Krymo referendumas: delfiai, morkos ir triušiai putliomis lūpytėmis

triusisManęs čia neseniai per vieną interviu paklausė, kokios mano pareigos. Tai sakiau – jokios, rašykite tiesiog žurnalistas arba tinklaraštininkas.

Nežinau, kaip parašys, bet, manau, kad žurnalistikoje vis dar šiek tiek nusimanau. Ir todėl kai šiandien skaitau Monikos Garbačiauskaitės vadovaujamus delfius, mane tiesiog pykina. Nes ten ne žurnalistika, o grybauskaitinė – garbačiauskaitinė propagandinė prostitucija (taip, taip, Žurnalistų etikos inspektorė kažkada nusprendė, kad A.Matonis neparsidavinėjo už ordinus ir nėra prostitutas, tačiau aš laikausi kitos nuomonės, nes prostitucija reiškia ne tik kūno, bet ir kitų ne materialių daiktų pardavinėjimą. Galima pardavinėti, principus, vertybes ar paprasčiausiai  darbo taisykles. Ir nebūtinai už pinigus. Galima už ordiną, nuotrauką ar vardan reklamos).

Aš čia kalbu apie referendumą Kryme ir tai, kaip delfiai jį aprašo. Aprašo ne taip, kaip reikalauja žurnalistinio darbo taisyklės, o taip, kaip daro propagandiniai prostitutai (kurių vardų čia nebeminėsiu, nes jau anksčiau esu paminėjęs).

Štai viena delfių antraštė: Tai bent aktyvumas: skelbiama, kad referendume balsavo daugiau nei 70 proc. Krymo rinkėjų.

Tūlas delfių skaitytojas putliomis lūpytėmis ir skusta galva, segintis neužmirštuolę ir mėlynai geltoną kaspinėlį iš šios antraštės turėtų iš karto suvokti, kad šiaip jau tokio aktyvumo nebūna, Nes delfiai juk sako „tai bent aktyvumas“.

Bet delfių skaitytojas juk nežino, kokia yra Krymo gyventojų sudėtis ir kokia kalba ten žmonės kalba.

Delfių skaitytojai putliomis lūpytėmis ir tuščiomis smegenimis juk nežino, kad kartais žmonės gali balsuoti taip, kaip jie galvoja, nors iš šono žiūrint tai atrodo nelabai gražiai.

Pagaliau delfių skaitytojai nežino, kad didelis aktyvumas per referendumus ar rinkimus gali būti ne vien Kazachstane ar Uzbekistane, kur balsavimas dažnai klastojamas, bet ir Baltarusijoje, kur žmonės tiki, kad A.Lukašenka yra labai geras prezidentas.

Arba Lietuvoje, kur žmonės tiki laisve ir teise gyventi savo valstybėje.

Delfių skaitytojai putliomis lūpytėmis ir R.Rastauskienės smegenimis tikriausiai nesupranta, kodėl aš lyginu Krymą, Baltarusiją ir Lietuvą. Bet bala jų nematė, juk rašau tai ne jiems.

O tiems, kurių lūpytės ne putlios ir smegenys ne tokios, kaip R.Rastauskienės ar M.Adomėno, pasakysiu: žmonės yra keisti sutvėrimai ir jie dažnai elgiasi pagal savo įsitikinimus. Kai kurie, pavyzdžiui, negeria alkoholio (nes jiems neleidža įsitikinimai), kai kurie gyvena su keliomis žmonomis (nes tai leidžia įsitikinimai), dar kiti, atėję į kapines paminėti mirusiųjų, geria ten degtinę, o treti, minėdami tuos pačius mirusiuosius, keturias valndas gieda nedarniu choru. Kai kur moterys vaikšto prisdengusios veidus ir maudosi su rūbais, o kai kur jos paplūdimiuose vaikšto be liemenėlių. Vyrai gi kai kur atsistoja, kai moterys ateina prie stalo ir atidaro joms duris, o kai kur vaikšto priekyje ir duoda moteriai nešti pintinę su pirkiniais. O dar yra vyrų, kuriems iš viso nereikia moterų, nes jiems geriau su vyrais. Ir moterų yra tokių, kurioms vyrų nereikia, nes joms iš jų jokios naudos, nes jos pačios prezidentės.

Žodžiu, žmonės yra keisti padarai.Ta prasme, tie, kurie mąsto ir turi kokius nors įsitikinimus. Ir būtent todėl tie keisti padarai dažnai vieni kitų nesupranta. Dažniausia, žinoma nesupranta tie padarai, kurių putlios lūpytės ir skustos galvos, nes jiems atrodo, kad visi turi būti tokie patys kaip jie. Tai yra, buki, siaurapročiai ir pasaulį matantys kaip triušiai garde, kur gražiausias vaizdas – dubenėlis su morkyte.

