A.Valinsko vardo judėjimo narė suremontuos vaikų darželį. Be padėkų ir pagyrimų…

Žinote ką? Aš neabejingas prastoms ikimokyklinio amžiaus vaikų gyvenimo sąlygoms. Todėl kai mano vaikai ėjo į darželį kartu su kitais tėvais pirkome tapetus, kilimus, keitėme lempas ir t.t.

Aš taip pat neabejingas mokyklinio amžiaus vaikų mokymosi sąlygoms ir visose mokyklose, kuriose mokėsi ar tebesimoko mano vaikai, esu prisidėjęs prie klasių remontų, suolų pirkimo, grindų keitimo.

Bet aš ne vienas toks Lietuvoje. Mūsų daug.

Ir tarp mūsų yra A.Valinsko vardo judėjimo narė Zita Užlytė, kurios dėka vienas iš Alytaus vaikų darželių galės pasidaryti remontą už 400 tūkstančių litų.

Kokia turtinga, kilniaširdė ir dosni moteris, tikriausiai pagalvojote…

Bet neskubėkite, nes iš tikrųjų viskas buvo taip: (iš A.Valinsko vardo judėjimo frakcijos pranešimo spaudai):

Seimo narės Zitos Užlytės dėka Alytaus vaikų lopšelio-darželio „Putinėlis“ pastato renovacijai skirta 400 000 litų

Parlamentarė Zita Užlytė neabejinga prastoms ikimokyklinio amžiaus vaikų gyvenimo sąlygoms.

Iš Alytaus miesto savivaldybės sužinojusi apie tragišką vaikų lopšelio-darželio „Putinėlis“ būklę, Seimo narė nedelsdama parengė prašymą dėl valstybinių lėšų panaudojimo. Svarstant valstybės investicijų programos (VIP) biudžetą į parlamentarės prašymą buvo atkreiptas dėmesys ir šios vaikų įstaigos renovacijai skirta 400 000 litų. Nors šios sumos visam lopšeliui-darželiui iš esmės renovuoti neužteks, sutvarkyti stogui, sudėti naujiems langams lėšų turėtų pakakti.

„Šiame lopšelyje-darželyje, kuriame yra ir savaitinė vaikų su klausos problemomis grupė, vidutinė oro temperatūra 18° C laipsnių, vidaus patalpų sienos ir lubos sudrėkusios, kampuose pilna pelėsių. Koks žmogus gali atsakyti padėti kasdien šąlantiems vaikams ir jų auklėtojoms? Tai, kad pavyko gauti pinigų šios įstaigos sutvarkymui labai gerai, tačiau tokių darželių kaip šis šalyje yra daugybė. Visiems reikia elementarios pagalbos – pakeisti stogą, sudėti naujus langus, sutvarkyti duris, grindis. Jei galėčiau padėti renovuoti visas ikimokyklines įstaigas, tuomet jausčiausi padariusi didelį darbą“, – teigia Seimo Tautos prisikėlimo partijos frakcijos narė Zita Užlytė.

Parlamentarė neabejoja, kad tai tikrai ne paskutinis darželis, kuriam bus suteikta tokia parama. Iš auklėtojų, o juo labiau vaikų Zita Užlytė nelaukia nei padėkų, nei pagyrimų: „Vaikai turi augti normaliose sąlygose. Už tai nedėkojama. Taip tiesiog turi būti“.

Štai taip.

Kas man iš tos laimės, kas iš tos garbės, kaip sakoma…

Pagyrimų ir padėkų nereikia, pakaks, kad pati pasigirsiu.

O aš kažkaip prisiminiau, kad Seimo pirmininkas atlyginimo neima ir vienoje laidoje viešai tvirtino, kad visi jo judėjimo nariai pritarė siūlymui atlyginimus susimažinti 50 procentų. Tiesa, jų balsų neužteko, nes visi kiti nesisteminiai balsavo prieš.

Ir pagalvojau – štai, pavyzdžiui, susimestų visi judėjimo nariai Seime (o jų yra 18) po pusę savo algos kas mėnesį. Visai padori sumelė išeitų. Labai apytiksliai skaičiuojant – apie 90 tūkstančių litų per mėnesį.

Per kadenciją pavyktų suremontuoti net 10 tokių pat vaikų darželių kaip Alytuje.

Tada tikrai būtų galima sakyti: A.Valinsko judėjimo narių dėka suremontuota tiek ir tiek darželių (mokyklų, kalėjimų ar bažnyčių).

O dabar – pigus populizmas, kurį net galima pavadinti cinizmu. Arba – tiesiog nevykusiais viešaisiais ryšiais.

Nes iš tiesų tai tas Alytaus vaikų darželis bus remontuojamas mano ir visų jūsų lėšomis – mokesčių mokėtojų pinigais.

Iš dalies ir pačios Z.Užlytės, nors ji prie to remonto nelabai kuo ir prisidės, nes iki tapdama Seimo nare, ji gaudavo apie 1353 litus į rankas per mėnesį ir tų mokesčių ne kažin kiek sumokėdavo….

Tiesa, dabar Z.Užlytės atlyginimas šiek tiek padidėjo… tad ir mokesčių ji šiek tiek daugiau sumokės.

Bet ji teisi – už tai nei padėkų, nei pagyrimų ji nenusipelnė.

(8 balsų, vidurkis: 3,88 iš 5)
Loading...
 • Račai, kartais norisi daugiau pozityvo:) Tau ne? :)

  • Liutaurai, aš labai pozityvus. Tik nenoriu, kad mane laikytu kvailiu.

   • Juozas

    Vakar „Sąmokslo Teorijoje“ sutarėt, kad apie viešųjų ryšių projektus nešnekėsit, tai gal ir bloge nevertėtų reklamuoti Valinsko :) Juk nieko blogo, ar gero tas Valinkas nedaro, tik pajudino žurnalistų ambicijas ir susilaukė nepelnyto dėmesio, o kas ta Z.Užlytė neperskaitęs jūsų blogo net nebūčiau sužinojęs, pirmą kartą giržiu šią pavarde nors politika kažkiek ir domiuosiu.

    P.S. buvau nustebęs pamatęs jus ir kitus rimtus žmones tokioje laidoje

 • Artūrai,
  Žinai, perskaičiau ir pirmas mano noras – vožtelti tau iš dešinės. Bet jau praėjo. Žinai, būna tokia momentinė reakcija – ir ,pasak specialistų, dažniausiai ji teisinga.
  Kaip tau švelniau pasakius. Žinai, tu ne Užlytę, tu pats save apš-kai.
  Pasakysiu kodėl. Tu patrakęs ar apakęs, aš nežinau. Bet man gėda, kaip Virgiui, už tave, tokį Artūrą. Žurnalistą… Objektyvų…
  O tu, Artūrai, nenorėtum, kad TPP seimūnai visą algą skirtų darželiams, mokykloms, ligoninėms – o paskui „užsilenktų“ dvi savaites neėdę?
  Klausyk, o kodėl tu su panašiais pasiūlymais nesikreipi į prezidentūrą, seimo kanceliariją, galų gale pas šauniuosius Kubiliaus ir Kirkilo vyrus bei moteris ?
  Artūrai, turiu pasiūlymą. Susitikim. Ir susitarsim ateinančių trijų mėnesių atlyginimus pervesti į vaikų, sergančių vėžiu, fondą. Aš atsivežu pinigus, tu pasiimi savuosius ir abu einam į banką. Dievaži, Artūrai, aš tai padarysiu. Garbės žodis. Ar tinka?

