Sutapimai…

Iš pranešimo spaudai:

(Trečiadienį) 11.00 val. naujienų agentūros ELTA konferencijų vyks Žalgirio nacionalinio pasipriešinimo judėjimo inicijuoti vieši kandidatų į Prezidentus debatai.

Debatuose pakviesti dalyvauti kandidatai į Prezidentus Dalia Grybauskaitė, Kazimira Danutė Prunskienė, Loreta Graužinienė, Algirdas Butkevičius, Valentinas Mazuronis, Česlovas Jezerskas, Valdemaras Tomaševskis, taip pat Jo Ekscelencijos – Valdas Adamkus, Algirdas Brazauskas ir Rolandas Paksas.

Naujienų portalas alfa.lt skelbia:

Trečiadienį 11 val. Alfa.lt vaizdo konferencijoje – kandidatė į prezidentus Dalia Grybauskaitė

Būna gi sutapimų…

(5 balsų, vidurkis: 2,60 iš 5)
Loading...
 • WU

  Jiems jau Zvonkės nebeužtenka :) Prie Butkevičiaus ir to kur ten pastoviai dalyvauja, kur su Jezersku kartu vaikšto.. Diedukas su kokstiumu ir šaliku.. Tas visų galų specialistas.. Teisingas Grybauskaitės pasirinkimas, manau, kad ir Algirdas Butkevičius ten nepasirodys..

  • Berge

   Prie „koKstiumo“ labiau tinka šalYkas :)

   • J. naivus

    Ten gi signataras Rolandas Paulauskas?

  • WU

   aha, tas pats signataras.

 • mdxacuk

  Čia jau ne pirmas. Panašiai buvo per „Žinių radiją“. Mazuronis šnekėjo, o vietoj Grybauskaitės leido muzikėlę už VRK pinigus.

 • Mar

  mdxacuk, ne Mazuronis, o Prunskienė.

  • mdxacuk

   Pardon, iš inercijos parašiau. Ką tik perskaičiau „balse“ kaip Mazuronis išvytų Kubilių ir buvau labai persigandęs.

 • Būtų intriga prezidentinėje kampanijoje, jei susirungtų du kandidatai. Dabar jokios, gal ir gerai šiam laikotarpiui, nors demokratijos prasme – nelabai.
  Ačiū socialistams už Butkevičių, marginalams dar labiau ačiū už ponios L.Graužinienės ir pono Valentino dalyvavymą, lenkams už Tomaševskį (dar 3-4% balsų į šiukšlų dėžę). Perkreipto veido Šatrija nepalankių jai apilnkybių dėka vaidina tik statisto vaidmenį.
  O tokios ambicijos, tokia potenciali kariauna už jos nugaros galėjo išsirikiuoti…
  Odinio švarko savininkas Jazerskas atkanda po trupinėlį nuo abiejų pusių (jis imponuoja tiems, kas pasiilgo „stiprios rankos“, ar „šlubo vokiečio“ valdžios).

  • mdxacuk

   O kaip jums pasirodytų intriga, jeigu į antrą turą išeitų „Briuselio matrioška“ ir perkreipto veido Šatrija? Ar galėtumėt tada prognozuot, kam teks statisto vaidmuo?

 • karabasas

  tai ka jus … (komentaras redaguotas – A.R.) nesuprantate – kur „pakviesta“ ir kur dalyvaus nesikiriat? :)) triratukai jus

  • Mielas karabasai, prašyčiau atsargiau pasirinkti kreipinius.

  • bang

   Na kartais čia mėgstama geltonomis antraštėmis publiką pakurstyti.

 • nedrąsiai prognozuočiau už D.Grybauskaitę.
  Dvi aplinkybės jos naudai:
  a) Pakso prezidentavimo nešlovė, išmoktos pamokos, gėdingas, juodas laikotarpis šalies istorijoje;
  b) kiekvieną dieną rinkėjais tampa vis nauji 18-mečiai, rinkėjai tampa vis jaunesni. Šatrija jiems nesimpatiška, jie už jaunesnią, veržlią, energija trykštančią, labai simpatišką Dalią Grybauskaitę.