Bet laimei ne visi mes triušiai, graužiantys morką už ordiną. Ir štai tiems turėtų būti suprantama, kas yra įsitikinimai (tegul jie ir nepriimtini ir iš šalies atrodo kvaili) ir kodėl žmonės elgiasi jais vadovaudamiesi. Tie, kurie ne triušiai ir kurių ne putlios lupytės, skaitydami delfių „žurnalistiką“ ir ieškodami atsakymo, kodėl Krymo referendume buvo toks didelis aktyvumas ir kodėl tiek daug žmonių balsavo „taip“, turėtų pažvelgti į savo istoriją ir prisiminti 1991 metų vasario 9 dieną.

Tada aktyvumas siekė apie 85 proc., o „taip“ balsavo daugiau nei 90 procentų.

Monikos Garbačiauskaitė tada dar tikriausiai nešiojo sauskelnes, delfių, laimei, tada dar irgi nebuvo. Tačiau buvo žurnalistai, dirbantys pagal principus, vertybes ir taisykles, o ne už morkas ar ordinus. Ir nė vienas jų, skelbdamas žinias apie plebiscitą, antraštėje nerašė „tai bent“.

Tai va todėl mane ir pykina nuo M.Garbačiauskaitės ir delfių.

Aleliuja.

 

(32 balsų, vidurkis: 4,63 iš 5)
Loading...
 • bederis

  xaliavai latviu gatve i kryma vezios atostogauti ar del vaizdo koki simtuka teks primketi?

  • ArturasR

   Mielas bederi (tikriausiai turėjote galvoje Benderi, bet kadangi esate dundukas, tai suprantu ir atleidžiu), xaliavai tokie atmatos kaip tamsta važinėja. Aš į Krymą važiavau už savus. Ir dar važiuosiu, jei norėsiu. Kad tamstai daugiau tulžies susikauptų.

 • Kiek galima mineti tas pacias pavardes? Vietoje to galima butu rasyti normalius straipsnius tame paciame delfyje sudarant alternatyva ir oponuojant. Siaip tai manau, kad jus jau tapote zurnalistikos marginalas.

  • ArturasR

   Mielas anonime, ačiū tamstai už nuomonę. Pavardes miniu todėl, kad normalūs žmonės (ne tokie kaip tamsta) turėtų mokėti daugybos lentelę. Tai tos pavardės – kaip daugybos lentelė, kad visi žinotų, kiek yra du kart du ir kas yra atmatos. O kalbant apie žurnalistiką, tai manau, kad esate delfių skaitytojas ir todėl su tamsta šiuo klausimu nelabai yra apie ką diskutuoti. Ta prasme, kad apie propagandinę-prostitucinę „žurnalistiką“, kuri tamstai, panašu, patinka, nelabai išmanau. Bet sėkmės tamstai.

 • Mindaugas

  Delfi naudoja propagandines žinutes. Tas tiesa. Tačiau paties fakto, jog ten nei skaidrumo, nei demokratijos nei laisvo pasirinkimo nebuvo nepaneigia.

  Kokią Jūs žinutę Artūrai siūlote? Kryme įvyko referendumas, kuriame dalyvavo 80 proc. gyventojų ir 95.5 proc iš jų balsavo už prisijungimą? O gal įvyko pats saugiausias referendumas pasaulyje, kurį saugojo beveik 20 000 apsaugos darbuotojų su tankais, lėktuvais ir sraigtasparniais.

  Atrodot kaip koks Rusijos šnipas (nors greičiau esat piktas ir nusivylęs pasauliu žurnalistas).

  Kryme gyvena 12 proc. totorių ir 24 proc. Ukrainiečių – sveiku protu nesuvokiu, kaip galėjo būti tokie rezultatai. Čia labiau primena seną SSRS arba Šiaurės korėjos rezultatą.

  Galų gale net klausimai suformuluoti taip, kad abiems atvejais Krymas eitų draugauti su Rusija.

  O Jūs už ką balstuotumėte Artūrai? Ar už Lietuvą Rusijos sudėty ar už rusų Lietuvoje išlaisvinimą?

  Skaitau ir netikiu, kad toks protingas kažkada žmogus taip žemai krito.

  • ArturasR

   Mielas Mindaugai, ačiū, kad manote, jog buvau protingas, o dėl to kritimo, tai, spėju, kad net jei gyvensite 200 metų, vis dar būsite kokiais 5 kilometrais žemiau manęs. Bet, kaip sakoma, ne visiems duota.
   Tamstos klausimas už ką aš balsuočiau, rodo arba tamstos kvailumą arba abejones, kurias pats turite. Dar gali būti, kad esate paveiktas R.Rastauskienės kliedesių (ką liudija ir tamstos blėniai apie Rusijos šnipus).
   O tai, kad tamsta kažko nesuvokiate, tai nebaisu, nes, kaip jau ir sakiau, ne visiems duota, todėl nepergyvenkite. Tiesiog paabndykite įsivaizduoti, kad ne viskas gyvenime būna taip, kaip tamstos protas sako. Nes tas protas nebūtinai yra sveikas.
   Beje, panašu, turite problemėlių dėl teksto suvokimo. Nes aš apie skaidrumą ir demokratiją Kryme lyg ir nekalbėjau. Bet suprantu – kai protas nelabai sveikas, tai matosi kitaip.

