Pažinčių svetainės pelnosi iš sunkmečio…

…Nemyliu G.Žiemelio…

Juk tai jam iš esmės tenka didelė dalis atsakomybės už tai, kad kelionė į Briuselį pirmyn ir atgal užtrunka ilgiau nei renginys Briuselyje…

Kita vertus, visada gali juk surasti ir teigiamų blogų reiškinių pusių…

Lėktuvuose iš Vilniaus į Prahą, iš Prahos į Briuselį ir atgal, taip pat sėdėdamas Prahos oro uoste, turėjau daug laiko užsienio spaudai… Viską sudėjus į krūvą: kelios valandos grynojo skaitymo per pusantros dienos. Prabanga…

Kai kuo nusprendžiau pasidalyti.

Štai, pavyzdžiui, „Economist“ radau įdomų straipsnelį apie pažinčių svetaines.

Pasirodo, verslas klesti.  Ir suklestėjo jis būtent prasidėjus ekonominiam nuosmukiui.

Priežastys įžvelgiamos įvairios: dviese gyventi pigiau, dviese gyventi ramiau, kai sunku, norisi į ką nors atsiremti…

Tiesa, yra ir tokia nelabai graži versija: atėjus sunkmečiui, kyla problemų šeimose ir tada pradedama ieškoti, kaip atsipalaiduoti…

Įdomu, ar tokios pat tendencijos ir Lietuvoje?

Gal one.lt, draugas.lt ir visos ten kitos pažintys ir xxx taip pat klesti?

(3 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...
 • Arūnas

  Visai ne į temą, už ką galite mane suspardyti (virtualiai, žinoma). Nuoroda tiems, kas turi mažus vaikus. Manau jiems patiks, nors ir mums, „seniams“, kartais labai sveika „smegenis išjungti“ (žiūrėti su garsu).
  http://post.kards.ru/images/postcard/19973/1997267.swf

 • mantas

  As tai one.lt del @-pasto naudoju, nes turi viena geriausiu spam filtru. :)

  • bang

   Problema tik tame, kad dauguma spam filtrų tiesiai į šiukšlinę siunčia pačius @one.lt laiškus :)))

  • Karvė

   Juokdarys tu, mantai :) one.lt nepalaiko html laiškų, o jau didžioji dalis tokių ir yra. Taip pat kitiems į one.lt išsiųsti laišką gali būti pragaras, nes jų serveriai amžinai perkrauti. Tai pat nepalaiko nė pasenusio POP, nė naujo IMAP protokolo, kas reiškia, jog pašto dėžutės negali tikrinti per jokį išorinį klientą – nei kompiuteriu, nei telefonu. Ką jau kalbėti apie 5MB dydžio pašto dėžutę. one.lt yra el. paštas, koks jis buvo prieš 10 ar daugiau metų.

   Jei nori gero spam filtro – pabandyk gmail, negaunu nė vieno spam.

   • mantas

    aciu uz patarimus, bet as juokavau

    • Labai jau nevykusiai juokaujate.

  • gie

   one yra laaabai gudrus spamo filtras kur greitai atsiduria domenai, konkuruojantys su jais. O tikro spamo yra ten tiek, kad as jau seniai nenaudoju one pasto.

 • Tikrai

  Arūnui,
  Puikus zuikutis, smagiai su žmona pasijuokėm.

 • Musė

  Artūrai, kurkite dukterinį pažinčių blogą, bus populiarus ir kažką gero žmonijai padarysite. Ir apskritai, aš labai pas jus pasigendu pažangesniuose interneto puslapiuose naudojamų svarbių ir reikalingų funkcijų – pvz. nusiųsti kitam dalyviui virtualią raudoną širdį, bučkį, torto gabaliuką ar raudonų gvazdikų puokštę. Esu žiauriai nusivylusi.

  • Muse, na runkelis aš, runkelis… nesuprantu aš tokių pažangių technologijų… Aš labai atsiprašau… Įsivaizduokite, kad siunčiu jums virtualius raudonus gvazdikus:)

   • Musė

    Tobulėjimui ribų nėra, ačiū už gvazdikus :) Aš tai turbūt dažniausiai naudočiau virtualų pjūklą.