  • mdxacuk

   Jo, Račas tikriausiai turėtų aiškiau rašyt. Nes kai kuriems pasirodė, kad Užlytė ir taip jau 400 000 savų litų sukišo į kažkokį darželį, o Račas prievartauja ją dar ir pusės algos atsisakyt.

   O tarp kitko, kodėl kažkam bažnyčių varpus lieti arba gimtinės keliukus asfaltuoti už valdiškus galima, o Užlytei vaikus mylėt – jau ne?

   • nerijus

    AMB galima nusitiesti keliuką iki Tėviškės…

    • Beje, Artūrai,
     Ir jeigu grįžus iš banko tu apie mane parašysi – populistas, tikrai gausi į snukį.
     Jau gali užbanint. Tik man ymeilą parašyk – sutarsim laiką ir vietą.

     • Tu populistas. Mano pastas arturas.racas@gmail.com Lauksiu. Bet su vardu ir pavarde, nes tokių drąsuolių kaip tu prisižiūrėjau ir Panevėžyje ,ir Naujosios Vilnios psichiatrinėje, ir sovietinėje armijoje. Paprastai jie dažniausiai vaikšto keliais ir šlapiais klynais.

     • O tu pasiduodi emocijoms. Banke dar nebuvom – o tu jau „populistas“ :)))
      Gerai, rašau tau asmeniškai savo duomenis. Niekur jau dabar nedingsi. Arba sumokėsi grynais, arba Užlytės atsiprašysi savo paties bloge.

     • Įtampa kaista…:O

     • donatas

      Arturai, jei reiktu nedideles pagalbos pries Virgi kur po tiltu, sakyk :))) rasau, ‘nedideles’, nes dideles, manau, neprireiktu :))) o uzlyte turetu atsiprasyti savo rinkeju, kad ne savo darba dirba… kaip beje, ir amb, ir balcytis, ir zakaras, ir …

     • donatas

      Virgi, paklausiu kiek kitaip – o kam dabar lengva? :)
      bet tai nereiskia, kad i seimo narius turim ziureti, kaip i kaledu senelius, kurie ateina ir issprendzia visas problemas visu musu mokesciu moketoju saskaita… problemas, kurios kaupesi ilgus ‘problemu ignoravimo ir savais reikalais besirupinimo’ metus… jei seimo narys nori ka nors paremti savo asmeninias pinigais, prasom, jo asmeninis reikalalas, visi tik pagirs, bet jei tam jis nori naudoti visu musu mokesciu pingius – tada pala pala, ne pro uzpakalines duris, bet per bendra skaidria sistema. bet velgi sakau, ne uzlyte ta ‘rupesteli’ pradejo, juk ir balcytis, ir amb su co ta jau seniai dare… cia reiktu koki prevencini tokio ‘rupestelio’ mechanisma istatymiskai sugalvoti, gal tad maziau butu interpretaciju ‘rupescio rinkejais’ tema? :)

     • donatas

      Virgi, nuo tavo nesupratimo pavargti galima :) juk jei moki naudotis kompiuteriu, tai ir mastyti labiau gali, ar ne? :)
      problema, tad uzlyte tavo, mano, Adamkaus,Raco ir kt. pinigus panaudojo ne pagal bendra skaidria sistema, bet ‘ismuso’ juos pro uzpakalines duris, apeidama kitus galbut labiau remontuotinus darzelius (valdiskus), mokyklas, slaugos namus, seneliu namus ir t.t. ir panasiai. ir padare ji tai del labai asmeninio intereso – uzsidirbti ‘tasku’ pries savo rajono rinkejus. uzlyte ne savo darbais, bet tavo, Virgi, pinigais pelno rinkeju palankuma…

  • lv

   Balčytis naujos vyriausybės darbo pradžioje (menu vieno posėdžio transliaciją) prašė tęstinių projektų finansavimo skyrimo gal bent 3-4 mokykloms renovuoti (savo rajono, apygardos, matyt); gal tik vienam projektui buvo pritarta, tačiau taip raudonai nesigyrė (kad išgelbėjo rajono švietimo sistemą)…
   Čia joks nuopelnas asmeninį-partinį PR pliusiuką užsidėti finansavimo prašymo paraišką užpildžius. Juk taip paprasta — tiesiog imk ir pildyk, galima būtų dar savo trumpąjį tel. nr paskelbti, kad visi avariniai darželiai skambintų! Dar viena blinkevičiūtė auga, pensijas dalinanti!
   Populizmas iš nepatyrimo ar juodo nesupratimo?

   • Banda klykia, – Valinskai, nieko nedirbat. Valinskas nusprendžia dirbti viešai, skaidriai ir už viską atsiskaityti prieš rinkėją. Tada banda pasiunčia lv, GIGĄ, mdxacuk ir minedą pas Valinską.
    minedas sako – PO
    GIGA sako – PU
    mdxacuk sako – LIS
    lv sako – TAI
    Čia prieina A.Račas ir sako: negirdėjau kas ir kaip, bet jeigu apie TPP, – pritariu.
    … ir visi, susikibę už rankučių, krizendami išbėga lauk. Banda juos neša ant rankų …

    • lv

     O virgis, tai ta avelė (už aviną bus pasiūlyta iš dešinės?), lyg ir atsiskyrusi nuo bandos, tačiau, negalinti užmiršti, kad ta banda tpp (tautos populistų partija?) ir išsirinko…
     Beje, tas pr pareiškimas su realiu, naudingu darbu turi mažai ką bendro, juoba tokia prasčiokiškai populistine forma pateiktas jis yra atgrasus (tai pačiai bandai ar mąstančiai jos daliai)…

     • Tau? Iš dešinės? Taigi pats tuoj pasimirsi paspringęs žodžiu „populistas“ per miegus. Gi jau kliedi tuo populizmu. :)))

    • GIGA

     Virgi,
     GIGA nesako,kad Valinskas POPULISTAS.GIGA sako,kad Valinskas yra protingas diedas,daug gyvenime sugebantis ir nemazai pasiekes.Kaip ir kiekvienas musu turintis ir minusu.Man taip pat juokingi dauguma ziniasklaidos varymu ant AV,tokie kaip dokumentu padirbinejimai,“trecias asmuo Valstybeje“ ir etc.As netgi buciau balsaves uz tavo dievinama „tautos mesija“ vienmandatineje apygardoje,kur jis gedingai pralaimejo Matului,jei ten gyvenciau,o gal ir daugelyje kitu apygardu,pries daugeli kitu kandidatu.As niekada nesijuokiau is Valinsko politinio klubo,dar kitaip,TPP nariu,nes nemanau,kad soumenas negali tinkamai atstovaut tautai.Esu giliai isitikines,kad atstovauti tauta turi ne ekonomistai ar juristai,o saziningi zmones.Ka as sakau (bet tu euforijos apvaldytas)nepajegi suvokt:
     1.niekas is musu negali zinot ar tikrai Valinskas toks jau patriotas.Jo pazadai niekuom nesiskiria nuo jau buvusiu pazadu,kad ir Uspaskicho ar Sustausko.Gal jis bus tas,kuris savo pazadus teses?Gal,duok Dieve.Tik tu vienintelis cia visa gerkle reki,kad jis tikrai „mesijas“,bet niekada nepateikei nei vieno argumento.As ir sakau,jei tu taip gali garantuot uz kita zmogu,tai gal Virgio niku pasiraso pats AV,nes kitaip but negali
     2.toliau,tikedamas,kad Valinskas teses pazadus ir nepasitikedamas ant jo „varancia“ ziniasklaida nagrineju faktus,kurie man leistu tiket,kad Valinskas nebus Sustausku.Valinskas pazadejo atsivesti specialistu.Is tikro mano aplinkoje zmones diskutuodami apie Valinsko ejima i Seima,buvo isitikine,kad Ezopai ir kiti tik pritrauks balsus,po to jie pasitrauks ir liks vienas AV su pazadetais kompetetingais zmonem.Nesvarbu i Seima nuejo soumenai ir AV firmos direktorius,bet atejo diena kai AV galejo parodyt ilgai lauktus specialistus ministerijose.Apie tai nekalbesim,nes jau pats ta klausima atsakei,kad jis negavo daugumos del to „garsiuju“specialistu nebus.Liko „draugeliai“ ir remejai
     3.As pilnai su tavim sutinku,kad Kirkilas,Zuokas ir t.t. jau seniai pasisiuksline,del to stebiu naujuosius,tuos kurie bus kaip pranciskonu vienuoliai.O ka matau?Zilinskas pries Seimo rinkimus patekes i kazkoki tai antaeili ivyki (vel man neidomu ant kiek jis kaltas) iki apsivemimo aiskina,kad jis nezino ar jis „lieciamas“ ar ne,Ezopas su Baukute kraustosi i Seimo viesbuti ir t.t.Kokia darau isvada?Jie pakolkas neprieina prie Wiljamso ar telekomo,bet savo kasniuka atsiriekia.Ir velgi uzbegdamas ivykiams uz akiu pasakysiu „taip pagal istatyma jie teisus,bet yra morale,be to JIE ZADEJO BUTI KITOKIE-GERESNI)Del to ir sakau,ar yra tikimybe tiket Valinsku?Diskusija su tavim siuo klausimu baigiau,nes yra patarle „kai gincijiesi su durnium (nieko asmeniska),kiti gali nesuprast kas durnas“
     P.S. Be kita ko sutinku,kad del Uzlytes Arturas kiek persude