   • dundukas

    Mielas Račai, Jums uždavė labai aiškius klausimus. O jūs įžeidinėjate žmogų ir kalbate ne į temą. Beje, Rusijos šnipu Jūsų Mindaugas nepavadino, gal turite problemėlių kurias diagnozuojate kitiems?

    • ArturasR

     Mielas dunduke, matote, jei jums kvaili klausimai atrodo aiškūs, tai labai tinkamą pasirinkote savo vardą. ir todėl aš tamstos paklausiu: pro kurią ausį žiūrite į pasaulį? Juk aiškus klausimas, ar ne? Ir kadangi problemėlių neturite, tai neabejoju, kad atsakysite.

     • dundukas

      Jeigu kokianors valstybė įžengs į Lietuvą ir žaibiškai surengs refrendumą, dėl kokio nors rajono autonomijos, beabejo delfis parašys antraštę – tai bent aktyvumas. Kaip suprantu, Jūs ir tuomet pagiežingai piktinsitės tomis antraštėmis arba tuo jog prezidentei nereikia vyrų. Tada delfis galės rašyti – ot tai tinklarastininkas! :D O į pasaulį žiūriu per abi ausis. Nesu arogantiškais, pagiežos niekam nejaučiu. Žiuriu ir CNN, ir BBC ir RT ir RTR.

     • ArturasR

      Mielas dunduke, ačiū tamstai už atsakymą. Jis tik patvirtina, kad mano spėlionės buvo teisingos ir kad vardą pasirinkote tinkamą. Nes tik dundukai žiūri į pasaulį pro ausis ir dėl to nejaučia niekam pagiežos. Normalūs žmonės pasaulį mato akimis, bet tamstai, kaip dundukui, tai tikriausiai mažai tikėtina. Todėl gal eikite diskutuoti su kitais dundukais, nes čia laukiu normalių žmonių. Sėkmės.

     • Vita

      Na, aš normalus žmogus su normaliu aukštuoju išsilavinimu ir normaliu darbu, tačiau man atrodo Jūs čia laukiate ne tokių, o tų, kurie tesugeba piktintis, jog jiems nieko niekas už dyką neduoda, ir su nostalgija minėti senus „gerus“ sovietų laikus. Aš kažkada Jus irgi laikiau protingu žmogumi, kurio straipsnius skaityti buvo įdomu, tačiau dabar baisiuosi tuo, ką matau. Jei jau viena menka delfi antraštė sukelia tokį pyktį ir įžeidinėjimų laviną, kas nutinka, kai sutinkate žmogų, kurio nuomonė nesutampa su Jūsų? Skaitytojai mandagiai klausia paprastų tiesių klausimų, kuriuos Jūs pasirenkate atsakyti įžeidimais ir užgauliojimais. Argumenta ad hominem ginčo niekada nelaimėsit, tik sugadinsit savo reputaciją. Jei tik dar yra ką gadinti.

     • ArturasR

      Miela Vita, džiaugiuosi, kad turite aukštąjį išsilavinimą ir darbą. Tačiau man tarodo, kad tamstai tai nepadeda, nes tamstos teiginiai yra niekuo nepagrįsti ir skamba labai kvailai.
      Konkrečiai kalbu apie tamtso kliedesius, ko aš laukiu savo tinklaraštyje.
      Kuo tamsta mane laikėte ir laikote, man visiškai neįdomu, kuo baisitės – taip pat.
      Nes, jei tamstai klausimas, ar aš balsuočiau už Lietuvą Rusijos sudėtyje, atrodo mandagus ir normalus, tai man su tamsta nelabai yra apie ką kalbėtis. Nes vien jau toks klausimas rodo, kad jįužduodantis yra arba kvailys arba kvislingas.
      Pabaigai patarsiu išsiaiškinti, ką reiškia „ad hominem“ ir kai sužinosite, dar kartą paskaitykite, ką čia atėjusi parašėte.
      Nors vargu, ar padės. Todėl gal geriau tiesiog eikite ten, kur renkasi tokie kaip tamsta.

     • dundukas

      Labai primityvu ir nekūribinga mielas Račai. Tikėjausi iš Jūsų kažko egzotiškesnio. Nuvylėte… Esate įdomus kaip kibiras ;)

     • ArturasR

      Mielas dunduke, o kas tamstai sakė, kad turėjau tamstą patenkinti? ir daryti tai, ko tokie dundukai kaip tamsta tikisi.
      Bet suprantu, kad kibirai tamstai labai įdomūs: ateinate čia, skaitote ir gaištate savo brangų laiką komentuodami.
      Ačiū tamstai už tai.

   • Mindaugas

    Artūrai. ačiū už visus įžeidimus.

    Ačiū už mano intelekto vertinimus – priimsiu kaip paskatą tobulėti. Su visa pagarba, tikrai svarsčiau eiti pas Jus į paskaitas mokytis žurnalistikos pagrindų. Tačiau ko galima išmokti iš viskuo nusivylusio žurnalisto? Draugų greičiausiai turite nebedaug.

