Nidoje lyja…

Nidoje šiandien lyja…

Po dviejų iš eilės nuostabių ir saulėtų dienų.

Bet tas lietus kol kas visai nebaisus, nes, pavyzdžiui, Rasa sako, kad lyjant labai smagu maudytis jūroje…

O važiuojant dviračiu visai nešalta.

Be to, trys dienos iš eilės po saule tikriausiai būtų reiškę per daug raudoną odą. Dabar gi ji dar pakenčiamai raudona:)

Ir nuotaika puiki. Nes atostogos:)

Beje, „Pašiūrės“ savininkas Jonas sako, kad krizė Nidai kol kas nelabai pakenkė. Svečių, pasak jo, gal šiek tiek ir mažiau, tačiau jie visi mokūs. Ir dėl kiekio su Jonu dar būtų galima pasiginčyti: beveik visada, kai ten sėdėdavome, tuščių staliukų lauke nesimatydavo.

Žinoma, Jonas ir pats dėl to „kaltas“. Pamatęs prieina, papasakoja, kas naujo, pasigiria anūkų pasiekimais, pasiguodžia dėl valdininkų priekabiavimo. Bet būtinai pabrėžia: viskas gerai, kad tik pačiam sveikatos užtektų ir visi sveiki būtų.

Ir dėl mokesčių jis nesiskundžia. Sako: jaučiuosi laimingas, kad galiu mokėti pelno mokestį…

Todėl ir grįžtame visada pas jį. Jau kokius dešimt metų. Ir, manau, ne mes vieni…

Pavyzdžiui, šiandien šalia sėdėjo rusai, už nugaros – latviai, o priešais – italai. Jonas taip pat patvirtino, kad Nida jau nebėra vien tik vokiečių lankomas kurortas. Minėjo portugalus, olandus, ispanus…

Vokiečių, tiesa, tikriausiai vis dar daugiau. Kaip ir rusų. Bet tai, kad Nidą atranda ir kiti – geras ženklas.

Žodžiu, atostogos kol kas pagal planą. Nuotaika gera, miego netrūksta, vanduo jūroje šiltas.

Viskas tiesiog puiku.

(5 balsų, vidurkis: 3,60 iš 5)
Loading...
 • Aras

  Hmm hmmm. Prisimenu, siūlėme nuostabiausius, unikaliausius Lietuvos kampelius, neurbanizuotas, žmonių nemindžiotas paežeres, bet finalas toks kaip visada – Palanga arba Nida… :)

  • Arai, pirmiausia, sakyti „Palanga arba Nida“ visiškai netinka: tai būtų tas pats, kas sakyti V.Landsbergis arba A.Valinskas arba A.Račas ir Šmočiukas:) Nelyginami dydžiai…

   Antra, neurbanizuotoje, žmonių nemindžiotoje paeežerėje praleidau šiek tiek laiko. Sau. Bet turiu šeimą, kuri nori kiek kitokių pramogų. Bandau suderinti interesus:)

   • Šmočiukas

    Ačiū už paminėjimą :) Kažkaip visai mielai nuskambėjo :)
    O Nida – puiki. Teko šiemet būti ir Nidoje, ir Palangoje. Nelyginami dydžiai, tikrai… Nida – nepalyginamai pranašesnė, kaip ir atAtinkamai V. Landsbergis bei A. Rač… tpfu, Šmočiukas ;))
    Gero poilsio!

    • lida

     Na taip. Nidoje ne elitas nelabai išgalės.
     Landsbergis ir Valinskas nedera kaip ir Račas su Šmočiuku. Tačiau Valinskas dera su Raču, kaip abu su Uspaskichu :)

     • GIGA

      teks nukirpt siūlą…

     • lida

      Prieš kerpant kitiems, vertėtų susirišti nutrūkusį savo vertikalų…

     • Matotaupa

      lida,
      užsiciklinote su Uspaskichu lygiai taip pat, kaip ir aš su uodu: kai tik jūsų komentaras pasirodo, taip ir primena man uodės zyzimą.
      rytoj užsiregistruosiu pas gydytoją…

     • lida

      Kurioj ausy jums zyzia ? Kad tik nebūtų vėlu. Gal bėkit vonion kviesti greitąją ? :)

     • Matotaupa

      „Kurioj ausy jums zyzia ?“ – Atrodo, kad vidury!?!?!

