Z.Vaišvila „demaskuoja“ ginklų prekeivius. A-ū-ū, prokurorai

Iki šiol galvojau, kad Z.Vaišvilos žaidimai Sąjūdžio vardu ir D.Grybauskaitės puldinėjimas – tik rinkimų triukas.

Tokia nuskriausto vaikigalio smėlio dėžėje taktika…

Tačiau rinkimai jau baigėsi, o Z.Vaišvila vis dar žaidžia.

Interviu „Respublikai“ jis toks gražus, geras ir sąžiningas – nors prie širdies dėk.

Ir V.Tomkus tame interviu toks geras – beveik kaip Z.Vaišvila.

O V.Landsbergis – blogas.

Tikriausiai todėl, kad neįvertino Z.Vaišvilos…

Visa tai, žinoma, būtų galima priimti kaip eilinį Z.Vaišvilos pajuokavimą, jei ne viena labai įdomi frazė, kuria jis aiškina savo „pasitraukimą“ iš politikos:

Matot, anuomet įsiutinau daug žmonių, neleisdamas jiems užsidirbti iš tarpvalstybinio ginklų sandorio – dėl to buvau V.Landsbergio komandos išvadintas kagėbistu, išdaviku ir taip toliau…

Štai taip. Pasirodo, V.Landsbergio komanda Lietuvos valstybės vardu prekiavo ginklais.

Stipru…

Įdomu, ar prokuratūrai Z.Vaišvila apie tai pranešė? 

Jei ne, tai gal prokurorai patys susidomės?

(8 balsų, vidurkis: 4,13 iš 5)
Loading...
  • Keista, kad žmonės rytą pradeda lazdele vartydami šiukšles prie konteinerio, kita vertus – kur bepažvelgsi – šiukšlynai…

    • Ysidor GB

      Cia apie save tamsta taip taikliai pastebejote?

  • nerijus

    Zigmukas, persistengė- pasikarščiavo.
    O be to, Artūrai, rinkimai nesibaigė, jie ir toliau vyksta…
    Knygoje, „Ieškok Maskvos Sfinkso“, detaliai aprašoma, kaip valdant Smetonai, buvo perkami ginklai Lietuvai. Vladžios vyrukai, mėgdavo užsidirbti „iš šalies“ ir jie turėjo puikias galimybes :)

    Nežinau kodėl ( spėju, kad niekas nedarytų žalos ), bet kariuomenės turtas pervertintas keleriopai, o ypač technika. O gal, tai dėl „otkatų“, kai perkama? Neįsivaizduoju.

  • Regis

    Šiaip jau konservatoriams prokurorų užtektų vien jau už GGG (Giraitės ginkluotės gamykla). O kaip eilinis pilietis šiek tiek susidūręs su valstybės pirkimais (tikrai ne ginklų) net neabejoju, kad vykdant bet kokį stambesnį valstybinį užsakymą reikia dalintis su žmonėmis kurie organizuoja tuos pirkimus. Jau nekalbant apie ginkluotės pirkimus..

    Kas liečia Z. Vaišvilą tai manau (spėju), kad Respublika pasiūlė šiam veikėjui atgaivinti jį viešųjų ryšių srityje, tam, kad vėliau visa tai panaudoti tam tikrose viešųjų ryšių akcijose. Kad ir prieš D. Grybauskaitę, kaip vienas iš pavyzdžių. Spėju Z. Vaišvila kaip prekinis ženklas greit išsikvėps ir kaip atsirado netikėtai taip ir dings netikėtai iš informacinio lauko. Tikrai nepritarčiau, kad tai „tokia nuskriausto vaikigalio smėlio dėžėje taktika“. Manau viskas pakankamai gerai apgalvota ir pakankamai gerai vykdoma. Z. Vaišvila tik maža dalis viso to, ką dabar Respublika vykdo. Nepamirškim ir kitų veikėjų – Audriaus Butkevičiaus, to paties A. Paleckio ir t.t. Kas be ko tai tik mano asmeninė nuomonė ir spėjimai. Gal aš ir neteisus.

