Vyninė L.Stuokos-Gucevičiaus gatvėje III

Indrė trečiadienį šventė savo gimtadienį.

Jei nežinote, tai Indrė yra viena iš tų merginų, kurios šypsosi ir sukuria gerą atmosferą Tappo d’Oro vyninėje, kurioje labai gera užsukti po darbo.

Linkėjimai Indrei, tačiau ji turėtų suprasti, kad jos gimtadienis neturi trukdyti kitiems Tappp d’Oro lankytojams, nepaisant to, kaip ją myli ir ja žavisi jos draugai ir draugės. Tappo d’Oro yra vieša vieta, kurioje turi būti gerai visiems, o ne tik tiems, kurie joje ką nors švenčia.

Bet Indrė labai jauna ir, manau, jai dar viskas ateityje…

Tačiau jai garsiai švenčiant gimtadienį, buvo ir kitų atradimų.

Sėdėjome su K.Antanėliu – kalbėjome apie tai, kuo miuziklas skiriasi nuo roko operos ir apie tai, ar pirmiausia turi būti žmonės, ar juos visus vienijanti idėja.

Aš asmeniškai manau, kad K.Antanėlis jau dabar yra legenda, etalonas. Tačiau kartu žinau, kad tai yra subjektyvu.

Rasa patikrino: prie šalia esančio staliuko sėdėjo, berods, 7 merginos ir vienas vaikinas – visi maždaug iki 25 metų. Į klausimą, ar jos žino, kas toks yra K.Antanėlis, tik viena atsakė, kad tikriausiai jis yra kompozitorius, sukūręs senas dainas…

Buvo šiek tiek liūdna dėl to, kad jie tikriausiai žino, kas tokia yra Britney Spears, Maddona ir U2 (būtų gerai), tačiau nėra girdėję apie „Meilė ir mirtį Veronoje“, nekalbant jau apie „Perą Giuntą“.

Tačiau kartu ir gera – galbūt bent vienas ar du iš šios kompanijos sužinojo ką nors naujo ir gal net kada nors paklausys tai, ką yra sukūręs Kęstutis.

Būtų gražu, nes K.A. tikrai yra to vertas.

Tappo d’Oro, nepaisant triukšmingo Indrės gimtadienio, yra ta vieta, kur galima apie tai kalbėti.

Ir tai yra ta vieta, kur gali sutikti Jolantą, su kuria galima pasiginčyti apie V.Landsbergio (senojo) vietą Lietuvos politikoje. (Ji labai reikšminga, bet tikras politikas turi tokiu išlikti visada. Jolanta sako, kad reikia būti atlaidesniam…)

(5 balsų, vidurkis: 2,40 iš 5)
Loading...
 • Kažkas gero ima rastis tamstos pastebėjimuose. Šita lengva pynė gyvenimo kasdienybės, džiaugsmo, kultūros ir politikos, supinta bendraujant viešoj erdvėj, kažkaip.. ne tai kad gerai skaitosi, – gal labiau moko platesnio žvilgsnio. Ačiū. Net jei manau kad dažnai veltui piktinatės, ir vis dar nežinau kas tas Antanėlis.

 • Anonimas

  o aš pamenu, kaip eidavome (dažnai neįeidavome) į ryšininkus pašokti, kur grojo Antanėlis. Kai neįeidavome, tai eidavome į už kampo esančią Vaivą ir ten gerdavome obljų vyną iš Anykščių. O paskiau buvo Jiezus Kristus dailėj su Antanėliu , o po to dyyydelis skandalas. Tai bovo 1972 ir aš buvau (keista) jaunas.

 • nenorėčiau skleisti paskalų, bet apie Kęstutį Antanėlį iš mano kolektyvo viso (che, che) teko girdėti, kad tai ne tik garbus kompozitorius, bet ir prasigėręs Pilies gatvės veikėjas, dažniausiai prie kitakalbių besikabinėjantis beigi garsiu kompozitoriumi prisistatantis.
  paneikite, jei klystu. :)

 • To septyni: Na, Jūs čia labai lietuviškai – beveik kaip Profesorius „teko girdėti“, kas galėtų paneigti…

  Neneigsiu, nes prie manęs jis nesikabinėja, ir neteko sutikti nė vieno kitakalbio, kurie būtų skundęsi.

  Bet galiu pasakyti, kad esu matęs ne vieną, išgeriantį daugiau nei Kęstutis ir ne vienas jų šiandien užima labai aukštus postus (įskaitant ir mano kolegas), tačiau nė vienas jų nėra sukūręs nieko panašaus į „meilę ir mirtį Veronoje“ ir nėra pastatęs Lietuvoje „Jėzaus Kristaus – superžvaigždės“.

  Už tai galima ir išgerti..:)

  Galėsit ir Jūs, kai būsite padaręs bent šimtąją dalį to, ką yra nuveikęs Kęstutis. Ir net jei prisikabinsite prie ko nors, Jums tikriausiai bus atleista.

 • Klausykit, atskirkime vieną kartą tai, ką žmogus yra nuveikęs kūryboje, nuo to, ką jis veikia savo privačiame gyvenime. Nuo to, kad Širvys buvo alkoholikas, Cobainas narkomanas, o Andre Gide pedofilas, jų kūrybos vertė nesikeičia nei per nago juodymą.

 • Arturai, matau, jog pamazu tampate tikru blogeriu. Lenkiu galva ir spaudziu desine :)

 • Ačiū už padrąsinimą:) Beje, o ką reiškia būti „tikru blogeriu“?

 • kad nededami vien anksciau publikuoti rasiniai, kad pasakojama viskas is gyvenimo, taip kaip yra, su tikrais zmonemis ir tikrais nutikimais,Ir aktyviai atrasoma i komentarus :)

 • Man irgi dar 25 nera,bet kas yra ir ka veikia Antanelis puikiai zinau. Ne visas jaunimas yra orientuotas i teisinga muzika, apskritai i mena ar kultura. Matyt ne ant tu pataikete =]