Viktoras iš delfinų giminės arba bordelis Kėdainių krašto televizijoje

Pagrindinė rusgėjo 4 dienos Kėdainių televizijos krašto naujiena yra delfinu pasivertęs Viktoras.

Žiūriu ir galvoju – na kaip taip galima visiškai neturėti savigarbos ir parsidavinėti…

Šlykštu net pykina nuo tokių „žurnalistų“.

Siūlau įsiminti: L.Pranckevičiūtė

Būtų mano valia, tai aš tokias išrengčiau nuogai ir paleisčiau plaukioti delfinariume, kad visi galėtų pažiūrėti ir žuvytėmis pašerti.

O šiaip tai už bordelio laikymą Kėdainių krašto televizijai galėtų ir bylą iškelti.

Suknisti prostitutai.

 

(6 balsų, vidurkis: 3,83 iš 5)
Loading...
 • Genijus

  Po šiuo įrašu galėčiau parašyti mažiausiai pamfletą, o gal net didelės apimties traktatą.
  Bet šiandien esu nusiteikęs taikiai. Todėl turbūt reikia parašyti kažką pozityvaus.
  Tąsyk tai būtų toks pastebėjimas: labai gerbiu Artūrą už (neslėpsiu, netikėtą) savikritiką ir autoironiją. Nedrąsus pademonstravimas, kad mokama pasijuokti iš savęs, yra pirmas žingsnis į pasveikimą nuo didybės manijos ir liguisto reagavimo į kritiką. Amen.

  • mielas Genijau, šį vakarą ir aš nusiteikęs taikiai, nes labai smagiai pasivaikščiojome po miestą ir kai kur dar smagiau pasėdėjome. Nepaisant to, štai ką tamstai pasakysiu: jei tamsta bandote pasakyti, kad kažkam kažkada parsidaviau, tai užsukite kada turėsite laiko į Pylimėlių gatvę ir tikiuosi, kad tamstos sėdynė nebus tokia stora kaip Užkalnio ir man užteks jėgų jai atseikėti, tai kas priklauso.

   Jei kažką supratau ne taip, iš anksto atsiprašau, bet tada norėčiau paaiškinimo.

   Aleliuja.

   • Genijus

    Mielas žemieti,
    Aš vis dar geros nuotaikos, todėl neatsakysiu pagrįstomis abejonėmis apie jūsų didybės maniją, pasireiškiančią ne tik buvimu praktiškai vieninteliu ant Lietuvos Žurnalistu iš didžiosios Š, bet dar ir buvimu lietuviškuoju Čaku Norisu iš didžiosios Š, kuris by default gali, būdamas gerokai nebejaunu, rūkančiu ir asteniško sudėjimo piliečiu, grasinti smurtu su mintimi, kad tas smurtas kažkodėl bus besąlygiškai priimtas be perteklinio atsako atgal.
    Kaip senas panevėžietis dar senesniam panevėžiečiui galėčiau atsakyti dvejopai. Panevėžietiškai arba europietiškai. Ir žinot, ką? Aš galėčiau su mielu noru atnešti savo sėdynę į tą Pylimėlių gatvę, bet nenešiu, nes tai būtų per didelė garbė tamstai. Bet JEIGU aš ją visgi atneščiau, ir JEIGU jūs į ją pasikėsintumėt, žinot, ką aš daryčiau? Va, ir neatspėjot. Reaguočiau ne panevėžietiškai. Ta prasme, negautumėt malkų, ir smarkiai. Aš, kaip europietis, priduočiau tamstą policijai. Nes civilizuotame pasaulyje kito varianto, kaip į vietą padėti bandančias smurtauti išgamas, nėra. Tiesa, postsovietinėse valstybėse žmogus, atiduodantis visuomenės teismui padugnę, kažkodėl laikomas „ožiu“. Bet man px, kuo mane laikytų gimtinės runkeliai ir debilai. Beje, policijos šaltiniai netyčia nutekintų informaciją žiniasklaidai (paprastai jie taip daro, manau, ne už dyka). Bijau net minėti, bet net ir Užkalnis sužinotų. Ot tai būtų džiaugsmo tam žurnalistikos elito atstovui :)

    • mielas Genijau, tamsta aiškiai nesupratote. Bandau kaip panevėžietis panevėžiečiui paaiškinti: dėjau aš ant žurnalistikos elito, nekalbant apie to elito atmatas Užkalnį ar Bačiulį.

