Citata #261 J.Imbrasas atskleidžia, kaip sužinoti apie artėjančią krizę

Kaip aš galėjau stabdyti tuos projektus, kai iš aukščiausių valdžios sluoksnių nebuvo jokių signalų apie artėjančias labai rimtas krizes.

delfi.lt

(6 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...
 • Matotaupa

  Nekaltas avinėlis…

 • Regis

  Karikatūra pakankamai tiksliai atitinka tekstą. Kaip reta…

  p.s. dabar visi žinosim kam padėkot, kad nėra kamščių. Pasirodo J.Imbrasui. Beje o jų tikrai nėra? O gal palaukim rugsėjo… Tiek to, nėra tai nėra..

 • A.G.

  Nėra toks blogas gerb. J. Imbrasas, kokiu piešiamas – na tik tiek, kad iki šiol visus tuos 20 metų Vilniui nesisekė su burmistrais, kaip ir kitiems.
  Gal Navickas pataisys tą reikalą – žmogus jaunas, bet viską žino.
  Žodyje “viską“ ir turiu omenyje, kad viską. Turiu omenyje Lietuvą, žmones, verslą ir visa kita. O tai retas atvejis, bet geras.
  O apie „viską“ nei kiek neperdedu ir tai pasakau tik gerąja prasme.
  Manau, kad J. Imbrasas norėjo tik gero, bet gal ne visai suprato, kad tas šiandieninėje Lietuvoje jau nėra įmanoma… vagių Lietuvoje.

  • levas

   cia turit uomeni kaip uz valstybes pinigus po Europa lakstyt ar su zmona i JAV. cia jau tikrai „viska“ zino, o jei dar pridesim savaitgaliu apmokejima, etc….

  • Akatautoj

   na, nei jis jaunas (nors tai gal sąlyginis dalykas), nei jis viską žino. Žmogus, kuris rodo vidurinį pirštą troleibuso vairuotojui, nėra pats išmintingiausias ir padoriausias. Ir „visko“ sąvoka pati save eliminuoja, nebent parašytumėt ką nors konkretaus.

 • Auksinis kardas

  Na, jau tik nenorėkime, kad miestų merai turėtų kvalifikacijas, geresnes už geriausius ekonomikos analitikus. Buvo labai nedaug ir labai neaiškių ženklų, kad reikalai eis velniop taip plačiai ir smarkiai. Kas čia, kažkam šiandien keistai atrodo, kad vos prieš metus – pusantrų ateities matymas buvo gerokai šviesesnis? Alio, apie ką kalbame?!

 • Whisker

  Na, as irgi kazkaip nemanau, kad tas Imbrasas kazka ten jau super tokio blogo padare, keista , kad nieks ant Kubiliaus nieko nesako, kad LEO.lt su socdemais kartu leido ikurt, nors visa kalte suverte po to socdemam, o dbr dar sali i bankrota su tokiu valdymu tuoj nuvarys, va kur yra blogis, kuri reikia salinti, o ne kazkoks buves meras, kuri tie patys konservatoriai tiesiogine ta zodzio prasme „isstume“ is posto.

  • Julius

   Paskirkime Whiskers’a i premjerus ir krizės kaip nebūta

 • 7x

  „iš aukščiausių valdžios sluoksnių“
  Galbūt jis turi omeny Dievą? :D
  „Na, jau tik nenorėkime, kad miestų merai turėtų kvalifikacijas, geresnes už geriausius ekonomikos analitikus. Buvo labai nedaug ir labai neaiškių ženklų, kad reikalai eis velniop taip plačiai ir smarkiai. Kas čia, kažkam šiandien keistai atrodo, kad vos prieš metus – pusantrų ateities matymas buvo gerokai šviesesnis? Alio, apie ką kalbame?!“
  Šiaip sutikčiau, bet ant Imbraso taip linksma važiuoti, kad esu linkęs pražvelgti tokius nepatogius faktus.

 • A.G.

