Dar vienas blogas apie Vilnių

Dauguma čia besilankančių tikriausiai žinote Ežiuką.

Gerai, kai yra kas praneša sostinės kultūros naujienas, primena, kur galima nueiti savaitgalį ar kur geriausiai pasivažinėti dviračiais.

Bet gero niekada nebūna per daug, ar ne?

O konkurencija yra pažangos variklis.

Todėl su didžiausiu malonumu noriu atkreipti dėmesį ir į kitą tinklaraštį apie sostinę, jos valdžią ir eilinius gyventojus.

Apie Rubicon ir STT, apie naujus kazino, turgavietes ir mikimauzus…

Man asmeniškai džiugu, nes dar vienas žurnalistas tapo bloggeriu.

Kuo daugiau – tuo geriau.

(2 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...
 • Dzina

  Ne visai į temą, bet irgi labai įdomus atvejis apie žiniasklaidą, wikipediją ir blogus:http://finance.yahoo.com/news/Irish-student-hoaxes-worlds-apf-15201451.html?.v=1

 • Ežiukas dabar grynai galės apie kultūrą rašyt, nes visus kitus reikalus Vilniuje aptars Utyra.

  Šiaip tai lietuviškojoje blogosferoje dar labai stipriai trūksta ala pilietinių blogų, kurie išsakytų vieną ar kitą tiesią nuomonę.

  Dar man labai keistai atrodo, kad iš žiniasklaidos blogus turi tik diena media group’sas.

  Čia įdomu, ar tose visuose lietuviškosiose žiniasklaidos priemonėse žurnalistai taip atsirašo, kad tinklaraščių turinio jau niekaip per savo dienelę negalėtų atnaujinti…

  Keista, juk visos didžiosios pasaulio medios blogus valdo, ir dar kokius. Lietuviai manau, kelerius metus dar paplagijuos, o po to jau sakys, va kodėl mes prieš tris metus nepasikūrėm blogo?

  Tačiau aš matau dar vieną momentą: tikrieji žurnalistai bijo lyst į Blogosferą, nes čia jie turės tapti blogeriais – pradinukais, kurių nei kas nuomonės klausys, nei kas komentuos to žurnalisto manymu aktualų postą.

  Tikėkimės, jog lietuviškasis naujųjų blogerių lietus (dainius.org , utyra.lt) savo įrašų kokybe lietuviškojoje blogosferoje rašys geriau nei rašo Tomkus savo spausdintiniame BLOGE:)

  Ai ir dar, prie to pačio.
  Kodėl Vainauskui, Valatkai ir Tomkui nereikia blogų?

  Ogi todėl, kad jie blogina per tas media priemones, kurios turėtų teikti objektyvią informaciją, o bloginimas – tai jau tikrai kad visiškai subjektyvas.

  • na, galimas ir toks matymas.

  • Vilius

   sutinku tik su paskutine mintimi – žiniasklaidos priemonės, su kokiomis minėti asmenys susiję, iš tiesų gali subloginti.

 • persiprašau, kaip teigia baneris respublika.lt puslapyje, Tomkus rašo GERĄ.

  Išsi… (komentaras redaguotas – A.R.) iki negalėjimo:)

 • A.G.

  Visi lietuviai puikūs žmonės (apie vagis ir nusikaltėlius nekalbant).
  Tad jei nemylime tai bent gerbkime vienas kitą.
  Nežlugdykime, o puoselėkime kiekvieno individo nuomonę (jei tik ji nėra nupirkta ar įtakota tų… tuomet galima juk kulturinagai pasakyti, kad manau, kad jūs esate įtakotas žmonių grupės nuomonės, kurių nuomonė yra nupirkta siekiant apvogti, sunaikinti ar pan. šalį…).
  Nenaikinkime žmogaus su skirtinga nuomone – pagaliau reikia pradėti atsitolinti nuo… (norėjau pasakyti boševikinio teroro metodų, kurių labiausiai, kaip negaila laikosi liberaliosios, krikščioniškos ir net patriotinės linijos besilaikantys žmonės… oa kaip nekaeita mažiausiai buv. komiunistai, kurie yra perbėgę būtent ne į minėtąsias, bet į taip vadinamo Lietuvoje, kairiojo sparno partijas, t.y. oligarchų partijas…)

 • Ačiū už puikią nuorodą :) Kuo daugiau tokių pilietiškų blogų.

