Putinas rinkimų nepralaimi – sako Google

… Tikriausiai čia jau senas juokas, bet man labai patiko…

Google Translator įveskite frazę „Putinas pralaimėjo rinkimus“

Vertimas į rusų ir anglų kalbą nepalieka abejonių, kas bus išrinktas Rusijos prezidentu…

O žinote, kaip Google verčia į anglų kalbą Rytis Cicinas?

 

(7 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...
 • Audrius

  Kaip visad ,google viską žino geriau . :)

 • Andrius

  Jei pensininkų džiaugsmas Rytis Cicinas iš anglų kalbos išvertus į lietuvių kalbą reiškią Rihanna, tai dabartinis plagiatų karalius Donatas Montvydas ne kas kitas kaip reperis Eminemas. Google niekada nemeluoja :P

  • stogas

   Prie ko cia Montvydas? Kazkokia tai rasine neapykanta… gal tevai turejo trukumu ar gere stipriai?

 • Andrius
 • nerijus

  Google keičiasi privatumo politika nuo kovo 1- osios dienos:

  http://www.technologijos.lt/n/technologijos/it/S-24539/straipsnis?name=S-24539&l=2&p=1

  „Nors kol kas nėra žinoma, kaip „Google“ naudos saugomą informaciją, diskusijų jau kilo daug. JAV „Skaitmeninės demokratijos centras“ jau kreipėsi į valdžią su skundu ir prašymu „Google“ paduoti į teismą.“

 • bang
  • dzyvai

   Ir? Del to atsisakyti laisvo zodzio?

  • romas

   Be reikalo tie patriotai taip. Jackaitė norėtų švęsti ir iš pasisakymo matosi – tai sunku jai nuslėpti:
   „Tikrai tą dieną taurės šampano nekeliu – ir dėl to labai gaila.“
   http://www.15min.lt/naujiena/zmones/zurnalas-zmones/egle-jackaite-nesu-patriote-ar-mane-uz-tai-susaudysite-159-198150#axzz1nnyROPt0

   • Romai, tu, atrodo, nekvailas.. Kodėl kažkaip reaguoji į tokio tipo informaciją?

    • romas

     Jei reaguoju – tik atrodo;)
     O informacija linksma, ir nesu nei kiek dėl jos nustebęs. Būtų keista, jei panašių istorijų rusiškoje žiniasklaidoje staiga neliktų. Mūsų spauda, beje, irgi panašiai pavaro ant Rusijos.

    • Auksinis kardas

     reaguoja – vadinasi gyvas

   • Andrius

    …na aš, matyt, kvailas, nes man džiugu, kad Romas reaguoja ir pakankamai pakančiai į tokią info ir neužsiima vienareikšmiškai smerkiančios pozicijos… vansi gal nėra fanatiška besmegenė beretė…

 • Andrius

  …beje, aš taip pat nešvenčiu – Romas žino :)… Ir taip pat dėl tų pačių priežąsčių…

 • Andrius

  … ir pabaigai parašysiu, kad man kvailam net keista, kad Jums, gerbiamas Tomai, protingam ir, matomai, patenkintam esama padėtimi, visiškai „iki lemputės“, kad šiandienine valstybe nesižavi tikrai nemenka ir, turinti tendenciją augti, visuomenės dalis … toks užtikrintas, kad jūsų visuomet bus daugiau ? :)…

 • D.

  putiną pakeiskite adamkumi ir pažiūrėkit ar pasikeitė? :)

