Žilvinai, nusiimk kelnes…

Nu, blia nebegaliu…

Paspaudė kažkas mygtuką, o ten visų galų meistras Juročka sako Lietuvos Respublikos Seimo nariui Žilvinui Šilgaliui: „prašau, tavęs kaip draugas, Žilvinai, nusiimk švarkelį“.

Žilvinas ilgai nesilaužė ir nusiėmė.

Ir pašoko sambą pusnuogis.

Juročka ir visi kiti plojo.

O aš taip norėčiau paprašyti: Žilvinai, nusiimk kelnes.

Ir kelnaites nusiimk.

Juk vis tiek neturi ko prarasti.

… Ir jei dar eisi į rinkimus, visus, kurie už tave, Žilvinai, balsuos, laikysiu visiškais idiotais.

(13 balsų, vidurkis: 4,31 iš 5)
Loading...
 • TIMIS

  Keikies pirmą kart? :)

  Šilgaliui geriau eit rembo vaidint ar ką :))

  • Rytis

   nebent „nudususį“ rembo… :)

 • NiekurNeiva

  Truputį nukrypstant į šoną, bet tema ta pati – anys ekrane.

  Kiek žinau, Lietuvoje uždrausta vergovė, t.y. darbas, negaunant atlygio. Šio draudimo potekstė maždaug tokia – gali tu dirbti ir „už dyką“ ar „be atlyginimo“, bet mokesčius susimokėk ir kaip darbuotojas, ir tegu darbdavys neužmiršta to padaryti.

  Tai kodėl Darbo inspektoriai nebaudžia TV kaip darbdavių, kai pas juos tiesiog akyse klesti NELEGALUS DARBAS. Jei gerai pamenu, bent anksčiau, už kiekvieną dūšią darbdavį bausdavo visu 10 000 Lt …

 • Jurkis

  Šiaip taqi kelnes maunasi, ne nusiima :)

 • Marius Gaubas

  Artūrai, bukite visiškai ramus. Balsuos. Aš manau, kad lietuvių tauta (mes) išnyksime iš tautų sąrašo, nes norint išsilaikyti šiandieniniame pasaulyje, turime labai greitai subręsti kaip visuomenė, o tam nematyti jokių prielaidų ir laikas nenumaldomai eina į priekį mūsų nenaudai, deja.

 • Rolandas

  Na, gerb. Artūrai, buvo susirinkę minėti asmenys R.Grinevičiūtės laidoj. Pablevyzgojo. Pasijuokė. Gėdos jausmo net užuomazgos nepastebėjau. Vienžo šoko, šoka, šoks. Blia.

 • nerijus

  Artūras agituoja nežiūrėti banalių laidų ( kurios žmogų bukina ), kaip šokiai pokiai, „nacionalinė paieškų tarnyba“, kakadu ir pan., o pats, progai pasitaikius,- žiūri…

  ???

  • Nerijau, intelektualai, visuomeninių procesų analitikai ir politologai privalo domėtis viskuo. Praėjusį vakarą aš, kaip ir Artūras, negalėjau apsispręsti kurį kanalą – LNK ar TV3 žiūrėti. Sprendžiant pagal telefoninių balsuotojų balsus labiau žiūrimas buvo I. ir A. Valinskų duetas, o ne V.Šapranausko su J.Smoriginu. Drąsiai galime daryti išvadą, kad nuogybės ir kitokios vulgarybės mūsų tautai nepatiko, esame labiau drovūs nei gašlūs.
   P.S. Mane šį rytą labiau domina elitinio tinklaraštiniko (vis tik 2009 metų interneto žmogus, 2010-ais – 26-as pagal įtakingumą šalyje) pastebijimai ir įžvalgos, susijusios su rinkimais Latvijoje, tačiau, kaip sakoma – kokie politologai – tokia ir publika, kokie skaitytojai – tokia ir žiniasklaida, kokia tauta – tokie ir jų rinkti atstovai seime.

