Myli krepšinį ar futbolą? Paremk ir regbį – jie to nusipelnė

Taip, regbis nėra Lietuvos religija. Nei antroji, nei trečioji, nei dešimtoji…

Bet Lietuvos regbio rinktinė pastaruoju metu daro stebuklus.

Kitaip nei, pavyzdžiui, Lietuvos moterų krepšinio rinktinė, iš kurios tiek daug buvo tikimasi…

Bet Lietuvos krepšinio rinktinė gauna lėšų aprangoms, stovykloms Druskininkuose ir sales varžyboms.

Tuo tarpu regbio rinktinė turi tik vieną tarptautinėms varžyboms tinkamą stadioną. Tiesa, patys jį ir įsirengė.

Nesu didelis regbio fanas, bet gerbiu žmones, kurie patys ką nors daro.

Ir nemėgstu tų, kurie taikosi pasinaudoti svetimu darbu.

Jei yra panašiai galvojančių, siūlau bent moraliai paremti tuos, kurie stengiasi. Žinoma, galima ir fiziškai:)

Tai padaryti galite čia

(16 balsų, vidurkis: 4,38 iš 5)
Loading...
 • WU

  Kiek girdėjau, tie vargšai, net kelis metus savo aprangos nėra pasikeitę :( Labai myliu sportą apskritai, neskirstant į šakas. Prisidėčiau, bet aš tokioj situacijoje dabar, kad man pačiam paramos reikia.

 • Šmočiukas

  Esu kadaise Panevėžyje stebėjęs regbio varžybas kelis kartus. Buvau dar vaikas, tai labai didelėmis akimis žiūrėjau į tuos stiprius, purvinus vyrus, „besimušančius“ aikštėje. Savotiškas toks sportas.
  Kiek panašus į tai, ką amerikiečiai vadina „futbolu“ (teatleidžia jiems – paklydėliams – tikrojo futbolo dievai).

 • Rokas

  palaikau regbistus. tie patys valdininkai už tokį aikštelės sutvarkymą milijonus prasiplautų, o čia žmonės sutvarko aplinką savanoriškai.
  Teko susidurt su biurokratais tai praeina noras ką nors grąžinti, geriau tegul būna krūmynai ir šabakštynai.

 • Whisker

  Na siaip rebgis nera toks, kaip kai kam atrodo is pirmo zvilgsnio, kazkada vaikystej teko lankyt, istrigo lb viena citata pasakyta vieno zmogaus „Futbolas – tai dzentelmenu sportas, bet ji zaidzia chuliganai, Regbis – chuliganu sportas, bet ji zaidzia dzentelmenai“. Sunku butu gincytis, nezinau daugiau kito sporto kur po varzybu abi zaidusios komandos draugiskai susestu prie stalo ir uzkandziaudami bendrautu :)

 • Valdas

  esu suinteresuotas. Sūnus žaidžia regbi. dabar trauma: čiurnos raiščiai…

 • anoniminis bailys

  As sportavau jaunysteje 5 metus, daug idejiniu zmoniu buvo tarp treneriu. Dabar kartais pasidomiu tai istikro rezultatus Lietuvos rinktine rodo zymiai geresnius nei tada, nors ir dabar kogero i varzybas uz savo lesas vazineja.

 • linius

  kai prisimenu kai kašiorai norėjo kaune arena vos ne už milijardą lt statyti…o čia maikutėm negali skirti….šiaip kitoje sporto šakoje pats sportuoju, tai viskas už savo lėšas: apranga, inventorius, kelionės į tarptautinęs, vietinęs varžybas ir t.t. labiausiai istrigo, kad kai pernai per plauką nepakliuvau į olimpiadą, tai dėmesio sulaukiau metų gale tik: „gal galit atsiųsti savo pasiekimų aprašą už šiuos metus“…..paklausiau o kam to reikia, atsakė: „man reikia ataskaita apie nuveiktus darbus už šiuos metus parašyti“……čia miesto sporto skyriaus vado žodžiai…..nors paramos net moralinės, nekalbant apie finansinę negavau nei cento….

 • Vytas

  Nu labai malonu, kad ir kiti zymus (jei taip galima vadint) zmones apie tai sneka. As pats maciau visa stadiono tvarkymo eiga, nuo sabakstyno iki to kas yra dabar. Tai esu visom keturiom uz. Negalima griauti zmoniu iniciatyvos, juolab, kad tai turbut geriausiai organizuota iniciatyva (stadiono rengimo ir tvarkymo darbai) kokia esu mates..