    Ne viską suvokiu politikoje ir galų gale tai ne mano darbas. Sveiko proto čia tikrai neturiu, nes ten jau daug metų dirba tokie ekspertai kaip Jūs (o esu Jūsų vyresnio vaiko amžiaus). Bet kaip Jūs ir sakote, patirtis ateina su laiku.

    Linkiu sėkmės „žurnalistikoje“.

    • ArturasR

     Mielas Mindaugai, visada prašom. Ir pasakysiu dar daugiau kaip žmogui, turinčiam nepakankamai patirties: kaup šauksite, taip ir atsiliepia.
     Beje, nežinau, kur ten ruošėtės eiti, tačiau žurnalistikos pagrindų niekada nedėsčiau ir kol kas nesiruošiu. Tai, kad svarstėte daryti tai, kas neįmanoma, rodo, kad žurnalistikai esate visiškai netinkamas, todėl, kol dar ne vėlu, persigalvokite.
     Duosiu ir dar vieno patarimą: kai ko nors nesuvokiate, geriausia, pirmiausia pabandyti ką nors sužinoti. Tada galbūt ateis suvokimas. O kol jo nėra geriausiai išdidžiai tylėkite. Aš, pavyzdžiui, taip ir darau, kai diskusija pakrypsta apie baletą ar kvantinę fiziką.
     Dėl draugų esate teisus: turiu jų vos kelis. Tačiau man to visiškai užtenka, nes nesu bandos gyvūnas.
     Sėkmės ir jums. Tačiau siūlau ne žurnalistikoje. Nebent, kaip pats rašote – „žurnalistikoje“.

     • Augustas

      „…tačiau žurnalistikos pagrindų niekada nedėsčiau ir kol kas nesiruošiu.“
      Abejoju, ar Tamstą nors viena save gerbianti žurnalistikos mokymo įstaiga kada nors pasikvies dėstyti ar pagrindų, ar ko kito. Vargu, vargu…

     • ArturasR

      Mielas Augustai, na štai ir dar kartą pademonstravote, kad žurnalistikoje tamstai ne vieta. Iš pradžių sakėte, kad norėjote eiti į mano paskaitas, dabar gi sakote, kad abejojajte, jog mane kvies dėstyti.
      Jei turite bent lašą savigarbos, prieš ką nors viešai rašydamas, bent truputį pagalvokite, kad neatrodytumėte taip kvailai kaip dabar.
      O jei sugebate, tai kompiuteryje įveskite google.lt ir ten pabandykite ką nors sužinoti, prieš viešai apsijuokdamas.
      Nors, kaip pats sakote, „vargu, vargu…“

     • Mindaugas

      Mielas Artūrai. Matau jums šiek tiek problemų rašant žodį „kaip“. O šiaip senas pirdaliau niekam neįdomūs tavo kliedesiai. Juk visi žino, kad pusė „komentarų“ tavo paties čia parašyti ir pats su savimi diskutuoji.

     • ArturasR

      Mielas Mindaugai, žinote, kodėl man patinka diskutuoti su tokiais atmatomis kaip tamsta. Ogi todėl, kad jūs iškenčiate daugiausiai iki trečio komentaro ir tada atsiskleidžiate visu gražumu, kaip kad tamsta ką tik padarėte.
      Su tuo ir sveikinu ir linkiu iš čia išsimėžti, ps tuos visus, kurie viską žino.

      Beje, tuos komentarus Mindaugo vardu aš irgi pats parašiau – juk visi tai žino.

 • Delfi antraštės visos tokios pastaruoju metu – nesvarbu kokia tema bebūtų. Ar į jas dar kas nors rimtai apskritai žiūri?

  • ArturasR

   Deja, Daliau, bet žiūri. Ir, nelaimei, gana daug.

   • Dalius

    Smagu, kad į tavo antraštes minimumas žiūri, antraip senai rusų pedofilai Lietuvoje tankais važinėtų.

 • Puodukas

  Taip jau 100 proc sakyt, kad 70 proc aktyvumas niekom nestebina ir reikia palygint su aktyvumu 1991m Lietuvoje… labiau tiketina, kad skaičiai nupiešti, net iš anksto. Nežinau, ar taip jau Kryme į balsavimą žmonės kaip į bažnyčią , atsižvelgiant, kad aplinkui 22 000 žalių žmogeliukų, xxx vienetų skraidančios važiuojančios karinės technikos. Aš greičiau stebėčiausi kodėl užrašė ne 99proc už (lankomumas 90 proc), kaip Čičėnijoje per rusų prezidento paskyrimą. Gal rusai pradėjo „gėdytis“, kad juos lazdavoja pasaulis. O mano delfio straipsnis butų- „tik 70 proc aktyvumas.“

  • ArturasR

   Mielas Puoduke, tamsta tikriausiai labai tiktumėte delfiams, nes jų „žurnalistika“ dažniausai būtent ir remiasi tuo, kas tikėtina ir kas atrodo, o ne konkrečiais faktais. Ir antraštė tamstos sugalvota labai gerai tiktų delfiams.

   • Puodukas

    O tavo žurnalistika žinoma remiasi bezdalais, kuriuos laikome visų pripažįstamais faktais? cha cha. apgailėtinas Račas. Ar dažnai vakarais verki, kad niekam esi nebeįdomus?

