Man patinka TV3. Ir TV6

… Tik vis dar nerandu formos, kurią galbūt ir norėčiau užpildyti…

(4 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...
 • Na, bent jau galime pagirti TV3 su kitu progresu – jau pagaliau leidžia komentuoti… Kažin, ar ilgam leis? Juk jų supratimas apie etiką, kaip suprantu, kitoks, tai komentarai kuriuose bus neigiamai kalbama apie TV3 (nesvarbu, kad argumentuotai), matyt, bus neetiški…

  • Kęstutis A.

   Tuoj vėl uždraus, nes jau matos, kaip šiukšliarobotžiai puola svetainę.

   • Tai TV3, matyt, ne tik negali nusamdyti 7 savo sukurtos etikos (ar jau sukūrė?) sargų, bet ir normalaus programisto, kuris sutvarkytų tokias, sakyčiau labai mažas, problemas su komentarų spamu… Kažin, kodėl? Negi finansiniai sunkumai užpuolė? Gal tai tik kompetencijos stoka ne tik informacinėse technologijose? O gal paprastas, lietuviškas nenoras spręsti problemas?

 • Valentinas

  Sutinku su Nesvarbu, kad humoro čia nerasta ir ne tiek šiame siužete, kiek apskritai laidos formate. Kiekvieną kartą per TV6 pamatęs šią laidą nustebęs bandau suprasti kas čia turi būti juokinga – butaforinė latvių kalba ar dirbtiniais dantimis iškraipytas vedėjo snukis. Latvių kalbos naudojimas nepagrindžiamas jokia idėja ir yra juokingas tiek, kiek juokingai skamba atskiri žodžiai. Jei laidos koncepcija būtų: ironiškas ir pašaipus žvilgsnis į Lietuvą iš latviškos perspektyvos – atsirastų šansas humorui. Subjauroti dantys – senas Algio Greitai triukas, kurį jis naudoja beveik visuose personažuose nuo „litovcų, kalbajobų iki senų radijo šou“. Galvojama, kad įstačius bjaurius dantis veidas pasidarys idiotiškas ir tuo pačiu juokingas. Iš tikro taip slepiamas aktoriaus/vedėjo nesugebėjimas suvaidinti idioto. Mergina, beje, atrodo žymiai geriau – beveik įtikinama buka žurnalistė.
  Turint omenyje buką ir nejuokingą formatą, Užkalnis pasirodė visai padoriai ir nenusileido vedėjams. Vienintelė tikrai juokinga vieta – tai Račo paminėjimas. Galbūt Artūrui tai nepatinka, bet aš siūlau jam žiūrėti iš kitos pusės – jei apie tave kažkas juokauja per televizorių (net jei tai tavo priešai) reiškia esi reikšmingas, įtakingas, neeilinis žmogus. Račo pavadinimą „lunatiku“ nelaikau jokiu etikos pažeidimu, o Užkalnio nuomone. Užkalnis turi teisę galvoti apie Račą ką nori, kaip ir Račas apie Užkalnį. Beje, faktas, kad iš paskutinių 4 šio blogo įrašų, 3 susiję su Užkalniu, patvirtina Užkalnio teiginį, kad Račas yra Užkalnio skaitytojas.

  • Ir ta vienintelė juokinga, kur minėtas Artūras, buvo juokinga iš anksto. Nes kai pamačiau nuorodą, vis laukiau to momento, ką apie jį ten pasakys, o po to galvojau, kokia bus Artūro reakcija į tai.

  • Eglė

   Racas uzkalnį atsakingai stebi

  • Dainius

   Lunatiku kaip suprantu pavadino ne Užkalnis, o Ramanauskas :)

 • Asturijos princas geriantis kavą su pyragaičiais

  Man visai neįdomu kurioje vietoje ten Račas, o kurioje Užkalnis. Bet itin šlykštu ir apgailėtina tyčiotis iš latvių. Ir dar daryti tai taip šlykščiai ir apgailėtinai. Verčiau tai darytų apie…
  Bet, kaip suprantama kinkos labai silpnos ir drebančios. Ir šiaip įdomus dėsningumas – pirma estai, dabar latviai.. Kremliškos mados „gumoras“.

