Login 2009 ir Liberalų Sąjūdis: nesusipratimas ar rinkimų kampanijos dalis? Atsakymas – LS inicijuotas nesusipratimas

Dar neįvykęs Login 2009 jau sulaukė nemažai kritikos.  Dėl komercializavimo ir nepakankamo dėmesio tikriesiems blogeriams, netinkamų pranešėjų ir t.t.

Bene išsamiausiai argumentus „prieš“ išdėstė Povilas, skeptikų buvo ir daugiau.

Tai visiškai  normalu, ypač turint galvoje pasisakymus tų, kurie dalyvavo Blogin’uose.

Aš šiuo klausimu neturiu nuomonės, nes dalyvausiu pirmą kartą ir tik sudalyvavęs galėsiu pasakyti, ar man buvo įdomu ir ar buvo verta.

Todėl mano požiūris iki šiandien buvo gana optimistinis: komercija dalykas suprantamas (nemokamo sūrio nebūna), blogerių pranešimų – ne vienas, pasirinkimas gana didelis.

Tačiau šiandien į elektroninį paštą atėjęs pranešimas mane nustebino:

Pranešimas žiniasklaidai

2009 m. birželio 3 d.

Leonidas Donskis: Kas laukia privatumo ir viešumo sferų globalizacijos eroje?

Ketvirtadienį, 17.55 – 18.15 val., kasmetinėje interneto ir tinklaraščių konferencijoje „Login2009“ profesorius Leonidas Donskis skaitys pranešimą „Kas laukia privatumo ir viešumo sferų globalizacijos eroje?“.

Konferencija „Login2009“ vyks birželio 4 d. Vilniuje, 17.10 val., „Siemens“ arenoje. Iš „blogeriams“ skirtos konferencijos šiemet tapusi visų, besinaudojančių internetu, susibūrimu, „Login2009“ supažindins dalyvius su naujosios kartos interneto galimybėmis.

„Login2009“ yra pirmoji ir vienintelė Baltijos šalyse interneto ir tinklaraščių konferencija.

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Asmuo pasiteirauti:
Erika Maslauskaitė, tel. 8 684 89998

Iki šiol galvojau, kad Login 2009 prasidės 10 valandą…

Taip pat iki šiol galvojau, kad Erika Maslauskaitė yra Login 2009 projekto vadovė.

Norėčiau taip ir toliau galvoti ir norėčiau, kad pranešimą Liberalų Sąjūdžio Infocentro vardu pranešimą atsiuntusi Erika Maslauskaitė būtų kitas asmuo.

Tačiau jei taip nėra, prisidėsiu prie kritikų.

Ne kartą esu sakęs, kad neturiu nieko prieš Leonidą Donskį ir priešingai nei kai kurie Login 2009 kritikai, manau, kad jo mintys gali būti įdomios Login 2009 dalyviams.

Tačiau man būtų visiškai nesuprantama, jei L.Donskio pranešimas Login 2009 tėra dalis jo ir Liberalų Sąjūdžio rinkimų į Europos Parlamentą kampanijos dalis.

Mano supratimu tai būtų neetiška, negarbinga ir nepadoru. 

Būtų labai gražu, jei Login 2009 organizatoriai pasakytų, kad taip nėra ir kad Login 2009 Projekto vadovė Erika Maslauskaitė yra niekaip nesusijusi su Liberalų Sąjūdžiu ir niekaip neprisidėjo, prie to, kad L.Donskis rinkimų išvakarėse gautų puikią galimybę pareklamuoti save gana nemažai Lietuvos blogger’ių auditorijai.

P.S. Ką gi, pasirodo, yra gražu.

Erika ką tik (23.49 val.) patvirtino, kad minėtas pranešimas buvo išplatintas Liberalų Sąjūdžio iniciatyva, o jos pavardė ten nurodyta jos neatsiklausus.

Atsiprašau Erikos už abejones ir džiaugiuosi, kad Login 2009 organizatoriai su rinkimų kampanija neturi nieko bendra.

(4 balsų, vidurkis: 3,75 iš 5)
Loading...