    • Virgi, neberašyk. Nes jau daraisi graudus. Ir atrodai šiek tiek pasiligojęs… Atsiprašau.

     • Graudus atrodai ir tu man. Turbūt mes abu graudūs, tik aš nepilu pamazgų ant kiekvieno naujo be politinės patirties.
      Užlytės geriau atsiprašytum, rašytojau.

     • Virgi, nesulaukęs tavo laiško su vardu ir pavarde bei vieta, tikrai užbaninsiu. Nemėgstu žmonių, kurie nesilaiko duoto žodžio.

     • Jau išsiunčiau. Mano žodis nesimėto. Tai kaip dėl trijų mėnesių 100% pervedimo?

  • Vaidilosvainis

   Aš niekaip neatprantu stebėtis, iš kur Lietuvoje tiek daug mokančių skaityti, bet nesuprantančių, ką skaito. Mieli virgiai, gal pradėkit pagaliau treniruoti smegenis suprasti pagrindinę mintį to, ką perskaitėte, užuot afišuodami savo mokėjimą rašyt apie tai, ko nesupratote…

 • nerijus

  aš,galiu būti liudininkas…

  :)

 • nerijus

  Artūrai

  pasiųlykite A.V. tokia mintį,jog likusius 35 proc. algos,kurios „negalėjo“ atsisakyti,lai perveda/“atiduoda“ šeimoms,kurims labiausiai reikia…
  ir pamirškite tuos darželius,vailų namus…jie pakankamai gauna…
  Norint užrašyti savo vaiką į darželį,reikia tai padaryti per pažintis ir prieš,kokius metus…
  Kam jiems pinigai?

  Jie ir taip valstybės remiami, t.y. – mūsų.

  Nepamirškite to,kad kiekviena sumą,kurią „dovanojate“,tam žmogui/šeimai reikia deklaruoti ir sumokėti Valstybei mokesčius.

 • Slyvanosis

  Virgi, ko spirgi?
  Nieks Valinsko už liežuvio netempė sapalioti, kad jis ir jo bendražygiai Seime dirbs už 800 lt algą.
  Priminti tauškaliui apie makaronų kabinimą ant rinkėjų ausų niekada neprošal.
  O Zita Uzlytė – šauni mergiotė. 400 k lt badaujantiems statybininkams – šioks toks kąsnelis. Negriekas būtų ir pasidalinti su josios „dėka“…

  • Slyvanosi,
   Viena iš seimo nario pareigų – rūpintis savo rajono gerove. Labai gražu, kai moteris pradėjo ne nuo savivaldybės remonto ar automobilių pirkimo, bet nuo vaikų darželio.
   Slyvanosi, kaip tą darželį sutvarkyti, kad ir Račui patiktų, ir tau atkatai nesivaidentų? Ko gero neimanoma. Nebent patiems tėvams susimetus langus pirkti, o šeštadieniais ir sekmadieniais dar juos ir statyti. Kaip Račas. Gerai, kad pasigyrė, gi būtume taip ir nesužinoję, – tapetus pirko, kilimus, lempas keitė – tai bent Račas, tai bent vyras. (Artūrai, aš du pijokų vaikus pamaitinau – kuris iš mūsų kietesnis, ką?)
   Taip, išrūpino Užlytė pinigų valdiškų … valdiškam vaikų darželiui. Ne privačiam gi.
   Artūrai Račai, mokykla, kur tavo atžalos mokinas, juk plastikiniais langais. Ir stogas tikriausiai nevarva. Iš kieno pinigų??? Kiek savų primetei? Begėdi…

   • donatas

    Virgi, nerasyk to, ko nezinai geri, nes jei tik pasitreniruoti ‘ant klaviaturos’, gali ta daryti ir atsijunges interneta :)
    seimo nario pareiga – ne rupintis savo rajono gerove, bet rupintis visos lietuvos gerove, tam jie ir rinkti. todel ir kyla diskusijos, kai koks balcytis, amb, uzlyte ir panasus nezimo, ka jie turi daryti seime. jei uzlyte nori rupintis konkreciai savo rajono gerove – tai ji turi kandidatuoti ir buti isrinktai per savivaldybiu rinkimus i savivaldybes taryba…
    valstybes investiciju programos objektai renovacijai turi buti isrinkti ne ‘advokataujant’ ivairiems seimo nariams, bet pagal aiskius ir skaidrius kriterijus imant is visos lietuvos. nors kita problema, kad VIP’as jau ilga laika labiau atrodo ne normali investiciju programa, bet kaip statybines firmos kasmetiniu objektu sarasas… o pastatu renovacijai turi buti kaupiami ir skiriami pinigai is objekto savininko kaupiamuju lesu. o VIP’as turi finansuoti ne eimamaji ar kapitalini remonta, bet inovaijas, kurios skatintu lietuvos versla, mokslo potencija etc… bet cia jau kita problema.
    o uzlyte, ji nepadare to, ko nedaro ir visa kita eile seimo (ir sio ir buvusiu) nariu, kurie maiso seimo ir savivaldybes tarybos nario pareigas :)

   • nerijus

    jei kalbant apie langus tai:
    higienistai nustatė,kad netinka plastikiniai langai mokyklose ir darželiuose.
    Turi būti mediniai.
    Tos mokyklos,kurios restauravo savo senus.medinius/tarybinius langus,toms pasisekė.
    Jau kalbama,kad plastikinius teks pakeisti.
    Vat.
    Čia valstybės taupumas?
    Ar vėl, noras pasipelnyti?

 • Orka

  Man įdomu, kaip reikia sugebėti tiesioginės laidos metu įdėti komentarą į blogą. Ar aš čia kažką praleidau? :)

  Diskusija tai nebloga išėjo.

