Tipas apie rinkimus… II

Sako, katinai nesupranta, kas yra rinkimai. Na, pasvarstykime. Ar žinote, ką ir kodėl rinksite? Nesidžiaukite, aš taip pat žinau. Kiekvienas kiemas turi savo konteinerius. Kas pirmas prie jų prieina, tas pirmas ant jų ir lipa. Visiems kitiems belieka tik uodegos pakėlimu pritarti. Kuo aukščiau uodegą pakeli, tuo labiau tave iš viršaus mato, arčiau konteinerio prileidžia.

Sudėtingiau, kai reikia nuspręsti visos gatvės vadą. Visi pradeda girti ir puošti savo teritorijas. Dažniausiai nugali tie katinai, kurių konteineriai prie turtingų namų. Jie turi gražesnes ir ilgesnes uodegas. Pakviečia biednesnių kiemų gentainius pasigrožėti jų puošmenomis. O mes, katinai, esame estetai. Susižavime, žinoma. Ir skurdesnių kiemų vadai lieka vieni. O koks gi vadas, jei neturi kam vadovauti?

Tai taip tarp mūsų, katinų. O kaip tarp jūsų, žmonių?

(11 balsų, vidurkis: 4,27 iš 5)
Loading...
 • Ponas Račai, o aš noriu ir jums pasiūlyti agituoti už Šarūną Jasikevičių! Nerasite geresnio kandidato.

  http://pancerovas.blogas.lt/balsavau-uz-jasikeviciu-103.html

 • Rasa

  tai mano katytės nuotrauka, iš kur ją gavote?!

 • Viole

  taigis, ir aš turiu super nuostabų katina Litą, tik šiandien kažkodėl jis buvo labai aktyvus, lipo ir lipo ant lango I – me a., lyg kažką pasakyti norėjo, tik aš nelabai supratau ką: tikriausiai, kad eitume balsuoti, bet taip ir nenuėjome, gal tikrai blogai padarėme…… Štai taip būna, kad katinai nerimsta …

 • sole

  grazus kaciukas :*