 • Krepofobas

  Leiskit, jei galiu, papasakoti jums apie Putiną.
  Suskaičiuokime kiek kartų visas šviesus, moderniškas ir demokratiškas pasaulis rėkė, kad Putinas yra neteisus, o jis buvo (kaip vėliau pasirodė) teisus.
  Ir dėl Kosovo teisus, ir dėl PRG Lenkijoj/Čekijoj teisus, ir kad Basajevas nėra demokratas – teisus.
  Neteisus jis buvo, kad užpuolė Gruziją (kas gali būti teisus, užpuldamas mūsų draugą Gruziją?).
  Tačiau buvo teisus sakydamas, kad amerikiečiai neturėjo kelti Mikheilo Saakašvilio perankstyvo jaunatviško militaristinio optimizmo visomis priemonėmis. Taip pat, galbūt, amerikiečiai nebuvo teisūs, siųsdami savo geriausius ir labiauiai patyrusius perversmų organizatorius ambasadoriais į Tbilisį – bet šitai sužinosime tik vėliau.
  Dėl militarizmo; aš žaviuosi JAV armija. Jei aš esu ko nors patriotas – tai visų pirma JAV armijos. Tačiau 2000 pukiai treniruotų ir atsidavusių gruzinų kareivių iš Irako nėra pakankamai didelė jėga prieš Grozno diviziją, be to juos užtrunka atvežti į kariaujančią šalį. Tai pat aš nebūčiau pirkęs kompaktinių valstietiškų Tojotos pickup trokelių kaip pagrindinės ginkluotų pajėgų transporto priemonės. Nes pats turėjau pilno dydžio Dodge RAM1500 trokelį 1995 metų ir jis grėsmingiau atrodė.
  Kodėl mums nepatinka Putinas? Ne jis nėra, kaip sako komercinis disidentas Piontkovskis, kleptokratas. Putinas yra antisavanaudiškai atsidavęs Rusijai, jis yra Rusų tautos gelbėtojas/nacionalistas/patriotas. Mums tai nepatinka, kadangi mes nenorime, kad kas nors gelbėtų rusų tautą, greičiau atvirkščiai.
  Taip Putinas užgrobė centrines televizijas. Apie tai man pasakojo skeptiškai nusiteikęs „La Republica“ koresponetinio skyriaus viršininkas Maskvoje, kuris vėliau išvažiavo vadovauti analogiškam skyriui Izraelyje. Jis sakė, kad pagrindinius informacinius kanalus – centrinę televiziją – vienu metu buvo pigiai už beverčius vaučerius ir atpirkimo aukcionus užgrobę atviri kriminaliniai banditai. Putinas Gazpromui liepė tuos kanalus iš banditų atimti, Gazpromas juos atėmė ir Putinas dabar nelabai demokratiškai juos valdo. O ką darytumėt jūs tokiu atveju?
  Manau daugelis iš mūsų norėtumėme patarti Putinui. Bet esu įsitikinęs, kad nė vienas iš mūsų neišsilaikytumėm Putino patarėjo poste ir 3 sekundžių dėl bendros nekompetencijos ir silpnų nervų.

  Disclaimer: Aš esu pro-Gruziniškas. Merabas Mamardašvilis yra mano asmeninis herojus ir idealas. Aš net mačiausi su juo Maskvoje privačioje kvartiroje. Ir aš ne mergina.

  P.P.S. Įdomi istorija. Kažkada seniai seniai Putinas, sužlugdytoje, badaujančioje ir maištaujančioje šalyje, nusprendė sumažinti visus mokesčius iki gerybinių 13 procentų. Visi visi pasakė – išprotėjai. Jis sumažino. (Įdomu ar Šemeta taip sugebėtų).
  Tada Putinas pasikvietė visus oligarchus ir pasakė: „Aš jums sumažinau mokesčius, tai dabar jūs man juos mokėsite“. Oligarchai nieko neatsakė, nes nemokėjo taip greitai skaičioti (neturėjo su savima kalkuliatorių).
  Reikia pasakyti, kad vienas iš jų, Chodorkovskis, nesugebėjo sureaguoti taip greitai ir pakeisti savo pusiau legalių sukčiavimo schemų, todėl po kelių tolimesnių klaidingos Chodorkovskio veiklos metų Putinas jį per prievartą pasodino. Bummer…

  • stogas

   Krepofob,

   Tu turbut jau pamirsai kai tavo tevai Strybai isveze mano senelius i Sibira, tau seniai burnoj isdziuvo daktariskos desros skonis ir sukurenai ant malku spalio- geguzes menesi nesamus lenino paveikslus ir galvoje neskamba komjaunuoliskos dainos…
   Zinai, jei tu ne paleckis asmeniskai, tai Tu jo sunus.

   P.S. daugiau iskreiptu faktu vienoj vietoj nesu skaites.

   • Krepofobas

    Faktai iš BBC filmo ir asmeninės patirties.

    • stogas

     Idomu daugiau filmo is BBC ar patirties ?