 • nerijus

  slyvanosi

  nepasidaryk toks,kaip valentinas…
  Artūras parašė, jūsų keletą minčių ir jau vaikštai su muilu rankoj…
  Negražu.
  Jei Artūras nebūtų parašęs Virgis, Fredis ir pan.,niekas nebūtų į juos atkreipęs dėmesio.
  Būtų šaunu,kad ir tu atsidurtumei kitų „kailyje“.
  Turbūt,gyvenime nesi to patyręs?

 • Auksinis kardas

  Nesusijaudink vis taip dėl kitų, nerijau.

  Priminsiu, kad Seimas – įstatymų leidybos vieta. Nelabai gerai, kad toje vietoje galima prastumti vykdomosios valdžios ar išvis savivaldos rūpesčius. Čia turėtų būti atskirta. Kitas reikalas – pasirūpinti tinkama užklausa remonto darbams iš įstaigos, padėti sutvarkyti dokumentus, patarti ir sekti kaip šį poreikį sekasi patenkinti, bet tai vis ne lėšas remontui skirstyti ir tuo dar girtis… Lyg ir geras darbas – et ar tikrai gerai padarytas?

 • Nieko čia nuostabaus nematau. Mūsų šalis dar tik žengia pirmuosius žingsnius einant brandžios demokratijos keliu.
  Man labai patiko`šiandien pasakyti vienos seimo pirmininko pavaduotojos žodžiai atidarant„neeilinę pavasario sesiją: – po diskusijų su visuomene bus priimtos reikalingos įstatymų pataisos, gerinančios smulkaus verslo padėtį (citata iš atminties).
  Esame nedidelis vaikų darželis. Z.Balčyčio garbei Žemaičių Naumiesty ant varpo išlietas jo vardas ir pavardė, Kaišiadoryse yra A.M Brazausko vardo mokykla, Švnečionėlių rajone išasfaltuotas žvyrkelis iki Prezidento sodybos ir t.t..

 • Slyvanosis

  Nerijui:
  Dar prieš seimo rinkimus stebėjausi, kad Valinskas ir jo spodvyžnykai taip drąsiai blefuoja rinkėjams. Maniau, žmonės nėra tiek nusivylę ir suvaikėję, kad priimtų šaumeno paistalus už gryną pinigą. Klydau…
  Nepriklausomai nuo Artūro Račo, turiu aiškią nuomonę apie Arūną Valinską ir jo „partiją“. Manau, kad žmonės, mokėję minimalius mokesčius, per vieną naktį po rinkimų nepasikeitė taip, kad atsisakytų įprasto gyvenimo būdo. Savaigaliniai TPP frakcionierių koncertai mano nuomonę patvirtina…
  Be to, aš niekada savo komentaruose nesvarsčiau apie seimūnų algų dydžius, nesiūliau jų mažinti, nepatarinėjau, kaip Tautos išrinktieji turėtų gautus pinigus leisti…
  Artūro Račo bloge parašau SAVO pasvarstymus arba nuomonę apie vieną ar kitą mane sudominusį dalyką. Dažnai mano ir Artūro nuomonės būna artimos, bet kartais nesutampa. Tuomet, jei turiu argumentų, paprieštarauju…

  • nerijus

   Aš taip pat turiu savo nuomonę apie TPP,kaip ir Fredis,Virgis…ir visi kiti.
   Nuomonės niekada nesutapo ir nesutaps.
   Kuom kitos partijos pranašesnės už TPP?
   Niekuom.
   Jei jos vykdytų programą,tai jau kita kita kalba,bet…
   Pasibaigus rinkimams,jos prisimena tik savo narių skaičių,jų „aukas“ partijai ir kandidatus į VALSTYBĖS TARNAUTOJŲ POSTUS.
   O gaila.
   Ir dėja,jos niekuom nesiskiria nuo TPP,nebent, savo „dainorėliais“.

   Slyvanosi
   Man keista,kai Artūras nieko nerašo apie kitus asmenis,o laikosi“isikabinęs“ A.V.
   Paršytų kaip sekasi Blačyčio sūnui, Šarkino sodybai ir jo šimta tūkst. algai(nežinia už ką) ir t.t. ir pan.
   Negeras A.V., negeras…

   Posakis: ką labiausiai myli,tą labiausiai- muša. :)

   Aš A.V. nemyliu,todėl ir „nemušu“.

   Tu skubi juos(Fredį, Virgį) teisti,nors tam,pagrindo neturi.
   Jie tokie pat komentatoriai,kaip aš ir Jūs.
   Reikia viską pradėti nuo pagarbos sau.

   Turi žmonės kitą nuomonę- na ir kas?
   Man įdomu ją paskaityti.
   Kiti,kaip ir aš,kalbame banaliai.Todėl ,kartais atsibostame.

 • Slyvanosis

  Fredi, rajonas tai Švenčionių (ne Švenčionėlių). Švenčionių bažnyčioje Algirdas su Kristina ėmė šliūbą. Dėkingi parapijonys kelelį asfaltavo iš meilės…

  • Na jūs abu su Fredžiu šoumenai tuo tarpu. Kalba apie langus vaikų darželiui, o jie apie AMB asfaltus… Va taip ir nusirita iki paistalų, o toks GIGA, priėmęs už tikrą, su anapiliu bendrauja populizmo temom. Nu klounai… ką ten Valinskas :)))

  • donatas

   nezinojau, kad amb su kristina sliuba eme :) tai ka, pirmasias santuokas jie nebuvo baznycioje registrave? nes tik teko girdeti, kad berods ‘zagso’ darbuotoja is svencioniu personaliai atvyko i amb namus su kristina civiline santuoka iforminti, kad kuo toliau nuo zurnalistu butu :)))

 • be vardo

  Tokius triukus Seime labai išpopuliarino tųjų triukų galgi ir pradininkas ar bent jau vienas iš uoliausių praktikuotuojų socdemas Žakaris, kuris savo rinkimų teritorijoje daugybę darželių, mokyklų lygiai tokiu pat būdu „sušelpė“. Dėl to jis savo rinkimų teritorijoje yra nenugalimas. Tai veikia!

 • Slyvanosis

  Aštuntas pastebėjimas praėjus 17 metų …
  Aplinkosauga: policija į riaušininkus nešaudė, šaudė aplinka.

 • Gyvs

  RaČai taip ir toliau ;)

 • GIGA

  Arturai,
  kam tu isiveli i ta avantiura su Virgiu.Ryt jis „triubins“,kad siule sumoketi 3 savo algas ir vel nieko nesupras ir nebus jokiu argumentu.Jis gi nesuvokia,kad ta pavyzdi tu davei,del TPP rekimo atsizadet 50% savo algu.Tu kiek girdejai niekur taip nezadejai?

  • Mielas Giga, esu pratęs žaisti atviromis kortomis. Virgiui daviau pasiūlymą, jis jo nepriima, tad jokių avantiūrų nebus. Galės nuo šiol rašyti į TPP blogą. Laikausi pažadų ir nevirškinu žmonių, kurie jų nesilaiko.

 • Deja, Virgi, bet esu priverstas tęsėti savo pažadą…

  • GIGA

   O ka jau aisku,kad Virgis absoliutus muilo burbulas?

 • lv

  Tai kur čia Užlytės nuopelnas? Ir koks nuopelnas? Kad prašymą užpildė ir dar ketina jų daugiau pildyti? (juk VIP svarsto visai ne Užlytė, tai gal ir jos prašymas ten bereikšmis buvo?).
  Juk taip pat galėtų dirbti kiekvienas seimo narys (pildyti prašymus), gal net ir pildo, rūpinasi tačiau taip populistiškai nesiskelbia…
  O va TPP idėjinis galėjo sugalvoti, kad tokia mažorine gaida galima bandon šūktelėti…

 • Valentinas

  Iš tikro blogas tampa nuobodokas. Valinsko tema išsisėmė visiškai, Račo pozicija aiški, Virgio pozicija aiški, kitų pozicijos irgi aiškios. Nėra daugiau apie ką diskutuoti. Kai nėra apie ką diskutuoti prasideda koliojimasis ir neišvengiamai vyksta blogo delfizacija. Gal laikas keistis?