  Kas yra labai keista.
  Kad vadinamas Lietuvos finansų elitas – nesusivokė, kad reikia atsidėti juodai dienai.
  Na gal tikrai ne tame klausimas – tiesiog išskirtinai Lietuvoje rūpėjo tik sava terba…
  Paimkime tokį pavyzdį.
  Nei prieš 1990 m. (ypač) nei po, ypač kol buvo Legenda Sikorskis – kažkokį naują etatą pramušti ministerijoje buvo daugiau nei utopija.
  O va pastaruosius 2 metus – ten, kur dirbo ir susitvarkė (žinoma ardamas) vienas, dabar dešimt.
  Ir kokiu tikslu – manau kad vbs šiuo atveju neklysta (susikišo savus, ko niekada Lietuvoje nėra buvę…).
  O dabar ką atleis grasinasi.
  Aš manau, kad prisivirė košės (koalicija praktiškai ta pati) – tegul ir srebia.
  Žinoma, eiliniam lietuviui didelis balius būna, kai žmogų atleidžia ypač iš ministerijų.
  Manu, kad snukius reikia daužyti tokiems be įspėjimo.
  Manu, kad reikia, jei reikia – mažinti algas, kad ir 10 kartų, bet neliesti tų, kurie niekuo dėti.
  O, jei būtų paliekami tik tie, kurie prieš metus ar du priimti (pagal vbs žinias), na tuomet kiekvienam sutiktam, kuris džiaugsis žmogaus išmetimu į gatvę, kad likusiam liktų tos tūkstantinės algos – pats mostelsiu…
  Joke, kaip visada…

 • dm

  ir Imbrasas visiškai teisingai „durą stumdo“. O jo frazė aišku skirta tokiam liūdnai pagarsėjusiam Kirkilui. Nes jis juk būdmas premjeru neigdavo visų tarptautinių finansų institucijų ir įtakingų leidinių ekspertų prognozes ir įsprėjimus apie ateinantį krachą.

 • alavinis

  kodel niekas nebesneka apie tiesioginius mero rinkimus?

 • nerijus

  alavini

  Prezidentė?
  :)

  Rinkimai juk baigėsi…

 • Ar

  Apie Imbrasą arba gerai, arba niekaip.
  (Dėl kai kurių (komentuotų) priežasčių).
  :)))

 • max

  pridėjus ranką prie dūšios pasakykite – kas pereitų metų pradžioje žinojote, kad ateina krizė (Artūrai ?). Taigi , kaip visada Lietuvoje tinka pasakymas (iš Odesos) “ ты такой умный, как моя жена после“

  • Juozas

   Tą žinojo visi, kurie nors kiek susigaudo realybėjė, arba bent jau visi kas investuoja į vertybinius popierius, aš tikrai pastebėjau investuotojų paniką gerokai daugiau negu prieš metus. Nejaugi yra manačių, kad visi investuotojai yra kvaili ir tie indeksai svyruoja atsitiktinai ?
   O „aukščiausių valdžios sluoksnių “ realybės jausmas yra atbukęs, nes jų tos krizės neliečia.

   • Auksinis kardas

    Aš tai nepastebėjau investuotojų panikos seniau, nei prieš metus. Nebent kalbame apie JAV, kur panašiai tokiu metu jau nutiko kai kurios bėdos – bet kad jos aprėps planetą ir Lietuvą, atleiskite, nežinia ar kas išvis šnekėjo.

 • nerijus

  Matydamas Imbarsą per Tv, niekad nepagalvojau, kad tikrovėje/ realybėje jis kitoks. Klydau.
  Kai nusiima „rožinius akinius“ ir nereikia vaidinti prieš kameras, tai jis dalykiškas ir nuoširdus politikas :), nei konservatoriškoji kregždutė ( net pavardė užstrigo ) tfuuuu…( atstrigo ) Navickas.
  Jo ( Navicko ) šou per savivaldos posėdžius, neprilygsta nei vienai Zvonkės ir Mio’s dvikovai.

 • nerijus

  Norėjau pasakyti, jog Zvonkės ir Mio’s šaou nė neprilygsta navisko šou per posėdžius :)
  Verta apsilankyti. Kiesta. Kai meru buvo paksistas Imbrasas, per TV žinias buvo retokai pamirštamas, o dabar, kai kregždutė’s valdo- nė pirst!!!?

  • Matotaupa

   Jei gerai pamenu, tai jums kaip ir „medaus“ savaitgalis buvo. Šia proga sveikinimai ir visokeriopos sėkmės palinkėjimai:-)

   • nerijus

    Taip, medaus nebuvo, bet…praeitą penktadienį vedžiau ir ne iš reikalo, kaip dažnai nutinka :)

    Dėkoju už sveikinimus, tikiuosi, kad tai buvo nuoširdu ;)

    • Musė

     Nerijau, sveikinu.