     • Krepofobas

      Patirties

   • Andrius

    …nu va – zmogus pasidalino savo subjektyviai neutralia nuomone, o „stogas“ ji jau ir i stribu palikuonis uzrase :)…
    … O as manau, gerbiamas „stogai“, kad tamstos senelius i sibira veze, butent tokie kaip tamsta – kurie vosuomet yra nepakantus kitokiai nuomonei ir visus kitaip galvojancius apriori uzraso i priesus :)… Tokiems net reiskinio esme nesvarbu – svarbiausia po kokia veliava reiskinys vyksta – tik anksciau jie vadinosi ne „stogais“, o „naviesais“ir kovojo uz „brolybe, lygybe sviesiame komunizmo rytojuje“ neistengdami per graziai skambiu raudonu lozungu butaforija izvelgti visisko praktikos neatitikimo teorijai… Lygiai taip pat ir dabar juos istinka erekcija, blokuojanti blaivu mastyma, tik jau nuo kitu spalvu butaforijos…

    • stogas

     Pasilaikytu Jis ta savo nuomone… is vakaro zirinovskio prisiklause… teisus neteisus KGBesnikas.

    • stogas

     Dar Romanovas pasidalina per „Kauno diena“ savo nuomone apie tarybine armija ir jos nenugalimus povandeninius laivus… :) Yellow submarine , Yellow submarine

     • Krepofobas

      K19

   • Krepofobas

    Naktį pagalvojęs, nusprendžiau, kad turiu jums, stoge, labaiu išskleistai atsakyti apie savo tėvus ir senelius. Nesileisiu į ilgas deliberacijas, kas iš mūsų yra strybas, o kas ne. Atkreipsiu dėmesį tik į faktus.
    Mano senelė buvo drąsi ir protinga moteris. Užėjus tarybų valdžiai ji nedrebėjo kampe galvodama: Veš-neveš? Sužinojus, kad jos turtinio cenzo žmonės jau yra vežami, ji pasiėmė du savo mažus vaikus, tarp kurių buvo ir mano motina, ir naktį, be didelės turistinės įrangos, pėsčiomis išėjo į kitą miestą (pvz. iš Šiaulių į Alytų). Jos neišvežė ir aš už tai jai dėkingas. Kai Stalinas nudvėsė, ji grįžo atgal ir visai nebailiai atsiteisė iš Tarybų valdžios rekvizuotą namą. Mano seneliai buvo drąsūs žmonės.
    Mano kitas senelis, kurio aš niekada nepamatysiu, buvo perdėm jautrus žmogus ir vieną dieną, prieštaraujant artimiesiems, išėjo į mišką. NKVD sakė – dėl mergos, kiti – dėl Lietuvos, bet to mes jau nesužinosim. Jūsų mylimi strybai, stoge, apsupo jį pastate ir jis nusišovė. Pakastas jis to meto Kedainių centrinėje svalkėje nežinomoje vietoje. Buvau aš tame šiukšlyne, pastovėjau, ką gi dar galėjau padaryti?
    Apie mano tėvus jūs nieko nežinote, stoge, todel trumpai pasakysiu, kad jūsų tėvams iki mano šimtą metų ūdu plaukti.
    Mano tėvas buvo meno ir inžinerijos žmogus. Jį, mylimą savo studentų dėstytoją, Brežnevo laikais Burokevičius išmetė iš VISIukų su vilko bilietu už nesankcionuotą nesankciuonuotos rusų poezijos skaitymą. Aišku, draugai lietuviai nuo jo nusisuko ir išgelbėjo tik viršininkas žydas, priėmęs dirbti į migloto pavadinimo mokslinį tiriamąjį institutą skyriaus viršininku. Tas žydas viršininkas pasakė: man nusispjaut į politiką ir Burokevičių, man svarbu, kad aš gausiu gerą darbuotoją specialistą. Kiti sako, kad žydai nėra drąsūs (?), bet tikrai jie yra protingi.
    Jau dabartinėje Lietuvoje nauja švari VISIukų vadovybė kvietė mano mamą pagerbti, bet mama juos pasiuntė. Todėl, kad nuo strybų laikų mes nelabai mylime visokias vadovybes.
    Mano tėvai ir protėviai buvo ir yra puikūs, bet aš dėl to nesijaučiu nusipelnęs, nemanau kad už tai aš nusipelnau signataro rentos. Nemanau, kad tėvų heroizmas genais persiduoda vaikams.
    Nespręskite pagal mane apie mano Tėvus, stogai.

    • stogas

     Krebovobai,

     „Sužinojus, kad jos turtinio cenzo žmonės jau yra vežami, ji pasiėmė du savo mažus vaikus, tarp kurių buvo ir mano motina, ir naktį, be didelės turistinės įrangos, pėsčiomis išėjo į kitą miestą (pvz. iš Šiaulių į Alytų). Jos neišvežė ir aš už tai jai dėkingas. Kai Stalinas nudvėsė, ji grįžo atgal ir visai nebailiai atsiteisė iš Tarybų valdžios rekvizuotą namą.“ – metu istorija ! Paskaityk atidziai.. :)

     As pritariu, kad tavo tevai ir seneliai nors prie zaizdos dek ir ordina kabink, bet sunus … KGB’esninko slovintojas, bjauru! Rusijoje zmogenai ir toliau mocialinami sortyre… atverk akis kai baigsi est Tarybine slapianke.!