  • Mielas Valentinai, ačiū už komplimentus, bet norėčiau atkreipti dėmesį, kad apie A.Valinską per pastarąsias porą savaičių rašiau tik pora kartų. (Užlytės atvejis nesiskaito, nes tema yra visiškai kita)

   Niekam neprimetu apie ką diskutuoti ir dirbtinai diskusijų neskatinu.

   Gal visi tiesiog labai myli A.Valinską. O gal neturi ką pasakyti kitomis temomis.

   Kaip sakoma, jūsų teisė rinktis.

   Todėl nesikeisiu ir rašysiu kaip ir iki šiol – apie tai, kas patraukia mano dėmesį.

   • Valentinas

    Gerbiamas Artūrai,
    Turėjau omenyje, kad keistis reikėtų komentatoriams, nes nieko naujo neišgirstam. Kad ir šita tema yra ne tiek apie Valinską kiek apie Respubliką su Tomkumi. Bet vėl nuslydome į neišsprendžiamą ginčą: Valinskas aferistas ar šventasis. Akivaizdu, kad Virgiui neįrodysi nieko ir Virgis neįrodys nieko. Tereikia konstatuoti faktą, kad egzistuoja dvi viena su kita nesuderinamos pozicijos ir kad gyvenimas parodys kaip yra iš tikrųjų. Tomkus kaip personažas mano nuomone yra daug įdomesnis, paslaptingesnis.

    • Regis

     1. Konkrečiai ši tema yra apie vaikų darželį.
     2. Ką siūlai Valentinai – cenzūrą?
     3. Pilnai sutinku, Virgiui nieko neįrodysi ir maža to pats Virgis ne tik, kad nieko neįrodo, bet ir balansuoja ant demagogijos, asmeninių įžeidinėjimų ribos (švelniai tariant)
     4. Ginčas dėl Valinsko tikrai išsprendžiamas, esam nevienodai gerai matantys, vieniems reikia šiek tiek daugiau laiko pamatyt tai ką kiti iš kart pastebi.

     • Valentinas

      Siūlau savicenzūrą šiame bloge ir asmeniniame gyvenime. Jei matai, kad ginčas su Virgiu niekur neveda, tai net nepradėk, nes tai tampa neįdomu. Įdomu pavyzdžiui tai apie ką rašo Linas apačioje.
      Dėl darželio sumaišiau su prieš tai buvusia tema, atsiprašau.
      O šiame bloge nėra galimybės įdėti nuotraukas? Pažiūrėtume kaip ta Užlytė atrodo.
      Ir dar: visi mes įtariame, kad Virgis yra tiesiogiai susijęs su TPP. Čia pas Račą nėra galimybės daryti balsavimą, bet gal padarome patys? Pagal Virgio rašymo būdą nemanau, kad jis yra Stoma arba Rokas Žilinskas. Taigi kas yra Virgis?
      Valinskas
      Valinskienė
      Donalda
      Baukutė
      Ezopas
      Aš statau už Valinskienę.

     • Regis

      Jeigu tu perskaitytum dar žemiau mano komentarą būtent į temą, tai rastum nuorodas ne tik į nuotraukas, bet į tos panelės interviu. Aš asmeniškai kai pamatau kokie žmonės papuola (papuolė) į 2008 metų Seimą tai net nežinau kaip nusakyt tą jausmą.. Beje ji pateko net ne pagal sąrašą, o nugalėjus Julių Sabatauską.. Alytau, ačiū :(.

     • Valentinas

      Regi, sutinku su tavimi, kad Užlytė nekalta – Valinskas kaltas. O gal Virgis ir yra Užlytė? O gal Užlytės vaikinas?

     • Regis

      Manau viskas žymiai paprasčiau. Virgis yra arba giminaitis arba koks draugas / pažįstamas vieno iš TPP veikėjo / ar kelių veikėjų. Tiesioginis Virgio suinteresuotumas tiesiog akivaizdus. Kaip sakiau vieno nesuprantu – ką jis būtent čia A. Račo bloge nori pasiekt. Verbuoja A. Račą?? :)) Matėm visi, siūlo susitikt, kažką paremt ir t.t. Atsargiai, Artūrai :))

     • Valentinas

      Supranti Regi, kažkaip atrodo, kad Virgis savo Valinsko šlovinime yra nuoširdus. Mane tai labiausiai intriguoja. Jeigu jis yra iš TPP aplinkos ir tiesiogiai bendrauja, reiškia arba Valinskas irgi yra nuoširdžiai „vardan tos…“ arba sugebėjo taip užburti savo pasekėjus, kad jie fanatiškai gintų Valinską. Man įdomiausia yra Virgio motyvacija.

     • Regis

      Valentinai, manau viskas yra paprasčiau. Kas yra tas „vardan tos…“? Mano klausimas – tai ką ankščiau Valinskas darė irgi „vardan tos…“?? KIŽ’ai pvz. ar kiti Valinsko TV ir ne tik projektai?? Taip nebūna staigiai atsikėliau ryte ir dabar viskas „vardan tos“, nebent arba neišsiblaivei, arba rimtai susirgai. Virgio motyvaciją sužinot būtų tikrai įdomu, bet nemanau, kad tikrą motyvaciją sužinosim. Sužinosim tik tiek, kaip ir Valinsko atveju – „vardan tos…“.

   • nerijus

    Artūrai

    Mes turime ką pasakyti kitomis temomis,bet…
    Juk jūs diktuojate sąlygas- rašote tinkliaraščio temą,o ne mes.

    Pradedant kalbėti ne į temą,jus baratės :)

    Pakalbame apie plastikinius langus ir jų žalą mokyklose ir darželiuose,nes higienistai pripažino ir supeikė juos,kad jie nehigieniški.

    Tai dar vienas „triukas“ pasipelnyti,keičiant juos į medinius?
    Ar negalėjo iš karto keisti medinius-tarybinius į medinius- EU?
    Ar tai medinių langų gamintojo „giganto“- „Megrame“ siūlomas variantas/užsakymas?

 • martelis

  Cituoju: „O dabar – pigus populizmas, kurį net galima pavadinti cinizmu. Arba – tiesiog nevykusiais viešaisiais ryšiais.“
  Visiskai pritariu Arturui, tik viena kalidele sioje citatoje. Ne nevyke sie „viesieji rysiai“, o labai vyke. Nes paprasti zmones nesusigaudo, kad cia yra nesvari savireklama, o priima tai kaip reklama is sono ir kuriam laikui ima zavetis tokiomis asmenybemis.

  Komentatoriams, puolantiems Raca: jei esate saziningi, negalite nesuprasti, kad pagirtina seimonario veikla butu tada, kada jis paaukotu savo pinigus. O priejus prie valdzios isskirti pinigus SAU PALANKIAM, SAU MIELAM darzeliui ne tik, kad nera zygdarbis, bet ir labai abejotinos vertes veiksmas. Is valzios poziciju ziurint privalu nustatyti kuris is darzeliu Lietuvoje tikrai blogaiusioje bukeleje, o ne skirti pinigus pagal seimunes privacia protekcija.
  Bravo Račai, tokius uzsleptus herojus visada reikia iskelti viesumon.

