi drąsos pripažinti turėjus būti „taip“.
  Puikiai atsimenu tavo elgesį Pakso skandalo metu. Istorija kartojasi, tik išvados taip ir liko nepadarytos …
  Dėl „tavo balso“ vakar rašiau (lietuviškai, ne ufonautiškai) – nebesikartosiu.
  „…Virgi, nes viskas, ką sako K.Girnius yra 100 proc. tiesa…“ – nemanau. Jis irgi žmogus, kartais klysta. ;)

 • Kad Kubilius, prastas lyderis, akivaizdžiai įsitikinau dar tada, kai pastarasis diskutuodavo su Uspaskichu. Vaizdas apgailėtinas ir nemalonus, – ciucikas vis bando įkasti, o tigras su atlaidžia šypsena jį vis paspiria, vis paspiria.
  Ar Kubilius tebesapnuoja tą, ūsuotoje šypsenoje nuskęstantį „na,… Andrius, Andrius…“, nežinau, bet nelinkėčiau niekam.

  • Anonimas

   Na ir kuo gi jau patrauklus tasai Viktoras? Kad kiekviena syki pasirodydamas pries kameras bando suskelti koki nors bajeri ir buti juokingas? Ar tai jau ji daro dydesniu lyderiu uz kitus? Zmogus atvirai tyciojasi is teisingumo, vis bando save pateikti kaip nekaltuti ir tyra politika ir stai tokie asmenys zavi kitus. Jei zymusis kedainietis turetu ka pasakyti, tai jis kalbetu rimta argumentuota kalba, o ne kaskart savo pasnekovus ar kitus megintu pasiepti taip megindamas itikti miniai.

   • O kur mano pasakyta, kad Uspaskychas didesnis lyderis už kitus?
    Sakau, kad Kubilius bandė „apžioti per didelį kaulą“. O vaizdelis patapo apgailėtinu – visiškai ne „lyderišku“ :). Tiek.

    • Anonimas

     Na tai kam tada cia uzsiminti apie Viktoreli? Kuo jis jau toks nusipelnes? Jis bet kuri trukteletu per danti, jis ne politikas o „soumenas“.

 • Anonimas

  Artūrai, ne į temą:
  įdėjote nuorodą į „Buržujaus rašinėliai:…“ skyrelyje „Man patiko“, o tame blog’e prie komentaro rašymo laukelio pastaba:
  „lietuvių kalboje naudojamos lietuviškos raidės“
  – ne reikalavimas, bet tiesiog pastebėjimas –
  man LABAI patiko.:)

 • Anonimas

  rodė per Panoramą, karvių nepardavė, niekam nereikia :(

  • Anonimas

   tarp kitko, teko žiūrėt vakar apie tas karves.. pamačiau, kad net Račas savo bloge skyrė dėmėsio šiai temai (tiksliau anstolių rūmų pranešimui) net suintrigavo. Ir sąžiningai pasakius likau nesupratęs, kas anstolių rūmų žodžiuose negerai?? labai žmogiškas požiūris, kad karvėmis nėr kam pasirūpint ir paraginimas greičiau apsispręs tiems kam tai nors kiek įdomu.. tik tiek. nenagrinėjau visų čia esančių citatų, bet ši pasirodė truputi ne į temą.. (gal aš ir klystu)

 • Pingback: Anonimas()