Rinkimai artėja: J.Butkevičienė dirbs PBK

Rusijos „Pirmąjį Baltijos kanalą“ Lietuvoje retransliuojantis „Baltic Media Alliance“ šiandien paskelbė, jog Lietuvoje buvo įsteigta BMA valdyba, kuriai vadovaus „žinoma žurnalistė ir televizijos profesionalė“ Jolanta Butkevičienė.

Tokį sprendimą BMA aiškina planuojama plėtra ir „naujų televizijos projektų įgyvendinimu“.

Pati J.Butkevičienė pranešime spaudai teigia, jog šis pasiūlymas leis jai pritaikyti „ne tik televizinę patirtį“.

Nelabai daug ir nelabai konkretu, tačiau man atrodo, kad PBK Lietuvoje rengiasi rinkimams ir planuoja čia pakartoti tai, ką darė prieš rinkimus Latvijoje.

Iš kolegų Latvijoje teko girdėti, kad šis projektas buvo gana sėkmingas ir kad PBK net galėjosi, kad skyrė jam tik dvi laidas.

Todėl visai įmanoma, kad Lietuvoje, kur PBK įnirtingai kaunasi dėl vietos „didžiajame trejete“, nuspręsta paeksperimentuoti ilgiau.

Sąlygos kaip tik labai tinkamos: įtampa visuomenėje auga, valdančioji koalicija toliau mažėja, o ir rinkimai jau čia pat.

O J.Butkevičienė, prisimenant jos laidas, šiame kontekste labai tinka.

Ir kaip tyčia –  po nelabai sėkmingų bandymų „Lietuvos ryto“ televizijoje ir LTV bei gana sėkmingos teismo prieš TV3 baigties ji laukė tinkamų pasiūlymų.

Bus įdomu…

(2 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...
 • cheesus crust

  Tai ką, pagaliau legalizavosi?

  • mdxacuk

   Ne, jinai emigravo. Kaip žadėjo.

 • sert

  Dabar jau dirbs spartesnes Lietuvos rusifikacijos labui.

 • Algis

  ponas Racai, ar zadat susitvarkyt su balsas.lt svetaine, o tai kirminus platinat! pasisamdykit normalu admina, o esama ant muilo.

  • mielas Algi, nelabai suprantu tamstos komentarą. Nesu niekaip susijęs su balsas.lt svetaine, tad jei ten kas nors platina kažkokius kirminus, tai reikėtų kreiptis tiesiogiai į juos. Jei turite priekaištų šiam tinklaraščiui, parašykite suprantamiau.

 • max

  „ne tik televizinę patirtį”.- supratau prisiminęs , kaip ši televizinė profesionalė , kartu su Irmina Frolova TV3 sėmėsi netelevizinės patirties privatizuojant Alitą. Tiksliau – šalinant AMBalo draugeliams iš kelio tokį italiūkštį BOSCą. Tokios patiries reikėtų tiesiog pavydėti.

 • Pingback: JOLANTA BUTKEVIČIENĖ: NAUJAUSIOS BMA MUTACIJOS VĖLIAVA | uagadugu()

 • Regis

  O kol konservatorių vyriausybė atseit varydama lauk A.Siaurusevičių smaugia nacionalinį transliuotoją, į Lietuvą tyliai ramiai ateina skaitmeninė tv su galimybe pačia tikriausia lietuvių kalba stebėti ir ORT žinias, ir analitines laidas ir t.t. O ten žiūrėk į būsimas rinkimų laidas dar ir pakvies visus nesisteminius ir košė užvirs visu gražumu (skanumu).