  • mielas nerijau, aš dažniausiai ir nežiūriu. Kita vertus paprastai stengiuosi kartą ar du per sezoną pažūrėti visas laidas. Pirmenybę teikiu naujoms, bet bandau užmesti akį ir į kitas. Profesinis interesas,tskant…:)

 • Vakaris

  Nu, blia (išsižiojau po pirmų Artūro parašytų žodžių, kas tai?..). Bet šlykštu, kad net verkti norisi. Šeštadienio vakarą seimo nariai sueina viešai „tusintis“ (šokti) į TV. Vieni šoka, antri vertina, treti (ale Valinskai) veda šią laidą. Ir suprask veltui, nes jiems Palmira išpranašavo horoskopais, kad jų laimė čia. Suprask, jie dar ir sumokėtų, kad tik visi į juos žiūrėtų, nes jie genialūs, nepakeičiami „pretendentai“ Ar ne geriau būtų pastatyti kameras seimo salėje ir tegul šoka. Po sesijos jau laisvai galėtų pakeisti šokių trupe kokiame muzikiniame teatre. O kiti (įtariu -liktų mažuma), tegul užsidaro kokiame kabinete ir kilnoja rankutes.

 • J. naivusis

  Gal tegu šoka. Ir tas kelnes maunasi. Bet tik vienoje televizijoje. Juk pirmas šokių projektas LTV buvo tikrai puikus, prisiminkim- KAIP šoko Ščiologovaitė.

 • Nežiūriu, bet paskaičius (puke), ai pradėkim nuo savęs ;)

 • Sveikas

  Jie tokie pat žmonės, kaip aš ir tu, Artūrai.
  Mūsų bėda, kad juos sudievinam ir tikim, kad po rinkimų sekantį rytą išspręs kiekvieno asmenines problemas.
  O jie, rupkės, visko dar neišsprendę, drįsta šokti…Nu, blia…Neporiadok.
  O tu rastum parako? Nebūtinai ant parketo? Tasme, ne piktintis ir keiktis, aiškinti, burbėti,o išeiti ir…ką nors padaryti?
  Konkrečiai.
  Geriau už kitus…
  Kur tu? A?

  • mielas Sveikas, radau ir ne kartą. Ir padariua. Ir geriau už kitus. Aš vis dar čia, jei ką.

   • Sveikas

    Džiaugiuosi :)

 • Regis

  Sakykit ką norit man jau ne vieną vakarą užkliūna dvasinis J.Smorigino išsirenginėjimas. Ir žinot ką galvoju – lietuvių visuomenė turi rimtų problemų, bet kurioje normalesnėje (sveikesnėje) visuomenėje toks žmogus apskritai negautų vest jokios laidos jau ne kalbant apie geriausią laiką ir dar kalbėjimą tokiais kiekiais. Mėgstam mes visi pasišaipyti, o kad jau visai gerai būtų pasodinam ant bačkos kokį žmogelį su problemomis ir tada linksma kvadratu. Kaka² (kakos kvadratu) žmonių šalis.

  Beje šiandien vakare prasidės Triumfo arkos naujasis sezonas. Labai tikiuosi, kad ten dvasinio apatinės dalies ekschibionizmo daug nebus.

  p.s. Ž.Šilgalis šaunuolis. Pasveikino visus su sporto diena. Ir tiesiogiai ir perkeltinai. Tik nereikėjo to daryti J.Smorigino prašymu. O dėl ateinančio Seimo, tai gal jam (Šilgaliui) ne visai ten vieta. Nors, be abejo pilna ten (ir dabar yra ir bus) tokių kuriems dar labiau netinkama vieta Seime.

 • laila

  Artūrai, pirmą kartą sutinku su Jūsų išsakyta nuomone:)
  Atsitiktinai perjungusi kanalą ir pamačiusi nuogą seimūną,tikra to žodžio prasme -pasibjaurėjau.

 • Žvelgaitis

  Gerbiamieji, manau, nesate teisūs. Tas Šilgalio švarkelio nusirengimas bet kam profesionaliau išmanančiam šokį neturėjo niekaip kitaip atrodyti, kaip lotynų specifikos supratimas. Žmonių, perdėm į tai reaguojančių nenaudai pastebiu, kad kartais naudinga patylėti ir palaukti, arba paklausti žinančių, o ne demonstruoti primityvoką puritonizmą.
  Antra, jei jau taip „po teisybei“, tai kenksmingas visuomenės skurdinimo vaizdelis buvo gretimame kanale analogiškoje laidoje. Nežiūrint seniai ten sklandančios tolerancijos, Valinskų (Lietuvos Respublikos Seimo narių) antietinis, antiestetinis ir antiintelektualus skurdžiadvasis striptizas tikrai yra vertas gerbiamų išmaniųjų komentatorių pastebėjimo.
  Ir šiaip jau. Tos dvi laidos savo profesionalumu, rafinuotumu (taip!) ir net edukacija yra nesulyginamos. TV3 laidą parengė akivaizdžiai brandžiau ir jei tikėti „TV Antena“, LNK stebėjo 8,1, o TV3 – 10,1 proc. žiūrovų.