  • suomis

   Toks miksas, kažkas tarp, „Radijo sou“ ir Zadornovo (Pašiepiant „pribaltus“). Kadangi Lietuvoje nomadizmas tapo gero tono ženklu, tai tyčiojimasis iš latvių(ir iš savo tėvų), yra logiška pasekmė. Čia, būtų gerai prisiminti, biblijinio Chamo istoriją. Žodžiu – apgailėtina.

   • suomis

    Beje, čia ir varškėčių istorija gerai įsipaišo.

   • Valentinas

    Kas yra „nomadizmas“?

    • Asturijos princas geriantis kavą su pyragaičiais

     Klajokliškumas. Neigiama prasme vartojamas apibūdinant asmenis, neprisirišančius prie savo žemės ir užmiršusius savo tradicijas ir kultūrą.

     • Valentinas

      Tai aš žinau. Man įdomu kokia prasme žodį naudoja Suomis.

     • suomis

      Ta pačia.

     • Valentinas

      Suomi, gal galėtum pagrįsti teiginį, kad Lietuvoje nomadizmas tampa gero tono ženklu? Man atrodo, kad tai nesąmonė, kaip nesąmonė ir tai, kad ši laida tyčiojasi iš latvių.

     • suomis

      Kodėl, aš turiu grįsti kažką, kas ir taip akivaizdu? Ir kas, per visą Mass media trykšta – „upe“.

    • Nomadizmas dar gali būti ir mąstymo būdas. Mačiau šią sąvoką pas Gilles Delleuze. Tai reiškia tokį mąstymo būdą, kuris nesistengia sukurti kažkokios tai vieningos sistemos, kurią sudaro harmoningai tarpusavyje sąveikaujantys elementai, kur viskas tvarkinga ir aiškiai kategorizuota. Taip yra pas Kantą pavyzdžiui. Nomadiškas mąstymas neprisiriša prie tam tikrų postulatų, nuo kurių tvarkingai išvedinėjamos kitos tiesos. Tarkim galima būtų iš nomadiškos perspektyvos interpretuoti Herekleito žodžius, kad karas yra visų dalykų tėvas arba kad bet kaip suversta šiukšlių krūva yra pati geriausia tvarka. Viena vertus nomadiškas mąstymo būdas atstumia savo chaotiškumu, jis tarsi atspindi pasaulį, bet jo nepaaiškina. Kita vertus, tie rafinuoti klasikinės filosofinio mąstymo tradicijos konstruktai irgi atstumia, nes paprasčiausiai neįtikina savo realumu. Taigi suomio komentarą galbūt būtų galima vertinti kaip postmoderno kritiką :)

     • Trakimas

      Pas kurį „Kantą“?

     • Trakimai,
      gi komentare mano yra pasakyta, kad pas Kantas yra kūrėjas „vieningos sistemos, kurią sudaro harmoningai tarpusavyje sąveikaujantys elementai, kur viskas tvarkinga ir aiškiai kategorizuota“. Tu kelis tokius Kantus pažįsti? Aš asmeniškai tik vieną.

     • Trakimas

      Kantas. net? „Gyvenimo kritika“?

     • Dabar Trakimas galutinai išsidavė, kad komentarus „ant bajerio“ rašo.

     • Trakimai,
      nu tai žinoma, kad jis. Tu manęs nenuvylei :)

     • Trakimas

      Nėra taip paprasta ,Tomai,kaip Tau atrodo.:)Kažkam kažkas atrodo „bairu“,kažkas kažkokią mintį priima labai rimtai.Apie tai ir kalba Kreivarankis.Jis labai taikliai pastebėjo-nomadiškas mąstymas būdingas visiems be išimties ,žmonėms.