     Dėjau taip pat ant tamstos sapalionių apie Europą, postsovietinį menatlitetą, runkelius ir varguolius.

     Žinote kodėl, negerbiamas Genijau? Ogi todėl, kad tamsta esate toks pat kaip atmatiniai užkalniai, bačiuliai ir čyvai, kurie tik loja iš už pakampės, bet niekada neįkas, nes vietoj dantų – protezai.

     Todėl, būdamas labai geros nuotaikos, suteikiu tamstai dar vieną galimybę paaiškinti savo ankstesnius kliedesius. Jei pritrūks drąsos – skųskitės užkalniams, bačiuliams arba kartu su Mantu sukalbėkkte Šventą Mariją.

     • GIGA

      Gerb.Artūrai,spėju,kad neatsakysit,bet kažkaip esu praleidęs – dėl ko į Jūsų „blogiečių“,sakyčiau,net neapkenčiamų personų sąrašą pateko Užkalnis? :)

     • mielas Giga, kodėl gi?… Labai lengva atsakyti ir nieko tamsta nepaleidote. Užkalnis nei joks „blogietis“, ir jokių jausmų, nekalbant jau apie nepaykantą jam nejaučiu. Na, pats pagalvokite, ar galima jausti kokius nors jausmus šūdui – dideliam, storam ir skleidžiančiam aplink save nepakeliamą smarvę?

 • AuAgPt

  Suvirintojas, dujininkas, parlamentaras, ministras, europarlamentaras, kaituotojas, surfinguotojas, aiškiaregys, hyleris, geologas, chirurgas, kosmonautas, astronautas, ufonautas…

 • stogas

  Politika tai ir yra prostitucija.. niekada nebus kitaip. Nebukim naivus… Nz tokiu politiku kurie elgtusi kitaip, negali but…

 • stellar penny bun

  He can walk on water, he can feed a crowd of 5000 with a choc ice..

 • kakava

  Bet čia juk vieša paslaptis (?), kad šita grupė portalų -ietis, -iškis priklauso Darbo partijai. Tai ir rašo atitinkamai. Mūsų krašte su pabaiga -iškis veikia kaip Darbo partijos PR agentūra.

 • Mums tai kiti reportažai juokingi pasirodė: http://stiliukas.wordpress.com/2012/09/06/krasto-naujienos/

 • Fredis*

  Ryte maniau patekęs į demokrato forumą. Socialdemokratinių įsitikinimų žmonės (A.M.Pavilionienė, M.Jankauskaitė, A.Sysas ir kt.) pagarbiau atsiliepia apie moteris ir nesiūlo jų išrengti, įmesti į baseiną ir duoti kam nors sušerti, pašerti. Netašytas kaimo stuobrys.
  Visiškai objektyviai žiūrint ponia L.Pranckevičiūtė dirba Kėdainių visuomenei. Mūsų nacionalinio transliuotojo žurnalistai dirba visos valstybės (respublikos) visuomenei (Į rytinį teiginį, kad R.Miliūtė „nedirba niekam“).

 • pn

  manding, ponas Artūras ją išrengtų ne vien, kad baseinan paleistų… oi ne vien.

 • Valentinas

  Anokia čia naujiena, kad provincijos žiniasklaida parsidavinėja? Daugumas provincijos žiniasklaidos priemonių yra vienaip ar kitaip parsiduodančios. Tarp kitko, ant dabartinės vyriausybės buvo išpilta nemažai mėšlo, kad panaikino PVM lengvatą spaudai. Buvo sakoma, kad taip Kubilius panaikino galimybę išgyventi provincijos žiniasklaidai. Šis reportažas puikiai iliustruoja kokios žiniasklaidos išgyvenimu yra jie susirūpinę.
  Išsityčioti iš vargšės provincijos diktorės, pavadinti ją (it koks Užkalnis) prostitute gali kiekvienas. O surasti provincijoje nepriklausomą, neparsiduodantį, objektyvų laikraštį, TV kanalą ar bent jau žurnalistą yra žymiai sunkiau. Gal kas turi kandidatūrų? Gal ši situacija yra geras pretekstas akcentuoti gėrį, o ne tyčiotis iš blogio?