 • austras

  Gerbiamo Artūro šiame tinklaraštyje ne sykį apdainuotas istorikas ir toliau įžūliai reiškiasi viešojoje erdvėje…

  http://pilietis.delfi.lt/news/istorikas.d?id=37137941

  P.S. Reiktų kažką daryt… nejaugi paliksit be dėmesio..

  • mielas austrai, ačiū už nuorodą, būtinai perskaitysiu, kai neturėsiu ką veikti. Dabar tiek daug visokių istorikų reiškiasi, nespėju. O kai dėl dėmesio, tai priklausys, ar labai jis ten verkia ir nori būti įvertintas.

  • J. naivusis

   Kodėl įžūliai? Kame tas įžūlumas?

 • kestas

  gal butu pats laikas parasyti ka nors apie prezidente

  • povilas

   Blogo autorius yra prezidentes salininkas. Ir kadangi ner ka girti tai ir nieko neraso.

 • Pingback: Šūdo garas()

 • petras

  Šilgalis 2003 metais buvo mano šefas. Labai geras šefas buvo, nes jo niekuomet nebūdavo darbe :DDD

 • kestutis d

  pritariu Račui labai. teks mums laukti, kol subręsime iki tokio vertybinio lygio, kol politikai nebepopuliarins savęs tokiais pigiais triukais, o rinkėjai iš jų lauks to, kad jie parodytų savo sugebėjimus būtent politinėje plotmėje. žinoma, absoliutaus lygio pasiekti gal ir nepavyks (pvz., visame pasaulyje tokie triukai būna populiarūs – putinas pilotuoja, clinton’as groja saksofonu, mūsų tautietis bogotoje demonstruoja…), bet tikėsimės, kad visuomenei ir partijoms bręstant toks elgesys liks išimtinė retenybė, o tokiam nutikus – dauguma tai laikys nesusipratimu

 • lida

  Ale tikrai spalio 2 įrašus turbūt kepė kažkoks spuoguotas pagiežingas mokinukas, o ne gerbiamas A.R. Juk A.R. jokiu būdu nešautų į galvą priimant svečiuosna damą ir padedant šiai nusivilkti švarkelį, laukti dar ir kelnaičių.

  • miela lida, manau ne vienam būtų smalsu pas tamstą į svečius užsukti, kur damoms nusiimant švarkelius po jais nieko daugiau nėra. Tiesa, abejoju, ar kas nors savo namuose, be tamstos, taip svečius priiminėja. Aš bent jau ne.

   Bet, žinoma, kiekvieni namai turi savo taisykles…

 • Giedrius

  Artūrai neturiu televizoriaus, jei turėčiau, pasižiūrėčiau žinias ir tai be didelio malonumo. Nesuprantu kokio velnio tu žiūri Lietuvos televizijų laidas? Ar tau malonu, dėlto kad tai kartu ir labai nemalonu? kas tai tau – intelektualinis fetišas, žiūrėti ir sudirbinėti?

 • stogas

  Ponas sokejas , kiek zinau, is Abonento hebros. Kazkaip ta Rubicon ir co suskystejo. Pats numeris vienas nese kudasiu is seimo, tingi mol dirbti, nu absoliuciai ner ka pavogti. Jos kareiviams tenka del reklamaos net eiti sokti su kelnaitemis ir be kelnaiciu. Graziai bent soka, graziau nei sneka, gedos nedaro ir pas rinkejus vaziuot nereikia, koncelerines islaidos susitaupo zmonos benzinui i baka.. O buvo laikai..

 • Smilga

  Nesijaudinkite ir nepavydėkite Žilvinui, ne visos moterys alpsta nuo nudailintų „nutiuninguotų“ raumenukų :)) Sportiškumas – gražu, bet šįkart labiau „narciziška“ (dar pažiūrėjau delfy šokio nuotraukas, fui vulgaru). Nors ankstesnėse laidose Ž.Šilgalis buvo visai nieko, šoka gerai, save pristatinėjo irgi. Mane labiau užkniso Valinskai LNK kanale, vien tik Valinskai Valinksas visais savaitgaliais ir ne tik, kas čia darosi….
  P.S. šis „šokis“ mano balsavimui rinkimuose neturės jokios įtakos.

