Citata #83 A.Valinsko vardo judėjimo narė į Seimą eina ne vyro ieškoti. Lietuvos gerovės kelti…

interviu su A.Valinsko judėjimo nare Z.Užlyte, kurios mėgiamiausos knygos yra „Vienuolis, kuris pardavė Ferarį“ ir „Erškėčių paukščiai:

 

– Ką sieksite pakeisti? Kokioje srityje jaučiatės galinti daugiausia nuveikti?

– Šito kol kas aš nekomentuoju, nes mūsų frakcija dar nenusprendė. Yra sričių, kuriose galėčiau dirbti, bet kol kas jų neįvardysiu.

– Ar būsite iš tų, kurie kovos su ekonominės krizės iššūkiais?

– Manau, kad žmogus nėra visų galų meistras. Sunku kol kas ką nors pasakyti. Reikia dirbti ir švietimo, ir sveikatos apsaugos srityse. Ir ekonominė padėtis tikrai klaiki, reikia visiems susiveržti diržus.

– Jei jums siūlytų ministrės postą, sutiktumėte imtis atsakomybės?

– Žinokit, ne. Tiesiog manau, kad yra žmonių, kurie geriau dirbtų tą darbą.

– Tautos prisikėlimo partijos ideologija – neaiški. Kokios yra jūsų pačios pažiūros – dešiniesiems ar kairiesiems prijaučiate?

– Aš asmeniškai krypstu į dešinę – prie konservatorių, liberalų.

– Gal galėtumėte sukonkretinti? Pavyzdžiui, ką manote apie progresinius mokesčius – ar jie reikalingi?

– Žinokit, tai būtų vienas iš variantų. Bet to negaliu aš kol kas komentuoti.

– Ką svajojate nuveikti, kad po ketverių Seime metų jaustumėte, kad laiką praleidote ne veltui?

– Aš išrinkta vienmandatėje apygardoje, todėl labai norėčiau pakelti Alytų iš krizės – ten labai daug problemų. Bet kartu sieksiu ir apskritai kelti visos Lietuvos gerovę. Tai yra pagrindinis tikslas.

(4 balsų, vidurkis: 3,00 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Ir aš noriu į seimą. Jau pasijutau uber kompetetingas :)

 • Anonimas

  Tik į naudą tai, kad ryšys tarp atstovo Seime ir žmonių artimesnis, gal pavyktų sugriauti buvusią bedugnę.

  Nepakankamai plataus požiūrio atrodo kietakakčiai paprastesnių pasirinkimų kritikai – gudrumo Lietuvos politiniame gyvenime jau būta nesveikai daug. Išmainyti savanaudiškumą į paprastumą – laimėjimas.

 • Anonimas

  Matosi kad zmogus jaunas dar be politines patirties, bet is atsakymo „kad neitu i vadovauti ministerijai“ si ta pasako apie si zmogu teigiama ir sveika poziuri: „ko ten eiti jei negali duoti realiais darbais Lietuvai naudos ?“.

  P.S.
  tarp kitko simpatiska ir seniai reikejo jauno kraujo Seime

 • Anonimas

  geriau jau nieko nepasakyti nei tuščiai šnekėti ir girtis. Manau lietrytis specialiai gaudo interviu iš „silpniausių“ TPP veikėjų, bet tiek ši mergina tiek ir Antanas-fontanas išssisuko ir žurnalistui nepavyko jų pagauti. O tų politikų, daugiausia senbuvių, nusišnekėjimų ir dar baisesnių pilna kiekvieno veido žurnalo tam tikrame skyrelyje.

 • Anonimas

  jooo,matosi kad visiskai nesigaudo valstybes reikaluose.pati krypsta i desine,bet progresiniai mokesciai jai vienas is variantu.graudu ziuret i tuos klounus kurie be is anksto kazkieno paruostu kalbu patys nesugeba nieko dorai pasakyt.lygiai tas pats ir su valinsku,pamate vyrukas kad nuolat yra sumalamas i miltus tiesioginese diskusijose ir jo kreivos sypseneles cia nepraeina,tai emesi taktikos „kuo maziau kalbet“.