  • Jonas

    Na, gal nereikia nuvertinti Vaišvilos „smėlio dėžės“. Jei ji atsiras kažkieno menėje ant parketo, tai nebeatrodys nei nekaltai nei vaikiškai. Ypač jei tą smėlį kažkas gausiai papildo? Tai kodėl napažaidus? Visai pagal romėnus, žaidi žaidimus ir dar duonai užsidirbi. Galimi du variantai: žarstys smėlį, kol supils kam nors pilkapį arba veiksmas orientuotas į rezultatą laike kokiems keturiems – penkiems metams, žiūrint į kurį parketą taikosi.

  • kirvis

    anokia cia naujiena,nuo pat nepriklausomybes ikurimo konservai turejo milziniska itaka krasto apsaugos sistemoje,o dar pridejus ju rysius spectarnybose galima daryt visai padorias prielaidas apie panasius sanderius.o del faktu tai isvis juokas ima,ar nors karta iki galo priejo byla Lietuvoje kurioje dalyvavo itakingos politines partijos?kazkaip nepamenu nei vieno atvejo,taip kad nereikia cia ironizuot su tais begimais i prokuratura nes visi puikiai zinom kaip viskas baigtusi

  • nerijus

    Smėlio dėžėse, kaip šiuo metu „madinga“, kakoja kačiukai, šuniukai…
    Vaikigalis, paliktas be priežiūros, dažniausiai kaip žaislą ar šiaip- „radinį“, pasirenka tą kakutį ir dedasi burnon.
    Manau, kad šunų ir kačių mylėtojai, turėtų atsakingiau prižiūrėti savo numylėtinius.
    Gal Zigmas ko užvalgė?

  • Valentinas

    Jūs neatkreipiate dėmesio į esminę Račo mintį: jei tu žinojai, tai ko nesikreipei į prokurorus? Jei žinojai ir nesikreipei ar nesi tamsta bendrininkas? Tai galima pritaikyti daugumai demaskavimų, kurie vyksta spaudoje.

    • Regis

      Kreiptis kur, Valentinai? :) Į K. Pėdnyčią pvz.? Prajuokinai, prajuokinai. Jūs čia mus visus už mažus vaikus laikote?

      Štai 2002.09.26 Gintaro Sarafino straipsnis Veide apie prokuratūros sąsajas su politikais:

      http://www.veidas.lt/lt/leidinys.nrfull/3d92c11a928d7

      Retkarčiais mėgstu pasiskaityti senus (> 5 m.) straipsnius apie įvykius Lietuvoje. Tai padeda geriau suprast kas vyksta dabar ir kas vyks ateityje. Visai įdomu.

      • Valentinas

        Na už tai jis būtų galėjęs pasakyti, kad savo laiku padariau viską ką galėjau, kad pasipriešinti. Šiuo gi atveju lieka neatsakytų klausimų kodėl jis tada tylėjo, kodėl prabilo dabar, kodėl tai daro per Tomkaus laikraštį. Turint galvoje, kad visa tai režisuoja Tomkus, toks „praregėjimas“ iš viso atrodo keistokas.

        • nerijus

          Kuo „juodžiau spalvinami“ konservatoriai, tuo daugiau už juos balsuojama- „atbulinis“ efektas.

        • Regis

          Toks „praregėjimas“ tikrai neatrodo keistokas. Žmonės dirba savo darbą (pvz. Tomkus). Perka, parduoda, kuria, rašo, rodo ir t.t.

          Man asmeniškai „keistokas“ atrodo patarimas kreiptis į prokurorus. Ypatingai iš gerb. Artūro kuris kaip niekas kitas gina požiūrį, kad su R. Paksu buvo susidorota. Ir, kad teisėsaugos organai naudojami taip kaip tai naudinga ir pagal situaciją. Beje „netylėjimo“ pavyzdžių irgi yra pakankamai. Kad ir su tuo pačiu MN privatizavimu. Nu ir kas iš to?