     • Trakimas

      Visuotinis „raštingumas“ truputį pakoregavo prigimtinių nomadų-žmonių elgesį,tačiau „elektros amžius“ vėl mus sugražins į „gentinį būvį“.Elementarus pavyzdys-kažkas centą laiko pinigu ir atskaitos tašku.Kažkas pinigus matuoja „gabalais“ ir tik toks „gabalas“ laikomas pinigais.Dar pvz.-žmogus apsirengęs laikomas tuomet,kai mūvi bent kelnytes,tačiau jei mūvi žiedą-jis laikomas nuogu ir t.t.:)Ayskaitos taškai mūsų aplinkoje yra „nomadiški“,tačiau mes juos laikome „savaime suprantamais“.O be reikalo:)

     • Trakimas

      Kantas „atskaitos taškus“ galėjo matyti,girdėti ar paliesti.Dabartinis žmogus atskaitos taškus gali pamatyti per elektroninį mmikroskopą,tačiau jų paliesti -negali.Gali išgirsti atskaitos taškus iš šviesmečiais nutolusių galaktikų,tačiau negali jų „suprasti“,nes radio bangų diapazonas yra žymiai platesnis,nei žmogus gali išgirsti nuosavom ausim.Žmogus negali „paliesti“ elektrono,jo „pamatyti“,tačiau jį „suprasti“ gali,jei sutinka su „nomadiška“ kvantine mechanika ar neeuklidine Lobačevskio geometrija:)Vateva:)

 • Oplia

  Užkalnis mano akyse patapo Artūro išpopuliarintu troliu! Nebūtų Artūras taip intensyviai rašęs apie Užkalnį, esu tikras, jog niekas nebūtų jo leidęs į TV3 eterį. Berašant šį komentarą kilo pasiutėliška mintis: ot būtų juoko, jei Užkalnį ateinančiuose rinkimuose išrinktų į seimą…

 • harlis

  O kas tas Racas…. ???

  • bbd336

   tavo košmaras :)

 • Šamanas

  Nesupratau, kodėl reikia reklamuoti tokią nevykusią laidą. Gal suprasčiau pažiūrėjęs visą laidą, bet daugiau 15 sek. negaliu ištverti. Negi viską lemia Užkalnis?

 • Fredis*

  Pabandykime į šį reportažą pasižiūrėti teigiamai.
  1. Aktorė – jauna, graži, natūrali blondinė, tokio tipo moterys – mano silpnybė, todėl iš karto prikaustė mano dėmesį ir daugiau jau nenuleidau nuo jos akių.
  2. Užkalnis laikėsi solidžiai, užtikrintai, kvailai nesimaivė, jautėsi, kad studijoje sėdi tikrai garbus svečias ir daro paslaugą žurnalistams, jog teikėsi su jais pabendrauti ir sudalyvauti šiame apykvailiame šou.
  3. Originali laidos forma. Humoro laidų ciklo prodiuseriai mums primena, kad turime šiaurinius kaimynus latvius, kurių, mūsų gėdai, nemokame kalbos, suprantame tik tuos žodžius, kurie fonetiškai skamba „beveik lietuviškai“ ar kuria kita mums žinoma slavų kalba, todėl ši laida tapo pažintine. Taigi, į vieną visumą sujungti humoras, edukacija ir Užkalnis. Tai neabejotina sėkmė, todėl, kaip ir dera, šis šou visai neatsitiktinai pateko į gerb. Artūro Račo tinklaraštį (nuorodą per pietus pasufleravo nerijus).
  Ačiū nerijui už turiningai praleistas minutes.

  • Rytis I

   Tomai, tu tiki? Tada belieka paklausyti –

   • Tikiu? Kuo?

   • Ryti, pabandžiau pažiūrėti tavo nuorodą, tai šis klipas N kartų siaubingesnis už šio įrašo „latvių žurnalistus“.

    • Rytis I

     tikėjimo ar netikėjimo pradžia čia –

     • viršutinis komentaras viską susumuoja:
      „Populism at its finest

      ReallyTinyShoes 1 hour ago 37“

      Ir šiaip aš nesu linkęs vartoti žodi „tikėti“. Stengiuosi pagal turimą informaciją daryti išvadas.