    • ArturasR

     Mielas Puoduke, verkiu po tris kartus per dieną. Tačiau vis dar guodžiuosi tuo, kad tokie atmatos ateina čia ir komentuoja. Nors tokiems įdomu.
     Bet kadangi ljau pakankamai priteršėte, tai jau nebegrįžkite. Geriau jau paverksiu dar kartą prieš miegą.

 • ArturasR

  Mielas samogitian, kuo aš galėčiau būti ir nebūti, ne tokiems glušams kaip tamsta spręsti. Net jei išmoktumėte anglų kalbą taip, kaip aš ją mokėjau antroje klasėje.

  • samogitian

   O kam spręsti jei ne man? Deja man spręsti ar jus glušas ar ne.

   • ArturasR

    Mielas samogitian, na dėl tamstos tokių klausimų net nekyla. Todėl gal viso gero. Nebesmardinkite čia daugiau.

  • dar vienas dundukas

   Stipriai čia pasakėt, turint omeny, kad jūsų angliški tekstai parašyti kaip stropaus, bet vidutinių gabumų aštuntoko namų darbas. O gal ką nors naujo parašėt po ano baltarusiškų meškiukų rašinėlio vertimo, tai būtų galima paskaityt, įvertint progresą? O gal painiojat kažką? Pavyzdžiui, su rusų kalba?

   Bet kuriuo atveju gerai dirbat, manau, šiemet tikrai geriau nei karčiosios buteliu per šventes atsiskaitys.

   • ArturasR

    Mielas anonimini dunduke, jei šį komentarą būtumėte parašę anglų kalba, galbūt būtų galima padiskutuoti, kuris iš mūsų geriau ją moka.
    O dabar tik galiu konstatuoti, kad dirbate irgi neblogai ir tikriausiai, kaip visada atsiskaitys ordinu ar patapšnojimu.

    • dar vienas dundukas

     Nesuprantu, kodėl jūs puolate lygintis anglų kalba su kažkokiu anonimu internete, kuris net nesakė, kad geriau už jus ją moka, ir kuris nevadina savęs žurnalistu.

     Deja, ordinų už komentavimą pas svetimos įtakos agentus dar niekas nedalina, tad tik su vienu iš mūsų bus atsiskaityta.

     Bet, geriau pagalvojus, kad dirbat daug, dar nereiškia, kad dirbat gerai. Jūs nuspėjamas. Grybauskaitė blogai; Janukovyčius gerai; nesvarbu, koks tekstas, tegu apie pingvinus Antarktidoje, bet bačiulisužkalnispancerovasmatonis bus paminėtas bent keturis kartus.

     • ArturasR

      Mielas dunduke, tai kad aš ir nesilyginu. Aš tik sakau, kad moku ją geriau ne tamsta. Džiaugiuosi, ka d tai patvirtinote ir tuo pačiu parodėte, koks esate dundukas. Nes tik dundukas gali nemokadamos kalbos vertinti, kaip ją moka kitas, ką tamsta darėte ankstesniame komentare.
      Dėl ordino pasikonsultuokite su A.Matoniu.
      O mano tekstus ne dundukams komentuoti. Todėl sakau tamstai viso gero

 • Lt

  Kokie skaitytojai tokia ir spauda, deja :(. Musu mokyklose vietoje samoningumo vaikus moko etikos ir tikybos. Tad, dar ilgai skaitysime tokias delfi antraštes ir mokesime jiems uz reklama pagal auksciausius reitingus. Uzburtas ratas :(

 • ArturasM

  Kokia ten protkruša Lietuvoj darosi? Kiek giminių apskambinau,vos ne visi įbauginti laukia karo su rusais.Pilna Lietuva rusų agentų.Sakau išjunkit telikus ir nieko neskaitykit ir viskas bus gerai…

 • asd

  Natūralu, kad Lietuvos medijos viską vertina angažuotai. Koks čia dar žurnalistinis neutralumas priešo atžvilgiu, kai karas beveik beldžiasi į duris, kai rusams bet kada gali šaut į galvą ir Lietuvoj pašeiminkaut, kaip Kryme?

  • ArturasR

   mielas asd, o pas tamstą jau pasibeldė? Įleidote ar nubėgote į rūsį slėptis?

   • asd

    dar nepasibeldė. Juk rašiau „beveik beldžiasi“.

   • asd

    Ukrainos Račas tokius pačius bajerius laidė. Po to šlovino CCCP (pedofilų ir jiems prijaučiančių susivienijimas) ir dabar ant šakos sukasi, nes išdavikų nei savi, nei svetimi nemėgsta. nepamirškit to fakto :)

    • ArturasR

     Mielas asd, labai išsigandau. bet žinokite, turiu gilų rūsį, tai ten pasislėpsiu nuo tamstos rūstybės.

     • pirmas ir antras asd

      nežinau, kas čia ką padarė, bet tas komentaras apie Ukrainos Račą ne mano. Mano tik pirmieji du, rimtai.