 • Regis

  Skyriau 20 min. „pagooglint“ apie tą Zitą Užlytę. Gal kam įdomu bus. Pradedam nuo to, kad ji buvo išrinkta ne pagal sąrašą, o vienmandatėje apygardoje Alytuje ir nugalėjo Julių Sabatauską (49% prieš 46%). Per visą nepriklausomybės laiką Alytui atstovavo: 1992-1996 m. – Julius Veselka, 1996-2000 m. – Kęstutis Glaveckas, 2000-2004 m. – Artūras Skardžius, 2004-2008 m. – Julius Sabatauskas. Pati panelė Užlytė su Alytum jokio ryšio neturi (skirtingai nuo linksniuojamo Antano), ji kilus iš Švenčionėlių. Į Alytų buvo deleguota TPP partijos. Partijos sąraše buvo įrašyta 42 numeriu, po reitingavimo liko 40-ta. Taigi akivaizdu pilka pelytė 28 m. lietuvių kalbos mokytoja. Jeigu čia Virgis puls aiškint apie Valinsko nesisteminius profesionalus akivaizdu bent jau dėl Zitos Užlytės nusišnekės. Alytaus m. niekada ryškiai nebalsavo už konservatorius ir atvirkščiai daugiau palaikydavo socdemus. Manau dabar turėtų būti aiškiau kodėl apskritai buvo skirti pinigai tam darželiui ir kodėl tas taip viešinama. Beje čia galima rast tos panelės prisistatymą kaip kandidatės ir jau interviu kaip Seimo narės nuo Alytaus:

  http://www.alytausnaujienos.lt/alytausnaujienos/paskutinionumeriostraipsniai/?nid=2499

  http://www.alytausnaujienos.lt/alytausnaujienos/paskutinionumeriostraipsniai/?nid=2704

  • Regis

   Beje pati panelė Zita manau nelabai čia kuo dėta. Tiesiog žmogumi yra pasinaudota ir dar ne kart bus naudojamasi.

 • Tai ką padarė Užlytė – jau klasika tampantis „bonusų“ rinkimo ir reitingų kėlimo modelis. Pavyzdžiui Seimo narė Dangutė Mikutienė tokių „darbelių“ dėka Trakuose tapo bene gerbiamiausiu žmogumi ir trečius metus iš eilės buvo išrinkta į Seimą. Aišku, tie kas supranta ir žino, kad moteriškė naudodamasi mūsų, o ne savo, pinigais dalino labdaras, organizuodavo padėkos akcijas su dovanų dalybomis jos geruoju žodžiu nemini. Na ir kas? Politikei nusispjaut, nes tokių keliasdešimt ar keli šimtai, o štai nesuprantančių tiesos ir priimančių tokius darbus kaip garbingą poelgį – tūkstančiai.

  Užlytės atveju aplink Apytaus darželį, kelių kilometrų spinduliu, nuvilnis Užlytę liaupsinanti banga. Kuo daugiau bangų Užlytė kels, tuo daugiau norinčių nešioti ją ant rankų atsiras.
  O vaizdelis šiuo atveju būtų toks: NEŠASI DZŪKŲ BANDA ANT RANKŲ IŠKĖLUSI UŽLYTĘ. NEŠANČIŲJŲ KIŠENĖSE BARŠKA MIŠKUOSE BEUOGAUJANT, BEGRYBAUJAN UŽDIRBTI VARGANI CENTAI. KADANGI NEŠANČIŲJŲ RANKOS IŠKELTOS Į VIRŠŲ, UŽLYTEI PATOGU NULEIDUS RANKAS ŠVARINTI JŲ KIŠENES…. Štai tokia realybė. Artūras yra teisus, o visi jį puolantys yra arba iš „nešančiųjų“ būrio, arba iš kišenes „valančiųjų“…

  • Regis

   nedarykit iš 28 m. lietuvių kalbos mokytojos iš Švenčionėlių politinio monstro. Panelė papuolė ant bangos, kuri ją atnešė net ne į švietimo ministeriją, o tiesiai į Lietuvos Respublikos Seimą. Kas įdomiausia, kad pati išsikovojo, ir ne prieš bet ką, o prieš buvusį tos apygardos deleguotą Seimo narį Julių Sabatauską. Ką daro visagalis LEO su paprastais lietuvių kalbos mokytojais. O čia tai bangos…

   • Regis

    o čia tai demokratija… Kas sakė, kad Lietuvoj paprastas žmogus nieko negali??

 • Linas

  tiek daug komentarų,o man regis visi nepaima esmės.Visų pirma,visiškai neaišku,kodėl savivaldybės reguliavimo sferai priklausančio objekto remontas bus finansuojamas iš valstybės investicijų programos.Taip neturėtų būti,jau nekalbant apie visišką“bardaką“,kai valdančios koalicijos narės prašymu tai yra daroma.Visiškai sutinku su tais,kurie tvirtina,kad iš principo tai nėra seimo nario darbas.Jeigu,sakykim,Užlytė sužinojo apie varganą „Putinėlio“būklę iš savo rinkėjų,tai ji pilnai galėjo kreiptis į Alytaus m.savivaldybę,bet prie ko čia valstybės biudžetas?Man aišku,kad Alytus pasakė,kad pinigų „Putinėliui“nėra iš kur paimti,tai ji nuėjo lengviausiu keliu:kreipėsi į koaliciją.Jei su panašiais pageidavimais kreiptųsi opozicija,tai būtų gavusi špygą.Gal teisingiau būtų remontą finansuoti iš kokio rezervo ar privatizavimo lėšų,tik reikėjo,kad stogas naktį įgriūtų…Esam biedna ir vargana valstybė,iš kurios dar kas antras vagia.Su investicijų programomis iš viso bėda:nėra aiškių ir viešų kriterijų,kam skirti pinigus,o kam – ne.Viskas paslepiama po kolektyviniais sprendimais,patraukti atsakomybėn nėra ką.Kiekvienas narys žiūri tik savo asmeninių ar partinių interesų,pilnai išliko „blatų“ir „atkatų“sistema,niekas nesuinteresuotas ją keisti.P.S.atsiprašau Užlytės.

  • Regis

   Pasiskaityk atidžiau kas yra „valstybės investicijų programa“.

   „Remiantis valstybės institucijų, įstaigų ir įmonių, savivaldybių įstaigų ir įmonių pateiktais investicijų projektais ir atitinkamų ministerijų pasiūlymais dėl valstybės investicijų paskirstymo laikantis preliminarių limitų pagal asignavimų valdytojus ir investicijų projektus, rengiama valstybės investicijų programa“

   Šaltinis finmin.lt

   Čia galima rasti visą 2009-2011 valstybės investicijų programą:

   http://www.finmin.lt/finmin.lt/failai/valstybes_kapitalo_investicijos/VIP_2009_LRV.pdf

   • Audrius

    Taip taip „Remiantis valstybės institucijų, įstaigų ir įmonių, savivaldybių įstaigų ir įmonių pateiktais investicijų projektais ir atitinkamų ministerijų pasiūlymais“ – bet kur parašyta, kad remiantis Seimo nario pasiūlymais? Kodėl jie mano turį tokią iniciatyvos teisę ir iš paskos visas (beveik) elektoratas tuo tikinamas?