 • Anonimas

  iš viso nesuprantama,kaip ji atsidūrė tame Alytuje.Matyt,burtų keliu.Gimė Švenčionyse,mokėsi ir toliau tebesimoko Vilniuje,dirbo Riešėje,staiga – bac – Alytus.Taip pat sėkmingai galėjo iškristi Pagėgiai,Šilainiai ar Eišiškės.O koks gi skirtumas,visur apstu problemų.Būtų įdomu sužinoti,kaip ji įstojo į TPP,aiškiai kieno nors giminė,draugė,etc.Kaip ištikimas partinis kadras pora metų abejonių nekels.Galvoje absoliutus vakuumas,tik skraidydami vartosi erškėčių ar dar kokie paukščiai ir švilpia „Ferariai“.

 • Anonimas

  Revanšistiniai bandymai diskredituoti išrinktuosius dar jiems nepradėjus dirbti Seime, man atrodo, nesolidūs ir graudūs. Klausinėti ir skelbti atsakymus reikėjo prieš rinkimus. Į desperatišką šūkį „Ne tuos išrinkote!“ atsakymas: „Šaukštai po pietų“. Dabar tenka vadovautis „Pažiūrėsim, kai dugną dėsim“…

 • Labas Artūrai,
  aš tai būčiau linkęs duoti tiems visiems naujokams bent šimtą dienų padalyvauti.
  Kad ir dėl nuosavos patirties – ar prisimeni, kaip mums atėjus į AT, seni LTSR AT prezidiumo vilkai į mus žiūrėjo? – kaip į kažkokius žiurkėnų ir teliukų hibridus. Ir kikeno į saują: procedūrų nežino, kaip dalykai daromi, neišmano.
  Lai mokosi, gal kas ir išeis.

 • Anonimas

  Banalybė – ne šventieji puodus lipdo…
  Gal toji mokytoja kada nors pralenks tokios Rasos Rastauskienės politinį skrydį? Gal valinskininkų tarpe yra koks „Saulėns“ – neprisimenu vaidinančiojo personažą pavardės, bet įsidėmėjau, kad tai aštraus proto, greitos reakcijos, išsilavinęs žmogus.

 • Anonimas

  Kad gal ne vieta Seime mokytis. Vienas dalykas – kai nežinai procedūrų, visai kitas dalykas – kai visai nesigaudai nei valstybės reikaluose, nei partijose ar ideologijose.

 • Aurelijau, ne visai su tavimi sutinku. Matai, bent jau aš tai pamenu buvau pakviestas tam tikram konkrečiam darbui su tam tikromis kvalifikacijomis, kurias tada turėjau (viena iš jų buvo anglų kalba:). Taip, po to teko nemažai mokytis ir išmokti, taip teko susidurti su tavo minimu požiūriu, bet aiškiai žinojau, ką turėsiu daryti. Gal tik nežinojau „kaip“.

  Mokytis, žinoma, reikia visą laiką, bet kai kuriems dalykams išmokti yra tam skirtas laikas. Pavyzdžiui, abėcėlei, daugybos lentelei ir pan…

 • Anonimas

  Iš vienos pusės pritariu Artūrui – asmuo turintis įdirbį reikiamoje srityje geriau nei neturintis jos..
  Iš kitos pusės lyg ir pritariu Aurelijui – yra tekę savo profesinėje veikloje susidurti su tokia situacija, kai visai tos profesijos nežinantis žmogus (per savo nežinojimą) pateikia šviežių ir įdomių minčių…

  Mano manymu, kad duotu atveju gal svarbiau ar naujas žmogus pakliuvęs į seimą pats iš savęs turi „parako“… (ir daugiau kūrybinio, nei giminiško..:)) )

 • Tadai,
  1990 Aukščiausioje Taryboje krūva su Sąjūdžiu atėjusių jaunuolių ne ką kitą ir darė. Nors dabar turbūt visai kiti, visai ne revoliuciniai laikai.
  Artūrai,
  Ir vis vien – na, nenurašykim žmonių a priori. Tegul bent pirmą viešą nesąmonę sukuria.