 • A3 „gerbėjas“

  Kaip tikras „žurnalistas“, Artūrai, jūs pasirenkate tik tuos kampus, kuriuos jums patogu pasirinkti. Ir dar aiškinate, kad kažką suprantate apie žurnalistiką. Miela… O plačiau žiūrėti jums nebeleidžia arba labai rimti sveikatos sutrikimai, arba honorarai s russkoj storoni. Arba abiejų šitų elementų miksas. Ir siuntinėkit jūs tuos žmones nesiuntinėjęs, nei kam rūpi :)

  • Uu

   Bet

   A3 „gerbėjas“

   vis tik yra kuriems rupi :) Veidrodeli, veidrodeli kas pasaulyje….

  • ArturasR

   Mielas A3 gerbėjau, žinau, kad rūpi nedaug kam, bet smagu, kad tamstai rūpi. Nes ateinate, paskaitote ir dar pabandote kažką nerišliai parašyti.
   Čia tikriausiai todėl, kad kitus vertinate pagal savo sutrikimus ir gaunamus honorarus.
   Bet pasakysiu tamstai kaip paslaptį – ne visi tokie kaip tamsta.

 • Garbarabarabanavičius

  Šiaip Kryme referendume (jei tą cirką referendumu galima vadinti, nes išties negalima, o reiktų vadinti pedofilus mylinčių silpnapročių susibėgimas) buvo 123 proc.! Taip, kad daug daugiau žmonių atėjo, nei Delfi ar Račas galvoja.

  • Auksinis_kardas

   Kryme, ar viename mieste? Pasitikslinkite, kad nebūtų melo.
   Aprašomas pavadinimas užkliuvo teisingai, nes yra akivaizdžiai neprofesionalus, angažuotas. Žinios nėra tas pats, kas propaganda. Deja, jos, lėkštos, žiniasklaidoje apmaudžiai daug. Iki šiol iš savosios labai mažai žinome apie tikrąsias problemas Ukrainoje: kuo tikriausią dešiniųjų iškilimą, ne tik valdžioje, bet ir gatvėse, su ginklais rankose. Laimei, pasitaiko dar koks BBC, su tikresniais veiklos standartais. Garbė pastabiems, ir turintiems ūpo nenutylėti.

  • Marius

   Kažkas, kažkur leptelėjo apie aktyvumą 123 % tai kartojama ir kartojama. Tai tik mitas, blogerių dekonstruotas ir išaiškintas: http://daumantas.livejournal.com/74028.html – atsirado dėl klaidos naujienų tarnyboje, kuri po pusvalandžio buvo ištaisyta bet kitų blogerių ta klaida jau buvo ištransliuota.

 • UžRačas ant tualeto sienos

  Nuo Užkalnio trolinimo Račui ant proto krito. Užuojauta.

  • ArturasR

   Mielas anonime, gėles ir krepšelius pasilikite sau. Kai nušoksite nuo tilto. Kad Lietuvoje būtų švariau.

 • aurimas

  how low can you go?

  galejai pateikt skaiciu kodel ‘sueina’ rezultatai, bet tulzis kazko primaisyta tik liejas.
  galbut jums kazkokia nelaime atsitikusi yra ir nerandate iseities? sunku paaiskint viduriavima, galbut darbo kruvio negaunate.

  • ArturasR

   Mielas aurimai, nuo viduriavimo yra vaistų. Panaudokite. Tik neperdozuokite, nes galvai tai vis tiek nepadės.

 • Hermess

  Nebandau ytikti Racui, bet pasakysiu tiek,- ziauriai patinka paskaityti komentarus ir visus tuos baisiai „protingus Raco puolimus“, is komentuojanciuju puses. Ir ju dazniausiai visiska zlugima issikvepimair t.t. , atsitrenkus i Raco „siena“. O idomiausia tai, kad na vyraujanti dauguma komentuojanciu loja ant Raco , pasakoja koks jis nushokes ir nukvakes, bet tiesiog troksta vel ir vel eiti i Raco bloga ir toliau skaityti „nukvakusio ir “ visokio kitokio Raco straipsniu. Paradoksas…….

  • ArturasR

   Hermess, ir man patinka. Todėl ir rašau.

 • Marius

  Tiek to… parašysiu komentarą komentatoriams. Žmonės, Artūras Račas nerašo apie Krymo referendumo teisėtumą, Rusijos kariuomenės buvimą – šitie dalykai yra atskira, visai kita tema. Artūras Račas tenori pasakyti, kad nereikia stebėtis, kad dauguma Krymo gyventojų pasirinko stojima į Rusiją. Pasižiūrėkite į gyventojų sudėtį. Nieko tokio sensacingo, kad reikėtų naudoti frazę „čia tai bent aktyvumas“ vadinamjam referendume nėra. Delfis išties pasižymi sensacingomis, nuo realybės nutolusiomis antraštėmis, už kurių slypi akivaizdžiai formuojama nuomonė. Šia bėda serga ir kitos lietuviškos žiniasklaidos preimonės. Žurnalistai turi rašyti neutraliai. Tik tiek.