    • Regis

     skaityk dar kart:

     1. Linas – „kodėl savivaldybės reguliavimo sferai priklausančio objekto remontas bus finansuojamas iš valstybės investicijų programos?“

     2. „Remiantis .. savivaldybių įstaigų ir įmonių pateiktais investicijų projektais .. dėl valstybės investicijų paskirstymo .. rengiama valstybės investicijų programa“

     3. Audrius – „bet kur parašyta, kad remiantis Seimo nario pasiūlymais?“

     4. Skaitom pranešimą spaudai – „Svarstant valstybės investicijų programos (VIP) biudžetą į parlamentarės PRAŠYMĄ BUVO ATKREIPTAS DĖMESYS ir šios vaikų įstaigos renovacijai skirta 400 000 litų“

     5. Klausimas kur pats pamatei, kad lėšos buvo skirtos remiantis Seimo nario pasiūlymu. Aš perskaičiau, kad „į parlamentarės prašymą buvo atkreiptas dėmesys“ lygiai taip pat kaip pats ar aš, parašyčiau prašymą / pasiūlymą ir į jį būtų ar nebūtų atkreiptas dėmesys (kas be ko greičiausiai nebūtų).

     6. „Kodėl jie mano turį tokią iniciatyvos teisę?“ Nežinau, pabandom spėti – gal dėlto, kad jie Seimo nariai?? Kaip pats galvoji?..

     • Audrius

      O tai gal Seimo nariai galėtų savo iniciatyvas realizuoti siūlydami įstatymų projektus, o ne prašydami duoti pinigų? Nuo kada Seimas tapo vykdomosios valdžios organu?

     • Regis

      „O tai gal Seimo nariai galėtų savo iniciatyvas realizuoti siūlydami įstatymų projektus, o ne prašydami duoti pinigų?“

      … nu ką tau pasakyt?? Tu tikrai manai, kad niekas nesiūlo įstatymų projektų?

      Seimo narys turi teisę jau vien kaip eilinis LR pilietis, atkreipti atitinkamų pareigūnų dėmesį, kad tokiam ir tokiam darželiui, mokyklai etc. reikia skirt lėšų. Lygiai kaip tu ar aš. Kitas klausimas ar valdantieji atkreips į mano ar tavo balselius dėmesį ir kodėl atkreipė dėmesį į konkrečios Seimo narės. Dėl lėšų skyrimo sprendė ne parlamentarė Zita Užlytė, o tie kurie priima sprendimus koreguojant visą valstybės investicijų programą.

      Ir dar vienas momentas, kad TPP „piarina“ vieną iš savo frakcijos narių. Tipo pažiūrėkit kokie mes geri. Čia tam, kad tokie kaip Virgis gautų šviežių argumentų. Teisingai Račas atkreipė dėmesį, kad tai daroma iš visų mokesčių mokėtojų pinigų, o ne panelės Zitos, pono Valinsko ar TPP lėšų. Maža to sprendimą priimt skirt tas lėšas priėmė ne panelė Zita ir tikrai ne viena TPP.

     • Audrius

      Na ir kiek visa TPP pasiūlė įstatymų pataisų? projektų? Ir kodėl tam ar kitam darželiui o ne visai ikimokyklinio ugdymo sistemai? Ir kol tęsis tokia praktika, kai Seimo nariams gali priklausyti tokių iniciatyvų teisė, tai apie jokias savivaldas net kalbėt nebus ką..

     • Regis

      Jeigu aš gerai suprantu „ant popieriaus“ mes visi turim teisę siūlyt (ir Seimo nariai), o ar kam nors įdomūs paprastų piliečių o ne tik Seimo narių siūlymai – kitas klausimas. TPP aš tikrai neginu :), duodam jiems dar laiko o vėliau tikrai bus įdomu ką konkrečiai TPP gero nuveikė Seime. Juk pagal kai kuriuos šie žmonės mus gali išgelbėt.

     • Audrius

      Palaukiam… Bet manau, kad ties Valinskienės Meiželytės ar Antano pavardėmis ties pasiūlytų įstatymų projektų grafa bus totalus nulis:) Ir būtų labai įdomu pamatyt kokią Seimo komiteto, kuriame jie „dirba“, posėdžio stenogramą pamatyt – taip, dėl įdomumo, gal pasisakymą kokį ar ką… Manau, kad jų veiklos vertinimo lentelėje užpildytos grafos bus tik „dalyvavo posėdyje“ ir „balsavo“.. Gal ir ne taip jau mažai…:)

     • Regis

      Iš tikrųjų žiūrėt reikėtų ne tik TPP, bet ir visus Seimo narius. Kiekvienoj partijoj surastame savus dvejetukininkus ir primityvius rankų kilnotojus be savo nuomonės, pozicijos alia kaip partija palieps.. Nepuolu smerkt šios panelės Zitos. Aš jos asmeniškai nepažįstu, tik tiek, kad mano galva, jai mažų mažiausiai per anksti į Seimą, ne dėl amžiaus, o dėl to, kad turėt ką pasakyt ir ką nuveikt. Bet yra kaip yra.

     • Audrius

      Visiškai sutinku – rastume daug, ir ne tik tarp primityvių rankų kilnotojų, bet ir tarp nuolatinių „šou“ dalyvių (Gražulis, Klumbys, Daukšys, Veselka, galima tęsti…). Tik jei jau papuolei dėl žmonių naivumo, kurie nesuprato, kad čia „ant bajerio“ (Valinskienė, Meiželytė, etc…) tai turėk proto ir sąžinės (viena, beje, turėjo) pasakyti, kad „nu nepykit, netyčia gavosi“, ir eiti toliau sau dainuot ar dar kažką daryt.. O dabar – alga ima ir „įstatymus kuria“. Tiesa, algą prikirpo, bet vistiek gerai kai už nieką…

 • Dalius Ratautas

  Aš tai nesuprantu Virgi, ką tu čia sieki įrodyti? Už ką Račas turi atsiprašyti tos seimo nariūkštės? Ką čia nusišneki apie tai, kad jei seimo narys skirs pusę atlyginimo tai mirs iš bado? Gaunat 12 000 atlyginimą sunku būdų išgyventi už 6000 LT, o kur dar priedai? Labai ribotas suvokimas pas tamstą tuomet. O šiaip išvada gera Užlytė jokių padėkų nenusipelnė, tai reikia atsiprašinėti už šitą frazę?

  • Rimantas

   Ribotas suvokimas yra galvoti, kad Seimo nariai turi dirbti už dyką, arba už minimumą.
   Užsiciklinot.

 • Musė

  Gal Virgis – tai Žvagulis? :)

  • Regis

   :) nu nea, nemanau :)) Žvagulis komentarų naktimis nerašo (manau)..

  • Valentinas

   Idėja verta dėmesio. Nebuvau pagalvojęs. Muse, jums pliusas:)

 • Gintaras Slavinskas

  Skaitau komentarus ir 80% jų prasideda šitaip:
  „Virgi“
  „Matai Virgi“
  „Ka tu nori tuom pasiekti Virgi“
  „esme, Virgi“

  Na manau patys suprantate, kad patys veliatės į beprasmiškas diskusijas su šituo asmeniu ir gadinatės sau nuotaika. Taigi, patariu: jei nepatinka jo akivaizdžiai brukama pasaulėžiūra, tiesiog jį ignoruokit ;)

  • nerijus

   „taikliai“ parašyta

   ir man visiškai „dzin“ ar ten Žvagulis, Starošaitė ar pan.
   Visada puolami tie,kurie turi savo,išskirtinę nuomonę.Kokia ji bebūtų ir tuo labiau jei jis vienas.