 • Zita

  Artūrai, čia aišku ne priekaištas, o tik pastebėjimas :) norėtusi matyti ir prie pirmos citatos tikslesnę datą, nes tokiu pavidalu jos nekalba apie sutapimus. Aš matot šiandien neskaičiau spaudos, todėl tokių užuominų nesuprantu :)

 • Tiesa

  Tai greičiausiai Tomkus jau žinojo, kad Grybauskaitė alfa.lt konferencijoje dalyvauja ir tikrai negalės atvykti į jo organizuojamus debatus. Tiesiog tai bus dar vienas pretekstas užpilti eilinę porciją pamazgų, kurios pilamos iš „Respublikos“ pusės paskutiniu metu. Jau galima matyti sekančią antraštę: „Briuselio matrioška išsigando“, “ ir pan.

 • Abejoju ir dėl daugiau paskelbtų dalyvių. Bet dėl vieno tikrai aišku. Prezidento rytojaus darbotvarkė:

  08:55 Prezidentas V. Adamkus iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto išvyks darbo vizito į Paryžių (Prancūzija)

  17:30 (vietos laiku) Šalies vadovas susitiks UNESCO generaliniu direktoriumi Koičiru Macura (Koïchiro Matsuura).

  Nespės…:)

 • Slyvanosis

  Mano patikimi šaltiniai praneša, kad kandidatė į Lietuvos Respublikos Prezidento Postą DalGry teiravosi Žalgirio nacionalinio pasipriešinimo judėjimo vadovų, ar jinai kviečiama, nes yra sosyska.
  Žalgirio nacionalinio pasipriešinimo judėjimo vadovai jai patvirtino, kad, vadovaujantis jųjų surinkta informacija, 75% tikslumu jie gal teigti, jog DalGry priskirtina sosyskom.
  Į tai DalGry pareiškė: „Apsies balius be sosyskų!“ ir pasirinko alfa.lt

 • Alfa.lt apskritai labai ne kokioje šviesoje šiandien pasirodė, kai viešai pasimatė, kam jie keliaklupsčiauja…

 • nerijus

  Kiekvienas keliaklupščiauja savaip vieni/kiti:

  bažnyčioje- prieš altorių,
  darže- prieš piktžoles ar prieš sodinukus (puoselėja ),
  žiniasklaida- prieš užsakovus ( piniguotuosius ),
  „įkalęs“/ „įkaušęs“ tautietis- prieš slenkstį, kelio bortą ar žmonos „kočėlą“.
  šuo- prieš savo šeimininką/ maitintoją,
  ir t.t.

  alfa.lt jau negražiai pasirodė ir su rinkimais. Kvietė balsuoti už savo kandidatus, bet neįstengė padaryti taip, kad balsuoti galima būtų tik vieną kartą, o galima- kiek tik širdis geidė. taip klastojami/ kuriami duomenys „alerinkimams“ ir, galimas atvejis, kad taip formuojama nuomonė. Pats balsavau kelis kartus už man „tinkantį“ kandidatą.

  http://www.alfa.lt/straipsnis/10270191/?Alfa.lt.apklausos.Isrinkite.savo.prezidenta..duomenys=2009-04-24_16-02

  p.s. po mano pastebėjimo ir perspėjimo- alfa.lt- pasitaisė.

  Ir dabar dar galima kelis karus balsuoti „Apklausoje“, To neįmanoma padaryti delfi.lt.
  Žinoma, „apklausomis“ netikiu, bet tikrai yra žmonių, kurie tiki ir tai alfa.lt pliusų neprideda.

