Laiškas LRT tarybos nariams

Gerbiami LRT Tarybos nariai,

Kaip buvęs LRT tarybos narys, žurnalistas ir Lietuvos Respublikos pilietis, kuriam rūpi, kokią vietą demokratinėje visuomenėje užima mokesčių mokėtojų pinigais finansuojamas visuomeninis transliuotojas, kabai prašau Jūsų, atnmetus ambicijas asmenines simpatijas ir antipatijas, dar kartą įdėmiai perskaityti LRT ir Visuomenės informavimo įstatymą, 2018 metų kovo 14 dieną žiniasklaidoje paskelbtus Viešųjų pirkimų tarnybos vadovės D.Vilytės viešus pareiškimus apie šunis, uodegas ir LRT Tarybą ir priimti teisingą sprendimą.
Kaip buvęs Jūsų kolega, kaip žurnalistas ir kaip Lietuvos Respublikos pilietis, kuriam rūpi, kokia ateityje bus Lietuvos valstybė ir kokį vaidmenį joje atliks žiniasklaida, prašau Jūsų pagalvoti ne tik apie save, bet ir apie savo vaikus bei anūkus, jei tokių turite. Jiems teks gyventi demokratinėje Lietuvos valstybėje, prie kurios atkūrimo ir plėtros jūs šiandien turite galimybę ir garbę prisidėti. Nes žiniasklaida ir ypač visuomeninis transliuotojas yra neatimama bet kurios demokratinės valstybės sudėtinė dalis.
Nuoširdžiai tikiuosi, kad Jums pakaks išminties, savigarbos ir sveiko proto priimti vienintelį teisingą sprendimą. Vardan tos Lietuvos ir vardan Lietuvos žiniasklaidos.
Nuoširdžiai Jūsų,
Pagarbiai
Artūras Račas
(5 balsų, vidurkis: 4,20 iš 5)
Loading...