„Žalgirio“ nauja apranga: smulkmena, demonstruojanti požiūrį

Šiandien „Lietuvos rytas“ ir „Respublika“ rašo apie naująją Kauno „Žalgirio“ aprangą.

Ji gana išsamiai pristatoma ir klubo svetainėje.

O salėje, kurioje Lietuvos šešiolikamečių rinktinė šiandien laimėjo prieš graikus, A.Sabonis reklamuoja „Tūtą“.

Gali būti, kad „Champion“ apranga, kuria „Žalgiris“ puošis trejus metus, turi ypatingų savybių ir padės klubui tapti čempionais.

Na, bent jau LKL.

Bet kai pagalvoji, gražu būtų, kad per sunkmetį Lietuvos klubai paremtų Lietuvos gamintojus… Ir pinigai liktų čia, ir darbo vietoms pavojus mažesnis…

Smulkmena, žinoma, palyginti su -22 proc. BVP smukimu, tačiau juk nuo smulkmenų viskas ir prasideda…

Kita vertus, ir tokia smulkmena parodo bendrą požiūrį.

(12 balsų, vidurkis: 2,50 iš 5)
Loading...
 • Šmočiukas

  Nebūsiu originalus, bet spėju, kad šiuo atveju lemia ne tik aprangos kaina, gamintojo valstybė ir kiti dalykai, bet ir tai, kad Tūta yra Navikausko bizniukas. O pastarasis veikėjas neturėtų būti labai geru žodžiu minimas naujojo choziaino bei apskritai viso klubo – visgi tebekuopiamas jo ir kito vadybos genijaus Rutkausko palikimas.
  P.S. tikiuosi, kad naujoji apranga padės jiems vėl tapti LKL vicečempionais :)

 • nonsense

  „Keliomis minutėmis anksčiau klubo vadovai ir sportinės aprangos gamintojo „Champion“ atstovai Lietuvoje oficialiai pasirašė 3 metų bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią žalgiriečiai bus ne tik aprūpinti apranga, bet ir sulauks finansinės paramos iš naujųjų partnerių.“ – kaip suprantu Žalgiris neperka naujos aprangos, o ją gauna dykai, plius finansinę paramą.
  Smulkmena, bet komentaras apie Lietuvos klubų paramą Lietuvos gamintojams ne visai tikslus :)

 • Whisker

  Apranga nera lb grazi, senoji labiau man patiko, taciau cia viskas del pinigu, reikia dziaugtis, kad Zalgiris isvis tebegyvuoja dar, man tiktai keista, kad niekas Navikausko uz pakarpos taip ir nepaeme, negi ta veikla, kuria jis ten suko formaliai buvo legali ?

  • nonsense

   O kokią veiklą ten Navikauskas suko?

   • Šmočiukas

    Na, suko jis/jie ten daug ką. Jau atmetant gana tikroviškus gandus, kad „grynindavosi“ savivaldybės ir kitų rėmėjų pinigus per išpūstus žaidėjų – vidutiniokų atlyginimus, kurių dalį šie tiesiog atnešdavo kam reikia, užtektų ir Kauno arenos sąmatėlės už bene 700 000 ar net 800 000 Lt + to, kaip jie buvo susukę savo sąlygas, pagal kurias tą areną (neskaitant turbūt pusės milijardo otkatų) dar ir paėmę būtų panašiai kaip VP Marketas VST – už dyka, ar net su „primokėjimu“.

    • nonsense

     Teisybę pasakius nelabai tavim tikiu. Ir negirdėjau nei tikroviškų, nei netiktroviškų gandų apie pinigų „gryninimąsi“.
     Beje jei kas nors Kauno areną sugebėtų pastatyti už net 800 000 Lt, tai papločiau tokiam. Padoresnis namas ir tas daugiau kainuoja.