   • Na ši daina labiau tinka prie varškėčių akcijos, nes ten pačiam gale net pats Zuokas pasirodo su šypsena…

    • Rytis I

     „Varškėčiai“ nesupras. Šiuo atveju „ale pinkai“ nėra nei už, nei prieš, tai net ne Liaupsė „tautos išrinktajam“. Bo Marijonas gal tokių užsakymų ir nedaro. Šiuo atveju Zuokas nebijo pasijuokti iš savęs, kas nežino – tai teigiamas bruožas. Visdėlto, vakar nespėjau (šunelis jau trypčiojo), tai va, manau tas ankstesnis populizmas su tankete, pervažiuojančia senyvą mersą (kaip simboliška, rusišku mentalitetu per vokišką) yra daug blogesnis variantas, nes tai yra FALŠAS. Faktų neturime, tačiau pastatymu galime arba tikėti, arba ne. Tai ir turėjau omeny 11:38.

     • Pagaliau kažkas atskyrė tanką nuo tanketės. Bravo :)

 • Rytis I

  Reiktų pažymėti, kad Užkalnis pasirodo, žino latvių kalbą ir tuom atsiskleidžia iš mum netikėtos pusės. Kuri gal-ir-net naudinga sakykim, jei tūlas taptų prezidentas. „Drąskymąsis“ (o tai nepavojinga aplinkiniams?) berods nepraėjo veltui. Zatleris kalbėjo ir skaitė lietuviškai. Retai, bet buvo. Ar mes pagerbsime kada savo kaimynus taip, kaip jie mus pagerbė?

 • Gintaras

  Kažkodėl apie Užkalnį galvojau blogiau. Račotipiškai, atvirai kalbant. Pasirodo, visai prikolnas bičas. O laidos formatas geras. Puikus tautinės žurnalistikos šaržas. Kažkas čia įžvelgė pasityčiojimą iš latvių? Relax, lietuviai mūraveidžiai.

  • Rytis I

   Šiaip ar kitaip o „litofcų“ formatas buvo geresnis.

 • dvi kurapkos

  Man tai keista, negi kas nors supranta kas toje laidoje šnekama. Paklausau, paklausau, nieko nesuprantu, ir labai greitai baigiasi žiūrėjimas. O kiti suprantate?

 • Egidijus J.

  Kokios laidos, tokie ir sveciai…

 • Gintaras

  Panašūs tipažai pastoviai sėdi kur nors pas Miliūtę ar kokius savukynmusnickius. Vajzdzialis gal ir kitas, bet rezultatas absoliučiai tas pats.

 • Grigas

  Arturai Uzkalni, baik tyciotis is Andriaus Raco. Atrodot kaip penktokai tampantys mergaitems uz kasu. Ar tai meile? Ar tiesiog esat svarbus vienas kitai?

 • Karolis Jachimavičius

  Artūrai, o pastebėjai kaip slepiami šaltiniai, neatspindimos abi pusės, iškraipoma informacija ir taip toliau įvairiose parodijose, karikatūrose, humoreskose bei komedijose? Lukašenkai nupiešė nosį dydžio sulig tanko vamzdžiu. Tai yra visiška netiesa! Todėl jis pagrįstai pyksta!

  Anglosaksai dar sako sticks and stones can break my bones, but words will never hurt me. Lazdos ir akmenys gali sulaužyt man kaulus, bet žodžiai manęs niekada nesužeis. Lietuvoj kitas turbūt pasakytų, kad kam neigti tai, kas yra netiesa.

  Na, bet kad puoli neigt…

  • Kai juokas yra tik juokas tai tuomet Jūs esate velniškai teisus. Deja, šiuo atveju, kai pas kažką nebėra argumentų, tai pradedamos naudoti nelabai etiškos priemonės. Gaila, kad Lietuvoje galima dangstytis įstatymais, kurie sako, kad jumoro laidoje galima juoktis iš bet ko… Ir nesistebėkite, kad mokyklose klesti patyčios. Juk tai tik jumoro forma… Ar ne taip?