  • bang

   „Pats balsavau kelis kartus“ – tai va kas rezultatus suklastojo :)

   • nerijus

    prisidėjau…prisidėjau :)
    o ko ne, jei įmanoma- technologiškai?
    :)

 • dimes

  Gerbiamas Račai, dabar ruoškimės iš ,,Respublikos“ leidinių grupės laikraščio gaudyti straipsnį, kad D.Grybauskaitė vėl pabėgo, išsigando debatų. :)
  Kokie jie nuspėjami tie tomkiniai…

 • Nieko naujo del Grybauskaites… Pasiziurekite jos agitaciniame puslapyje video is susitikimu su rinkejais, tai man, tiesa pasakius, plaukai ant galvos siausiasi. Didesni populistai, manau, buvo tik Paksas, Paulauskas… O apie savo komanta isvis nesneka. Tai dar baisiau. O tai, kad siemet rinkimines agitacijos praktiskai nera isvis, tai nenuostabu, kad zmones sneka daugiau apie Grybauskaite, nei apie koki nors kita kandidata. Beje, tai jau ir reiskia, kad ji, kaip kandidate, buvo ruosiama jau ne vienarius metus. Apie tai vakar per LrytoTV snekejo Ozolas ir kiti pasnekovai (nebeatsimenu pavardziu). Daug kas pastebi si „fenomena“, bet net ziniasklaidoje net neuzsimena. Kazkokia mistika su ta ziniasklaida…
  P.S. Siaip girdejau jau ne is vieno rinkejo, kuris visada eidavo i rinkimus ir nuosirdziai reiske savo pilietine nuomone ir kurie gan neblogai gaudosi politikoje, kad jie neis i rinkimus… Tai negeras zenklas…

  • dimes

   Jeigu esi baudžiauninkas, bijantis išeiti į gatvę ir parodyti, kad valdžia turi paisyti tavo teisių ir žinotų kas juos išrinko, tai čia tavo reikalas.
   Bet turbūt tau būtų maloniau atsisėti sofutėje ir stebėti bei internete piktintis valdžia. Ką D.Grybauskaitė sako, yra normalu kitose valstybė. Čia tik tokie kaip tu negali atsisakyti prikalusomybės nuo centrinės valdžios.

   • dimes, rašai: „Ką D.Grybauskaitė sako, yra normalu kitose valstybė“. Pilnai gali būti… Net nesiruošiu su tavimi ginčytis. Tačiau manęs nedomina tai, ką kalbėjo kandidatai į kitų šalių prezidentus, bei kokią jie politiką vykdė iš tikrųjų jau tapę prezidentais. Mane, pvz., domina kokia bus mūsų prezidentė bei kaip jinai komentuoja išaiškėjusius melagingai VRK pateiktus duomenis savio biografijoje. Pateiksiu pavyzdžius. Ištrauka iš oficialiai pateikiamos DG biografijos:
    „1985 m LTSR Mokslų akademijos atsakingoji sekretorė“. Profesoriaus Bronislovo Genzelio komentaras: „Čia yra blefas – Mokslų akademijoje tokių pareigybių nebuvo.“
    Zigmas Vaišvila: „Dirbo ne Mokslų akademijos, bet Žinijos draugijos atsakingąja sekretore“.
    http://www.supervideo.lt/video/50f481b85a968c30ac1/Super-Kakadu-2009-05-02
    Iš karto po Kakadu laidos išgirstame ir kandidatės komentarą. Ką gi ji kalba, kaip teisinasi atvirai apkaltinta melu? Taktika labai paprasta: atsakyti nieko nepasakant, tik dar labiau supainiojant rinkėjus. Štai kandidatės mintys:
    a) Aukštosios partinės mokyklos byla NĖRA SLAPTA (nes nėra grifo „SLAPTAI“) – reiškia ir duomenys LAISVAI PRIEINAMI bet kam;
    b) Jinai pati tos bylos gavusi nebūtų;
    c) Kadangi Z. vaišvila sugebėjo „atkapstyti“ jos bylą – galima įtarti kokios galingos jėgos už jo nugaros stovi…
    d) Toje byloje nėra nieko, ko DG nesakiusi anksčiau ir t.t…
    http://www.grybauskaite2009.lt/medziaga-ziniasklaidai/ar-atlaikysite-smeizto-lavina–kuri-pilama-jums-ant-galvos
    P.S. Stiprus atsikirtimas į apkaltinimą melu, tikrai stprus… Nei pridėsi, nei atimsi. Komentaras tikrai vertas LR Prezidentės lūpų…