 • Linas

  na,kad Lietuvos rinktinė pastaruoju metu daro stebuklus,tai čia jau labai stipriai perlenkta.Taip,jos rungtynių be pralaimėjimų serija,skaičiau,jau pasiekė berods 15 ir atseit čia artėjame prie pasaulio rekordo.Bet,gerbiamieji,pasaulio rinktinių reitinge šios pergalės mums garantavo pasistūmėjimą iš 39 vietos į 38.Niekada šiose pergalėse nebuvome susitike su pajėgiausiomis pasaulio komandomis,niekada nesame patekę į pasaulio taurės varžybų finalinį etapą ir garantuoju,kad nepateksime ten dar labai ilgai.Va,toks ir skirtumas tarp krepšinio ir regbio.Jeigu tikrai norime,kad Lietuvos krepšinis nusiristų iki regbio lygio,tada – pirmyn.Šiaipjau entuziastus reikia gerbti,tik niekada nepamirštant,koks yra jų tikrasis lygis.Lietuva niekada nebuvo ir nebus aukšto lygio regbio šalis,tam reikia tradicijų ir be abejo labai didelių investicijų.Viso šito nėra ir greit nebus.P.S.o dėl stadiono pasirašiau,nors nežinau viso šito reikalo esmės,bet tegul ten vyrai toliau bėgioja paskui ovalinį kamuolį.

  • Marius M

   Mano kitoks požiūris, koks gi skirtumas kokio lygio tarptautinės varžybos ir kokios vietos pasauliniuose reitinguose, juk tai sportas, čia svarbiausia entuziazmas, atsidavimas ir tt, nes tai yra vertybė, o ne kažkokios eilutės kažkokiuose pasauliniuose reitinguose. Sakote krepšinis pas mus aukšto lygio, su tradicijomis ir tt, o kiek tame reikale tikro sporto? Man panašu, kad daugiau turginių bobų (čia neturiu galvoje nei moterų, nei turgaus prekeivių) erzelio…

  • Audrius

   Skirtumas tik tas, kad nors Lietuva ir užima 38 vietą reitinge, apie jos pasiekimus su susižavėjimu kalba visas regbio pasaulis, o kai Lietuvos krepšininkai eilinį kartą puikiai pasirodo olimpiadoje, tai niekam nerūpi. Tarptautinių regbio organizacijų požiūris į mažąsias šalis yra visai kitoks, nei krepšinio. Net ir žaisdamas paskutiniame divizione gali patekti į pasaulio čempionatą. Tuo tarpu krepšinis daug uždaresnis, ten svarbios tik kelios storas pinigines turinčios valstybės, o visi kiti, tame tarpe ir lietuviai, laikomi išsišokėliais.

  • Rokas

   o kas tas krepšinis? Europoje pagrindinė sporto šaka yra futbolas, apie krepšinį o ypač Lietuvos mažai kas žino. Amerikoj jis populiarus, bet jiems Europa nerūpi, gali laimėti ir 1 vietą jie savo reikalus žiūri. Nereikia sureikšminti to krepšinio jau taip.
   Nesuprantu ko tiek valstybė kiša pinigų į tą krepšinį, futbolui lieka tik trupiniai, apie kitas sporto šakas nekalbu. O juk olimpiadose kiek iškyla gabių Lietuvos sportininkų, po kurių laimėjimų valstybė puola remti.

   • beprocentinis

    Pritariu Rokui. Jei visa Europa o ne penktadlis tai žaistu krepšinį kaip futbolą Lietuvos krepšinis būtų eilinio lygio. O šiaip neseniai prieš futbolo važybas Vingio stadione teko paspoksoti truputi į regbį, ir dar alaus bokalu rungtynių organizatoriai pavaišino nemokamai, negalėjau patikėti, kad kas nors dar šiais laikais nemokamai alumi žiūrovus vaišina :)

 • Eduardas

  Artūrai, ačiū, kad priminėt žmonėms:) Tikrai verta dėmesio sporto šaka, bet labai trūksta reklamos, todėl ir susidomėjimas menkas. Taigi kiekvienas paminėjimas viešoje erdvėje yra naudingas:)
  Beje, galima dar paminėt, kad mūsų rinktinė jau surinko 16 pergalių iš eilės (pasaulio rekordas – 17 pergalių).

 • Vytas

  Cia turbut ne visi suprato. Esme yra, kad jie nieko nepraso, jie tiesiog nenori atiduoti stadiono, kuri savom rankom prikele, o dabar olimpinis komitetas nori ji pasiimti..

 • a

  Kodel bosas ju neuztoja tas gi Lietuvos regbio federacijos (LRF) prezidentas?

 • esd

  cia dar viena afera nusiamto…labai prisireike sito zemes gabaliuko kazkam. zmones dirbo irenge(dar ir paciam teko talkose dalyvauti tvarkant) o dabar nori atimt

 • Linas

  Vėl nesuprantu,dėl ko ginčijamės.Kartoju:aš abiem rankom už,kad Lietuvoje aukšto lygio būtų ne tik krepšinis,bet ir regbis,tinklinis,rankinis,vandensvydis ir ypač futbolas.Kitas klausimas,ar tai realu?Ar nepradėję,kaip sakant,kelti regbio lygio krepšinio lėšų sąskaita,gausim tik tai,kad ne regbio lygis priartės prie krepšinio,o atvirkščiai?

 • Rytis

  Kažkada berods pernai buvau Vingio parke – ten kaip ir visur, vyksta naujų namų statybos.. Kaip? Tai vis dar parkas ar jau ne? Ar tai ne akivaizdus valdininko nusikaltimas? Regbio aikštynas aferistų nedomins tik tada, kai valdininkas jaus realią atsakomybę už savo parašą, ir atsakys savo turtu o ne pareigomis.