Taip, mielas A.Užkalni, aš parduodu namą Pylimėliuose. Bet juk neįpirksi, padugne.

 

Krūtų portalo pagrindinis apžvalgininkas – savo lytinį organą dedantis ant daugumos nuomonės ir kitaip

Nuomonės lyderis, dedantis lytinį organą ant daugumos nuomonės, tada, kai dar gyveno su šeima

Nuomonės lyderis, dedantis lytinį organą ant daugumos nuomonės, tada, kai dar gyveno su šeima

mąstantiems į akį, padugnė A.Užkalnis – savo naujausiame komentare krūtportalyje paskelbė didžiulę naujieną: aš parduodu savo namą.

Taip, Artūrai, ir mes žinome, kad tu pardavinėji namus Pylimėliuose – tu tai slepi, bet kaimynai pliurpia

O taip, Andriau, tai tiesa. Aš pardavinėju namus Pylimėliuose. Bet, žinai ką, storas durniau, aš to visiškai neslepiu. Pas mane ant tvoros, kabo skelbimas, kuriame parašyta, kad namas parduodamas. Ir dar žinai, ką storas durniau, portale aruodas.lt. apie tai, kad noriu parduoti namą, skelbiama jau daugiau nei pusę metų.

Matai, Andriau, skirtumas tarp manęs ir tavęs yra tas, kad aš, priešingai nei tu nutukęs infantile, turiu, ką parduoti. Turiu namą, kurio tu, padugne, niekada neturėjai ir niekada neturėsi.

Žinai, mažas berniuk Andriuk (juk tu taip save vadini, ar ne?), kam man buvo reikalingas namas? Ogi tam, kad jame užaugtų mano vaikai. Jų aš turiu tris. Du jau užaugo ir tapo žmonėmis, priešingai ne tu, padugne, dukra mokosi 12-oje klasėje ir taip pat yra žmogus, priešingai nei tu, Andriuk.

Tai va, mes ir galvojame, kad namas savo funkciją atliko ir laikas jį atiduoti kitiems normaliems žmonėms, ne padugnėms, kurie galėtų tame name užauginti normalius vaikus.

Tu, mažas berniuk Andriuk, kiek žinau, turi du vaikus. Dvi dukras. Kurios tikriausiai tave, padugne, vis dar vadina tėveliu. Nes tu, padugne, tikriausiai ir esi tėvelis. Galbūt.

Bet savo dukrų tu, padugne, auginti nepanorai. Nes tavo, mažas berniuk Andriuk, sutuoktinė Lina, tau, padugne, kažkuo neįtiko ir tu, mažas berniuk, iškeitei ją į jaunesnę Faustą Mariją. Gyveni, padugne,su Fausta Aludarių gatvėje, padarei ją Vyriausiaja Redaktore, ji tikriausiai tuo labai džiaugiasi ir tave, mažas berniuk Andriuk dėl to labai myli. Ir gal kartais net pamyli.

Bet tą butuką Aludarių gatvėje, mažas berniuk Andriuk, tai nuomoji, ar ne? Kasdien galvoji, ką parduoti ir kam parsiduoti, kad už nuomą susimokėtum ir dar Faustai atlyginimui ir naujiems batams liktų?

O ar lieka, kai sumoki alimentus Monikai Olivijai ir Mildai Marijai? O gal tu, padugne, alimentų nemoki, nes visus savo grašius išleidi Faustai Marijai?

Bet juk pasiimi savo dukras, kai su Fausta Marija keliauji į Italiją ar į Juodkrantę, padugne? Ar tavo uždirbamų grašių užtenką tik Faustai Marijai, mažas berniuk Andriuk? Bet gal bent paskambini savo dukroms iš kelionių ir lauktuvių saldainių parveži, padugne? Ar tik Fausta Marija rūpiniesi? Kaip tikras tėvas ir mažas berniukas.

Man, mažas berniuk Andriuk, daug lengviau. Man alimentų mokėti nereikia. Aš savo vaikus užauginau pats. Name, kurį pirkau ir pasistačiau taip pat pats. Už savo uždirbtus, o ne A.Zuoko ar M.Garbačiauskaitės išmaldą.

Todėl ir pardavinėju šiandien namą. Nes man jo nebereikia. Jis man per didelis. Nebent, padugne, nebeturėtum kur gyventi, tai galėčiau tau, mažas berniuk, visą antrą aukštą išnuomoti. Pigiau, nei moki už savo skylę Aludarių gatvėje, padugne. Pasvarstykite su Fausta, duosime ir internetą nemokamai, ir voljeras su būda tuščias, galėsite naudotis. Dukroms galėsi naujus batus nupirkti, padugne.

Matai, padugne, A.Užkalni, nieko neslepiu nuo tavęs, mažas berniuk. Ir nuo kaimynų nieko neslepiu. Nes visi kaimynai mano draugai. Matė, kaip auga mano vaikai, kaip jie tapo žmonėmis. O tavo, padugne, kaimynai ar mato tavo dukras? Ar mato, kaip jos tampa žmonėmis? Ar mato tik Faustą Mariją su naujais batais ir geliniais nagais, padugne?

Tad nepavydėk, mažas berniuk Andriuk, man mano namo, kurį aš parduodu. Jis mano ir tu, padugne, apie tokį gali tik pasvajoti.

Užuot pavydėjęs, geriau pasirūpink Monika Olivija ir Milda Marija. Juk tu, nors ir mažas berniukas, tikriausiai esi jų tėvas. Galbūt. Joms tavęs, padugne, reikia. Galbūt labiau nei Faustai Marijai.

Bet, jei norėsi pirkti mano namą, visada prašom, mažas berniuk Andriuk. Galėsi jame auginti savo naujus vaikus su Fausta Marija. Jei savo lytinį organą dedi ne tik ant daugumos nuomonės ir oponentams į akis.

Paskambink, padugne, telefoną žinai. Galėsime ir pasiderėti. Kai susimokėsi alimentus.

P.S. Jei sugalvosi eiti į teismą, padugne, rekomenduoju pasisamdyti A.Čaikovskį. Gal net Monika apmokės už paslaugas. Nes ji leidžia tau, padugne, dergtis jos redaguojamame krūtų portale. Ir dar už tai sumoka.

 

 

 

 

 

(21 balsų, vidurkis: 3,52 iš 5)
Loading...