Teks sirgti už Rusiją?

Šiaip jau nesu užkietėjęs futbolo fanas, bet Europos ir pasaulio čempionatai – šventė akiai.

Nuo pat Euro 2008 pradžios sirgau už olandus. Ir nė karto nenusivyliau. Tačiau šiandien reikia sąžiningai pripažinti – Rusija buvo verta pergalės. Rusai žaidė geriau, progų turėjo daugiau ir pelnytai laimėjo. Vien jau D.Kolodino smūgiai ir V.Žarkovo reidai ko verti…

Prisiminus, kaip rusai žaidė prie Švediją, visiškai nensutebčiau, jei finale susitiktų Vokietija ir Rusija. Ir tada tikrai sirgčiau už Rusiją. Nes tai, ką jie rodo šiame čempionate yra gražu.

O tai, kas gražu verta pagarbos.

(2 balsų, vidurkis: 3,00 iš 5)
Loading...
 • Olandai su italais – 2 mėgstamiausios mano komandos. Olandų jau nebėr, liko italai.
  O rusai su turkais šiam čempionate rodo stebuklus. Tuo Pasaulio bei Europos čempionatai ir žavi – tokios lygio varžybose niekada negali būti tikras, kas laimės.
  Kad rusai buvo verti pergalės – akivaizdu, nors man ir labai gaila olandų.

 • Anonimas

  Labas rytas. Paskelbk Artūrai savo tokį sprendimą DELFYje ar KomTiesoje ir sužinosi, ką apie Tave mano „tauta“ ;-)))

 • Labas nors ir nebe rytas:) Prisimenant, kaip „tauta“ balsavo Eurovizijoje, tikriausiai sulaukčiau vieningo pritarimo ir didelio palaikymo:)

  O šiaip tai jau kažkaip įpratau prie to, ką apie mane galvoja ta „tauta“…

 • aš manau kad finale tikrai atsidurs rusai prieš turkus. še tau ir europos čempionatas ((:

 • Anonimas

  lygiai taip pat manau ;-) rusai yra naujieji olandai. niekada nesergu už vėliavas, o už tuos, kurie gražiau žaidžia. šiais metais tai ryškiai rusai ir gal dar turkai, nors jie laimi tik jei yra priversti vytis. esu tikras įmuštų pirmi pasimestų ir praloštų ;-) finale laukiam vokietijos ir rusijos.

  ir čia diiiidelis klaustukas, ar vokiečiai leis rusams olandus vaidint. jei neleis – rusai bus sutriuškinti.

 • Atskirti žaidimą nuo vėliavų bei užkulisinių dalykų niekuomet nepavyks. Mano požiūrį į Argentiną visuomet įtakos jų 1978 m. už grūdų siuntą nupirkta pergalė prieš Peru 5:0, požiūrį į vokiečius amžinai sąlygos jų pergalė prieš austrus 1:0 1982 metais, kai po 10 minutės Hrubischo įvarčio komandos nustojo žaisti, kadangi toks rezultatas buvo priimtinas abiem komandoms: praleidžiantis abi aukštyn, ir paliekantis už borto Alžyrą, o požiūrio į Rusiją niekuomet nepakeis tai, jog po tokio triumfo su jais apskritai bus nebeįmanoma susišnekėti. Galima žavėtis Aršavinu, Žarkovu, Bilialetdinovu, bei jų žaidimų, bet sirgti… Ačiū. Sirgau visą gyvenimą už olandus ir sirgsiu toliau, nepaisant jų žaidimo kokybės ir etapo, kuriame jie iškrito. O jeigu teks rinktis, kurią labiau palaikyti šiame etape (ne sirgti, tam turiu savo komandą), tai jau verčiau už ESP. Seniai jiems laikas bent vieną trofėjų parsivežti :)