     • spyglys

      o pas mus žmogėnai pro viešbučių langus krenta, ir kas toliau ? Juk tai pačiam netrugdo jaustis oriai ir teisuoliu ? Be to pažiūrėk pragmatiškai. Tas KGB’ešnikas kontroliuoja branduolinį ginklą ir gan neblogai tai daro iki šiol. Ar norėtumei, kad jis „perduotų“ tą mygtuką neprognozuojamam „išvaduotojui X“ ? Tada gali prarasti pagrindinė kūno dalį, su kuria atsimeni savo giminės nelaimingą dalią.

  • romas

   Kreptofobe, galima visada rasti dėl ko ir kam Putinas teisus. Net ir dėl Gruzijos Putinas rusams teisus, nes jie suinteresuoti geresniu gyvenimu, todėl suinteresuoti dujų srautų iš Vidurinės Azijos į Europą kontrole ir įmanomai didžiausiu pelnu iš jų pardavimo. Mums Putinas neteisus, nes mums svarbi dujų kaina.

  • Valentinas

   „Putinas yra antisavanaudiškai atsidavęs Rusijai, jis yra Rusų tautos gelbėtojas/nacionalistas/patriotas. Mums tai nepatinka, kadangi mes nenorime, kad kas nors gelbėtų rusų tautą, greičiau atvirkščiai.“

   Čia kokia nors ypatinga, dar niekam nežinoma juodojo humoro forma?

   • dpd

    ne, tai tik troliškos išdaigos

    • Krepofobas

     Patrolink tu man atvirkščiai skaistaus proto guvuoli, jei žarna neplona.

   • Fredis*

    Krepofobas – iš prarastosios kartos (49m. už savaitės), jo įspūdingiausi įrašai ir pasidalinimai įspūdžiais – apie išgerto alkoholio kiekį, mama veždavo portveiną net iš Portugalijos.

    • Krepofobas

     Fredi, ne apie išgerto alkoholio KIEKĮ, o IVAIROVĘ.
     Jums specialiai ir intymiai, Fredi, įdedu ištraukėlę, kad žinotumėte ne tik mano amžių, bet ir tautybę:

  • Gintautas

   Kodėl man atrodo, kad turėtum pasikeisti nick’ą į krepofilą? Putinas išliko tik dėl kylančių naftos kainų. Ir tuomi visi jo nuopelnai baigiasi.

   • Krepofobas

    Pasvarstykim, Gintautai, apie alternatyvinę visatą, kurioje po 2000 metų pakyla naftos kainos ir nėra Putino. Visoje Rusijos teritorijoje vyktų kriminalinės ir kruvinos razborkės ir schodkės dėl priėjimo prie aukso čiurkšlės. Apspangę nuo pinigų oligarchai gražintų Rusijoje baudžiavą ir pardavinėtų viens kitam žmones ištisais kaimais. Gubernijų gubernatoriais būtų pastatyti banditų vairuotojai (todėl Putinas juos stato, o ne renka). O niekam nereikalingas branduolinis arsenalas būtų atiduotas žaisti vaikams.
    Verkiantys lietuviai turėtų prisiminti, kad išsilaisvinusiai Lietuvai amžinas priešas Rusija pardavinėjo naftos ir dujų resursus papigintai dar daugelį metų po atsiskyrimo. Taip pat reikia prisiminti, kad Putinas pakėlė neftegazo resursų kainas ne tik Lietuvai, bet ir amžiniems broliams ukrainičiams ir baltarusiams.
    Ne veltui Rusijos liaudis yra linkusį daugiau balsuoti už Putiną, negu, pavyzdžiui, už žinomą nusipelniusį Lietuvoje labai mylimą šlykštuką mizoginą disidentą Bukovskį.