  • Trakimas

   Aš pastebėjau „kaip slepiami šaltiniai, neatspindimos abi pusės, iškraipoma informacija ir taip toliau“ kedofilų byloje.O kodėl?Kodėl valstybiniai resursai naudojami kažkurios politinės gaujos naudai?Kodėl Ūsas apkaltintas nebūtais dalykais,o dar du žmonės nužudyti be jokios kaltės?Kodėl Jachimavičius taip susirūpinęs Lukašenka,bet nesijaudina dėl jo režimo aukų?

  • mielas Karoli, nelabai suprantu apie kokį neigimą kalbate, todėl nelabai išeina ką nors šiuo klausimu pasakyti. Nepaisant to, man atrodo, kad mes gana skirtingai suprantame tiek žurnalistiką, tiek humorą. Demokratija…

   • Rimantas

    Mažas papildymas: Račas humoro nesupranta visai.

 • Karolis Jachimavičius

  Dar įdomu tai, kad pasakęs „Modestas Vaišnoras yra gaidys“, tu nesileidai į gilius apmąstymus apie savo dorą, moralės abstrakcijas ir kitas etikas. Kaip populiaru sakyti Lietuvos Respublikoje, dvigubi standartai.

  • Jei Vaišnoras galėjo panašiu stiliumi juokauti, tai kodėl iš jo negalima? Dvigubus standartus, deja, taikote Jūs… Vaišnoro atveju pas Jus galvoje stipriai suveikia, nežinia kaip atsiradęs, beje, nieko bendro su dora ir etika neturintis, principas – apie mirusį gerai arba nieko…

  • o štai šioje vietoje mielas Karoli, jau arba apsimeti dunduku arba toks esi. Kontekstas yra svarbus – ne tik žurnalistikoje, bet ir apskritai gyvenime, ir kalbant apie M.Vaišnorą, būtent kontekstas buvo svarbiausias. Be to, kai kalbi apie kažkokius „nusileidimus“, gražu būtų juo pailiustruoti kokiais nors pavyzdžiais. Nes kitaip , tai tik tušti žodžiai.

   • Karolis Jachimavičius

    Aš kalbėjau apie nesileidimus, o ne nusileidimus. Pyksti, kai tave pravardžiuoja, bet viskas gerai kitus pravardžiuot. Nesakau, kad negalima. Tu sakai, kad negalima. Vis bijai.

 • Jurga

  Ar visą šitą RODO per telika?.. Neįtikėtina…

 • Rimantas

  O man patinka Račas. Ir Užkalnis.

  Nežinau ar/kiek jie patinka vienas kitam, bet tai, kad yra neabejingi vienas kitam – tai faktas… :)

  Čia Užkalnis apie Račą… Taip, taip… Būtent apie Račą, o ne apie (ne)pakantumą:

  http://www.lrytas.lt/-13123441891311364550-p3-lietuva-tikri-vakarai-kalb%C4%97ti-apie-pakantum%C4%85-mes-taip-pat-nebegalime.htm

 • neidomu

  heh, ne be reikalo tv nežiūrim, oi ne be reikalo. O vat be reikalo tokius, nepabijosim garbaus latvieshu žodžio ‘yzviergus’ į blogą dėjot. Trolių šert nereikia, gi elementari taisyklė.

 • siaip

  ar gali buti kad ta laida kazkaip susijusi su atsilikusiais zmonemis?

 • Gintaras

  Geras klausimas. Šiaip tai gali. Protingi žmonės tokių laidų nekomentuoja.

 • Aurimas

  Beje, tas „žurnalistas“ – Andriaus Mamontovo brolis Justas Mamontovas.

 • Gintaras

  Aurimai, pakvipo kolchozu . Prie ko čia tai, kad „Justas-Andriaus brolis“?

 • nuomonė

  Užuot aptarinėjus kvailas laidas siūlau LRT taryboje kelti klausimą dėl valstybinės Latvijos retransliavimo Lietuvos teritorijoje,o Lietuvos tv-Latvijos teritorijoje.