     • Šmočiukas

      Aha, pritrūko truputį nulių mano pasakojime :)
      Čia vakaro alutis daro įtaką :)
      Na o tikėti ar netikėti gandais – čia visų mūsų asmeninis reikalas. Aš, pavyzdžiui, linkęs tikėti (ne tikiu, bet tik linkęs tikėti). Dėl ko? Gal neaiškinsiu, nes rizikuočiau užsitraukti čia besilankančių kauniečių nemalonę. Na ir dar esu girdėjęs apie tokią nekaltumo prezumpciją, tai gal ir patylėsiu :)

     • nonsense

      Nagi pasidalink, esu kaunietis, bet mano rankos tavęs per internetą nepasieks :)
      Bet va kuom tikiu, jei tie gandai turėtų nors mažiausią pagrindą, tai komtiesa jau trimituotų apie tai. Iš kitos pusės kai ta pati komtiesa subankrotino vieną krepšinio klubą ir išteigė kitą, nes per pirmą mokėjo „juodas algas“ ir tai nustatė VMI su prokuratūra, tai jie apie tai kaip ir nerašė. Na tik rašė kad blogas, labai blogas prokuroras Bėtingis tuom susidomėjęs. Ir tai FAKTAI, o ne gandai.

      Dėl Kauno arenos kiek pamenu kalba buvo apie 500 mln. lt. Bet jie ir kitokią kainų skaičiavimo metodiką taikė, lyg tai tai sąnaudos už visą arenos eksploatacijos laiką. Bet kadangi nežinau faktų, tai jų ir nekomentuosiu, juolab viskas baigės tuom kuo baigės – areną stato Kauno Savivaldybė.

 • Majus

  Champions Žalgiriui apranga netik už dyka duoda, bet dar ir pinigais remia, taigi ponas Artūrai jūsų įrašas yra šiek tiek juokingas, manau reiktų daugiau pasigilinti prieš kažkokias skubotas išvadas darant. Tai puikiai iliustruoja jusų sugebėjimus nesiaiškinant faktų pateikti savo nuomonę visais gyvenimo atvėjais.

  • Saulius

   Geras ir teisingas pastebėjimas. Pats jau ne kartą tai norėjau parašyti :)))

 • Clear

  (Bet kai pagalvoji, gražu būtų, kad per sunkmetį Lietuvos klubai paremtų Lietuvos gamintojus… Ir pinigai liktų čia, ir darbo vietoms pavojus mažesnis…)

  Betgi esmė yra čia…Aš pritariu Artūrui.

  • nonsense

   Būtų galima pamanyti, kad Lietuvos klubai yra tokie pertekę pinigų, kad jie geriau pasirinktų mokėti pinigus už aprangą, kurią kiti siūlo už dyką, ir net primoka, kad tik paimtų.

 • Šmočiukas

  Betgi tikrai kaunietis :) Aš va galvojau, kad žmonės galbūt supyktų, įsižeitų, galbūt susilaukčiau kokio aštresnio komentaro, negražaus epiteto, o tamsta iškart rankomis manęs siekiat ;)
  Na, šiaip esu Vilniuje gyvenantis Šmotelis, bet (buvęs?)panevėžietis, taip kad grasinimams gana atsparus ir nebaikštus beigi savo laiku šiokią tokią gatvės mokyklą praėjęs :)
  O jeigu rimčiau, tai gal nevystykim didelės diskusijos dėl gandų, nes už rankos niekas nepagavo, tai gal taip ir nebuvo. Nieko negalim teigti. Šiaip, žiūrint į bendrą Lietuvos mentalitetą, tai užtenka Baukutės atvejo, kai analogišku principu buvo pagryninti keli vargani tūkstantėliai. Bet, kadangi nesu GIGA, tai negaliu teigti, kad ir Navikauskas žulikas, nors Žalgirio atveju galima buvo gryninti dešimtimis o gal ir šimtais tūkstančių. Tiesiog – esu girdėjęs tokių kalbų, tame tarpe ir iš kauniečių (pats Kaune studijavau kadaise, turiu pažįstamų).

  • GIGA

   Šmoteli ir vėl kliedi…Giga kaip tik neteigia,o tave (atsiprašau NJus) užsipuolė dėl teiginių ir viską žinančių vertinimų su minus 15 kolegų vertinimais.Taip,kad kuom užsiimi pats,neversk kitiems

 • Whisker

  As irgi esu Kaunietis ir visa gyvenima palaikiau Zalgiri, bet Navikauskui ir chebrytei jauciu tikrai didele antipatija, netgi pikta ir ant Sabonio, kaip jis galejo tokius zmones paskirt ir leist jiems daryt ka jie nori, juolab, kad ji Kurtinaitis buvo ispejes del ju nepatikimumo.

  Ir siaip, nors ir Zalgirio fanas esu, bet man tikrai nepatiko tie visi bajeriai su savivaldybes parama, kodel tiek milijonu turi atitekti krepsiniui, o visos kitos sporto sakos lieka be nieko. As noreciau matyti Lietuvoje netik krepsini, bet ir futbola, ledo rituli, regbi.