 • mdxacuk

  Perskaitęs, ką čia tinklininkas pristukseno per savaitgalį, pamaniau, kad jis bus tikriausiai ką tik apsilankęs Baltarusijoj. O, pasirodo, Briusely, tik nelabai sėkmingai.

  Neabejoju, kad p. Račas, kaip iškilus žiniasklaidos profesionalas, žino, jog „nusiimti kelnes, švarkelį…“ yra grubi kalbos klaida, įeinanti į „Didžiųjų kalbos klaidų sąrašą“ numeriu 1.4.57. Tokių klaidų tiražavimas viešojoje erdvėje yra administracinis teisės pažeidimas, užtraukiantis 300-1500 Lt baudą. Galbūt šiuo atveju p. Račas tiesiog cituoja Juročką stilistiniais sumetimais. Tuomet tikėtina, kad baudos jis galėtų išvengti. Bet pačiam Juročkai tai aš duočiau be jokio pasigailėjimo.

 • Genijus

  Beje, jei jau kabinėtis prie kalbos (o kodėl gi nepasikabinėjus dėl tauraus tikslo): ši svetaine tikrai nėra „patalpinta“ serveriai.lt. Talpinti reiškia bandyti ką nors sukišti į riboto dydžio plotą / tūrį ar pan. Ir tada arba pavyksta sutalpinti, arba ne :)

  • lv

   Dabar suprantu, kodėl ta riboto dydžio, ankšta palata — vieta, kurioje apgyvendinami (ar sutalpinami) kai kurie genijai — kartais dar vadinama patalpa…
   (jei jau semantiškai, tai serveriai(.lt) kaip tik ir yra ta riboto ploto/dydžio erdvė, kurioje kažkas (pa)talpinama…)

 • Regis

  Ats. ne į temą.

  Skambi Lrytas.lt antraštė skelbia: „D.Kedžio kulkos perveria širdis ir po metų“ (http://www.lrytas.lt/-12861998121286162049-d-ked%C5%BEio-kulkos-perveria-%C5%A1irdis-ir-po-met%C5%B3-nuotraukos.htm).

  Ar mes visi kažką praleidome? Ar tai, kad šaudė būtent D.Kedys PRIPAŽINTA Lietuvos Respublikos teisme? Ar šia straipsnio antrašte nepažeidžiama žurnalistų etika?

  „37 straipsnis. Žurnalistas, viešosios informacijos rengėjas privalo laikytis nekaltumo prezumpcijos. Žmogų kaltu gali pripažinti tik teismas įsiteisėjusiu sprendimu arba nuosprendžiu.“

 • Joana

  Pritariu 100% Giedriaus komentarui! Kazkaip labai man primena groteskiska pasakele…
  IN A DARK, DARK COUNTRY, THERE WAS A DARK, DARK RIVER.
  NEAR THIS DARK, DARK RIVER THERE WAS A DARK, DARK HILL.
  ON THIS DARK, DARK HILL THERE WAS A DARK, DARK MILL.
  IN THAT DARK, DARK MILL, THERE WERE DARK, DARK ROOMS.
  IN ONE OF THE DARK, DARK ROOMS, THERE WAS A DARK, DARK PERSON. AROUND THAT DARK, DARK PERSON THERE WAS DARK, DARK DARKNESS. IN THIS DARK, DARK DARKNESS THE DARK, DARK PERSON SAID, «WON’T SOMEBODY FINALLY TURN ON THE LIGHT?»

 • Clear

  Šilgalis atvirai kažkokioj laidoj pareiškė, jog dalyvauja, kad padidinti žinomumą. Savotiškas ekshibicionizmas. Jo ir kitų…Aš už jį nebalsuočiau, net jei jis ir kelnes nusimautų…:). Ir iš viso va man, paprastai pilietei, tiesiog siaubą kelia toks politikų (ar jie politikai, tarp kitko?) veržimasis į televizijas. Apie Valinskus, tai iš vis geriau patylėti, nes jau nėra ką ir sakyti, virš visko…Klaiku.

 • nerijus

  E. Dragūnas apie Žilviną Šokėjėlį ( A. R. ):

  Ko turėčiau bijoti? Politiko, kuris kaip durnelis pusnuogis šoka televizoriuje, o jo smakras man primena užpakalį?

  http://www.lrytas.lt/-12890393241288687692-p2-sel-lyderio-e-drag%C5%ABno-u%C5%BEmojai-glumina-konkurentus.htm

 • Pingback: ulevičius.lt » Vidutinis rinkėjas – informacinis beraštis?()