     • lida

      Už…,ty sveikinu :)

     • nerijus

      Ašššiūūū…Už sveikinimus ;)

     • Regis

      Nerijau, sveikinimai! Senai norėjau ką nors leptelt, tačiau vis atidėliodavau.
      Ką tau palinkėt? :) Matyt nieko nes viską ko reikia turi ir taip. Ko nelinkėt? Nėra skirtumo nes viską kas bus blogiausia tau ir taip patirsi… Du svarbiausi dalykai – kantrybės ir būti sąžiningu prieš save. Būk geras vyras ir geras tėvas kaip pats tai įsivaizduoji ir galvok apie tai kiekvieną dieną. Ir nepamiršk, kad laikas iš niekur atsiranda ir niekur dingsta. Ir tik nuo mūsų priklauso kiek tas laikas brangus (vertingas).

     • Auksinis kardas

      Norėčiau pasirašyti po Regio įrašu :-)

      Sveikinu!

 • Matotaupa

  Nuoširdu…
  Bet tikiuosi, kad bus galimybė ir ateity „pasimušti“ :-)

 • nerijus

  Aga

  tik ne su kavamalėm, o su siurbliais ;)

 • nerijus

  Matotaupa

  visad turiu nuomonę ir nebandau įtikti tinkliaraštininkui ar kitam, kad ir Valentinui :)
  Kartais, sunku ją išdėstyti, nes nesu raštingas, kaip Račas, Valentinas, Aidas, romas, Auksinis kardas, Regis, GIGA…Bet stengiuosi :)
  Pasakysiu kitaip: jei esi konservatorius, tai nebūtinai „vaidinti“, kad toks esi. Neprivalai „pūsti“ konservatoriškos dūdelės- kaip „tata“ liepė.

  p.s. konservatorius paminėjau, kaip pavyzdį, bet ne kaip partiją :)

 • Kestas

  Kai duodi kiekvienai valytojai valdyti šalį, tai ko norėt…. O Juozas yra propragandistas ir demagogas iš didžiosios P&D. Kai reikia jis šneka kairėn, kai reikia – dešinėn. Išverstaskūris.

 • Šmočiukas

  Meras Imbieras: na ką aš, ką aš, man niekas nieko nesako, nei valdžia apie artėjančią krizę, nei Paksas su Lementausku apie kyšių dalybas. Va, tik A. Račas liepė gatvę sutvarkyti, tai nors vieną konkrečią informacijos dozę gavau per visą merystę…

 • Šmočiukas

  P.S. gerbiamai Gigai: taip, taip, žinau, kad aš bukas pieburnis su berete :) Taip pat žinau, kad Imbrasas gal ir nebuvo labai geras meras, bet jul Vilniui yra vadovavęs ir toks Zuokas. Ir Paksas gal ir nebuvo labai geras prezidentas, bet juk Clintonas tai su Lewinski smagindavosi…
  Jūsų demonstruojama „logika“ yra vienas šio tinklaraščio privalumų, dėl kurių būtinai užsuksiu čia, net jei kada ir pabos pačiam komentuoti. Labai smagu pasijuokti :)

 • Linas

  Man jau pradeda įkyrėti tie totaliai pilami kaltinimai buvusiam kabinetui su Kirkilu.Turiu omeny,kad Kirkilas miegojo,kai jau krizė artinosi,nesukaupė pinigų juodai dienai,nieko neįspėjo ir pan.Taip teigiančių norisi paklausti:kaip jūs įsivaizduojate,ką Kirkilas turėjo daryti?Tur būt vieną vakarą atsirasti TV „Panoramoje“ir paskelbti,kad Lietuvoje tuoj bus krizė,todėl visi,kas tik galit,pradėkit taupyti.Kokį efektą tai sukeltų?Kas antras lietuvis rytojaus dieną eitų į banką,nuimtų visus ar dalinius indėlius,keistųsi į eurus ir neštų namo.Vartojimas kristų minimum 50proc.,kaip yra dabar.Apie verslą nenoriu nė kalbėti,kad jis sustabdytų visas investicijas ir tuoj pat šluotų pinigus iš bankų.Viso to pasėkoje krizę būtume turėję 5 mėnesiais anksčiau,apie biudžetinių lėšų taupymą kalbėti yra demagogija,nes nebuvo iš kur jų paimti.Nepamirškite,kad tiek Leo LT,tiek visokias motinų išmokas reguliuojantys įstatymai buvo priimti tame tarpe ir konservatorių balsais,kurie dabar totaliai viskuo kaltina Kirkilą.P.S.Imbrasas,aišku,irgi geras paukštis,bet ar sostinės meras gali būti kitokiu?Kai tik Navickas nueis nuo scenos,susiklostys kita politinė konjunktūra,tiek prisiskaitysim apie jo ir kolegų darbelius.Labai lengva po laiko dėtis protingu,tik kažkodėl niekas nekalba apie tai,kaip pats balsavo tuo ar kitu klausimu,nei Kubilius,nei Navickas,nei Babravičius.