          • Mielas Regis, labai norėčiau, kad tamsta primintumėte, kada esu minėjęs prokurorus R.Pakso nušalinimo kontekste. Gal man jau tikrai sentavė…

          • Regis

            Aš nerašiau, kad R. Pakso nušalinimo metu būtent prokurorai (prokuratūra) buvo panaudoti „taip kaip naudinga ir pagal situaciją“.

            Teisėsaugos organai turėjau omeny teisėsaugos institucijas bendrai:

            Teisėsaugos institucijos – institucijos, organizacijos, struktūros, kurioms yra pavestos valstybinės teisėsaugos funkcijos: teismai, prokuratūra, policija, advokatūra, notariatas, muitinė, Vidaus reikalų ministerija, Teisingumo ministerija, antstolis, Sienos apsaugos tarnyba.

            Šaltinis: wiki

    • bang

      Čia visai neseniai peticiją pasirašinėjo, kur taip pat į prokurorus apeliuoja, nors patys pareiškimų su savo neginčijamais įrodymais neneša.

  • nerijus

    Negi, jis taip rizikuotų ir šmeižtų, žinodamas, jog prie to ir pats nagučius prikišo?
    Nemanau, kad taip rizikuotų.
    O pas mus jau tampa įprasta, kai paskleidžiama informacija, o ji netikrinama, nes visiems „nusišvilpt“.

  • Matotaupa

    Slaptas biznis is prekybos ginklais uz valstybes pinigus – ne paslaptis. 90-uju pradzioje teko bendrauti su tuometinio seimo saugumo komiteto nariu – jis buvo pasibaisejes, koks ten biznis buvo varomas. Pvz., jei nesueidavo juodojoje buhalterijoje koks simtas tukstanciu – niekas neimdavo i galva ir numodavo ranka i tokias „kapeikas“. O visi nereikalingi liudininkai dingdavo labai greitai ir be pedsaku. Todel buvo ir bus tylu ramu. O koks issisokelis (kaip p.Vaisvila) jei ir pasakys ka nors – bus isvadintas ligoniu… Taip kad jis cia tik paisto niekus – nieko jis nesustabde ir nieko nesutrukde…

  • A.G.

    Atmenu tokį dalyką.
    Vyriausiybėje buvo svarstomas mūsų pateiktas jos nutarimo projektas (ministras pavedė jį man pristatyti, nes buvo parengtas man vadovaujant).
    Svarstymo metu, pavėlavęs atskubėjo į tą posėdį ir atsisėdo Z. Vaišvila. Atvyko tiesiai iš užsienio. Tai prisimenu, nes tikėjausi jo palaikymo (bet jo mintys jaučiu buvo kažkur toli – atsisėdęs neištarė nei žodžio). Kaip tik spauda tuomet jį labai užsipuolė dėl tos išvykos, kai tik sugrįžo.
    O ta išvyka, kaip pamenu, buvo ginklų klausimu.
    Taigi, manau ginklų klausimuose Z. Vaišvila nebuvo tik stebėtojas.
    Vėliau, kaip papasakojo dienraščiui, – manau tas pats nutiko ir tarp pačių pagrindinių: VL ir GV. O dar anksčiau: tarp VL ir KP. O dar vėliau: tarp VL ir RP.
    Vigi kiek sveikatos tam reikėjo VL.
    Taigi politika manau vienas iš sunkiausių darbų, jei jį darai iš širdies.
    Na, o Z. Vaišvila buvo tuomet labai jaunas. Ir iš tiesų darė klaidų. Pirma, nes dirbo. Antra, iš tiesų buvo per jaunas tokioms pareigoms. Bet reikalų nevilkino… o ką reiškia nevilkinti (tai ir yra tas dalykas klaidoms gimti… bet vilkinti nebuvo galima, juk). Tad šitam visam reikalui labiau tinka posakis: mišką kerta, skiedros lekia… nemanau, kad dėl to yra kokia tai kaltė. Jokiu būdu ne.
    Daug kartų visa tai, apie eigą po 1990 m. esu svarstęs – matomai gero „išėjimo“ nebuvo (pvz. ramaus, kaip Čekijije, t.y. be revoliucijų – mes gi ne čekai).
    Bet kaip bebūtų, bent po 1990 m., valdžia dirbo Lietuvai (tik va dėl ginklų… kaip minėjau triukšmelis buvo jau tuomet, 1991 metais, … po sausio įvykių…).