  • Taškas

   „Gal ši situacija yra geras pretekstas akcentuoti gėrį, o ne tyčiotis iš blogio?“

   Būtų dar geriau GĖRĮ ne tik akcentuoti, bet sukurti:

   pvz., jeigu būtent tuo pretekstu Žurnalistas suburtų kitus savęs vertus kolegas (jei tokių yra), įkurtų neparsidavinėjantį, tik tiesą rašantį, neprilygstamą, negeltoną, neprostitutą etc laikraštį ar bent portalą ir „žygiais, o ne žodžiais“ sumaltų į nieką tuos užkalnius, čyvus, bačiulius ir kitus netikėlius.

   • Taške, o tamsta tikriausiai tą laikraštį ar portalą pafinansuotumėte porą trejetą metelių, kol pavyktų jį įsukti. Daug nereikėtų: kokių 0.7-1 mln. per metus.

    • Taškas

     Nors tai balsas tyruose, bet:

     prime – tai nėra labai dideli pinigai, galėtų gerbėjai susimesti…

     sekunde – toks portalas galėtų būt ne pelno siekiantis, sponsorių tikrai atsirastų…

     terz – kas moka pinigus pagal jo dūdelę šokama. Deja.

     Summa summarum – belieka linkėti suktis savo jėgomis. Taigi =0

     • Sejanus

      Gal jau tik nereikia juokinti žmonių. Leisti aukštos kokybės leidinį yra labai brangu. Lietuvoje tai niekada neatsipirks, nes yra labai labai labai mažai žmonių, kuriems ta kokybė rūpėtų. Iš pastarųjų tik labai labai maža dalis sugebėtų tą kokybę įvertinti ir palyginti su kaina. Iš pastarųjų jau tik ypač maža dalis tą leidinį apskritai pirktų, mat jis konkuruotų visų pirma su internetu (bukapročiams skirtiems leidiniams internetas sudaro mažesnę konkurenciją, ne visi nė jį turi).

      Galima aišku manyti, kad žiniasklaidos kokybė Lietuvoje yra kokia yra dėl piktos visų valios, prigimtinės absoliučiai visų žurnalistų ir redaktorių nekompetencijos ir kvailumo. Bet man daug įtikinamesnis paaiškinimas yra paprasčiausia verslo taisyklė „nedirbk nuostolingai“.

 • 1. KKTV yra Vikondos koncerno įmonė
  2. šaukimas p. Estelai Gusniauskienei jau išsiųstas

 • Audra

  Nemačiau tos reklamos, bet įsivaizduoju. Visos provincijos televizijos yra angažuotos. Tik lygis ne vienodas. Geriau nukreipkit savo žvilgsnius į LRT. Ta LRT yra tapusios miliūčių, pumprickaičių, savukynų chebros salionais. Dar šiek tiek atgaivina antrasis LRT kanalas. O, pirmajame nėra ką žiūrėt. Padorūs žmonės ten ir neina diskutuot. Genijui ir Račui patarčiau užpakalius spardyt tam, kas nusipelnė, o, ne vienas kitam.

  • Izbliondimas

   „…užpakalius spardyt…“.
   Sakyčia labai senamadiškai išsireiškėte, – dabar labiau praktikuojamas žodis, kalbant apie tą vietą „subinę spardyti“.
   Jei jau siekiant būti šiandien madingu ir šiuolaikišku, tas žodis gal turi būti ir kas antrame sakinyje, greta ir kitų ne mažiau madingų. Bet kadangi čia lankosi ir aritokratės, tai…
   Atsiprašau, visų damų.

  • Izbliondimas

   „…Padorūs žmonės ten ir neina diskutuot…“
   Ne visai čia tiesa, manyčia.
   Šiandien padorus žmogus, manau, turi eiti visur diskutuoti… ir pas A. Užkalnį į laidas.
   Kaip tai darė aristokratės ankstesnių karų metu, eidamos slaugyti sunkių ligonių į ligonines ir pan.
   Tauta yra pavojuje.

 • Gintaras

  labai linkėčiau Artūrai, nepanašėti manieromis į sunkųjį ligonį Užkalnį, nes kiekvienas iš mūsų turi gyvulišką natūrą, bet kai kurių sąmonė valdo tą natūrą. Čia tiktų raitelio simbolis.