  • Arūnas

   Musele, siunčiu jums linksmą zuikutį (žiūrėti nuorodą aukščiau).
   P.S. Tau gerai, muse prašinėti torto, ar gvazdikų. O jeigu tarp paveikslėlių netyčia įkris gražiai suraitykas kakutis. Kas tada gausis? Pasidrabstymas š****s? Ne, gal jau geriau nereikia, Aš asmeniškai prieš paveiksliukus, nors… galite ir balsuoti, jei norite.

 • rytis

  Bent jau socialiniai tinklai tikrai pagyvėjo dėl bandymo užmegzti santykius su senais pažįstamais žmonėmis bandant turėti kokią nors atramą ieškant darbo atleidimo metu. Pvz dabar itin suklestėjo LinkedIn.com (bent jau lietuviškoj erdvėj).

 • Mykoliukas Beraštis

  Muse, kokiu adresu siųsti? Vakare išskrendu.

  • Musė

   Velnias, užblokuotas darbe Skype, vakare tik galiu parašyti, tu gal kokią 6 dar nebūsi išskridęs?

 • Virginija

  Įdomu, ką ponas Artūras rašo, tik prašyčiau be klaidu. Labai akį rėžia skubėjimas :)) Sėkmės.

 • Pažinčių svetainės (pvz. one.lt, draugas.lt, žr. http://www.audience.lt/pages/reach) jau ne vienerius metus yra lankomiausių lietuviškų svetainių topuose. Pvz. one.lt šiuo aspektu net karts nuo karto aplenkia tokį gigantą kaip delfi.lt; Tačiau reikia turėti omenyje, kad tų svetainių tikslinė auditorija yra pakankamai jauna ir pastovi, tad ir ne visiems reklamos užsakovams įdomi. Atėjus sunkmečiui jaunimas daugiau sėdi namuose, tad nenuostabu, jog tokių portalų lankytojų skaičius auga.

 • austras

  Artūrai, kadangi balandžio 1-sios liaudies šventę, greičiausiai praleidot, tai pateikiu įdomiausią jos dalį (gaila, dar niekas neįdėjo pasirodymo apie Maximą (buvo taip pat nuostabus…)) Siūlau pažiūrėkit, kaip berods, vienintelis Lietuvos šou biznio asmuo, turintis charizmos ir neapsėstas gobšumo, „bendrauja“ su Valium… kelios minutės tikrai gero popso… gal patiks…:

  • Arūnas

   Nors kreipėtės į Artūrą, tačiau leiskite ir man padėkoti už nuorodas: „lepinate jūs mus, austrai, oi lepinate…“ Didelis ačiū.

  • Musė

   Turbūt pirmas kartas, kai sutinku su Austru ir Arūnu, nuostabu :)

  • Aš peržiūrėjau šį įrašą jau kokius dešimt kartų. Gera gyventi, kai žinai, kad šalia yra tokių kaip Marka. Ir nors žinai, kad iki paskutinio momento nebuvom tikri, nei kad jis dainuos, nei apie ką dainuos, tas trumpas šešių minučių TV epizodas atperka visas nesuskaičiuojamas telechlamo savaites :)

   • austras

    Matot, Aidai, kaip reklamuoju renginį, kurį organizavot.. :)Bet aišku, visi aplodismentai, Marijonui. Šitoks improvizacijos lygis pakeičia visą renginio dvasią, kuriame, kaip visi čia susirinkę žinom, nuo senų laikų kičo nors rieškučiom semk.. :) O bendrai, be abejonės, renginys kiek geresnis, nei Valinsko laikais… Gal geriau tegu negrįžta? :)
    P.S. Įdėkit kas galit į youtube dainelę apie Maximą.. Tikrai geriausias Jūsų produkcijos kūrinys… (mano nuomone)

 • Tadas M.

  Sveikas, Arturai

  Gerai pailsejai Briuselyje?

