Man tai gražu. Bet jūs nepavydėkite.

Mes čia su Rasa turime tokį posakį. Nepamenu, prieš kiek metų pradėjome jį naudoti, bet jau senokai. O skamba jis labai paprastai: „Kaip gražu“.

Ištarti šią frazę galima tada, kai ore tvyro nuojautos žolės kvapas ir ganykla virsta žaliu kilimu, ant kurio taip gera vaikščioti basomis.

dsc_0602

Bevaikščiodamas gali nusiskinti vynuogių, kurios šiemet kaip niekada skanios, nes vasara iš esmės buvo šilta, be to, pernai jomis pasirūpinau.

dsc_0600

Vienas iš ritualų po žolės pjovimo yra keli taiklūs metimai. Nes formą reikia palaikyti, ypač po paskutinio Pylimėlių turnyro, kuriame pirmą kartą nepralaimėjau nė vienos partijos. Žinau, kad kaimynas Paulius būtinai norės revanšo.

Anksčiau kamuolį padavinėdavo Dora, kurios apartamentai matosi už krepšio. Dabar jie tušti, bet neabejoju, kad anksčiau ar vėliau juose vėl kas nors apsigyvens.

dsc_0603

Po 17 taiklių metimų ateina laikas cigaretei ir kavai arba alaus bokalui. Su vaizdu į tai, ką padariau savo rankomis per tuos 12 (o gal jau 13 metų). Jausmas visada tas pats – čia žiauriai gerai.

dsc_0608Ir Šlipo menas vis dar nenustoja džiuginti

dsc_0610Apie obuolius daug kas jau žino iš Facebook. Bet ne viską. Tie feisbukiniai šiemet taip užderėjo todėl, kad pernai pagaliau pasiryžau ir nurėžiau daugumą šakų.

Kitai obeliai neužteko jėgų ir pasiryžimo (ji gerokai didesnė), todėl apgenėjau tik pusę. Tai ji šiemet pusiau ir atsilygino. Kai rudenį padarysiu antrą darbo pusę, visi obuoliai bus maždaug tokie.

dsc_0609

O yra dar vieni, kuriuos pradėsime valgyti gal tik spalį ir mėgausimės maždaug iki Naujųjų.

dsc_0612

Po kavos ir tabako tradiciškai apeinu ūkį. Moliūgai šiemet kažkokie maži, bet petražolių ir rūgštynių kol kas nepritrūksta. Pastarąsias svarbu nuolat skabyti.

dsc_0613

dsc_0614

Šiemet visada su šypsena žiūriu į naują gėlyną. Pernai ten bandėme turėti baseiną, bet nepaisant visų buteliukų iš „Senukų“, ten vis tiek atsirado kažkokių keistų judančių lazdelių. nors koldūnų ten nemetėme. Bet, kaip sakoma, nėra to, ko negalėtum sutvarkyti. Tad atsirado daugiau spalvų.

dsc_0604

Spalvos man patinka. Nors lentyną tai jau aiškiai reikėtų perdažyti. Kita vertus, man ji ir tokia graži.

dsc_0607

Šiaip tai man čia viskas gražu. Nors ir žinau, kad galėtų būti dar gražiau.

Bet jūs nepavydėkite, nes ir jums gali būti gražu. Jei norėsite.

Einu dar kavos išsivirsiu.

(7 balsų, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...