  • ArturasR

   Mariau, manau kad tavo bandymai ką nors paaiškinti tiems, kurie nemato toliau savo nosies yra beviltiškas laiko švaistymas.
   Juk dauguma čia liejančių tulžį tikriausiai net nepaskaitė viso teksto. Jiems, kaip rujojantiems šunims, pakanka kvapo.
   Ir tada jau gali loti.

   • Marius

    Na, pagalvojau bent pabandysiu. Paprastai eilinio portalo komentaruose nebandyčiau (būtų beviltiška paaiškinti šimtams), bet čia pasisakė tik kelios dešimtys, tad gal perskaitys ir pagalvos.

 • ArturasR

  Mielas max, aš, žinoma, jau senstu, tačiau nepamenu, kad būtume dėl ko nors diskutavę.
  Ginčytis dėl užrašų tualete nelabai galiu, nes neturiu tokios patirties kaip tamsta.
  Ir džiaugiuosi, kad dar galiu kuo nors nustebinti.

 • ArturasR

  Miela Vita, pradėsiu nuo to, kad ne viskas, kas tamstai atrodo, kad gali būti, yra tiesa. Logiką Istorijos fakultete dėstė ir dėstytojo pavardė, berdos, buvo Bubelis (nors gali būti, kad klystu, nes senokai jau tai buvo).

  Dabar apie tamstos logiką ir „įžeidinėjimus.“

  Tamsta čia atėjusi pirmiausia pareiškėte, kad aš neva laukiu „tų, kurie tesugeba piktintis, jog jiems nieko niekas už dyką neduoda, ir su nostalgija minėti senus „gerus“ sovietų laikus.“
  Man tai skamba kaip įžeidimas, juo labiau, kad tokių kliedesių neparėmėte jokiais argumentais.
  Tamsta teigiate, kad „įžeidinėju kiekvieną skaitytoją“. Vėlgi kliedesiai, nes neįžeidžiu nė vieno, kuris čia atėjęs žmonių kalba reiškia savo nuomonę be keiksmažodžių ir neįžeidinėdamas manęs. Jei galite pateikti priešingų pavyzdžių, būsiu labai dėkingas.
  Pabaigai – kadangi tikėtina, jog tamsta logikos tikrai nesimokėte, paaiškinsiu, kad mano supratimu yra logiška nediskutuoti su žmonėmis, kurie savo komentarus pradeda nuo įžeidinėjimų arba, kaip tamsta, nuo pareiškimo, kad kažkada buvau protingas (o dabar, suprask, jau nebe), nes mano logika man sako, kad ne tamstos kompetencijaispręsti apie mano protą.
  Ir dar – normalūs žmonės yra tie, kurie savo komentaruose, priešingai nei tamsta, nekalba apie mano protinius gebėjimus, sveikatą, gaunamus honorarus, batų dydį ar šukuoseną, o diskutuoja su mano tekstuose išsakytais teiginiais. Ir savo argumentus grindžia faktais, o ne tuo, kuo jie tiki, ar ne. Labai džiaugiuosi, kad tokių yra dauguma, o tokie kaip tamsta, sudarp nykstančią mažumą.
  Nežinau, ar tamstos aukštasis išsilavinimas leis suprasti, tai ką parašiau, bet turiu vilties, kad suprasite bent mažą dalį.

 • Grunstas

  Racas yra svelnus vyras, ne muses jis nenuskriaus. Vienintelis Racas gali suteikti zodziui dundukas daugiau nei 50 pilku acpalviu. Teisingai sakau, milzine ?

 • sataniuga

  Gerb. Račai, bet juk Krymo referendumą farsu ir klastote pavadino visos demokratinės valstybės. Kuo čia dėtas delfis?

  • praeinant

   Šiaip tai valstybių valdymo lygmuo su labai retomis išimtimis (Šveicarija ir pan.) įsiklauso į pirminę ir pagrindinę (eilinių piliečių) nuomonę.
   Suglobalizuoti (valstybiniai) vertinimai dabartiniu momentu yra su dideliu nekokybės priedeliu (nes nėra aiškios ir visuotinai suprantamos vizijos kaip turi toliau vystytis kapitalizmo ir socialumo sąveika).
   Taigi tokioje situacijoje gal pirmiausia reikia remtis ne BBC, SNN ir pan. „globalių žaidėjų“ nuomone, o eilinių piliečių nuotaikų visuma.
   Sakyčiau, kažką (iš tų visų bbcsnn) verta adaptuoti į savo sąmonę tik tada kai gerai pavirškinami pirminiai šaltiniai (pvz. tokie kaip http://breqwas.livejournal.com/301901.html?page=2#comments )

 • gintare

  Kazkaip visi komentarai be seimininko, visi uzsislaptine kazkokais slapyvardziais. Bijo savo varda parasyti.