 • Lida

  Na čia tai bajeris. Nežinojau, kad ant sportininkų maikių užrašytos įmonės, kurias sportininkas remia.

  • Lida

   Galėtų ne Ūkio banką, o Snorą paremti :)

 • Šmočiukas

  Faktas, kad Lietuvoje būtų gerai turėti ne vieną pasaulinio lygio sportą, o daugiau (na, aišku, nepamirškime Aleknos, kuris bent jau kol kas yra visų laikų geriausias disko švaistūnas, nors iki pasaulio rekordo ir pritrūko 20 cm, bet tiek ir tokių pasiekimų tas Schultas nė iš tolo neturėjo).
  Kita vertus, turbūt niekas nesiginčija, kad krepšinis pas mus jau nebe sportas, o religija. Kaip netikintis katalikų baiboku ir kaip pažįstantis labai daug žmonių, lygiai taip pat juo netikinčių, bet giliai religingų krepšiniu, tai dar suabejočiau, ar krepšinis – religija „Nr. 2“. Gal visgi Nr. 1? Taigi, jei jau nėra pinigų remti daug šakų, tegul remia religinę.
  Tokią euforiją, kokia būna po krepšinio pergalių (rinktinės), esu jautęs tik dar kokius 2-3 kartus gyvenime. Tas tautos vienybės jausmas nenusakomas žodžiais.
  Visgi su didžiule nostalgija menu tuos senus tarybinius laikus, kai visi sirgom už 2 Žalgirius – krepšinio ir futbolo. Dabar futbolo beveik mirė, o už krepšinio Žalgirį niekaip nerandu nei motyvų, nei reikalo, nei noro sirgti – man jis irgi beveik miręs.

  • nonsense

   O kas iš to kad Lietuva turės vieną ar ne vieną pasaulinio lygio sportininką? Kas nuo to Lietuvai geriau? Vardo garsinimas? Nejuokinkit, ar jum idomu kad kokios Etiopijos begikas atbėgo pirmas? Ar dėl to investuosite į Etiopijos ekonomiką?

   Nematau jokio rėmimo į didijį sportą prasmės. Kaip ir nematau prasmės kišti milijonų į operos ar dramos teatrus. Jei kam įdomu tie teatrai, tai tegu nusiperka bilietus už realią kainą ir žiūri, o bobutės iš kaimo neturėtų „elito“ pomėgių finansuoti. Taip pat ir su sportu – jei remėjai mato naudą remdami sportininką tai tegu ir remia.

   Man rodos geriau tuos pinigus skirtų masiniam sportui – turbūt geriau kai visa tauta sveika, nei vienas persisportavęs čempionas.

   • Whisker

    Sportas turi ir daugiau teigiamu savybiu, pvz. vien investuodamas i jaunius pasieksi bent tiek, kad jie neslampines gatvemis, nesedes prie kompo, o sportuos, tai jau gerai, taciau, cia jau turetu galioti principas – jeigu duodi, tai duok po lygiai arba isvis neduok, paprasciausiai neteisinga, kai mokamos milijonines sumos uz krepsininku drauduma, kai kitu sporto saku atstovai nei treniruotis, nei zaisti neturi kur, o ta religija ir yra tame, kad daugiau nera uz ka sirgti, nera daugiau galingo komandinio sporto.

    o Del operos ir dramos teatru, tai nesutinku, cia yra elementari kultura, nesuprantu kur tu cia matai elito pomegius, mano nuomone kiekvienas save gerbiantis , kulturingas zmogus i metus bent karta kokiame nors teatre apsilanko, ir tie spektakliai kuriami toli grazu ne elitui, ir isvis, lietuvoje elito jokio nera.

    • nonsense

     Tai jei žmogui neįdomus pvz. Operos teatras, tai jis nekultūringas? Kodėl, tas kuris turi kitus pomėgius, turi remti pvz. operos megėją? Jei ta yra įdomi opera, tai būk malonus ir susimokėk TIKRĄJĄ spektaklio kainą į kurią reikia įskaičiuoti ir Operos teatro remontus, spektaklių pastatymus. Juolab kartą per metus manau kiekvienas norintis tą išgalėtų padaryti. Juk kai eina gerbėjai į pop/rock ar kitų atlikėjų koncertus, valstybė tiesiogiai ar netiesiogiai neremia šių koncertų.

