Tipas apie TV debatus

Tipas irgi žino, kad rinkimai Lietuvoje artėja.

Ir prie žydrojo ekrano kartais savo vakarus leidžia…

Ir kyla jam minčių apie tai, ką mato.

*******************************************************************

Sako, katinai nesupranta politikos. Na, pasvarstykime. Ar žinote, kas tai yra politika? Nenusiminkite, ir aš nežinau. Reiškia, jau suprantu, kad nežinau. O jei suprantu, ko nežinau, tai jau žinau pakankamai, kad galėčiau vadintis politiku.

 Blogiau su tais, kurie galvoja žiną, kas yra politika. Tie visada bijo, kad jų nesuprastų. Nes jei manai, kad žinai, tai dar daugiau žinai, ko nežinai. Ir galvoji, kad kiti supras, ko gi tu nežinai. Dar blogiau: kiti gali suprasti, kiek gi tu težinai.

(6 balsų, vidurkis: 4,33 iš 5)
Loading...
 • austras

  Ar nebūna jūsų Tipui nuobodu bežiūrint kaip per 1:30 (ir jokiu būdu neviršijant) apie moralę, politiką, ekonomiką, kultūrą ir užusienį atsakinėja septynios nuobodžios kalbančios galvos? O dar kartais nerišliai ir norint įtikti ar bent jau patikti. O jei rišliai, tuomet su demagogijos ataskoniu. Ech, kur ta Vladimiro Volfovičiaus charizma, su kuria į Nemcovą lekia sultys, ar bent jau paskutiniais žodžiais išdedamas eilinis pašnekovas. Juk turėtų toks nuomonės išreiškimo būdas ir pas mus savo klausytoją. Deja, niekas nedrįsta… Tad ar nenuobodu Tipui?

 • Slyvanosis

  Ak tu Tipeli! Neapsimetinėk, kad nežinau, kas tai yra politika. Puikiai žinai: esi katinas ir vaikštai vienas. Tokia, mielasis, paties politika. Kadangi ją vykdai, esi politikas.

 • J. naivus

  „Aš tapau politiku prieš savo valią. Politika man tik tikslo pasiekimo priemonė. … Karai prasideda ir baigiasi. Lieka kultūros vertybės.“

  Taip kalbėjo 1942.01.25-26 Vilkų irštvoje toks su ūsiukais, prieš kurį ne tik Volfovičius paprasčiausias plepys.

 • nerijus

  Būna įvairių rūšių politika: šeimos, kiemo, gatvės, visuomenės, valdžios, valstybės, tarpvalstybinė, ekonominė, socialinė, pedagoginė ir žinoma- sava.

  Sava politika:
  mieliausia, nes negali pats sau prieštarauti.
  PoLituku tampama, o ne gimstama ( kaip didžiai gerb. Glaveckas )

  Politike mūsų, kuris esi Seime, tebūnie garsinamas tavo vardas, lai neliečiamas mandatas, kaip VTEK, tiek ir KT.
  Kiekvieną dien iš biudžeto pasiimk kanceliarinėms ir atleisk mums Jūsų kaltes, kaip ir mes atleidžiame Jums prie urnų ir neversk mus suklysti, bet gelbėk mus nuo emigracijos. „Enter“

  p.s. iš anksto atsiprašau tų, kuriuos įžeisiu. Tiesiog- susieiliavo.

 • rasuole

  Grazus katinas, o cia katinas ar katyte?:)Katinam gerai jie sau siltai gyvena ir visi juos myli, glosto.Cia turbut kaip ir politikam gera gyvent siltoj vietoj , tik ne visada glosto juos :))

 • erika

  man labai patiko šitas įrašas :)aš irgi turiu namie tokį tipą, tik snukutis juodas, ir uodega tokia pati, ir guli letenas ištieses, mažu giminaitis :O

 • Žinau, kad nieko nežinau. /Sokratas/