Vyninė L.Stuokos-Gucevičiaus gatvėje III

Indrė trečiadienį šventė savo gimtadienį.

Jei nežinote, tai Indrė yra viena iš tų merginų, kurios šypsosi ir sukuria gerą atmosferą Tappo d’Oro vyninėje, kurioje labai gera užsukti po darbo.

Linkėjimai Indrei, tačiau ji turėtų suprasti, kad jos gimtadienis neturi trukdyti kitiems Tappp d’Oro lankytojams, nepaisant to, kaip ją myli ir ja žavisi jos draugai ir draugės. Tappo d’Oro yra vieša vieta, kurioje turi būti gerai visiems, o ne tik tiems, kurie joje ką nors švenčia.

Bet Indrė labai jauna ir, manau, jai dar viskas ateityje…

Tačiau jai garsiai švenčiant gimtadienį, buvo ir kitų atradimų.

Sėdėjome su K.Antanėliu – kalbėjome apie tai, kuo miuziklas skiriasi nuo roko operos ir apie tai, ar pirmiausia turi būti žmonės, ar juos visus vienijanti idėja.

Aš asmeniškai manau, kad K.Antanėlis jau dabar yra legenda, etalonas. Tačiau kartu žinau, kad tai yra subjektyvu.

Rasa patikrino: prie šalia esančio staliuko sėdėjo, berods, 7 merginos ir vienas vaikinas – visi maždaug iki 25 metų. Į klausimą, ar jos žino, kas toks yra K.Antanėlis, tik viena atsakė, kad tikriausiai jis yra kompozitorius, sukūręs senas dainas…

Buvo šiek tiek liūdna dėl to, kad jie tikriausiai žino, kas tokia yra Britney Spears, Maddona ir U2 (būtų gerai), tačiau nėra girdėję apie „Meilė ir mirtį Veronoje“, nekalbant jau apie „Perą Giuntą“.

Tačiau kartu ir gera – galbūt bent vienas ar du iš šios kompanijos sužinojo ką nors naujo ir gal net kada nors paklausys tai, ką yra sukūręs Kęstutis.

Būtų gražu, nes K.A. tikrai yra to vertas.

Tappo d’Oro, nepaisant triukšmingo Indrės gimtadienio, yra ta vieta, kur galima apie tai kalbėti.

Ir tai yra ta vieta, kur gali sutikti Jolantą, su kuria galima pasiginčyti apie V.Landsbergio (senojo) vietą Lietuvos politikoje. (Ji labai reikšminga, bet tikras politikas turi tokiu išlikti visada. Jolanta sako, kad reikia būti atlaidesniam…)

(5 balsų, vidurkis: 2,40 iš 5)
Loading...