    • Juozas

     nonsense čia yra visiškai teisus, „kultūra“ tapo kažkokia priedanga pinigų švaistymui. Tiesiog kiekvienas save gerbiantis žmogus, kuris eina bent kartą per metus į teatrą turi sumokėti realią kainą, jeigu nėra tokių, kurie susimoka, tai reiškia, kad nėra save gerbiačių, kulturingų žmonių ir jokie teatrai jiems nereikalingi, arba tų teatrų produktas nėra tokios kokybės, už kurią verta mokėti. Nutraukus finasavimą kultūrai ir sportui liktų tik tai kas reikalinga ir kokybiška, o šlamšto juk nereikia, tegu sau išnyksta.

  • beprocentinis

   Krepšinis yra išpūstas reikalas. Kai Vėtra Vilniuj su Fulhamu žaidė stadionas buvo perpildytas. Krepšinio mėgėjai dažnai pamiršta, kad ši sporto šaka Europoje nėra populiari, dėl to Lietuvos krepšinio rinktinė tiek daug ir pasiekia tiek Europoje tiek visame pasaulyje.
   Vienas iš juokingiausių dalykų krepšinyje yra komandų pavadinimai „Techasas“, „Lietuvos rytas“, „Armani jeans“ ir t.t. Jei Kauno „Žalgiris“ taptų „Žalgiris-ŪBIG“ ar „Žalgiris-Respublika“ tai išvis būtų absurdas. Lietuva krepšinio šalis? Vilniuje Šeškinės mikrorajone yra tik viena normali krepšinio aikštelė, tad kalbos apie jaunimo užimtumą taip ir lieka tik tuščiomis kalbomis.

 • :)

  Pritariu p.Arturui, bet tik is dalies, kaip ir keliem kitiem cia isreiskusiems savo nuomone. Taciau… Yra kur kas gilesnes saknys sio ir kitu prekybiniu zaidimu, mano nuomone. Is esmes patys Lietuvos gamintojai, bent jau ju didzioji dauguma trukdo patys sau. Gamyba Lietuvoje yra pakankamai stipri ir potenciali (dabar ne vienas manau nusisypsojote :) Bet… Taip yra, tiesiog atsimerkite placiau). Klausimas yra, kur buvo gamintojai, kai buvo tas didysis pakilimas, eksporto didejimas ir palankiu investiciju siulymai? Tuomet kazkodel Lietuvos gamintojai nesugebejo, kad ir uz „dyka“, nors ir salygini (bent kiek su prekyba ir ekonomika susije zmones turetu tai labai gerai suprasti :) Nes eina kalba apie prekes ir prekinio zenklo PR-a ir reklama Europoje ir Pasaulyje) padovanoti bent jau savo salies rinktinems savo gaminamu marskineliu ar aprangu, ar kazkokiu priedu ir irangos! Juk tai neina kalba apie keliu milijonu dovanas, manau, kad net ir patys paprasciausi zmones tai supranta, taip kaip ir puikiai isivaizduoja siu veiksmu efekta imones ar gamintojo tolimesniai veiklai :) Kodel jie taip verkslendami, sedi sustabareje ir net nepajudina savo sedyniu ir nepristato savo prekiu uz Lietuvos ribu? Kas matet nors viena Lietuvos gamintojo firmine parduotuve uzsienyje? As asmeniskai zinau tik viena, Norvegijoje esancia „Dvarcioniu Keramikos“ parduotuve, kiek dar ju yra Europoje ar Pasaulyje? Kur tokie kaip Audimas, Linas, Audejas ir dar kruvos dideliu ir mazesniu vardu, kurie mieliau dirba ir 80-90% savo produkcijos gamina pagal uzsakymus is tokiu tinklu kaip IKEA, H&M, Cubus ir dar kruvos kitu. Suprantu, cia potencialus uzsakymai ir realus pinigai, daug kas pasakytu, bet kodel salia to gaunant milziniskas pajamas is salies, neinvestuoti i savo vardo populiarinima, kas trukdo stumti savo varda i pasaulio rinka? Brangu islaikyti parduotuve uzsienyje? Anaiptol! Turiu pakankamai pagrindo, teigti, kad daznais atvejais tai net pigiau nei Lietuvoje, nes uzsienyje kur kas maziau biurokratijos ir nesveiko laiko gaisimo laukiant atsakymu! Lietuvoje tikrai geri ir stiprus gamintojai, tik didzioji dauguma yra silpni ir bailus pardavejai. Dauguma sugeba geriausiu atveju parduoti preke su 300% antkainiu saviem (turiu omenyje Lietuvoje lietuviams), o ne pristatyti ja tvarkingai ir solidziai uzsienyje. Tie kas supranta ka daro, jie ir sedi sau ramiai skaiciuodami uzsienio kapitala, nes jie vykdo savo vardo ir lietuvisko prekinio zenklo sklaida uzsienyje ir puikiai parduoda savo gaminius, isradimus ir technologijas ten. Tokiu yra tikrai ne vienas ir ne du :) Prisiminiau ir viena projekta su Plastos gamykla, kai ji savo prekiniu zenklu ir aisku gaminiais galejo kovoti su tikrai rimtais Europos plastiko gigantais. Tuomet jie turejo padaryti uzsakyma, pirmini, tiksliau gavo uzsakyma pradziai tik poros milijonu, su galimybe padidinti uzsakyma veliau. Jau tuomet, jiem tai buvo: „sudetinga, tai kad labai neapsimoka…“ (amzini lietuviski teiginiai :D ) Ir tuomet is ju puses buvo pasiulyta: „Gal jums siuksliu maisu reikia, nes juos labai perka uzsienyje?“ :D Nes matai visa kita gaminti yra per daug terliones, nes matai reik daug keitimu padaryt ir seip kam mum tie uzsakymai, jei siuksliu maisai taip gerai eina uzsienyje :) Tai gal laikas patiem gamintojam susirupinti savo marketingo skyriais ir tuomet nebus problemos, kad lietuvoje prekystaliai luzta nuo uzsienietisku prekiu ir musu gaminiu bus galimybe isisgyti ir uzsienyje, o gal net ir uzsienio klubai ir komandos deves Lietuvoje pagaminta apranga (kaip antai Norvegijos karines pajegos nesioja Lietuvoje „Skalmante“ berods pagaminta apranga), gal tuomet naudosis Lietuvoje sukurtais irankiais ir iranga (kaip antai virs 80% pasaulio mobiliuju telefonu mokroschemu, pjaustomos lietuviskais lazeriais) ar lietuviskais produktais (kaip antai kelios desimtys pasaulyje zinomu SPA ir gidyklu naudoja lietuviskas dėles, savo gidyklose)?!