    P.S. Jei aš noriu padiskutuoti apie Putiną, einu ne į Lietuvos sąžinės A. Račo tinklaraštį, bet į amerikietės merginos blogą http://larussophobe.wordpress.com/, ten įdomiau.
    P.P.S. Kai kas čia suabejojo, kad aš pažįstu Rusijos studentus. Aš pažįstų Sergėjų Markovą. Jis gyveno mano studentiško bendrabučio bloke ir už plonos sienos dažnai bengino savo kūdą keistos išvaizdos žmonelę, gerai girdėjosi. Buvo teisingas komjaunuolis, musų Aukštos Partinės Lomonosovo vardo mokyklos kurse mažai buvo komjaunuolių, daugiausiai partiniai.
    Baigęs mokslus ir aspirantūrą Markovas įsteigė Nepriklausomos Politinės Minties Institutą, kuris, kaip pasakojo kitas draugas, dirbo viename ofiso kambaryje su kita Markovo firma, kuri prekiavo padėvėtais drabužiais. Praeidavai krūvas suverstų padėvėtų drabužių ir patekdavai į Minties Institutą. Dabar Markovas yra vienas iš pagrindinių Putino ideologinių šunų, išrinktas kažkokiu vierchu į Rusijos Dūmą.
    P.P.P.S. Buvau Rusijoje kai mirė Brežnevas, išgirdau tą žinią tamsiame bendriko koridoriuje 22 aukšte. Mačiau Brežnevą gyvą ant Mauzoliejaus per demostraciją. Kai griuvo TSRS buvo laimingiausia mano gyvenimo diena. Todėl mano herojus yra Michailas Gorbačiovas, o ne Landsbergis.
    Taip, aš mėgstu Tarybines Samsono sardeles.

    Disclosure: Mano žmona nekenčia Putino.

    • stogas

     Tada tu nekenti zmonos…

     • Krepofobas

      Žmonos aš bijau.

    • Fredis*

     Krepofobe, tavo, kaip partinio, favoritas turėjo būti G.Ziuganov. Kodėl Vladimiras Vladimirovičius Putinas, kurio labai neaiškūs, sukti ir klastingi veikimo metodai, nei iš tolo nepanašūs į civilizuotų šalių lyderių elgseną vadovaujant šaliai?

     • Krepofobas

      Tokių kaip Ziuganovas irgi mačiau. Vienas toks sibiriakas kursiokas, man paskutinį kartą išvykstant iš studijų iš ištuštėjusių bendriko koridorių, skundėsi per taksofoną (tada nebuvo mobiliakų) TSRS Komunistų Partijos Centro Komitetui, kad jam nedavė išlaikyti diplominio darbo apie Somalio genčių (tribe) galimybes pasauliniame komunistiniame judėjime. Diplominio darbo pavadinimas maždaug: „Traibalizmas ir darbininkų judėjimas“.

     • Krepofobas

      Lauras Bielinis mokėsi su manimi.

     • Krepofobas

      Tiesa jis diplominį rašė iš Lenino, o aš iš Malbranšo.

     • Fredis*

      Tau mama liepė mokytis Lomonosovo partinėje mokykloje (ar tikrai tokia yra?), ar tai buvo sielos šauksmas pilnaties kelio link, kaip Ivanauskaitei į Tibetą?

     • Krepofobas

      Patarė amžinatilsį Minkevičius. Aš jį atpažinau iš atvarto „Moksle ir Gyvenime“, paklausiau patarimo, kai susitikom sanatorijoje Druskininkuose prie mineralinių vandenų.

     • Krepofobas

      Baigus man išdavė komunistinį raudoną diplomą, aš jo gėdijuosi ir niekam nerodau, todėl dirbu pas mamą firmoj vairuotoju.

     • Fredis*

      Tavo kelias panašus į mergaitės Leilos. Bet koks visuomenei naudingas darbas yra gerai.
      http://sielossauksmas.blogas.lt/sielos-sauksmas-pilnaties-kelias-1-4.html

     • Krepofobas

      Ačiū.

   • Krepofobas

    Pasikeisiu savo nick’ą į krepofilą, kaip jau sakiau, kai Gintautas nustos rašyti crap’ą

 • Fredis*

  Šiuo metu kaip tik įžvelgiu antrąją patriotizmo bangą, E.Jackaitė greičiau yra išimtis. Dabar labai daug rašoma apie Vasario 16-ą ir Kovo 11-ą ir siūloma pasvarstyti ką turime kartu padaryti http://www.delfi.lt/news/ringas/lit/rsakalauskaite-nepriklausomybes-minejimai-ar-ne-laikas-nustoti-dusauti-ir-atsigrezti-i-gyvuosius.d?id=55926127
  Vienas sakinys („Norint turėti valstybę, kuria didžiuotųsi Lietuvos nepriklausomybės signatarai, reikėtų perlaužti į valstybės organizmą įsimetusią sovietinę bacilą ir, atvėrus palčiai langus, įleisti gryno oro gūsį“) parašytas beveik Dariaus Kuolio ranka (vakarykštis žymusis straipsnis „Gyvuok, Tarybų Lietuva!“, paskelbtas alfa.lt ir lrytas.lt).