 • Kaip supratau, mielas Artūrai, jaučiatės visa galva aukštesnis už A.Valinsko judėjimo narę. Ūgiu – galbūt, tačiau ne Jus išrinko į seimą. Jūs ten net nedrįstate kandidatuoti, suprasdamas negalįs nuveikti daugiau nei komentuoti kitų žmonių poelgius.
  „Ar būsite iš tų, kurie kovos su ekonominės krizės iššūkiais“, Artūrai ? Ne, Jūs nebūsite, Jūs tik komentuosite.
  „Jei jums siūlytų ministro postą, sutiktumėte imtis atsakomybės“, Artūrai? – Ne, nesutiktumėt – nėra gabumų, nėra kvalifikacijos. Gabus tik komentuoti.
  Kažkodėl galvoju, jog patekęs į seimą atstotumėt pusę Kirkilo partijos. Eikit į TPP. Po ketverių metų iš padoraus piliečio taptumėt padoriu seimo nariu, galėtumėt nuveikti gerokai daugiau, nei būdamas tik padoriu komentatorium.

 • Na, gerai, įkalbėjai, nenurašau. Bet tegul bent viešai nesąmonių nešneka…

 • Gerbiamas Virgi

  O kai kurių žmonių gyvenime atsitinka taip, kad jie savo pašaukimą atranda – tai gali būti kalvystė, redagavimas, rašymas. Ir tiesiog nori gerai savo mėgstamą darbą daryti.
  Ar neatrodo, kad jeigu kiekvienas atrastų savo pašaukimą ir darytų mėgstamą darbą taip gerai, kaip įmanomą, tai nereikėtų net ir Seimo?
  Utopija, taip. Bet yra žmonių, kurie pradeda nuo savęs ir tą utopiją pamažu daigina tokioje baisioje realybėje.
  O jeigu kas nori į Seimą – tai ir valio, patirtis vertinga.

 • Anonimas

  Savo veikloje neapsieinu be įstatymų ir visokių teisės aktų skaitymo. Lygis yra žemas (todėl ir teismuose teisybės neina rasti). Vienu neišmanančiu daugiau ar mažiau, koks skirtumas? Žurnalistai irgi galėtų būti atlaidesni. Kai straipsnius tašo specifinėse srityse irgi smarkiai mauna pro šalį. Nekompetencija yra tautinis bruožas. Šita savybė auga sparčiau už BVP. Žiūrėkit TV. Ten kuo labiau ko nors nemoki, tuo esi didesnė žvaigždė.

 • Aurelijau
  Ar norite pasakyti, kad Artūras tik bando gerai atlikti savo darbą, o nelabai išeina ?
  Tuomet sutinku.

 • Ne, noriu pasakyti, kad nežiūrint į žmogų kaip į priešą kartais galima atrasti įdomių dalykų.

 • Anonimas

  Lietuvos Seimo nario auginimo instrukcija:
  kandidatas į partijos narius – 3 m.
  partijos narys – 5 m.
  partijos skyriaus vadovas – 7 m.
  partijos tarybos (prezidiumo) narys – 10 m.
  kandidatas į Seimo narius partijos rinkimų sąraše ne aukščiau 50 vietos – 4 m
  partijos prezidiumo garbės narys ir sąrašo pirmajam dešimtuke – visą likusį gyvenimą.

 • Aurelijau
  Atleiskit už nenuovoką. Niekaip neperprantu, – ar Jūs apie Artūrą Račą, ar apie A.Valinsko vardo judėjimo narę ?
  Beje, tas genialus minties vingis – „Į seimą eina ne vyro ieškoti“. Nuostabu. Jau ką mūsų žurnalistai sugeba tai jau sugeba.

 • Artūrui taip sakiau apie aną merginą,
  Jums – apie Artūrą.
  Tą galima būtų suprasti iš mano aukščiau sudėtų komentarų.
  Agresija retai kada padeda.

 • Agresija netgi trukdo.

 • Anonimas

  Ot diskusija:o gal gi kas nors gausis?O kodėl gi ne?Mokytoja iš Riešės,negalinti net įvardyti srities,kur seime galėtų kažką nuveikti,potencialiai pateiks šviežių minčių ir netradicinio požiūrio.Vienas jau yra :“ekonominę krizę įveiksime,dirbdami sveikatos ir švietimo srityse“.Bravo.

 • Anonimas

  Jei visą laiką vadovausimės principu: „arba pats einu ir darau arba tyliu“ tai irgi ne išeitis. Kiekvienas dirba savo darbą. Bet jei matai netvarką, tai ne griekas apie ją ir garsiai pareikšti.

 • Anonimas

  Siūlau pasigėrėti „žurnalisto tyrimu“.
  http://www.alfa.lt/straipsnis/c95407