  • man rod“s

    Jums matyt patiko p. Vasiliausko (LZ) straipsnis apie „bijunus“, „vinis“, „onute“, „jurgiuka“ ir bandot vystyt tema: Kaze sake, damijonas, bet Jums atsakymas toks -yra Anties daina Kas is to, kas is too? Visi zino, kad ir Pociuno saskaita reikia „taupyti“.

    • Kilgoras Trautas

      Šiaip, tai ne Anties, o Bix-ų daina.

  • PauliusT

    Zigmas Vaisvila – Tomkaus berniukas

  • max

    pamenu, kaip Zigmas, kažkur apie 1990 metus, pakėlė spaudoje eilinį savo PR kypešą – kažkokioje kepykloje (duonos) nerūdyjančio plieno vamzdžiai yra radioaktyvūs. Paskiau, žinoma, visa tai buvo paneigta, bet Zigmas žmonių makaulėse įstrigo kaip jų gynėjas, nors niekas jau nebeprisiminė , nuo ko jis juos gynė. Štai taip daromas įvaizdis, kuris , kaip žinoma , yra šūū-as, lyginant su troškuliu…

    • eretikas

      Su tais vamzdžiais Zigmuką išdūrė. Po to įvykio labai trumpai parodė epizodą, kaip vienas darbininkas pasakojo, kad iš kažkur staiga pasirodė vyrai (matyt iš IAE) ir su autogenais išpjovė vamzdžius iš tos kepyklos. Kitą dieną tikrina radioaktyvumą – niekur nieko neberado. Ir TV neberodė nei karto to epizodo, kur kalbėjo apie vamzdžių išpjovimą. O koks Zigmukas buvo parodytas baisiai pasimetęs! – tik užvakar prietaisai rodė baisų radioaktyvumą, o tądien – niekur nei ženklo. Matyt jau tada Zigmukas kažkam baisiai nepatiko iš valdžios vyrų, o gal TV, gėdingai sumautas buvo. Būtų jis pats pamatęs tą TV epizodą – kitaip elgęsis, o ne: „atsiprašau, apsirikau“.
      Iš kitos pusės – jo jaunatvišku karštakošiškumu manipuliavo – būtume Rusijos pinigais turėję ir III AE bloką dar 10-čiai ilgų metų, ir Dar kelis Kruonio HAE generatorius, jei ne žaliųjų maksimalizmas.

  • gie

    Aš manau, kad čia yra prevencinė priemonė prieš teisėsaugos struktūrų susidorojimą :))) Už visokius nesumokėtus mokesčius ir panašiai. Be to, po to bus galima sakyti, kad viskas buvo politizuota.
    Aišku, kažkam tikrai naudinga ką Vaišvila daro dabar.

  • gintaras.m

    Visi tie 20-tiems metų senumo ginkų instorijos yra naftalininės ir niekam neįdomios. Vis viena tie kalašnikovai jau senai surūdijo, nes nebeatitinka NANO standartų. Kaptytis tokiuose istorijos šiukšlynuose prokuratūrai nėra prioritetinis klausimas. Dabar yra svarbesniu užsiėminų.

