Nuogas lietuviškas verslas …

Įsivaizduokite kokią nors rimtos Vokietijos, Švedijos ar net Prancūzijos bendrovės valdybos pirmininką šokant kartu su  Chippendale grupe…

O štai į prezidento inauguraciją panašias iškilmes atidarymo proga surengusios bendrovės „Fashion Gates“ valdybos pirmininkė Asta Valentaitė-Pinkevičienė mano kitaip. 

Moterų ji, kraipydama klubus, tiesa, nevilios, bet pozuoti „Playboy“ žurnalui – visada prašom. 

Bent jau taip šiandien teigia „Klubas“..

Toks tas lietuviškas verslas…

Kai krizė artėja, išsirengi nuogai.

Bet ne taupydamas, o kad visi matytų…

Įdomu, ar padeda?

(4 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...
 • Na man asmeniškai Valentaitė graži moteris. Kodėl draudžiama jai pozuoti Playboy? Ji davusi priesaiką? Ar kitaip bando pažeisti Konstituciją?

  Tikiuosi manęs nebaninsite, nes tai apolitiškas tekstas. :)

 • Anonimas

  siaip tai nesolidu butu jai kaip valdybos pirmininkei pozuoti. jau vien del to jog pareiške nora susidaro ispudis, kad tokia ji ten ir „viarslininke“. kokiu tik kvailysčiu žmones nepadaro noredami išgarseti.

 • Anonimas

  Na poniai Astai iki buvusios Italijos parlamentarės Čičiolinos dar toli, bet pastangos sveikintinos.

 • Ne nuoga ji ten, ne nuoga… Matyti veidas, kaklas ir dalis peties. Daugiau nieko nematyti :)
  Tai viena. Antra, kas yra „Fashion Gates“? Biržoje nerealiai kotiruojama, listinguojama ir visai kaip verslo ateitį lemianti bendrovė?
  For f..’s sake, neieškokime razinkų ten, kur jų nebūna.

  Komentaras redaguotas – A.R. Aidai, negražu…:)

 • Anonimas

  man patiko chebros komentaras „klube“. Atseit laukė vyrisko zurnalo ir lietuvos žvaigzdutes „normaliai“ apsinuoginusios, o gavo ne playboy o naujus „žmones“ su valentaite ant virselio.

 • Anonimas

  Paris Hilton yra net triju imoniu vadove. ji tikina isgyvenanti vien is ju, neprasanti pinigu is milijardieriu tevu.

  Jei tiksliai, „Paris Hilton Entertainment“, „Paris Hilton Enterprises“, „Heiress Records“.

  Sou verslas yra sou verslas.

  ne tik. Gana nemazos Ryanair (pernykste apyvarta 9.35 mrld. litu – didesne uz Maximos grupe) vadovas nesijaudina zadedamas savo lektuvuose verslo klaseje oralini seksa. http://www.youtube.com/watch?v=UfIY24BErBE

  visai isivaizduoju si imones vadova sokanti su chippendales grupe

 • Anonimas

  Aidai,
  keiktis reikia lietuviškai. Pvz: Kad jus kiškiai užbadytų. Dėl Valentaitės nuotraukos reiktų atlikti analizę, kokių tikslų ji siekė. Yra įvairių variantų. Ar kad paaugliai WC padūsautų, ar kad rimti vyrai Pinkevičiui pavydėtų. Pirmas tikslas yra vienareikšmiškai teigiamas. O dėl antro, tai pavydo Lietuvoje ir taip per daug.

 • o aš tai nieko prieš. jeigu visų stilių kompanija nusprendė nusimesti drabužius – tebūnie, pažiūrėsiu ir į tokius. o jeigu jie sugebės pakilti iki amerikietiškojo Playboy turinio lygiu – būsiu maloniai nustebęs ir prisipažinsiu neįvertinęs stiliaus gyventojų

 • Kaip kad rašo visokios piarinės mergužėlės nesibaigiančioje korespondencijoje apie šampūnų įvedimo į prekybą strateginį planą: „soriukas“ :) Tačiau lietuviškai irgi nesikeiksiu. Lietuviškas keiksmažodis yra visiškas oksimoronas.

 • Anonimas

  Aidai,
  teko paskaityti, kad keikimasis tai lyg pagoniški kreipiniai į aukštesnes jėgas surištas su vaisingumu ir apvaisinimu (semantika tokia). Todėl išeitų čia kaip Jėzusmarija skamba šnekant atsiprašant apie nuogybes.