  • romas

   Linai, bijau, kad per visą nepriklausomybę su valdymo kompetencija nesusidūrėm. Aš irgi gal mažiau kaltinčiau Kirkilą ir labiau kaltinčiau Brazauską. Jis buvo premjeru kaip tik tuo laikotarpiu, kai Lietuva išbrido iš Rusijos krizės ir patyrė augimą. Kaip Lietuvai augti, buvo jo rankose. Didele dalimi Kirkilas gavo ūkio struktūrą „dovanų“ iš Brazausko.
   Imbrasą laikau vienu blogiausių Vilniaus merų. Kaip žmogus, gal jis ir geras, bet to neužtenka. Navickas nepasireikš dėl krizės, bet jo valdymo rezultatai normaliomis sąlygomis būtų panašūs į Zuoko. Verslo patirtis niekam kol kas nėra pakenkusi:) Zuokas, nežiūrint, kad jis „žulikas“, buvo pats geriausias meras iki šiol.

   • nerijus

    romai

    Atsargiau su abonentu…Nenuvilkite. Nepatikėčiau, jog taptumėte jo gerbėju.

    O apie Navicką- patylėsiu, nes turiu pažystamą, kuris pas jį dirbo…Atsiliepimai nekokie…

    • lida

     Aferistas taip pat gali būti puikus vadybininkas arba pav. virtuvės virtuozas.

   • GIGA

    o ta gerumo vertinimo skalė pagal ką matuojama?Pagal paplūdymyje susodintas palmes,oranžinius dviračius ir Dalkia oro balionus?Zuokas buvo jaunas meras,kuris generavo idėjas,eidavo šnekėti „į liaudį“,neblogai piešė „savo“ tarp jaunimo paveikslą,bet kur tas gerumas?Aš sutinku,kad toks sustagarėjęs Imbrasas savaime jau atstumiantis šalia energiją pulsuojančio Zuoko,bet meras priklauso nuo vyriausybės duodamų finansų-užsuko paksui kranelį ir įrodinėja,kad jis paliko savivaldybę su skolom.Žiūrint į kaimyninę Ukrainą lygiai tas pats-„kosmonautas“Kijevo meras pradėjo per daug reikštis,Tomošenko „užsuko miestui kranelius“,kad net kai kuriuose rajonuose vandenss nebuvo.O liaudis šaukia,kad va iki ko meras davedė…Taip,kad…Zuoko valdymo metu buvo gražus trikampėlis AMB,Adamkus,Zuokas,tai tas ramybės uostas ir duoda peno mąstyt,kad Zuokas gerai tvarkėsi

    • nerijus

     GIGA

     Viską pasakėte, ką aš norėjau :)

     • GIGA

      stengiuosi:)

    • Linas

     pritariu GIGA,pasakėt tai,ką visi turėtų gerai įsidėmėti.

  • Tiems kas sako, kad niekas neperspėjo apie ateinančią krizę, pažiūrėkite čia :

   http://www.lrytas.lt/search_rez.asp

   • Kažkodėl išmeta visai kitą paieškos rezultatą, nei nukopijavau aš. :)
    Žodžiu nuienate į komsomolkę, į Išplėstinė paieška, ten langelyje Autorius įrašote Jakeliūnas ir laikotarpį nurodykite nuo 2007 m. iki 2008 metų pabaigos. Jau tada Jakeliūnas, (o jis buvo tik vienas iš kelių analitikų), trimintavo, kad krizė artėja. Deja, niekas neklausė.

    • romas

     Valentinai, o Almunja? Jis gi dar prie Brazausko sakė, kad Lietuvos ekonominis augimas nėra tvarus. Reikėjo tada išgirsti ir dabar tas virtualus ekonomikos burbulas, kaip sakė Grybauskaitė, nebūtų išsileidęs apie 20 proc.