 • Audrius

  Tai kad čia diagnozė labai ir labai aiški – 99 % Lietuvos nesupranta kas yra Seimas ir ką jis daro. Ir labai džiaugiasi, kad Seimo narys „gauna pinigų“, „pasirūpina“, būtų dar gerai, kad ir pats atėjęs sienas ištinkuotų, ar už savo algą bulvių nupirktų. Ir tada laikraščiai (ir žurnalistai turbūt..) apie tai parašo… O kodėl nerašo apie tai, kad per biudžeto svarstymą pati ydingiausia praktika, kai visi be išimties Seimo nariai jaučia pareigą pasiūlyti skirti pinigų vienai ar kitai įstaigai, iniciatyvai – ar čia tokia įstatymų leidyba? Dėl tos Užlytės – na pasinaudojo jos partija žmonių nesusivokimu ir regioninės „žiniaskalaidos“ biednumu (tiek tikrąja fizine, tiek moraline/intelektine prasme)… O kur informacija apie tokių „Užlyčių“ (manau, kad ir visus Seimo etatinius šnekorius į vieną gretą galima rašyti) įstatymleidystės iniciatyvas? Kur politikos apžvalgininkų ar analitikų bandymas apibendrinti, koks gi to Seimo nario įnašas į jo tiesioginę priedermę – leisti įstatymus? Bėda, kad dažniauisiai matome tokius „popsiuko“ išlindimus…

 • J. naivus

  Valentinui ir ne tik:)

  1.Kas yra darbštusis Virgis, visiems randąs argumentų.

  Jei tai Valinskienė- būtų tikra išimtis žinomai taisyklei. Duokdie, būtų fain, bet vargu.

  Man tai panašu į …Saulėns. Mindaugas Stasiulis-Saulėns, senokai šešiuose nuliuose- milijone demonstravo ne tik humorą, žaibišką reakciją ir visai gerą išsilavinimą.
  Naiviai tikiuos, kad tai nebuvo repete…Maždaug tuo pat metu laidoje dalyvavo kitas žinomas visuomenei žaidėjas, kuris patvirtino man, kad klausimai buvo tikri ir ne repetuoti…

  • Audrius

   O vis tik įdomu, kaip baigėsi Artūro ir Virgio „pasimatymo“ istorija…

   • GIGA

    Kadangi „komentatorius“ Virgis Darbo birzos klientas,tai nelabai ir rizikavo.Tikriausiai planavo susitikes gerb Raca iskaulyti bokala „Heinekeno“,nes suprato,kad is Valentino jau nesisviecia.Todel reikejo tik priezasties susitikti

 • J. naivus

  2. Dėl temų

  Sutinku, kad tikrai laikas keisti „plokštelę“.
  Bandžiau net atkreipti dėmėsį Slyvanosio citatoje II berods. Deja.

 • Marius

  Mieli žmonės, baigiam gal apie tuos Virgius, Valinskus, Užlytes, nieko naujo apie juos mes nepasakome, o tapšnojame toje pačioje vietoje …

 • Dalius Ratautas

  Nors ne į temą, tačiau kodėl čia komentarai cenzūruojami t.y. „komentaras turi būti patvirtintas“? Normaliam demokratiniame tinkalapyje taip neturėtų būti, argumentas, kad atsiranda visokių nepraustaburnių netinka. Nepraustaburniams yra moderatorių problema.

  • Mielas Daliau, taip visi komentarai šiame tinkaraštyje turi būti patvirtinti. Bet patvirtinimas nėra cenzūra.

   Ir jei ką, tai šio tinklaraščio moderatorius yra vienas. Tai A.Račas, – žmogus turintis darbą ir negalintis nuolatos stebėti ar koks nepraustaburnis nepradėjo keiktis…

   Taip yra ir taip bus.

 • Dalius Ratautas

  Uoj atsiprašau. Dabar jau nebėra to „komentaras turi būti patvirtintas“. Matyt, tai buvo rašant tik pirmą kartą. :)

 • Vilmantas

  Netik TPP darželius renovuoja, bet ir vagonėlius nevežinėja, :). Visagaliai viešieji ryšiai ir ypač įspūdingas pavadinimas:
  „Seimo Pirmininkas pasveikino aplinkos ministrą pradėjus kovą su nelegaliomis statybomis“.
  ir tikrai gera vieta :) :
  „„Deleguodama Gediminą Kazlauską į aplinkos ministro postą, Tautos prisikėlimo partija žinojo, kad tai būtent tas žmogus, kuris nepritrūks politinės valios ir yra pasiryžęs imtis visų priemonių, kad visuomenės interesas būtų apgintas“, – sakė Seimo vadovas.“

  Įdomu, koks bus gerbiamo Artūro komentaras.

 • Labai taikliai pastebėta – „Valinsko judėjimas“. Na bet ką gi, atleiskime jų viešųjų ryšių atstovams, naujokai, mokosi juk.

 • Ar

  Rekviem ……………………………………
  …………………………………………..
  Virgiui, bet apie nebeesančius – gerai arba nieko.
  Manau, kad atgims kaip Feniksas. Tik kokiu pavidalu (nick’u)?

 • JolaS

  Man labiau nei ši tema, patiko vakarykštis potėmis, išsakytas Jūsų lūpomis BTV „Sąmokslo teorijoje“. Kalbėdamas apie piliečių dalyvavimą politikoje ir keliamus reikalavimus valdžiai taikliai pastebėjote neva trečdalis riaušės dalyvių tiksliai nežinojo ko nori pasiekti protestuodami… Todėl kalba apie dar vieną Seimo narį, taip „atidirbinėjantį“ rinkėjams – tik menka mozaikos dalis. Taip pat ir su valdžios atstovais, taip renkančius savus taškus. Juk rinkėjui nerūpi iš kur tie pinigai, svarbu, kad konkretus pilietis „pramušdamas“ paskyrą atnešė nauda darželiui… Deja, toks Seimo narių darbas labai pasiteisina – tai patvirtina daugybė pakartotinei kadencijai išrinktų Seimo narių.

 • Andrius

  Visu pirma parlamentarai gauna 7000 lt i rankas. Jei imt 50%, tai gaunasi 3500*18=63000Lt. Racas labai gerai moka skaiciuot „apytiksliai 90000Lt“ jo jo… Dar patinka, kad Racas vien Valinska ir jo partija puola. Tau pliusas!!! Pats skirk puse savo algos labdarai, bet manau, kad negali to padaryti. Populizmas yra tavo kritika. Nieko gyvenimo doro pilieciams nepadarei, tai ir nepulk kitus. Pasigirk geriau pats kokiais nors savo labdaringais, gerais darbais… Adios.

 • GIGA

  Arturai,klausimas is vis ne i tema,bet man kaip vakaryksciu ivykiu tiesioginiam dalyviui smalsu-tai ka Virgis taip ir „neprisistate“ jusu elektroniam paste?

  • Mielas Giga, Virgis prisistatė ir siūlė paaukoti 3 mėnesio atlyginimus labdarai. Atsakiau, kad turiu šeimą ir tokių žaidimų nežaidžiu, tačiau pasiūliau susitikti ir išspręsti kitus klausimus, apie kuriuos Virgis garsiai ir drąsiai kalbėjo. Virgis nesutiko. Tada teko vykdyti savo pažadą.

   • GIGA

    Po to jis prisistate Andrium ir pasake…adios.

 • donatas

  na, as nepasiekiau tokiu ‘aukstumu’, kaip ‘Virgis’, kad mane pati komentuotu :))) o siaip taisykle paprasta – nesikeik, nesmeizk, i snuki duoti ikyriai nesiulyk, tai ir neisjungs :)
  juk bloge kaip ir sveciuose – ar atejes i svecius pas ka nors pradeti keiktis ir seimininka dergti? juk ne, jei esi mandagus. o jei to nesupranti, tai seimininkas parodo duris…

 • Rimantas

  Pamiršau, Imbrasas tą gatvę iš savų pinigų taisė ar ne?