 • Biznyje net moralinis rėmimas ir aukojimas yra pasvertas ir įvertintas. Nenaudinga ir neremia.

 • johnis

  Nesuprantu tokios gerb.A.Raco rasliavos. Tad bukite nuoseklus ir zenkite zingsni toliau.
  -uzdrausti vezti i LT prekes kurias patys galime ar gaminame, pradedant nuo aprangos, baigiant maisto produktais. Tapkime uzdari!
  -tik kazkaip nelabai gerai reaguojame kada musu saldytuvu nebeperka Ukraina, sviesto neleidzia ivezti Latvija, Rusija blokuoja transporta. Tada kazkaip prisimenam laisvaja rinka ir liberalia ekonomika.
  Tai gal Lryto ir Zalgirio krepsininkams pradeti krizeje zaisti su Inkaro batais? gal zaisti su Lietuvoje gaminamais krepsinio kamuoliais, sales dazyti tik lietuvoje gaminamais dazais ?
  Tada prasau, p.Raca ziureti krepsini tik per Lietuviska televizoriu, testi sarasa galetume ir toliau.

  Atsigavimas matomas ne uzdarume o atvirume.
  Matome kas isejo ir visu politiku ir pan. proteguoto Lithuanian airlines. Savas vagis arciau sirdies ?

  • johni, nepastebite, kad pradedate diskutuoti pats su savimi… Atsargiai:)

   • johnis

    Siaip as pats sau idomus, tad kartais kad ir padiskutuoju su savimi nesu labai del to nusivyles. Esu mentaly :))

 • Koks skirtumas ta apranga. Tegul žaidėjų gerų Romanovas nuperka :)

  • A.G.

   Bet žmonės pagal inerciją dar vis kalba apie sportą, bet ne prekybą… pora dešimčių metų senumo frazėmis.
   Taip vadinamas sportas, gal būt, jau peningesnė šaka nei atliekų savartynų ar nuotekų valymo biznis (kuris, gal būt, lenkia ir narko…).