  Girdejau nusizengei savo principams ir maloniai priemei EP kvietima uz dyka atitrukti nuo Lietuvos realiju ;)

  Saunuolis, mano principingasis drauge

  Su pagarba

  Tadas

  • Labas, Tadai, nepailsėjau aš tame Briuselyje, skrydžiai užkniso… Vakare, tiesa, alaus išgėriau, ir dar spėjau alaus bokalą mieste po renginių išgerti, net skrybėlės nebuvo laiko naujos paieškoti (o toks planas tikrai buvo). Ir žinai ką, tamsta lbai gerai informuotas – EP apmokėjo ir kelionę ir net viešbutį.

   Dabar tik galvoju, iš ko čia interviu paimti ir BNS trimis egzemplioriais atspausdinti (tik štai nuotraukos gaila negalime pirmame puslapyje įdėti) …

   Ir dar, Tadai, žinai, nemokamą fotografijų knygą apie EP davė. Bet labai sunki buvo, tai kolegei iš Lietuvos , kuri domisi fotografija, ir kaip tik irgi buvo Briuselyje perdaviau.

   Tiesa, ir dar tokį aplanką apie EP veiklą nemokamai gavau – bet to tai jau niekam neatidaviau, nes pravers per rinkimų kampaniją gal.

   O tavęs, Tadai, tikriausiai niekas nekvietė… Bet gal kitą kartą, tu labai nepergyvenk.

   • Tada M

    Sveikas, Arturai

    tu nesiteisink, juk as taves visai nesmerkiu…dziaugiuosi uz tave, Arturai…

    Seku tavo pasisakymus, daugeliui pritariu (labai nuosirdziai)…

    taciau mane labai neramina tavo nenuoseklumas: ragini (jei neklystu) zurnalistu nedalyvauti plitikoje, tuo tarpu pats pries n metu per garsuji „aptapsnos“ mitinga Daukanto aiksteje stovejai nuleides akis salia pakso apologetu…bet as nesmerkiu taves (ir del pakso, ir del visokiu pareiskimu)…klysti juk labai zmogiska

    Sutinki, Arturai?

    O del zurnalistu kelioniu i uzsieni uz valdiskus pinigus tu dar taip neseniai ir taip graziai rasei…tuomet klausiau del vieno tavo pavaldinio ir tu man atsakei „nieko nezinau“…na tiek to…

    Arturai, galiu tave patikinti: i panasias keliones mane daznai kviecia…keliose net esu buves…buvo idomu, smagu ir dziugu…bet matai, po to tie, kas kviecia, kazko tikisi…o as, kaip tycia, ju vilciu nepateisinu…po to ir pats nelabai smagiai jauciuosi del to…tad viena diena nusprendziau: basta! Tie, kas zino, jau nebesiulo(beje, tie, kas pakviete tave ta seniai zino)…kartais paskambina tie, kas nezino…as jiems padekoju…

    Noriu miego…

    • Mielas Tadai, nepyk, bet per daug gerai apie save galvoji – jau prieš tamstą tai tikrai nesiteisinčiau niekada…

     Apie kokį mitingą kalbi nežinau, bet niekada nuleidęs akis nestoviu. Ir jei kalbama apie R.Paksą, tai nesijaučiu klydęs (ką beje istorija labai gerai įrodė), tad tikriausiai vėl eičiau ir stovėčiau šalia žmonių, kurie buvo išsaugoję bent kruopelę sveiko proto, padorumo ir nepasidavė masinei isterijai, kaip kad spėju tamsta.

     Tavo smerkimai man dzin, o klysti, žinoma, žmogiška, tačiau dėl apkaltos ir tokių chunveibinų kaip tamsta tikrai neklydau.

     Dėl kelionių už valdiškus pinigus – jei smegenų vingių nepakanka suprasti kuo skiriasi užsakomosios kelionės nuo kelionių į EP, už kurias niekam nereikia laižyti tam tikros kūno vietos, ginčas beprasmiškas…

     Užjaučiu, jei tamstą kvietė ir kažko tikėjosi: matyt suteikėte viltį. Man tokios problemos nekyla, todėl ir toliau važiuosiu ten, kur kviečia, nes, žinote, būna kad kviečia ne todėl, kad aprašytum parvažiavęs, o todėl, kad gali nuvažiavęs kažką pasakyti… Bet čia tikriausiai ne apie jus.