 • Marius

  „Žurnalisti“ – niekaip nesuprantu kai tokį š. galima rodyti per TV kur minutė eterio kainuoja šimtus litų?

  • Rimantas

   Akistatą galima, Krivicką galima, Rūtą galima, o šitos negalima? Baikit juokus…

   • Marius

    Iki jūsų paminėtų laidų „Žurnalisti“ yra tiek pat toli kaip kiaulei iki Mėnulio. Esminiai skirtumai: žiūrint minėtas laidas nereikia dėti papildomų pastangų norint suprasti, tuo tarpu žiūrint „Žurnalisti“ neįmanoma suprasti lietuviškai-latviškai-rusiškos naujakalbės; „Akistata“, „Vasara pagal Rūtą“ turi savo nuomonę, o čia nėra net nuomonės.

 • zeroground
  • Na, panašu, kad gimsta dar vienas profesionalus sofistas… Suplakti į vieną krūvą nesiderinančius dalykus Lietuvoje sugeba labai daug žmonių, bet tai išviešinti sugeba ne kiekvienas. Tai ir yra didžiulė problema. O straipsnis, šį sykį, pusėtinas. Daliai minčių gal ir pritarčiau. Bet… Radikalizmas mane atstumia. Vis tiek nesugebama įžvelgti problemos esmės…

  • zeroground

   Užkalnis yra trolis – gigantas, iš esmės sugebėjęs reformuoti trolinimą ir perkelti jį į laikraščio puslapius, TV ir net realybę.
   Net jo gerbėjai renkasi jo priešininkų puslapiuose, nes Užkalnio puslapiuose ne taip įdomu. Fenomenas.

 • Genijus

  Mane labai stebina itin santūri (bent kol kas) Artūro reakcija į paskutinįjį Užkalnio veikalą Lietrytyje, kur gana grubūs įžeidimai yra papilti atviru tekstu, ir daug gausesnei skaitytojų miniai, nei šio tinklaraščio auditorija. Bandau dėstyti spėjamas priežastis. Ir pasekmes.
  1. Artūras pagaliau, po įnirtingo ilgamečio mūsų visų įtikinėjimo, kaip jis dėjo ant to, ano ir visko, pagaliau pirmą kartą tikrai padėjo ant Užkalnio (kas neabejotinai būtų ženklus Artūro progresas ir baisus, nepakeliamas smūgis Užkalniui). Versija menkai tikėtina, nes tikrai pastarieji įrašai yra beveik tik apie Užkalnį. Be to, žmonės praktiškai nesikeičia, juolab per vieną parą.
  2. Artūras rašo didelį, neatremiamą atsakomąjį straipsnį. Užkalnis tuo labai džiaugtųsi ir galėtų toliau vampyriškai pampti, misdamas blogomis jo skaitytojų (o dabar ir žiūrovų) mintimis. Versija tikėtina, gal net labai.
  3. Užkalnis taps pirmuoju akivaizdžiu įrodymu, bet ne to, kad Artūras tikrai gali ant ko nors padėti, o to, kad Artūras tikrai gali kam nors duoti į snukį. Jeigu artimiausiu metu pamatysime Užkalnį toje latvių televizijoje su dantų kabėm arba protezais, bus aišku, kas nutiko. Paldies. Debils. Debils.

  • Genijau, be reikalo stebitės.

   1. Jei nepastebėjote, tai ir anksčiau stengiausi neatsakyti A. Užkalniui jo stiliumi. Gal kokį kartą ir ne visai pavyko, bet dažniausiai bandžiau išsisukti be diagnozių ir braidymo po š.
   2. Nerašau jokio atsakymo, nes A.Užkalnis savo paskutinėmis pastabomis apie mane įžengė į sritį, kurioje neturiu pakankamai kompetencijos. Neturiu ir noro jos turėti.
   3. A.Užkalnis yra aiškiai ne mano svorio kategorijos. Man būtų gėda.