  • Arūnas

    Truputį ne į temą. Peržiūrėjau video kaip Vytautas Landsbergis bėga pasveikinti Dalios su ištiesta dešine ranka, akivaizdžiai demonstruodamas, kad joje nėra durklo. Dalia gi, savo dešinę ranką laiko paslėpusi už nugaros ir „vasalui“ leidžia pakratyti savo kairiąją. Kažin, ar ji nežino, ką reiškia šis senovinis riterių paprotys ištiesti dešinę ranką, demonstruojant tuščią delną? O gal kaip tik todėl ir laikė dešinę paslėpusi už nugaros, NES ŽINO?…
    http://www.lrytas.lt/videonews/?id=12430785451241675575
    P.S. Dabar į temą: Patiko Seimo Operatyvinės veiklos kontrolės komisijos nario Vito Matuzo patarimas A. Butkevičiui kreiptis į VSD, jei gerbiamas kandidatas įtaria, kad jį seka VSD. O tada vaikui „atluptam“ tėvo kur reikia eiti ieškoti užtarimo? Turbūt pas savo mylimą tėvelį… pas ką gi daugiau. Patiko ir Juozo Olekos pasakojimas jog automobilyje buvo „kažkas fiksuojantis automobilio judėjimą“, o socialdemokratų būstinėje buvo rastas „kažkoks panašus į galimą įtarti daigtą, kuris gali perduoti signalus“. Tačiau gerbiamas Juozas Oleka (irgi Seimo Operatyvinės veiklos kontrolės komisijos narys – red.) nematė reikalo kreiptis kur nors „dėl to į kažką panašaus daigto“.
    STIPRU! Gal man kas galite pasakyti kuo gi ten ta Operatyvinės veiklos kontrolės Seime komisija užsiima?

    • eretikas

      Peržiūrėjau – esi nepaprastai pastabus. Ir taiklus.

  • Arūnas

    Atsiprašau, pamiršau įmesti nuorodikę: http://www.lrytas.lt/videonews/?id=12431658791242429880&sk=16

  • Dalius

    Va tai tau pasirodo profesorius – prekeivis ginklais.

  • Slyvanosis

    Mielieji, pasidomėkite nanotechnologijomis!
    Toje srityje labai svarbus tunelinis efektas. Z.V. atveju tunelinis efektas naudojamas rinkiminiams tikslams.
    Prezidentinės kampanijos metu kvantinės fizikos specialistas susiorganizavo lūzerio, argantiško ir odioziško veikėjo įvaizdį.
    Tada puolė realiaisią pretendentę į prezidentus. Tunelinis efektas suveikė, D.G. įgijo dar daugiau simpatijų, kurias žmonės deklaravo rinkimuose.
    Kadangi dabar vyksta Europarlamento rinkimai, tunelinis efektas naudojamas garbės pirmininko komandos „juodinimui“, kad atkirtis būtų įtikinantis ir uždirbtų papildomas rinkėjų adoracijas.
    Aukštųjų technologijų taikymas politikoje…

    • eretikas

      Nepainiok čia fizikinių sąvokų, visiškai čia netinka tuneliniai reiškiniai.

  • kade

    Ponas Račai, atrodo, esat gerokai atsilikęs nuo informacijos. Neiškreipkit faktų. Negajėjo , o ir neturėjo Vaišvila kreiptis į jokią prokuratūrą (kalbama apie 1992m), nes tie ginklų sandėriai jo, kaip vicepremjero, nepadėto parašo dėka NEĮVYKO. Nejaugi neskaitėte Z.V. laiško konservatoriams, skelbto gegužės 13d „PERŽENGTOS MORALĖS POLITIKOJE IR ATSAKOMYBĖS RIBOS“? Tekstas –