 • Margaux

  Citata: D. Grybauskaitė populiariausia tarp miesto gyventojų ir aukštesnio išsimokslinimo respondentų. A. Butkevičių labiau remia vyresnio amžiaus, mažesnių ir vidutinių pajamų, menkesnio išsimokslinimo žmonės.

  Štai kas man užkliuvo: Butaforiniai statistiniai rezultatai peteikiami taip, kad tarsi paprastam piliečiui padaryti netiesioginį spudimą, kad šie nesamoningai pasirinktu „reikiamą“ kandidatą. Štai kad ir šiuo atveju: juk kiekvienas žmogus save norėtų matyti „labiau išsimokslinusį“, ir atvirkščiai, nenorės savęs matyti tai pvadinamų „runkelių“ tarpe, todėl silpnesnės valios ir mažiau apsisprendęs pilietis gali pasiduoti bandos jausmui ir balsuoti už tą kandidatą, kuris yra „priskirtas“ intelektualų grupei, net jei jam nesimpatizuoja.
  Panašų statistinį suskirstymą pastebiu ne pirmą kartą, ir manau jis turi tikslą subtiliai sumenkinti vieną ar kitą pusę lemiamu momentu.

  • Kaip bebūtų keista, tačiau dauguma piliečių visame pasaulyje jau nebesugeba savarankiškai mąstyti. Tą „sunkų darbą“ už juos atlieka masinio informavimo priemonės. Už rusų tautą ne vieną kartą buvo nuspręsta, ką ji turi išsirinkti Prezidentu, už amerikiečių tautą taip pat ne kartą buvo nuspręsta ką ji turi išsirinkti Prezidentu. O kuo mes blogesni? Mes irgi nenorime galvoti, todėl ir džiaugiamės, kai už mus nusprendžiama, kas turi būti išrinktas Prezidentu (atsiprašau, nusšnekėjau: Prezidente – red.). Su kuo visus ir sveikinu. Galime pasidžiaugti, kad MES TOKIE, KAIP VISI: NEI PROTINGESNI, NEI KVAILESNI…

  • nerijus

   Labiausiai patinka, kai kandidatai įvertinami pagal tai, kokie žmonės už juos balsuoja.
   „Aukštuomenė“, tai dažniausiai balsuoja arba už konservus arba už rožinę partiją ( o dar sakoma, kad nusiimkite „rožinius“ akinius ).

   „Bomžai“, „runkeliai“, „alkašai“ dažniausiai balsuoja už „marginalus“.

   Labai panašu į Putinijos strategiją ir net labai..: išgąsdink priešą, kad jis pagalvot bijotų.

 • kirvis

  as negirdejau nei vienu realiu debatu kuriuose dalyvautu Grybauskaite.per telika vakare ten isvis klounu balius,klausimas-atsakymas per 1 minute.ir aplamai visas sitas cirkas su vienu kandidatu labiau primena rusija ar baltarusija su vienu „teisingu“ kandidatu ir daugybe nei siokiu,nei tokiu.i rinkimus butinai eisiu tam kad nepraeitu „sistemos“ aiskiai stumiamas kandidatas

  • paziurek ka sneka Dalia savo puslapyje http://www.grybauskaite2009.lt
   geru video prideta, kur ji gan populistiskai kalba su kaimieciais (nieko pries juos neturiu ir tai nera rinkimine agitacija). Tiesiog ji, kaip pastebejo kai kurie politologai, naudoja panasia taktika kaip Paksas – daug vazineja i rajonus ir daug sneka. O kai zmogus daug sneka, tai naturaliai kazur nusisneka…