 • Džiugu skaityti tokius pozityvius įrašus:)

 • Artūrai, o jūs su dviračiu draikotės ar tik šeimynos nariai?:) Nes jeigu draikotės, tai tada labai gerai, nes sveika kaulams tokia mankštelė. Visą vasarą tikrinu savu kailiu ir nesiskundžiu.

  Beje, pas mus tai nelyja. Tfu, tfu, tfu… Tik vat ežere vanduo vėsokas.

  • Ligita, važinėjamės visi kartu. Draugiškai, po lietumi:)

  • Auksinis kardas

   Dviračiu važinėti sudėtingiau tik per lietinguosius laikotarpius ir plikledį. Visas kitas laikas dviračiui yra tinkamas. Kai kas stebisi važinėjimu žiemą, bet tereikia prisiminti, kad judant slidėmis apie šaltį kalbėti netenka – panašiai tas pats galioja dviračiui.

   Dėl lietaus – pagaliau po eilės sausros savaičių gerai išsilijo! Jau ir grybai buvo pradėję stoti, o dabar jau kaip reikiant užsives. Labai pageidautas buvo šitas lietutis pajūryje.

 • Jonas Žvelgaitis

  Nidoje lyja, bet buvo ir saulėtų dienų, ir bus dar… Jono „Pašiūrėje“ tautų draugystė, demokratija ir klestintis verslas…Politika? Joo, yra politika, žinoma, mums rūpi ministrų kostiumai ir gruzinai ir osetinai ir rusai, ir lietuviai demostruojantys prie Rusijos ambasados… Ir latviai rūpi, ir Latvijos – Rusijos pasienis, ir penkiolika kilometrų ! lietuviškų sunkvežimių ir prakaituoti, prasmirdę, alkani, pikti, sutrikę ir pasimetę vairuotojai… Jooo, atostogos, taip gera… Premjeras dviračiu važiuotas, jam pasieniai nė motais, jo transportas pravažus ir krovinys negenda… Turime ministrų? Jooo, turime… ministrų… ir politologų ir apžvalgininkų… ir Prezidentę turime…

 • Benedikta Vaivadaitė

  Smagu skaityti apie atostogas! Šį savaitgalį Nidoje taip pat atkreipiau dėmesį į užsieniečius. Sutikau dvi italų šeimynas, keliaujančias dviračiais. Tada net suklusau – jie tikrai kalba itališkai? Kartą pietavome Jūsų minėtoje „Pašiūrėje“ ir padarėme išvadą, kad ten tikriausiai daug lankytojų ir dėl to, kad kainos palyginti padorios. Pavyzdžiui, salotos, kurios buvo labai gardžios, kiek pamenu, kainavo apie 10 litų. Nors šiaip Nidoje ilsėtis brangoka ir gal dėl to ji netampa Palanga.

 • Man poilsis Nidoje yra poilsis be komentarų apie Nidą. Jei atsiranda komentarai, tai jau nebe poilsis.

 • nerijus

  Vakar vakare, pradėjo lyti ir Vilniuje…Šiandien apsiniaukę…Bet, kadangi, darban- tai lietus nė motais :)
  Gero poilsio… :)
  Dažniausiai, orus žiūriu per google earth, ten, bent jau matosi ilgesniam laikui ir tiksliau nei meteo.lt ar gismeteo.ru :)

 • Maloniai nustebau:) Pozityvas. Ir toks stiprus pozityvas:) Šaunu:)

 • Regis

  Laukiam sugrįžtant… :)

  Jūsų nuoširdžiai pasiilgusi, alkanų aštrialiežuvių, nepaprastai kritiškų komentatorių gauja (šunauja).

  • Matotaupa

   Iš alkio nemirsim – viens kitą graušim.

   • Regis

    čia jeigu ką pakankamai dviprasmiškai parašyta..

 • O Šlavante tai ir debesuota, ir saulėta, tačiau visą naktį lijo.

  gerų atostogų!