     Jei ką, tai kviečia mane gana dažnai ir jei važiuočiau visur, nebūtų kada dirbti. Bet kartais nuvažiuoju, nes pačiam įdomu. Tikriausiai važiuosiu ir ateityje, kaip jūs sakote, už valdiškus pinigus – artimiausia kelionė bus, berods, į Vietnamą, dar turiu kvietimus į Rygą, Londoną ir Stokholmą, tačiau nežinau, ar visur suspėsiu.

     Bet miegokite ramiai, tos kelionės bus ne už Lietuvos mokesčių mokėtojų pinigus…

     Ir pritariu jūsų sprendimui niekur nevažiuoti – sprendžiant iš jūsų komentarų, niekas dėl to nieko nepraras.

     • Tada M

      Ne, Artura, tai tu apie save labai gerai galvoji, jei manai, kad tavo monologai EP ar Vietname darkyta anglu kalba kam nors idomus…tu tik nepyk…buk pakantus…

     • Mielas Tadai, galime surengti viešus debatus anglų kalba. Tema galėtų būti: Tado principinė pozicija renkantis keliones už mokesčių mokėtojų pinigus. Galite pasirinkti vietą ir laiką

     • R.Medinis

      Artūrai, paskutiniu metu pradėjote (bent jau taip atrodo) spėriai didinti viešų ir pusiau viešų priešų ratą. Taip gali ir laiko neužtekti visoms dvikovoms, o ir sveikatai kenkia (čia, jeigu ką – nuoširdus rūpestis..).

     • Tadas M.

      Nejuokink :)

 • prisidėsiu ir aš prie padėkų už nuorodą:)

 • Ogis&Co

  Na, bent jau prezervatyvų pirkimas tikrai smarkiai pagyvėjęs :)

 • absoliučiai ne į temą – ar yra kur nurodytas el.pašto adresas, kuriuo galima būtų susisiekti su Jumis, gerb.Artūrai? Noriu paprašyti šiokio tokio patarimo, bet niekaip nerandu kontaktų…

 • inf

  Iš šios dienos vz.lt

  Pakeitus sąlygas, tinklalapių, teikiančių padidinto tarifo žinutėmis apmokamas paslaugas, pajamos pradėjo mažėti.
  „Spėju, kad tiek mūsų, tiek kitų svetainių administratorių pajamos po Naujųjų metų, palyginti su pernykščiu tuo pačiu laikotarpiu, nukrito 20–30%“, – skaičiuoja Marius Pareščius, vienas iš UAB „Draugas.lt“ savininkų.
  Anot jo, mažėja ne tik „žioplių, pamiršusių nutraukti paslaugų prenumeratą“, bet traukiasi ir pati rinka.
  Išsamiau apie tai, kaip keitėsi padidinto tarifo telefono žinutėmis užsakomų paslaugų rinka, skaitykite ketvirtadienio „Verslo žiniose“.

  http://vz.lt/Default2.aspx?ArticleID=60646a47-71ce-4bf2-a17f-9a1e7ca7f7fc

 • Laima

  išties,už nuorodas ačiū, zuikelį
  anūkėlei demostruoju, o Mikutavičiaus inprovizacijos maloni išimtis toje beskonybės ir vulgarumo jūroj…na o pažinčių svetainės buvo populiarios ir ne sunkmečio metu, kam reikėjo, jas seniai atrado

 • Slyvanosis

  Marijono ironiškai nuoširdi užuomina svogūnų plantatoriui Arūnui ir be smogūno spaudžia ašarą. Lyg per vakarėlį in memoriam A. V.
  … bet gi Marijonas tūkstantį kartų teisus: tikras Seimo narys to neturėtų nutylėt…, Seime plaukai neatauga…

 • lai lai lai

  Marijonas – retas egzempliorius. Labiau nustebintu, jei jam kazkas nepavyktu ar butu pavirsutiniska. O dabar nuo pirmos akimirkos buvau tikra, ka isgirsiu tai, kas privercia klausytis idemiai.
  Tad, ir cia, ir apskritai gyvenime, kad tave isgirstu, nereikia stipraus balso ar ikyraus pasikartojimo… tiesiog reikia tureti ka pasakyti…