Citata #116 M.Mikutavičius išduoda paslaptį apie A.Valinsko judėjimo narių ideologiją

Dauguma A.Valinsko bendražygių ėjo į Seimą, nežinodami, ką jie duos, bet įsivaizduodami, ką jie gaus.

lrytas.lt

P.S. Ačiū Valentinui

(9 balsų, vidurkis: 4,56 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Idomiausia, kad tam paciam strapsni pabrezta, kad Mikutavicius kalbejo apie savo DRAUGA Aruna Valinska.

 • Anonimas

  vieni ejo isivaizduodami, ka jie gaus, kiti ejo zinodami, ka jie gaus.. apie tai ka duos tai turbut nedaug kas galvojo.. beje zmonems aiskiai buvo nusibodes pilkas ir nuobodus socdemu valdymas, todel patys ir subalsavo uz si cirka kuri turime.. Manau ateityje pamatysime daugiau ir idomesniu vaidinimu prie realybes show tapusio seimo, ne veltui valinskas emesi prodiusuoti veiksma

 • Anonimas

  Labai palankus metas kritikuojant valdzia rinktis taskus. Ypac socdemams, kurie tik laikydamiesi priesingos pozicijos pries valdancius gali uzsidirbti tasku, nes eidami kartu jie butu koncervatoriu sesely. Taip kad, kas cia vyksta, taip ir turi vykti.
  Toliau gal biski ne tema, bet issisakysiu.
  As fizikas, kaip Kubilius :), megstu viska ivertinti teoriskai, is salies. Yra, bent jau buvo, dvi pozicijos – skatinti vartojima (kazko kirkilas stovi akyse, nes cia jo jau firmine fraze buvo) ir apsiraminti su „ispustu“ vartojimu. Taigi, teorinis modelis.
  Pagal kirkila ekonomikai geriausia, kai kuo daugiau vartojama. Teoriskai mastom, gerai, maksimaliai geriausiai, kai zmogus pravartoja VISA savo alga, tada ekonomika sukasi maksimaliai? NE, juk zmones dar gali SKOLINTIS. Tada ekonomikai dar geriau? Zinoma, bet skolas reikia grazinti, taigi anksciau ar veliau prasideda tai ka dabar turim.
  Nuo teorijos prie praktikos. Kiek is savo kukliu ziniu zinau, tai ir ivyko amerikoj, kur zmonems buvo suteikiamos paskolos bustui, kuriu grazinti zmogus neturejo realiu galimybiu.
  Taigi, atejo metas grazinti skolas.

 • Anonimas

  Mikutaviciau, tai cia 80 % proc. Seime tokiu :)

 • Anonimas

  @mantas — vartojimą skatina tos šalys, kurios nori pagyvinti ekonomiką. Kubilius nori užkamšyti biudžetą, todėl skatina taupyma ir kelia mokesčius. Ką darys kai tokia politika atves prie štiliaus — net neįsivaizduoju.
  Amerikoje įvyko truputį sudėtingiau — ten per painius finansinius mechanizmus labai prastos paskolos buvo paverčiamos labai geromis (remiantis prielaida, kad NT gali tik brangti, todėl tokiose paskolose nėra jokios rizikos). Prielaida pasirodė neteisinga, blogos paskolos pasirodė blogomis…

 • Is tikruju zavu, ponas Arturai, kai TPP net neivardijama kaip partija – tiesiog Valinsko judejimas :)

 • Miela Jurgita, bet juk negali vadinti partija to, kas nėra partija…:)