     • lida

      Nostradamusas dar …

     • romas

      Lietuvos atveju, Oskaras Milašius :)

     • nerijus

      Arba Palmira arba Naglis :)

    • Auksinis kardas

     Deja, populiaresnis ir didesnės įtakos buvo Nausėda, atlikite paieškas su jo vardu, gal objektyviau prisiminsime kokie buvę lūkesčiai. Bravo Jakeliūnui, kad jis, atstovaudamas skeptiškesnį sparną, pataikė ateitin labiau.

     Kita vertus, neigiamas NT burbulo puses žmonės matė, kas be ko, tik nenumatė daug svarbesnės pasaulinės ekonomikos duobės. Spėlionių būta įvairių, bet jos dar nėra numatymas, išankstinis žinojimas, kuris gali įtakoti sprendimus.

     • nerijus

      Ir kaip galėjau pmiršti Nausėda..?

 • Regis

  Jeigu kas nežino – penktadieniais 10 val. per Žinių radiją sakomas pamokslas. Tėvas (ne tele2’iejų) mus mokina gyvenimo. Intencijos, sentencijos pilamos kaip iš gausybės rago. Svarbiausia už ačiū. Kas dar neklausęs, patariu. Pakankami įspūdinga visomis prasmėmis. To Lietuvoje dar nebuvo :)

  • romas

   Visada klausausi ir kaifuoju :)

   • Regis

    Romai, nepatikėsi neišsisemiami klodai apmąstymams :) Mano smegenys vos spėja analizuot gaunamą informaciją. Toks manevravimas frazėmis, išsireiškimais, minčių šokinėjimas nuo tėvų iki visuomenės, valdančiųjų iki dvasios ir t.t. Pas mane galvoje neuronai vos spėja surišti visą tai apie ką Tėvas kalba ir ką nori pasakyt. Reziumuojant nereali proto mankšta. Kartais tik nori, kad lėčiau kalbėtų :) Nespėji paskui :)).

    Beje gal A.Račas labai nesupyks jeigu A.Rakauską pakviestume čia pakomentuoti. Praturtintų jis mūsų diskusijas, o kaip praturtintų :)

    • romas

     Pritariu, bet nėra vilties :)

     • Regis

      Visiems pradedantiesiems komentatoriams galima primigtinai parekomenduoti susipažinti su komentavimo guru A.Rakausko kūryba. Vienareikšmiškai :)

   • Regis

    „Visada būna naktis ir visada būna diena. Ir taip visose pasaulio vietose“ A.Rakauskas

    Sąžiningai pasakius kažkuriam momentui pas mane buvo „not responding“.. Niekada apie tai nepagalvojau, velnias tai juk žiauri tiesa.

    p.s. šmėstelėjo informacija apie „dvasios ugdymo trąšas“. Gal žinot kur jų gaut, gal Senukuose?? ;)

 • kariunas13

  Šiaip apskritai kaip žmonės gali tokius pridurkus rinkti į valstybės valdymą. labai džiaugiuosi , kad D.Grybauskaitė tapo prezidente. Kada ta politikų senųjų šunauja supras, kad valstybę gali valdyti tik protingi ir konstruktyviai dirbantys asmenys. Dauguma politologų pezėjo Grybauskaitė neturi idėjų, juokas ima tų idėjų civilizuotam pasaulyje tokių gerų yra tik vienintelė problema jas įgyvendinti. Matau dauguma nesugeba kurti tai bent imtų variantą „copy, translate and paste“. užtektų to per akis ir manau būtų jau seniai susidorota su monopolijomis, ogopolijomis ir išmėžta tų bukų kaip Imbrasas politikų karta.

 • Nežinau ką girdėjo Imbrasas, o ko – ne, bet iki manęs buvo daėjusios kalbos 2008 metų viduryje, kad kai kurios ministerijos ir politinės jėgos jau pradėjo ruoštis labai rimtai finansinei krizei… Nežinau kaip Imbrasas, bet tuomet tai gandais patikėjau. Ir pradėjau ruoštis – pradėjau taupyti.

 • Imbrasas radijo neklauso ir TV nežiūri. Ir kitą kartą taip bus.

 • bel

  Dristu manit kad ponas Imbrasas isivaizdavo krize.ir dar dristu manit kad sau asmeniskai jis sukure amortizacini fonda.