  • Gintarai, labai ačiū už palinkėjimus. Bet gal kaip nors aš jau pats, tamstai leidus.

 • romas

  Nors tekstas kaip ir apie žurnalistinę etiką, tačiau nerimas intuityviai jaučiamas visai dėl kitko. Autoriui baisu, kad būtent „delfinu pasivertęs Viktoras“ taip didina savo populiarumą. Gal iš tiesų reiktų paleisti nuogus į vandenį ir šerti žuvytėmis kai kuriuos rinkėjus?

  • Fredis*

   romai, užsitrauksi „protesto balsų“ savininkų rūstybę.
   Tokios partijos, tame tarpe ir TiT, reikalingos jei jų lyderiai ir partinis elitas turi pakankamai išminties ir nuvairuoja partijas teisinga valstybine linkme. Kas yra teisinga – skaityti R.Valatką (15min-lt), žiūrėti nacionalinį transliuotoją, skaityti L.Bielinį ir V.Laučių.

 • Andrius

  cituodamas Raca, Romai, turbut tiesiog nedrisote nors labai norejote kiek perfrazuoti jo issireiskima – ne „serti juos zuvytemis“, o „juos suserti zuvytems“ ? :)

  • romas

   Nu ne – kaip norėjau, taip ir parašiau. Delfinės, kaip ir delfinai, minta žuvimi.

 • Henkas Moodis

  Na čia kažkaip nesigauna. Ta diktorė didesnis blogis už tą ruonį? Nesutikčiau. Kol bus tokių ruonių tol ir žurnalistų rasis tokių.

 • JP

  Neeee, čia ne prostitucija:-) Prostitucija būtų tada, jei VU būtų vienaip ar kitaip sudalyvavęs visuose žinių reportažuose:-) Čia lygiavimasis į Baltarusijos TV, kur liaudžiai pranešama, kad su Batka viskas ok, jis sveikas ir ilgai gyvens:-))))

 • Tadas

  http://tv.delfi.lt/video/om9rsqOq/

  Artūrai, ar visi Jūsų siūlymai tenka ir delfi redakcijai? (Abiejų video nežiūrėjau ir nelyginau, bet įtariu, kad panašumų daug)

  • Tada, tiktų, jei nebūtų pažymėta, kad tai politinė reklama ir apmokėta iš Darbo partijos sąskaitos.

 • vvv

  Primena Putiną. Gerai, kad dar amforų nerado.

 • Jonukas

  Račas yra protingas ir apsišvietęs žmogus, to nepaneigsi, bet taip pat sunku paneigti tai, kad jis ap?ikęs sakyčiau beveik visus žinomesnius Lietuvos piliečius. Suprantu, kad nemaža dalis jų to nusipelnę, bet nemanau, kad visi. Toks nenutrūkstamas chamizmas tikrai nepuošia pono Račo ir meta didelį šešėlį ant jo pačio asmenybės.

  • mielas Jonukai, o gal galima tų „žinomesnių“ sąrašiuką? Būtų smalsu.

   Ir jei dar nežinojote, tai amano šešėlis jau toks didleis, kad puoštis jau seniai nustojau.

 • Jonukas

  Kad reiktų labai ilgo sąrašo, nesiruošiu tam gaišti laiko, trumpiau tariant: buvę Lietuvos Prezidentai, esama Prezidentė, kelių dienraščių redaktoriai, kelios dešimtys politikų ir žurnalistų, pramogų pasaulio atstovai ir t.t Neseku jūsų blogo labai dažnai, bet dažnai pažiūriu Jakilaičio laidą, va, kad ir paskutinėje laidoje Mazuronis kvailiu netiesiogiai pavadintas, o Andriukaitis melagiu – tiesiai į akis.

  • tata

   Bet Mazuronis tikrai yra kvailas. Del tiesos sakymo nereikia pykti.

 • sataniuga

  Jonukai, žurnalistas turi būti kritiškas, juk kritika yra vertinimo menas. Jo užduotis – rasti tą šaukštą deguto, jei jis yra, ir parodyti kitiems, kurie jo nemato. O jeigu Jūs neradote Rašo bloge pozityvių įrašų, reiškia ir neieškojote.