  • Krepofobas

   Kai j8s nustosite ra6yti crap’ą

 • nerijus

  Ko jūs visi burbat ant Rusijos ir Baltarusijos tautos?
  Jei jiems taip smagiau gyventi, tai jau ne jūsų reikalas. Lai gyvena. Atsakingiau tvarkykit savo aplinką ir pasižiūrėkit dažniau į veidrodį.

 • Antanas

  Grįžtant prie google temos. Manau, kad visiems (ir ypač AR) labiausiai patiks, kaip google verčia žodį „Užkalnis“

  • stogas

   Uzkalnis- Oksford :) Koks cia kodas, kazin C++

 • Izbliondimas

  Dalis čia komentuotojų masto tikrai tik klišėmis.
  Taip buvo XX a. pradžioje. Taip buvo jo viduryje. Taip turime ir šiandien.
  Iš milijonų informacinių taškelių, – tokie sugeba apibrėžti kelis, kokiame pakraštėlyje, dažniau dešinės pusės. Ir taip įtiki, kad klastingesnės jėgos juos nesunkiai gali ir savižudžio rolei panaudoti.
  Bjauriai visa tai žiūrisi.
  O Rusijai Putinas yra per silpnas. Juk tiek brudo ten susikaupė per 22 metus. Ten 20 tokių GESTAPO žinybų reikėtų, kokias turėjo adolis, žinoma, ir ne iš jųjų tarpo (jų greičiausiai išiblaivančių ir nerasi ar neparsiduodančių… panašiai kaip ir visur, kur krikščionybė, deja).

  • stogas

   Tu turbut pabegai is pamoku, kai deste Berijos isradinguma. KGBesnikai niekur neismire tik priviso ju atmainu..

  • stogas

   Tu turbut pabegai is pamoku, kai deste Berijos isradinguma. KGBesnikai niekur neismire tik priviso ju atmainu..

   • Krepofobas

    Stogai, jūs šnekus, kaip Eglė Jackaitė

    • stogas

     Krepofobai, o Jus snekus kaip Algirdas Paleckis.

     • Krepofobas

      Štai ko negali atimti iš Algirdo – jis patriotas!

     • stogas

      Kurios Tevynes patriotas? Tos kurios jo senelis atnese saule ?

     • Krepofobas

      Dabar pagalvojau, stogai, gal aš jums trukdau būti lietuviu?

     • stogas

      Ne , netrukdai Krepofobai, tik neatvezk man Putino saules..

    • Krepofobas

     Ar aš kokiam etape žadėjau? Be to ir negalėčiau.

     • stogas

      Bent del vieno susitarem…

   • spyglys

    ir tu norėtum „pomičit v sortire“ ? Pavydi Vovai ? ;)

    • Krepofobas

     Putinas sakė „budem močitj vezde, v tom čisle i v sortire“, jei jau visai tiksliai

     • Fredis*

      Krepofobe, nesu iki galo tvirtai įsitikinęs, kad Račas nori, jog jo tinklaraštis taptų proputinistų sueiga.
      Šiandien Kaziuko mugėje mačiau ant prekystalių daug naminio alaus butelių. Darbštieji ir sumanieji ūkininkai, bei prekybininkai pasirūpino ne tik alaus kiekybe, tačiau ir įvairove. Pirmyn.

     • Krepofobas

      Buvau su šoferiu – nieko gero.

     • Krepofobas

      Labai man nepatogu, kad nenorom atėmiau iš jūsų dalytę užtarnauto populiarumo šitame bloge, nes, jei suprantu teisingai, jūs turite bent 30 procentų A. Račo tinklaraščio savo asmeninėje nuosavybėje.

     • Krepofobas

      Atsiprašymas skirtas Fredžiui, žinoma

 • D.

  Pažiūrėkit kaip google verčia žodį Nerijus. :) Google išdavė Nerijaus tapatybę :)

 • Donatas

  na, jei jau pradėjome verstis per google vertėją, tai putinas jis verčia snowball :), kurio viena iš reikšmių anglų kalboje yra ‘pinigų rinkliava (kai kiekvienas dalyvis įsipareigoja įtraukti dar keletą žmonių)’, nors kaip augalas irgi gražus… :)