    http://www.zigmasvaisvila.lt/News.aspx?NewsID=95

    Trumpai: „…Rytojaus dieną atėjo Aukščiausiosios Tarybos deputatas E. Grakauskas ir pateikė dokumentus, paruoštus Vyriausybės nutarimų projektus. Net Rusijos Vyriausybės nutarimas prieš mėnesį buvo jau priimtas. Belikę buvo Lietuvos Vyriausybės vardu pasirašyti įgaliojimus! Tačiau sandoryje tarp 2 valstybių pamačiau tarpininką – privačią a.a. G. Konopliovo korporaciją „Lietverslas“. Nedelsdamas surinkau visus su šiuo klausimu susijusius dokumentus Vyriausybės aparate ir Krašto apsaugos ministerijoje.
    Pasidarė nejauku. Vykstu pas V. Landsbergį ir klausiu, kam reikalingas privatus tarpininkas? Pirmininkas, kaip visada panašiais atvejais, pakalbėjo taip, kad nesuprasi jo nuomonės. Pasakiau: „Gerai, Vytautai, padarysiu, tačiau padarysiu taip, kaip turi būti.“
    Išsikviečiu vieną VRM vadovų ir paprašiau žmogaus, išmanančio ginkluotę ir pasiryžusio didžiulei rizikai. Man pateikė R. Rudžionio kandidatūrą ir asmens bylą. Veikti reikėjo žaibiškai. Pasikalbėjau su juo ir pasiūliau tapti Vyriausybės įsteigto, bet dar nepradėto formuoti Lietuvos ginklų fondo vadovu. R. Rudžionis sutiko. Nuvežiau jo asmens bylą V. Landsbergiui ir pasiūliau išmesti „Lietverslą“, vietoje šios korporacijos Vyriausybės įgaliojimus atstovauti Lietuvai suteikti valstybinei struktūrai – Ginklų fondui. Kitą rytą atvykau pas V. Landsbergį atsakymo. Pirmininko samprotavimai vėl panašūs – kaip nori, taip suprask. Pasakiau jam, kad metu lauk „Lietverslą“ ir įgaliojimus suteikiu Lietuvos ginklų fondui. Paruošiau atitinkamus Vyriausybės potvarkius ir nunešiau pasirašyti premjero pareigas vykdžiusiam A. Dobravolskui. Taip Ginklų fondo vadovu tapo R. Rudžionis, buvo sudaryta nauja vyriausybinė delegacija, Ginklų fondui suteikti įgaliojimai pasirašyti tarpvalstybinę sutartį, man – koordinuoti visus veiksmus. Tačiau apie visa tai, kas įvyko, nežinojo nei G. Konopliovas, nei Rusijos pusė.
    R. Rudžioniui paskyriau vyriausybinį lėktuvą JAK-40, kuriuo jis drauge su G.Konopliovu išskrido į Maskvą. Įsakiau bet kokiu pretekstu grįžti nepasirašius sutarties, nes turėjome susigaudyti, kas vyksta. Rusijos pusė jau buvo pasiruošusi švęsti sandorio pasirašymą, todėl labai nustebo, kai R. Rudžionis pasakė, kad reikia grįžti patikslinti kai kurias sutarties detales. Grįžtant iš Maskvos lėktuve, kuriame buvo tik įgula, iš G. Konopliovo buvo atimti jo turimi dokumentai. Susipažinęs su jais, supratau, kad reikalas dar rimtesnis.
    Paaiškėjo, kad planuojamu 52,35 mln. JAV dolerių dydžio lengvosios ginkluotės ir šaudmenų sandoriu dangstomas net 1,675 mlrd. JAV dolerių sandoris, kuriuo be lengvosios ginkluotės Lietuvos vardu turėjo būti perkami net 66 lėktuvai (20 vnt. SU-25, 2 vnt. SU-25UBK, 20 vnt. MiG-29, 2 vnt. MiG-29UB, 20 vnt. SU-27, 2 vnt. SU-27UBK), 40 vnt. sraigtasparnių Mi-8MT, 6 vnt. sargybos laivų PSKP, aibė automobilių. Akivaizdu, kad tai ne tik mums nereikalingi ir nerealūs karinės technikos kiekiai, bet ir Lietuva tokių lėšų net negalėjo turėti. Priminsiu, kad tuo metu po panašaus skandalingo sandorio buvo atstatydinta Bulgarijos Vyriausybė, bandžiusi panašiu būdu tapti nelegaliu rusiškos ginkluotės perpardavėju vienai trečiojo pasaulio valstybei. Aiškėjo, kad Lietuvos vardas buvo planuotas panaudoti panašiam neteisėtam ginkluotės perpardavimui, nes mes tokias lėšas tam skirti tikrai negalėjome. Pagal tarptautines ginklų pardavimo taisykles pirkėjas įsipareigoja be pardavėjo sutikimo ginkluotės neperparduoti trečiosioms šalims…“