 • Saulius

  dar pridėsiu nuo savęs į temą :)
  Žalgiris nieko negamina, neparduota ir pinigų tikrai neturi kad kažką paremti ar neparemti. Priešingai – Žalgiris surenka per sezoną iš rėmėjų ir taip toliau ir iš to gyvena tą sezoną.

  Ir žinant, kad Lietuvoj tas sporto paramos (ar kaip ten) įstatymas teisiškai neįpareigoja rėmėjų laikytis savo įsipareigojimų, kuo bendrovės dažnai naudojosi. Ir žinant, kiek tas Žalgiris buvo apgautas per šitą dešimtmetį tų lietuviškų bendrovių (Snoras 3 milijonai už praeitą sezoną, tas pats Tomkus su Gubernija skolingas berods 0,5 limono ir taip toliau (Lietuvos geležinkeliai, Mažeikių nafta, PKN Orlen), net ir vyriausybė dešimt metų nesugeba įvykdyti savo pažadų Žalgiriui už laimėtą ELą). O paskui žmonės stebisi iš kur tos skolos :)). Tai pasakyčiau, kad kaip tik reikėtų daugiau tokių nelietuviškų rėmėjų kaip Champion ir taip toliau. Vien dėl didesnio finansinio stabilumo.

 • Taikli pastaba, Sauliau.

 • mantas

  Autorius lyg ir vadovaujantį darbą dirba, bet pasisakymai kaip Gražulio kokio.

 • Smilga

  Šaunuoliai vaikinukai, pagaliau laimėjo! Šiaip, pvz. kai žaidžia „Lietuvos ryto“ komanda su „Žalgiriu“ – sergu už „Lietuvos rytą“.

 • Linas

  tenka pripažinti,kad šį kartą,matyt,atostogų nuotaikų atpalaiduotas gerb.A.R.prašovė pro šalį.Vis tik ant sportininkų marškinėlių rašomos firmos,kurios pačios remia tą ar kitą sporto klubą,o ne atvirkščiai.Neteko dar girdėti(nors teoriškai tai gal ir įmanoma),kad sporto klubas remtų kažkokį gamintoją,bent jau Lietuvoje – 100%.Patys sporto klubai yra tokioje apverktinoje finansinėje būklėje,kad patys remti kažką,net ir labai norėdami,paprasčiausiai neturi jokių galimybių.Vien pernykščiai ir šiųmečiai „Žalgirio“finansiniai skandalai viską pasako.Duok dieve,kad su „Champion“viskas pasisektų,kaip fiksuota abipusiame susitarime.Kažkodėl,turėdamas omeny visus „nusisekusius“Romanovo projektus Baltarusijos ir Škotijos futbolo rinkose,šiam klausime nesu didelis optimistas.

 • kirvis

  saunuolis Romanovas kad praspyre Navikausko firmele per borta.idomu butu suzinoti kiek anksciau Zalgiris turedavo moket savo viceprezidento kompanijai uz apranga?kazkodel labai abejoju kad tai buvo simbolinis mokestis..visam pasaulyje normali praktika kad drabuzius sportui teikiancioms firmoms yra geriausia reklama jei jos drabuzius vilki zymus sportininkai ar komandos,todel pacios firmos primoka pinigu kad tik jas reklamuotu o ne atvirksciai.

 • Zhinantis

  „Lietuvos klubai turetu remti Lietuvos gamintojus“…

  Kai kurie komentatoriai jau ivardino, kad si mintis nelabai aisku kuo siejasi su siuo Zalgiris-Champion atveju, bet jauciu pareiga pasikartoti. Taigi:

  1) Champion nemokamai skiria aprangas Zalgiriui 3 metu laikotarpiui
  2) Champion skiria finansine parama Zalgiriui 3 metu laikotarpiui
  3) Champion skirs procenta nuo pardavimu Lietuvoje Zalgiriui

  Taciau autorius abejoja, ar Zalgiri sios salygos turetu tenkinti ir geriau jie remtu (ty vietoj gaunamos paramos, turetu patys moketi) Lietuvos gamintojams. Na aisku, tikrai butu grazu, kad krepsinio klubas uzdirbtu ir dar kitus remtu, bet deja sporte tai retas atvejis, todel nematau priezasties, kodel Champion atejimas turetu but piesiamas blogomis spalvomis.

 • Jėzau, gal nors per atostogas reikėtų mažiau nihilizmo ir sliekų ieškojimo.

 • Krepsinis dar siokia tokia atgaiva per krize, ir artejantis europos krepsinio cempionatas.