 • LevasC

  Smagu, kad po labai ilgo laiko tarpo užsukau pas A.Račą į tiklarašti.
  Aš skaitau, kad konfliktas buvo (tyčia ar netyčia) pradėtas Vilniuje, kuomet atrodo LT pirmininkaudama EU atmetė Rusijos prašymą organizuoti 3šalias derybas.
  O jeigu glaustai, dėl to kas įvyko, ir kodėl rusai taip labai vieningai palaiko Putino veiksmus. Todėl kad rusai labai labai LABAI aiškiai pamatė, kas slypi už „vakarų geranoriškumo“, ir kad Kievo scenarijus yra ruošiamas ir Maskvai… Skaitau, kad pasaulis nekiek nepasikeite nuo tų laikų, kai LDK (Žečpospolita) kariavo su Rusija, ir vėliau, kuomet Prancūzija ar Vokietija norėjo užkariauti Rusija. Dabar viskas tas pats, kiti metodai (per demokratinių vertybių skiepijmą, „tikrųjų vertybių“ pamokslavimą). Vakarai parodė, kad jiems visiškai buvo nusispjauti į likusią pro-rusišką Ukrainos dalį. Nepamirškite, kad rusai ir ukrainiečiai čia kaip aukštaičiai ir žemaičiai…
  Aš galvoju, kad LT užtenka ieškoti sąjungininkų kovoje su IMPERINE RUSIJA.. :/ – tikrai ne po zubam, neapžioti, o pasėtai nesantaikai po to bus labai sunku užgyti.
  Skaitau, kad Lietuvos pirmininkavimas EU ir užsienio politika patyrė visišką FIASKO. Jo dabar ko gero „geriausia“ reakcija pradėti isteriškai panikuoti (dangus griuva), ir kviesti JAV laivyna… apginti nuo išprotėjusio Putino. Lietuva taip intirtingai bando įrodyti kad tai negailestingas tironas kurį taip pat reikia nuversti ir išvaduoti pavergtus Rusijos federacijos žmones ir tautas :D
  Labiausiai gaila, kad Lietuvos „geranoriškumą“ rusai taip pat pamatė labai aiškiai..
  Lietuva aiškiai pasirinko būti NATO forpostu kare su Rusija (o ne tiltu į ja), bet tikiuosi, kad to karo niekada nebus. Tik tas forpostas tokiu atveju su laiku apaugs šabakštynais… dėl to gaila…

 • Ričardas Jonaitis

  Gerbiamas Artūrai,noriu palinkėti Jums ištvermės.Rašykite tai kas Jūsų manymu yra aktualu,nes daugelis skaitytojų tokių kaip aš,laukiame aktualių ir svarbių įvykių analizės.Ačiū.

 • GediminasK

  Gerb. Tinklaraštininke, Aš, kaip nenuolatinis skaitytojas, manau, jog šiek tiek persistengiate, maldamas su šūdais savo straipsnių veikėjus. Man patinka tai, kad argumentuotai padedate į vietą visokiuose delfiuose rašomas nesąmones, bet ar būtina iš jų autorių dar ir tyčiotis? Jų pasidaro gaila, o jūs sukeliate pyktį.

  P.S. palaikinčiau feisbuke, bet juo nesinaudoju, nors ir esu registruotas.
  P.S.S. negi jūsų SąRaČas iš tiesų kąnors reiškia ir jo kasnors bijo gėdinasi ar kitaip vengia? ar bent kasnors atsiprašė? tiesiog provokuojate žmones, kad ant jūsų užstumtų ir būtų įtraukti į šį sąrašą ir paskui galėtų draugams girtis „žinai tą durnelį? tai ir aš jo saraše esu, pažėk, įmesiu linką :D“ ar čia toks būdas skaitytojus prisitraukti? :)

  • ArturasR

   Mielas Gediminai K, ačiū tamstai už nuomonę. Aš niekada nesityčioju iš nieko, aš tiesiog stengiuosi priminti tiems, kurie tyčiojasi iš kitų,kad jie tokie patys.
   Mano SąRaČas reiškia labai daug. Tai sąrašas žmonių, kuriems aš sutikęs gatvėje nepaduočiau rankos, nes jos purvinos, tai sąrašas tų, kurie kenkia kitiems ir skatina tokius atmatas kaip Ramanauskas ar Užkalnis.
   Jei kas nors, kaip R.Juknevičienė, viešai giriasi patekę į SąRaČą, tai tik parodo, kad jiems rūpi ir kad jiems reikia užtarimo, kurio jie gali susilaukti tik iš tokių pat atmatų, kaip jie patrys.
   Klausiate, ar kas nors atsiprašė? Jei neklystu, tokių buvo iš viso 32 žmonės. Mano nuomone, tai labai labai daug. Net 32 žmonės susimąstė, ar tai, ką jie daro yra teisinga. Net 32 žmonės drįso pripažinti sau ir kitiems, kad suklydo. Net 32 žmonės, labai tikėtina, ateityje daugiau neskatins atmatų.
   Net jei nieko daugiau gyvenime nebūčiau nuveikęs, vien to užtektų, jog jausčiausi gyvenimą nugyvenęs prasmingai.
   Skaitytojų traukti man nereikia, nes jie ateina patys. Ir kol jie ateina, tol aš darysiu tai, ką manau esant teisinga. Todėl, kad noriu, o ne todėl, kad man tai apsimoka.
   Jei dar turėsite klausimų, mielai atsakysiu.