    • eretikas

      Labai įdomios žinios. Taigi, tuo sandoriu suinteresuota labiausiai Maskvos pusė. Milijardinis sandoris prisidengiant Lietuva. Manau ir čia Zigmukas prisišiko. Koks kieno reikalas, kam ginklai keliauja. Svarbu kad ne Armijai krajovai, ne Zuroffui, ne Lietuvos priešams. Ko pergyventi dėl Somalio ar Efijoptvaimatjijos? Svarbu, kad Lietuva ginklus gauna beveik už dyką, vien už sandėrio užvualizavimą. Kaip ir VSD su Borisovo malūnsparniais. Durneliai – rūpinasi svetimais reikalais, o savo vaikus palieka be duonos. Kaip suplyšusiomis kelnėmis Chruščiovas: „Komu ješčio pomogatj?“.

  • P. Artūrai Račai,
    žinojo apie tai Generalinė prokuratūra. Labai panašu, kad ir jūs tebevykdote pasibaigusios rinkimų kampanijos užduotis. Išsamiau ir objektyviau būtų pavykę savo mintis surikiuoti ir sąžiningiau skaitytojams perteikti, jei būtumėte jiems paminėjęs 2009 m. gegužės 12 d. mano viešą kreipimąsi į konservatorių partijos narius (www.zigmasvaisvila.lt, http://www.nepriklausomybe.lt ir gegužės 15-21 d. „Laisvas laikraštis“), kuriame tai aprašyta išsamiau ir kai kurių dokumentų kopijos pateiktos. O šiaip, rašant viešai skelbiamą nuomonę pyktis nėra geriausias patarėjas. Sėkmės!

    • Ponas Zigmai Vaišvila, kas jums panašu, nebūtinai yra teisybė. O savo įžvalgomis apie užsakymus gal geriau pasidalinkite su Vitu Tomkumi arba Audriumi Butkevičiu. Jūsų kreipimosi skaityti neteko, nes „Laisvas laikraštis“ nepatenka į ano skaitomos literatūros sąrašą, bet manau nieko nepraradau. Sėkmės ir jums, ir tikiuosi jau sumokėjote studentams už paslaugas suteiktas per rinkimų kampaniją.

      • bang

        O ką nors į temą ?

      • norma

        p.Račai, jūs labai keistas žmogus. Jums visada viskas blogai, visi blogi, jūs viskuo nepatenkintas, jūsų politinių pažiūrų išviso nesuprasi. Kairė- blogi, dešinė- blogi. Atsakykit: su kuo ir prieš ką jūs? Pyktis ir pagieža ant visų jus apakino, nebesiorientuojate Lietuvos gyvenime, nesuvokiate skirtumų kad ir tarp Gerb. Vaišvilos ir jūsų minimų butkevičiaus tipo asmenų. O kad neperskaitėte Z.V. kreipimosi į konservatorius (abiejų dalių) tai kaip politikos apžvalgininkas praradote šiek tiek informacijos , tam tikrų detalių, be kurių , akivaizdu, pasiklydote politikos užkaboriuose ir dėl to rašinėjate švelniai tariant nesąmones. Bet , matyt, jums taip patogiau , nes TAIP REIKIA. Geriau prisipažinkit, kokiam Šeimininkui dirbate.

        • Mielas norma, mano šeimininkas yra Viktoras-Dalia Paksas, kurys gyvena Latvių gatvėje kartu su kitais berniukais, atlyginimą aš gaunu iš Sorošo, o galvą puošiu apvalia maža kepuraite.

          • norma

            patogus atsakymas :DD