 • Atsiprašau Artūrai,

  kadangi parašęs komentarą jį iš kart išsiunčiu, kartais ir aš nesusilaikau.

  Smagu, kad moderacija vyksta:)

 • LOL

  Deja, čia toli gražu ne dar vienas „blogas apie Vilnių“. Čia dar vienas blogas apie tuos, kurie NE SU TAIS, kuriuos atstovauja Utyra.

  • LOL – jei pažiūrėtum aplink, visi blogai į kažkurią pusę tendencingi ir subjektyvūs. Net ir šitas:)

  • Mielas LOL, pirmiausia – atstovauti „kam“, o antriausia – visada labai gražu pagrįsti savo teiginius konkrečiais faktais.

   • Vilius

    Blogo, apie kurį yra šis įrašas, autoriaus rašinių prasilenkimas su faktais yra pats geriausas faktas.

 • Ačiū, Artūrai!

 • nerijus

  neradau kur parašyti, bet…tai ir susiję su Vilniumi.

  Pastebėjau, jau kuris mėnuo- permoku už šildym1 ir sąskaitoje pastoviai įrašoma, jok permoka tiek ir tiek LT.
  Paskambinau. Paklasuiai: kame reikalas. Pasirodo, jog, dabar 6 eilutėje reikia įrašyti tik duomenis nuo iki ir skirtumą, o visa kitą, tai suskaičiuoja pati Vilniaus energija. Nesuprantu dėl kokių piezasčių tai daroma. Daugelis žmonių šios sitemos nežino, todėl moka ir už vandenį ( karštą ) ir už šildymą atskirai.
  Ot, biznieriai, sugalvojo, kaip iš žmonių paimti pinigėlius. Įsivaizduokim: kiek žmonių apie tai nežino ir pastoviai permoka. Ar tai ne sukčiavimas, nes niekur apie tokias „variacijas“ nerašoma? Iš 500 tūkst. gyventojų, paskambino, tarkim, tik koks 10 tūkst. ir, tarkim, vidutiniškai kas mėnesį sunaudoja po 2 kubus karšto vandens?
  paskaičiavus gaunasi ne menka suma „į priekį“? Kur jie tuos pinigėlius investuoja?

  • Nerijau, pamėginsiu paaiškinti, nor matau, kad tu ir pats jau viską išsiaiškinai. Iš tiesų, taip ir yra: Vilniaus energijai reikia nurodyti tik kiek karšto vandens tu sunaudojai. Tuomet jau jie patys skaičiuoja kiek tu skolingas už vandens pašildymą plius visą buto šildymą (kur yra – ir „gyvatuką“) ir atsiunčia bendrą sąskaitą.

   Viskas gerai, jeigu sąskaitoje nurodyta, kad esi permokėjęs. Manau, tau reikėtų kitą kartą tiesiog atimti permokos sumą ir sumokėti Vilniaus energijai mažiau.

   • nerijus

    suparnatma, kad taip ir yra, bet kiek žmonių apie tai nesupranta ir moka- permoka, o yapč pensininkai.
    Taip Vilniaus energija gauna neplanuotų įplaukų, kurias nežinia kam panaudoja?
    Kodėl apie tai nebuvo pranešta, kaip kiekviename sąskaitos išraše pranešama apie būstų renovaciją, jos „naudą“ ir t.t.?
    Biznieriai.

 • nerijus

  Trinkt ir atsirado variantas, kodėl susumuojami mokesčiai už šilumą ir karštą vandenį. Niekas nematome ataskaitų apie tai, kiek mums reikia mokėti už šilumos sunaudojimą( ataskaitų ir paskaičiavimo ). Tie, kurie yra nemokūs, tai jų ir nemoka, o mes už juos sumokame. Sugalvota gudriai. Yra daug nemokančių už karštą vandenį, tai, pagal naują tvarką- mes už juos ir mokėsime?