 • sim

  o cia sita laidele lietuvos eteryje? ir uzmusk nesuprantu kodel sita persona per visus galus eteryje vaidentis. ar cia tipo zvonke pagimde, tai atsirado kita runkeliu zvaigzde? ir bendrai kas jis toks?

 • azartas

  Jei tokia laida egzistuoja, vadinasi ją kažkas žiūri. Ir galima spėti, kad žiūri nemažai personų, nes kas laikys laidą, neatnešančią pajamų. Tad būtų galima daryti kažkokią išvadą iš šių faktų, bet išvada gali gautis labai panaši į diagnozę.
  Man toks jausmas, kad aš gyvenu ne šitoj Lietuvoj. Kad aš emigravęs į geresnę šalį, kur tokių laidų nerodo, net nėra tokių televizijų. Kažkokia psichologinė emigracija.
  Reikėtų į šios piramidės patį smaigalį įdėti TV.
  http://www.hsph.harvard.edu/nutritionsource/what-should-you-eat/pyramid-full-story/index.html

 • neidomu

  įdomumo dėlei – naujausias reklaminis M.Romerio universiteto klipukas – http://www.youtube.com/watch?v=I3U27AISHto
  Garantuotai Užkalnio paskaitos įtrauktas į filosofijos studijas, idant apsaugotų nuo banalumo :)))
  Įspėjimas – sunku žiūrėti tokią avariją. Tikrai sunku.

  • Rytis I

   Total košmar. Ką reiškia reklamuotis „pigiau“. Muzika kvepia lelijomis, kai jų būna daug…

 • ^..^

  Savaitgalis. Apie 9:30 – 10 val ryto. 2,5 metų vaikas paprašo filmuko, nes jau košytė suvalgyta, iš kaladėlių pastatyta pilis, knygutė paskaityta, o į lauką negalima, nes lynoja.
  Tėtis daug nesusimąstęs įjungia LNK, kur tuo metu įprasta vaikiška programa (jei veiksmas vyktų namie, tai būtų buvęs parodytas koks nors iš nuosavos filmotekos atrinktas filmukas). Filmukas kaip filmukas, būna geresnių. Po to aišku seka reklaminis intarpas hipnotinėmis spalvomis į pasąmonę kalantis programą, kad pigiausi žaislai tik toje parduotovėje, o Actimel gerdamas niekada nesusirgsi net nesigrūdindamas. Po to prasideda LNK anonsai. Manot, kad tai vaikams skirtų laidų anonsai? Žinoma ne. Anonsuoja filmą, kurį rodys kai jau bambliai miegos. Tame anonse Wesley Snipes įnirtingai šaudo, muša, ir t.t., per tas 30 sekundžių kiek trunka anonsas parodomi kokie 3-4 nužudymai (o gal „teisingumo atstatymai“, nes miršta „blogiukai“?).
  Vaikas žiūri akis išplėtęs ir šiek tiek išsigandęs: „Tetukai, o kodėl tas dėdė šaudo ir mušasi?“ Ką jam atsakyti? Kad naivus tėtis nesitikėjo, jog prasidėjus anonsams vaikišku laiku televizorius turi būti išjungtas?

  Reziume: vaikišku laiku smurtinio turinio nerodo, bet bet anonsuoti jo nesibodi, ir žinoma su visomis drastiškiausiomis scenomis. Ir spėju „vsio zakonno“.

 • Rytis

  Džiaugiuosi, kad atsisakiau bet kokio TV žiūrėjimo. Jau treti metai žiūrim tik sūnaus (4 m.) filmukus, tai kas tikrai tikra. TV žiūrėti yra blogis, ką patvirtina gerb. Artūro paskutinė nuoroda. Ne juoktis, o verkt norisi…

 • sataniuga

  Čia geras buvo. Man asmeniškai kyla tik vienas klausimas: KODĖL TO NĖRA CTV LT???

 • Justas

  Man nepavyko suprasti, ka jie kalbejo. Ar as cia toks vienas?