 • Šmočiukas

  Bandymas

 • Šmočiukas

  Keista – bandžiau pasikeisti savo kvailą (pasirinktą bile kaip, nes negalvojau, kad šiame tinklaraštyje užsibūsiu ilgiau) nick’ą palikdamas tą patį el. pašto adresą ir komentarus pristabdė.
  Teks pakeisti ir paštą :)
  Todėl visiems iškilmingai pareiškiu be galo aktualią informaciją – nuo šiol A. Račą laikau savo krikštatėviu, nes man labai patiko, kai jis mane išvadino „nelyginamu dydžiu“. Mano vardas nuo šiol Nelyginamas dydis, o iš krikštatėvio tikėsiuos dovanų bent kartą metuose. Priimu tokiais pat maišeliais, kaip Viktoras :)

  • Regis

   Šmočiuk,
   tau patarimas, prieš ką nors darydamas gerai pagalvok ar tai verta. Jeigu kiekvienas iš mūsų kreiptų dėmesį kas kaip ką pavadina tai čia jau senai būtų panašu į ligoninės palatą. Reikia pradėt ne nuo vardo, o nuo to kam ir kodėl komentuoji. Jeigu turi svajonę atkreipt A.Račo dėmesį tai akivaizdu, kad vardų kaitaliojimas nepadės tai svajonei išsipildyt. Dovanos iš A.Račo? Vargu bau..

   • Nelyginamas dydis

    Regi, šiek tiek nusiraminkit ir atsipalaiduokit :)
    A. Račas pakankamai linksmai palygino (atsiprašau, paNElygino) save su manimi, ir man tikrai patiko. Nes tai buvo su ironija ir :) ženkliuku.
    Todėl vardą keičiuosi dėl dviejų priežasčių: nepatiko senasis, bet patiko anas šeimininko komentaras, todėl „jo garbei“ ir renkuosi šį vardą, kuris man atrodo gana linksmas.
    Protesto prieš A. Račą, mano noro atkreipti dėmesį ir mano svajonių čia galite ir neįžvelgti :)
    Informuoju tiesiog tam, kad GIGA žinotų, su kuo turi reikalą, kad nepagalvotų, jog vienas pienburnis kažkur dingo, o atsirado kitas ;)

 • Nelyginamas dydis

  Chaj gajz, bandau atgimti perkrikštytas :)

 • Berge

  Rizikuoju būti nesuprasta, bet vis tik… Kažkada taip pat turėjau Palangofobiją: ten renkasi kauniečiai, kaimiečiai ir šiaip ne itin kultūringa liaudis, daug triukšmo ir t.t.
  Tačiau vienąkart (derinant skirtingus interesus) teko ten praleisti net keletą mėnesių nuo gegužės pradžios iki pat rugsėjo. Pamilau Palangą tiek tyloje, tiek savitame triukšme. O labiausiai džiaugiuosi, kad sugriuvo stereotipai.
  Jei norom nenorom kasvakarą trauki į Basanavičiaus gatvę, tai aišku – triukšmas nuo Katunskytės iki rusiškos estrados…
  Tačiau Palanga – NE VIEN Basanavičiaus gatvė…
  Kai anuomet tai supratau, net smagu pasidarė…………..

 • jona…

  Nidoje vis dar lyja… o Panevėžyje „nesvietiškai“ gražu – pro trečio aukšto langą tokia žalios spalvos įvairovė, kad papasakoti neįmanoma, reikia pamatyti: tamsi kaštono žaluma, berželis, liepelė, dekoratyvinė eglaitė ir viską nustelbiantis topolis,pilnas gelsvai žalių keistų žiedlapių, iš kurių po kiek laiko pasipils balti pūkai… Gal anksčiau nebuvau tokia atidi, bet tokio grožio nepastebėjau savo paikos jaunystės mieste Marijampolėje, nei kituose miestuose, kur pagal „paskyrimą“ tekdavo gyventi su savo vaikeliais ir „išdykusiu“ vyru…

 • peleda

  Ar Nidoj, ar Palangoj, koks skirtumas, kur randi savaja RAMYBE…. Savaji dolce far niente…

 • piktas komentatorius

  Ė rimtai, kur vertinimai?
  Aš pasiilgau jų, ir esu dabar dėl to labai piktas.
  labai..
  Ypač piktas..