Citata #474 Chliupiko Š.Černiausko gerbėjas su G.Reklaičio smegenimis klausia

Chliupiko Š.Černiausko gerbėjas, turintis tokias pačias smegenis kaip G.Reklaitis ir vadinantis save Mendelejevu, užduoda klausimą A.Užkalnio propaguojama „lietuvių kalba“:

heh.. Prisipazinsiu, susidomejau apie ka gi pats rasote, perskaites, kad dalivavote kokiame tai propagandiniame renginyje „Format A3“. Tai perskaiciau 3 straipsnius is kuriu tik deja 2 buvo kasko verti, o tas „apie ciulpikus“ tai toks mergaites zviegimas nes jos niekas nemyli. :) Apie Ukraina ir apie islaidu didinima ginybaj siek tiek idomiau. Perskaites apie Ukraina lyg ir atrode aisku kodel pati atleido is BNS, bet perskaicius apie „gaidzius“ tai pasirode viskas daug paprasciau. Tiesiog kaskuriuo momentu pacio smegenis nustojo vystitis. :) kodel? Zmogus kuris nebesugeba prisitaikyti prie besikeiciancios aplinkos, visiem pradeda irodineti, kad tik jo tiesos yra tiesiausios, net nekreipiant demesio, kad tai visiskaj nesusija net su „tema“. Bet va „5 kolonu“ taj nors sakem versk. Pasenaj Racaj. :) taigi:

Kodel visiskaj akyvaizdus poreikis didinti islaidas salies ginybaj (nu lenkiam tik liuksenburgas) reikalauja cia kaskokiu konsperacijos teoriju paieskos? :)

… Retas atvejis, kai net nežinau, ką bepridurti.

Gerai, kad tų reklaičių Lietuvoje tiek nedaug.

(12 balsų, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...
 • nemalonus žmogus

  Jei citata pateikta teisingai, tai… apgailėtinas reikalas, akivaizdu.
  Tačiau… Užkalnis (nei jis man labai patinka, nei ten ką) kuo puikiausiai moka rašyti taisyklingai, kai jam to reikia, rašo su klaidom tada, kai to reikia personažui. :) Jūs gi – toli gražu ne visada. Kažkur čia, šitam bloge užmačiau batalijas dėl anglų kalbos mokėjimo, ir kaip tik po to kažkas atsiuntė nuorodą į seną tamstelės straipsnį anglų kalba. Šiaip tai, nėra kuo girtis. Paskaitoma, bet „broken english“, ir nors tu ką. Jeigu apie Ukrainą ir tuos „keptus šonkauliukus“, na… kaip žurnalistas ir galėjote, ir turėjote susirinkti daugiau informacijos, prieš rašydamas savo nuomonę. Dabar jau vėlu, informacijos ir visokiausios medžiagos per akis, kad suprast, kas ten Ukrainoj vyko ir vyksta toliau. Ir dabar ta nuomonė atrodo bjauriai.
  Dar labai „neskanu“ iš šono pastebėti, kai toli gražu nebe jaunas vyras, manantis esąs profesionalas, gaišta laiką paaugliškais metodais „kapodamasis“ su visais komentatoriais, kurie ne tik grubiai, bet ir mandagiai išreiškia kitokią nuomonę, kažkokius sąrašus sudarinėja ir netingi juos papildyt. Niekai. ;)

  • ArturasR

   Nemielas nemalonus žmogau, parašykite ką nors ne“broken english“, tada galėsime palyginti ir padiskutuoti, nes dabar tamstos pastabos vertos tiek pat, kiek mano kaimyno šuns lojimas.
   Tamstos minimas mano komentaras apie keptus šonkauliukus buvo mano nuomonė apie isteriją. O nuomonė, jei dar nežinojote, nėra faktų rinkinys. Tačiau ir vėl gi – jei konkrečiai nurodytumėte, kokie faktai neteisingi ir ko ten trūko, galbūt būtų galima padiskutuoti.
   Pabaigai – jei nurodytumėte su kuriais „mandagiai savo nuomonę išreiškiančiais komentatoriais“ aš „kapojuosi, gal patikėčiau, kad sugebate skaityti ir suvokti tekstą.
   Taip, esu profesionalas, kokiu tamstai, panašu, niekada nelemta tapti, ir todėl man juoką kelia tokie kaip tamsta, kurie kalba blėnius ir negali pateikti nė vieno konkretaus fakto ir argumentuoti savo kliedesius.

 • nemalonus žmogus

  O jei į temą, tai smalsu, kurių velnių reikėjo lįsti moderuoti tokį reikalą? Kaip žurnalistas, turėtumėt labai neblogai išmanyti, KĄ žmonės perskaito, ir KAIP perskaito. Ir kokias išvadas pasidaro. Akcijos tiesiog nusmuko, ir viskas.
  Ką mano rusai, tą galima kuo puikiausiai sužinoti iš žiniasklaidos, internetas pilnas pačių įvairiausių šaltinių, nušviečiančių bet kokią problemą iš daugelio pusių. Visa tai sudėjus, kyla elementarus klausimas: kiek sumokėjo? :)
  Įžeist nenoriu, ir „užvažiuot“ nesistengiu, bet kad visas komplektas, susidedantis iš to, ką rašote, ką šnekate, kaip reaguojate ir pan. atrodo… vat taip ir atrodo.

  • ArturasR

   Atsakymas į šį tamstos klausimą labai paprastas: aš pats sprendžiu, kur ir kodėl man lįsti, todėl patarimų iš šalies man nereikia.
   Man, jei labai atvirai, giliai nusispjaut, ką tokie žmonės ir kaip jie perskaito. Ypač, kai rašo tokie apgailėtini chliupikai kaip Š.Černiauskas.
   Sumokėjo, tiek , kiek reikia ir kiek tamstai tikriausiai niekada niekas nemokės. Nes tokių kaip tamsta paslaugų niekam net už dyką tikriausiai nereikia. Todėl ir virkaujate visose pakampėse, nes pavydas baigia negyvai užgraužti.
   Pasiprašykite gal į delfius, ten chliupikai paklausoje. Gal atras ir tamstai kokį darbelį: apie ekologišką seksą ar besišlapinančius žmogelius parašyti. Juk sugebėtumėte, ar ne?

 • ArturasR

  Mielas nemalonus žmogau, džiaugiuosi, kad Lietuvoje yra žmonių, kurie anglų kalbą moka geriau nei tie, kuriems ši kalba yra gimtoji.
  Tokie buvo „Baltic Times“ redaktoriai, skaitydavę ir redaguodavę visus tekstus

 • ArturasR

  O aš tai iš tamstos nieko nesitikėjau, nes man tamsta visai neįdomus.

  Čia juk tamsta ateinate, rašinėjate, komentuojate, klausinėjate.

  Tikiuosi, padedu apsišviesti ir įgyti šiek tiek daugiau proto. Tai tas mane džiugina.