 • :) Linksma kaip visada pasiskaityti jusu nuostabiu komentaru. Bunant kitam Baltijos krante, tikrai padeda objektyviai ivertinti situacija esancia Lietuvoje, o ne tik tai matyti is lietuviskos respublikines medijos rakurso :) Mano manymu, net ir paprastas zmogelis pastebejes kas vyksta pasaulyje, jau gerokai anksciau nei pries metus galejo pastebeti is labai akivaizdziu zenklu, kad vyksta kazkas ne taip ir ne i ta puse. Pavyzdziu nedestysiu, labai daug vietos uzimtu :) Net Europos finansiniai analitikai tai pastebejo kur kas anksciau, tik greiciausia praleido, samoningai arba nesamoningai pro pirstus, faktorius susijusius ne su ekonominiais pasaulio ivykiais, kurie veliau itakojo ir ekonominius vyksnius. JAV jau gerokai anksciau pradejo buksuoti su savo vidinem neisprestom problemom, tame tarpe ir ekonominem, taip pat ir su isorinem. Faktus manau daugelis zino :) O pajute kad ju laivas skesta, jie nusprende nepaleisti ir Europos tuo paciu, o cia medija padare stebuklinga paslauga Americai :) Neatmetu tikimybes, kad tai buvo samoningas JAV zingsnis, pasitelkus medija, uztrumpinti visa Europa, ne kitaip jiem tektu ilgokai vieniems kapstytis is tos situacijos ir Europa butu pabegusi gana toli i prieki :) Paprasta kaip 2×2 tik p. Imbrasas greiciausiai jokios kitos kalbos nemoka kaip tik lietuviskai ir rusiskai, o siuose krastuose kaip zinia dar is sovietmecio „visada viskas gerai!“. O kai jau pradeda kalti tiesiogiai su pagaliu per galva kad atsimerktume, tuomet „negasdindami“ zmoniu (vienas is negasdinimo pavyzdziu Euru pirkimo bumas Lietuvoje :) ), pranesam per medija kad atejo „BEDA!“ ir laikas dabar visiem vienytis ir paaukoti savo pajamas valstybes labui :) Ar tai neironiska? Pirma atimineja, ka turim, poto atimineja, ko dar nesam gave net :D Kazka tai man itartinai primena, jum nieko? Taigi kaip „brangusis“ p. Imbrasas galejo numatyti krize, jei ne viena gyvastis „is auksciau“ nepasibelde i duris ar nepaskambino ir nepasake „KRIZEEE!!!“. Idomu ar butu tuomet ar net gaves isankstini pranesima apie artejancias problemas p.Imbrasas ar kitas valdininkas ka nors dares, tos vadinamos „krizes“ priesankstiniam susvelninimui. Linkes LABAI abejoti :) Nes ji turejo ir beabejo atnese nauda keliem finansiniam vienetam, tarp ju ir Lietuvoje esantiem bankam ;)

  P.S. Sveikinimai nuosirdus nerijus ;)

  • Auksinis kardas

   Tiesiog stulbina, kodėl visa ši kunkuliuojanti išmintis nestovėjo su gniūžtėmis po savivaldybės langais 2008 sausio mėn., o pasirinko Seimą ir dar metais vėliau.

   • A.G.

    Manau, kad kiek įmanoma yra būtina atsisakyti bet kokios žiniasklaidos paslaugos – o tai… kai tokia masinė vyksta psichozė dėl krizės… kai biudžetas ne 8 mlr. Lt (prie kokio gyvenome ir negalvojome apie krizes…), o virš 20 atmetus nuostolius.
    Iš kitos pusės turi žmonės už savo kvailumą ir pakentėti.
    Už tą begalinį tikėjimą dalies žmonių (pačios aršiausios lietuvaičių dalies – juk tyleniai ausigaudė, kaip ir visada…) dešiniais ir liberalais – kažkada turėjo būti susimokėta (nemokamų pietų juk nebūna).
    O buv. komunistai juk visuomet buvo įsprausti į kampą – turėjo būti klusnūs koolicijose arba vogti kartu ar dar daugiau…
    Na padorus žmogus niekur jau nei į jokius sąjūdžius ar su šakėmis – dvi kartos į priekį jau žino ateis dar baisesni. Kitaip nebūna, nes negali būti.
    Tik evoliucinis kelias.
    Na dabar biudžetas surenka pinigus iš biudžetininkų (na ačiū Dievui dar kažkiek ir muito yra… ir po įstojimo į ES). Jokios gamybos, apart kaimo (pardavėjų ar reklamos firmų, na nejuokinkime juos verslininkais vadindami – gerais laikais juos ir žmonėmis nelaiko, kaip ir juristus…).